Relacja z prac nad zbroją Jango Fett-a

Nasze projekty, pomysły, itd odnośnie robienia zbroi, oraz reszty osprzętu.

Moderator: KEDIN

Relacja z prac nad zbroją Jango Fett-a

Postprzez Delta13 » 19 Cze 2012, 00:05

Witam, jak sam temat wskazuje staram się stworzyć zbroję Jango Fett-a. mam nadzieje że uda mi się spełnić kryteria 501. Jest to moja pierwsza zbroja w życiu, ale staram się zrobić ją najlepiej jak się da. (Ten sam temat, pod tą samą nazwą prowadzę na 501). Praktycznie wszystko zrobiłem sam, oczywiście użyłem planów ale rozwiązania techniczne zawdzięczam długim naradą z tatą często przeistaczającymi się w kłótnie. Jeżeli chcesz zbudować własną zbroje będą ci potrzebne głównie trzy rzeczy: 1.dobre plany 2.dużo kawy 3.dużo cierpliwości. Niebawem zdjęcia...


Pierwszą rzeczą jaką postanowiłem opisać jest praca nad buy'ce, wydaję się być bardzo skomplikowany w budowie (na pierwszy rzut oka wyrobienie policzków to koszmar) ale najgorsza jest najbardziej oczywista część czyli kopuła. Ale zacznijmy od początku. Wydrukowałem plany które przeniosłem na papier techniczny, z podwójnego kartonu wyciąłem główne elementy odpowiadające za kształt czyli ścianka idąca przez środek w kształcie trapezu i dno (obie te rzeczy wywalamy gdy mamy twardą skorupę.) wszystko oczywiście skleiłem (bez kopuły). Żywicą epoksydową utwardziłem wstępnie karton, potem już tylko kolejne warstwy włókna szklanego (ja kładę je na przemian np. pierwsza warstwa to osobno policzek, osobno łuk nad policzkiem, osobno obwód wizjera za drugim razem np. policzek i łuk razem wizjer osobno, i tak na zmianę). Zapewnia to że połączenia nie popękają a całość zyska na sztywności. Kopułę zrobiłem na podstawie ze styropianu wyciągniętego z kasku rowerowego (Delta force style), obrobiłem go do odpowiednich wymiarów i znowu włókno szklane (tu pojawia się problem pomimo że tkanina szklana jest cienka a żywica lepka to materiał lubi "sprężynować" i nie zawsze na krzywiźnie ładnie przylega, zdecydowałem się więc na zdjęcie skorupki z kopyta i dalszą pracę od wewnątrz). potem obie części łączymy i znowu wspólną warstwą łączymy wizjer z kopułą oraz potylicę z kopułą. Teraz wycinamy dno i przegrodę po czym łączymy od wewnątrz. Na tym etapie jestem w tej chwili, (dopieszczam jeszcze kopułkę), potem tylko szpachla i mamy piękny buy'ce gotowy do malowania. Oczywiście "nauszniki", dalmierz, filtr z tyłu robimy osobno i doczepiamy do twardej konstrukcji, (w przypadku filtra musimy wyciąć dziurę w potylicy, i tu też zdecydował bym się na łączenie od wewnątrz). W planie mam zrobienie także "uszczelki" z dermy. Sam wizjer mam gotowy do wklejenia, użyłem przyłbicy z plexi i pokryłem ją folią do szyb. (jak dowiem się jak wstawiać zdjęcia to je wstawię...)
Delta13
Były Członek
Posty: 2616

Re: Relacja z prac nad zbroją Jango Fett-a

Postprzez Merr-Sonn » 20 Cze 2012, 02:13

Po pierwsze tak samo się zdjęcia wkleja jak na forum PG.
Poza tym powiem bardzo krótko - będą z Ciebie ludzie.
Trzymam kciuki za zbroję. Jestem pewien, że efekt będzie powalający :).

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłem,to witam w najbardziej dla Ciebie pasującym miejscu - M'Y :)
Jak mówią matematycy - "W sumie bez różnicy ..."
Image
Merr-Sonn
a.k.a. Merr-Sonn
Mando'ad
Awatar użytkownika
Miejscowość: Toruń
Posty: 573

Re: Relacja z prac nad zbroją Jango Fett-a

Postprzez X-Yuri » 20 Cze 2012, 02:16

Merr-Sonn napisał(a):Po pierwsze tak samo się zdjęcia wkleja jak na forum PG.


Nie, inaczej : D (Tzn, Ty wklejasz może i tak samo, owszem, ale założyciel tematu na PG wklejał w sposób który nie działa u nas^)

Tak w ogóle, to do weekendu postaram się mały przewodnik_obsługi_forum zrobić, żeby łatwiej było, w 1 miejscu wszystkie rady, niespisane dotąd zasady itd ; d
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Relacja z prac nad zbroją Jango Fett-a

Postprzez Delta13 » 20 Cze 2012, 12:30

Wielkie dzięki Merr-Sonn, zapoznałem się z twoimi dziełami i no cóż jesteś moim mistrzem. Zbroja małego Boby z tymi wszystkimi detalami... Twoja opina sporo dla mnie znaczy jeszcze raz dziękuje.
Delta13
Były Członek
Posty: 2616

Re: Relacja z prac nad zbroją Jango Fett-a

Postprzez Delta13 » 20 Cze 2012, 13:34

Teraz czas na krótki opis czegoś znacznie bardziej skomplikowanego, mianowicie Z-6 Jetpack. Ten nie odłączny towarzysz fett-ów stał się tożsamy z postaciami. (Tak na marginesie zauważyliście że ilekroć Jango albo Boba chcą użyć jetpack-a to raczej źle się to kończy? Zdaje się on być bardziej niebezpieczny niż użyteczny) Ale wracając do prac, oczywiście także tu plany są podstawą sukcesu. Jednak ilość płaszczyzny pod rożnymi kontami i krzywizn łączący to wszystko uniemożliwia budowy modelu z papieru i usztywnienia go. Na szczęście średnica obu zbiorników jak i głównego "trzonu" jest zgodna ze średnicami rur pcv, to właśnie dział z sanitariami pomoże wam najbardziej. Z rur możecie zrobić sztywny szkielet ja połączyłem je aluminiowymi płaskownikami do których potem przymocowałem uprząż. Elementy odchodzące od głównej rury wyrzeźbiłem z gęstego, budowlanego styropianu a potem pokryłem włóknem szklanym i pokryłem żywicą. Obudowy zbiorników wyciąłem z wcześniej przygotowanego arkusza z żywicy i włókna (wtedy jeszcze nie słyszałem o płytkach pcv...). Dno zrobiłem z grubego włókna szklanego a górną część z kartonu który zalałem żywicą (kwestia grubości). Górna rura pod pociskiem ma inną średnicę niż ta główna poniżej ale i tak można znaleźć ją na dziale sanitarnym. Sam pocisk wytoczył mi wujek (głównie dla tego że chciałem aby był bardziej opływowy niż stożek). Między Pociskiem o plecakiem jest jeszcze kilka różnych średnic rur ale w gospodarstwie domowym na pewno znajdą się jakieś pojemniczki (można kupić też rury nie są one drogie ale zazwyczaj sprzedają je długie na 2m.) Sam pocisk kończy się z białym malowaniem i tu właśnie zdecydowałem umieścić gwint ( ułatwia transport, ale także może symulować wystrzelenie rakiety). "Klawisze" zrobiłem z listewki którą po przycięciu sfrezowałem pomalowałem i dokleiłem. Główki Zbiorników są także z działu sanitarnego są to maskownice pod krany, średnicą pasują idealnie(czerwona część) białe elementy to maskownice do drewna (konkretnie do maskowania wycięć na śruby). Głowice dysz to zakończenia karniszy (niestety sam jeszcze nie wiem jak wykonać w nich żłobienia) Same dysze to właściwie ścięte stożki, ale mają zagłębienia na dolnej krawędzi, oczywiście wystarczy wyciąć w pierwszej warstwie dziurę i podkleić od spodu). Jeżeli chodzi o malowanie to oczywiście według własnej wyobraźni, ale jeżeli ktoś jest zainteresowany jakich konkretnie użyłem farb to chętnie prześlę wykaz. Ostatnie muśnięcie to oznaczenia, są one dość drobne wiec wycinanie szablonów jest ciężkie (dla mnie nie wykonalne), wziąłem więc marker, otworzyłem wykaz oznaczeń (także mogę się podzielić) i nabazgrałem od ręki, wyszło nieźle.
Delta13
Były Członek
Posty: 2616

Re: Relacja z prac nad zbroją Jango Fett-a

Postprzez Radok » 20 Cze 2012, 14:56

Ja mam nadzieję, że masz ten cały proces, krok po kroku udokumentowany na zdjęciach. Opis rewelacyjny. No perła nam się trafiła na miarę Merr-Sonna i Araykela :D Dobrze mieć takich ludzi na pokładzie :D
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072


Re: Relacja z prac nad zbroją Jango Fett-a

Postprzez Merr-Sonn » 20 Cze 2012, 17:12

Stary, Twój plecak jest typowym przykładem tzw. "skraczbuldingu " (!) czyli budowy czegoś z niczego, albo z ogólnodostępnych elementów. Super robota. Ja sam od kiedy buduję stroje, łapię się się na tym, że np. zanim wyrzucę butelkę lub kubek po napoju, muszę przemyśleć czy aby ten kształt nie przyda mi się do zbroi. To taka moja mała paranoja :). W młodego stroju jest trochę takich elementów perfekcyjnie pasujących jako zamienniki. Przykłady:
- kule od dysz jetpacka - plastikowe gały od korka Nalewki Babuni (teraz są tylko drewniane) - pasowały co do milimetra (średnica zewn. i średnica otworu pod ten "mechanizm" na kuli),
- karbowany pierścień pod rakietą - nakrętka do soku Cappy (również perfekcja).
Tylko, że to są elementy pasujące do rozmiaru dziecięcego. Jak będę robił "dorosły" plecak, to już tak fanjnie nie będzie.
Jak mówią matematycy - "W sumie bez różnicy ..."
Image
Merr-Sonn
a.k.a. Merr-Sonn
Mando'ad
Awatar użytkownika
Miejscowość: Toruń
Posty: 573

Re: Relacja z prac nad zbroją Jango Fett-a

Postprzez Delta13 » 20 Cze 2012, 17:42

No przynajmniej zyskałeś dwie nalewki Babuni...

Wiecie jak wygląda Westar Blaster 34 ? nie? no cóż to może być ostatnia rzecz jaką zobaczycie w życiu.
A teraz dowiecie się jak zrobić sobie takie cudeńka. No więc parę lat temu kupiłem sobie taki komplecik:

Image
Potem trochę cięcia, trochę szpachli rura pcv i rura miedziana o mniejszej średnicy.
Image
Na koniec lakier i oto mamy gotowe dwie 34 może nie idealne bo"cebulki" są odrobinę inne niż np. MasterReplica ale reszta jest wymiarowa. (zastanawiam się czy nie prysnąć bezbarwnym żeby bardziej się błyszczały)
Image
Delta13
Były Członek
Posty: 2616

Re: Relacja z prac nad zbroją Jango Fett-a

Postprzez Delta13 » 24 Cze 2012, 22:04

http://starwars.com/play/online-activit ... /?theme=76 doczekałem się :)

A wracając do prac, wczoraj przy użyciu szlifierki na niskich obrotach wygładziłem wstępnie kopułę. Wyszło świetnie, na zdjęciu pewnie nie widać ale naprawdę niewiele już brakuję. Położyłem już tyle żywicy że spokojnie mogę używać go jako elementu ochronnego, nawet na budowie.
Image
Trochę mnie nie było ale prace pchałem do przodu. Kolejne zdjęcia z prac nad Buy'ce.
Image
Image
Image
Dwie minuty pracy, karton stara karta kodów nożyczki i klej dają przelotkę do kabur na "pas cnoty"
Image
Delta13
Były Członek
Posty: 2616

Re: Relacja z prac nad zbroją Jango Fett-a

Postprzez Delta13 » 03 Lip 2012, 22:43

Właśnie odebrałem "jumpsuit" od krawcowej zdecydowałem się na osobno kurtkę i osobno spodnie, spodnie najprostsze możliwe, więc przesyłam zdjęcie kurtki. (jest to moja pierwsza Sweetfocia, więc przepraszam wszystkich weteranów za brak kreatywności w robieniu zdjęcia)

Image
Delta13
Były Członek
Posty: 2616

Re: Relacja z prac nad zbroją Jango Fett-a

Postprzez Merr-Sonn » 03 Lip 2012, 23:07

Żeby robić sweetfocie powinieneś założyć blond perukę chociaż. No i z dekoltem Ci nie wyszło :)
Jak mówią matematycy - "W sumie bez różnicy ..."
Image
Merr-Sonn
a.k.a. Merr-Sonn
Mando'ad
Awatar użytkownika
Miejscowość: Toruń
Posty: 573

Re: Relacja z prac nad zbroją Jango Fett-a

Postprzez Delta13 » 04 Lip 2012, 00:18

Wiedziałem że o czymś zapomniałem....
Delta13
Były Członek
Posty: 2616

Re: Relacja z prac nad zbroją Jango Fett-a

Postprzez Radok » 04 Lip 2012, 23:28

D-13 zajebomba ten kostium :D Robota bardzo profesjonalna, widać, że masz dobre układy z krawcową (niestety moja krawcowa odpadła, przy tłumaczeniu o doszyciu podwójnego rękawka). Fajnie dobrany kolor.
Jeśli możesz to pochwal się ile kosztowało uszycie tego kombinezonu, bo mnie krawcowa zaśpiewała 350 zł, bez materiału i 3 miesiące pracy (?!? 8O )
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Relacja z prac nad zbroją Jango Fett-a

Postprzez Delta13 » 05 Lip 2012, 12:53

No miałeś pecha. za materiał dałem koło 50.00zł a krawcowa w tydzień uszyła wszystko 40.00zł bluza i 30.00zł spodnie. Rękaw jest po prostu podwójny, zależało mi żeby nie było widocznego szycia na ramieniu, więc z krawcową zdecydowaliśmy że wszyjemy podwójny rękaw. Całość zapinana na rzep, trochę trzeba się pomęczyć żeby wszystko było zapięte równo ale i tak jest super.
Delta13
Były Członek
Posty: 2616

Re: Relacja z prac nad zbroją Jango Fett-a

Postprzez Adenn Tor » 05 Lip 2012, 17:28

To co do teraz zrobiłeś wygląda super, nie mogę się doczekać końcowego efektu tym bardziej że to od Jango Fetta zaczęła się moja przygoda z mando.
"Tam gdzie giną słowa zaczynają się czyny"
Image
Adenn Tor
a.k.a. Adenn Tor
Mando'evaar
Awatar użytkownika
Twierdza: Warszawa
Miejscowość: Warszawa
Posty: 198

Re: Relacja z prac nad zbroją Jango Fett-a

Postprzez Delta13 » 06 Lip 2012, 12:15

Dawno nie wrzucałem zdjęć samych płytek, ostatnio przeszły wstępne szlifowanie (na szczęście maszyną) które ujawniło kilka mankamentów, ale praktycznie rozwiązałem już wszystkie.
Image
Stolik w kuchni zaanektowany.
Image
Delta13
Były Członek
Posty: 2616

Re: Relacja z prac nad zbroją Jango Fett-a

Postprzez Delta13 » 06 Lip 2012, 18:09

Pogoda nie sprzyja hasaniu po mieście więc zająłem się miotaczem ognia i wyrzutnią linki, niebawem zahaczę o jakieś obi żeby kupić rurki, dysze itp. na razie zdjęcia samych konstrukcji. Miotacz jest zamknięty z jednej strony z drugiej wystaje zapas styropianu żeby łatwiej dopasować do obłego ochraniacza.

Image
Delta13
Były Członek
Posty: 2616

Re: Relacja z prac nad zbroją Jango Fett-a

Postprzez Delta13 » 10 Lip 2012, 17:19

Prace nad miotaczem się rozwijają a właściwie zostało tylko przyczepić go do ochraniacza i pomalować (jak na razie może być widać kilka niedoróbek lakierniczych). Na jednym ze zdjęć widać także przewód który będzie odchodził od gniazd.

Image

Image

Image
Delta13
Były Członek
Posty: 2616

Re: Relacja z prac nad zbroją Jango Fett-a

Postprzez Qiratus » 10 Lip 2012, 18:38

Delta13 czyli będzie to wyrzutnia linki i miotacz ognia mam pytanko jak będziesz wystrzeliwał linkę (czy w ogóle masz zamiar zrobić taki mechanizm :wink:)?
Buy'ce gal, buy'ce tal.
Vebor'ade ures aliit.
Mhi draar baat'i meg'parjii se.
Kote lo shebs'ul narit.
Qiratus
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Choroszcz
Posty: 160

Re: Relacja z prac nad zbroją Jango Fett-a

Postprzez Delta13 » 10 Lip 2012, 18:57

Nie mam zamiaru jej wstrzeliwać, teoretycznie żaden problem doprowadzić sprężony gaz, tylko wszystko musiało by być uszczelnione, no i tak jak w oryginale należało by zamontować zbiornik z gazem w jetpacku, do tego jakiś elektroniczny zawór i gotowe. Tyle tylko że nie ma jak podpiąć linki żeby zachować aerodynamiczność lotki i szczelność instalacji zarazem. Kolejnym problemem jest materiał lotki, żeby starczyła na więcej niż raz i dobrze wyglądała pewnie musiał bym zamówić ją z metalu a to wiąże się z większą masą. Łatwiej zrobić sprawny miotacz ognia... Zbiorniki z paliwem i sprężonym gazem w plecaku w pełni szczelna konstrukcja no i zrobiona z metalu, druga dysza była by zapalniczką i gotowe, tylko niepokoi mnie fak że miałbym to na ręce z dłonią przed dyszami...
Delta13
Były Członek
Posty: 2616

Re: Relacja z prac nad zbroją Jango Fett-a

Postprzez Qiratus » 10 Lip 2012, 22:10

No wiesz chodzenie z miotaczem ognia jeszcze na dodatek własnej roboty (nie chodzi mi o to ze te własnej roboty są złe no ,ale wiadomo.. większe ryzyko :wink: ) nie brzmi zadowalająco no, ale z tą linką to możesz się zastanowić nie zaszkodzi :D ja osobiście chętnie bym takie cudo zobaczył no i dla chcącego to nic trudnego nie :wink: ?
Buy'ce gal, buy'ce tal.
Vebor'ade ures aliit.
Mhi draar baat'i meg'parjii se.
Kote lo shebs'ul narit.
Qiratus
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Choroszcz
Posty: 160

Re: Relacja z prac nad zbroją Jango Fett-a

Postprzez Delta13 » 10 Lip 2012, 22:43

Jasne że tak, tyle że mi przede wszystkim zależy na spełnieniu standardów 501's, wiec przy tym projekcie odpada. Przy zabawie z ASG trochę nauczyłem się o zasilaniu gazem, sprężaniem powietrza itp. najprostsze było by użycie naboju Co2, tylko nie mam pomysłu jak zaczepić linkę na środku kotwiczki, nadal zapewniając szczelność niezbędną do wypchania pocisku i gdzie umieścić samą linkę aby łatwo się rozwijała (nie hamując kotwiczki). może jakbym wsadził do mojej m203 powyżej granatu ze zwojem za kotwiczką to jakoś by poleciało ale to kawał żelastwa. Nikt chyba nie przewidział w filmie tego gdzie sama linka ma się zmieścić.
Delta13
Były Członek
Posty: 2616

Re: Relacja z prac nad zbroją Jango Fett-a

Postprzez Merr-Sonn » 11 Lip 2012, 15:42

Myślę, że ze względów bezpieczeństwa wszelkie pomysły na wystrzeliwanie z siebie czegokolwiek sobie opuść. Licho nie śpi. Przypadkowo strzelisz komuś w oko (albo samo wypali) i narobisz problemów sobie i organizatorom konwentu.
Jako BeHaPowiec Radok pewnie się ze mną zgodzi.
Jak mówią matematycy - "W sumie bez różnicy ..."
Image
Merr-Sonn
a.k.a. Merr-Sonn
Mando'ad
Awatar użytkownika
Miejscowość: Toruń
Posty: 573

Re: Relacja z prac nad zbroją Jango Fett-a

Postprzez Delta13 » 11 Lip 2012, 15:54

Nie mam zamiaru robić takich gadgetów do zbroi "wyjściowej" ale mówimy o teoretycznym projekcje jak powinno to działać jakby miało działać. Rurki przy elemencie do kotwiczki to druty do szydełkowania, a zakończenia to nie zawory a złącza rtv, więc raczej nikomu nic się nie stanie.
Delta13
Były Członek
Posty: 2616

Re: Relacja z prac nad zbroją Jango Fett-a

Postprzez Radok » 11 Lip 2012, 16:00

Podpisuję się rękami i nogami pod tym co napisał Merr-Sonn.
Wierzę w racjonalne myślenie naszych braci i przynajmniej tutaj mogę bez stresu popatrzeć na pracę innych i jej efekty ;)
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Relacja z prac nad zbroją Jango Fett-a

Postprzez Delta13 » 11 Lip 2012, 17:49

W czasie deszczu dziec się nudzą, a ja rysuje..

Image
Delta13
Były Członek
Posty: 2616

Re: Relacja z prac nad zbroją Jango Fett-a

Postprzez X-Yuri » 12 Lip 2012, 04:19

Hmm, życzę więc CI dużo deszczu i zapraszam viewtopic.php?f=49&t=641 do tematu ; d
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Relacja z prac nad zbroją Jango Fett-a

Postprzez Delta13 » 25 Lip 2012, 20:08

Trochę się nie odzywałem ale jestem na etapie hurtowego szpachlowania. Dzięki opatrzności jestem już bliżej niż dalej, jutro mam plan kłaść pierwszą warstwę podkładu na kilka płytek i dopiero zobaczymy co z tego wyszło. Buy'ce ma się coraz lepiej, dużo pracy, dużo szpachli ale jest naprawdę dobrze. A tak przy okazji spotkał się ktoś z was z "warkoczami z rzemyków" chodzi o elementy na szeroki pas. A teraz kilka zdjęć:

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Delta13
Były Członek
Posty: 2616

Re: Relacja z prac nad zbroją Jango Fett-a

Postprzez Delta13 » 26 Lip 2012, 19:38

Dziś pierwsze malowanie! no i muszę przyznać ze wyszło cholernie dobrze...

]Image

Image

Image
Troszkę magii, troszkę wyobraźni i gotowe!
Image
Delta13
Były Członek
Posty: 2616

Re: Relacja z prac nad zbroją Jango Fett-a

Postprzez Qiratus » 26 Lip 2012, 19:42

Wiesz co masz rację wyszło ci cholernie dobrze :wink: a ile masz zamiar dać warstw farby?
Buy'ce gal, buy'ce tal.
Vebor'ade ures aliit.
Mhi draar baat'i meg'parjii se.
Kote lo shebs'ul narit.
Qiratus
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Choroszcz
Posty: 160

Re: Relacja z prac nad zbroją Jango Fett-a

Postprzez Delta13 » 26 Lip 2012, 19:45

Daje jakieś 3 podkładu i 4 srebra potem poczerniam i gotowe!
Delta13
Były Członek
Posty: 2616

Re: Relacja z prac nad zbroją Jango Fett-a

Postprzez Delta13 » 27 Lip 2012, 20:08

Dziś skończyłem przód kamizelki i lewe udo cały dzień roboty w upale ale warto było, już tylko plecy drugie udo, buty, nagolenniki, pas cnoty i hełm i koniec z płytkami...

Image

No i wszystko zamocowane...

Image
Delta13
Były Członek
Posty: 2616

Re: Relacja z prac nad zbroją Jango Fett-a

Postprzez Fixer » 31 Lip 2012, 11:20

Nie wiem, czy trochę nie przesadziłeś z tym poczernianiem, ale jak na mój gust, to wygląda świetnie ;)
Fixer
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrgalaar
Miejscowość: Legnica
Posty: 176

Re: Relacja z prac nad zbroją Jango Fett-a

Postprzez Gajowy » 31 Lip 2012, 19:01

Genialnie. Tak trzymaj!
It is good to restore the natural order of things after a period of such disarray, don't you agree?
I już my - weterani tylko / Nie pojmujący co się dzieje...
Gajowy
a.k.a. Kurs`ika
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld'oyule Sur'ulurar
Miejscowość: Łódź / Toruń / Piotrków Trybunalski /
Posty: 1459

Następna

Wróć do Beskar'gam

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron