The Old Republic

...spod znaku Star Wars

Moderator: KEDIN

Re: The Old Republic

Postprzez Clark » 20 Lis 2011, 22:41

Urthona napisał(a):
Clark napisał(a):
Urthona napisał(a):http://imageshack.us/photo/my-images/641/tor036.jpg/


To jest to! :P Warto mieć ten album, oj warto.



A to? :D

http://imageshack.us/photo/my-images/69/tor020.jpg/

Ale owszem, pomijając to, warto mieć :)


:D Teraz nie ma bata, żeby nie kupić!
Image
Clark
a.k.a. Shinet`kal
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Katowice
Posty: 212

Re: The Old Republic

Postprzez Urthona » 02 Gru 2011, 15:56

Strona oficjalna TORa ogłosiła wczoraj, że będzie dawać utwory które się nie zmieściły na soundtracku dołączanym do kolekcjonerskiej, na swoim Facebooku i YT. I to codziennie. Wczoraj dali pierwszy kawałek, Mandalorian Blockade - epicki :D

http://www.youtube.com/watch?v=F5MoBb8- ... ideo_title
Warriors must take pleasure in even the slightest of benefits, because death is ever our companion.
- Tal'dira to Wedge Antilles
Urthona
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrgalaar
Miejscowość: Wrocław
Posty: 256

Re: The Old Republic

Postprzez Araxuss » 02 Gru 2011, 18:50

Stylem momentami przypomina muzykę jaka towarzyszyła Fettowi na Bespine (albo mi przynajmniej tak się kojarzy ten klimat)
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: The Old Republic

Postprzez Clark » 04 Gru 2011, 00:17

Epicki? 0.o Piękny! Tworzy klimat. Mam już czego słuchać poza muzyką ze Skyrim'a :D
Image
Clark
a.k.a. Shinet`kal
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Katowice
Posty: 212

Re: The Old Republic

Postprzez Urthona » 04 Gru 2011, 00:20

Następne utwory to Korriban - The Homeworld oraz bardzo rozrywkowy Yesterday's Jawa :)
Warriors must take pleasure in even the slightest of benefits, because death is ever our companion.
- Tal'dira to Wedge Antilles
Urthona
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrgalaar
Miejscowość: Wrocław
Posty: 256

Re: The Old Republic

Postprzez Tanker » 11 Gru 2011, 23:19

Slugger napisał(a): Grę sobie kupię ale dopiero krótko przed premierą, czyli w grudniu


Podobnie zrobię tylko czekam aż mi wszystkie części do nowego kompa przyjdą, mam pytanie : posiadam internet 1mb/s (jak skończy mi się umowa to zwiększę) czy będą jakieś problem z rozgrywką w moim wypadku : lagi etc.
BTW: modyfikacja do battlefronta 2 umożliwiająca rozgrywkę w czasach Tor'a : na podstawie czego http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=z0RuR3FREFw i jak to wygląda w grze :P http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Q7iR9FOd7uc
http://starwarsgames.bnx.pl/news.php-Nowa Strona : )
' 'Wookiee's świetnie się palą' ' - Tanker Nate
Tanker
a.k.a. Tanker Nate
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Łomża
Posty: 63

Re: The Old Republic

Postprzez Radok » 19 Mar 2012, 13:08

W niedzielny wieczór miałem randkę. Ale nie taką zwykłą, żona by mnie zabiła i słów tych bym nie pisał, taką niezwykłą. Taką typową randkę dla Geek'a. Otóż testowałem SWTOR'a w ramach darmowego weekendu. Fakt, że dopiero w niedzielę, bo nim mi się wszystko ściągnęło, nim to się zainstalowało... była niedziela. Wielkim zaskoczeniem nie będzie.. pierwszą postać stworzyłem Bounty Huntera. Pograłem do 3 levela, potem Trooper, Sith Warrior i na końcu zasmakowałem Jedi Knight.
EA dało najpewniej możliwość pogrania (dziś do 12:00) by zachęcić jak najwięcej ludzi do wykupienia gry i subskrypcji. Ale po tym małym spotkaniu z grą (zaznaczam, że w betę nie grałem) mam strasznie mieszane uczucia. Bo to ni RPG, ni MMO. Fakt, gra się całkiem fajnie i przyjemnie i jest wszystko to co powinno być. Są zadania poważne ciągnące fabułę do przodu, ale są tez zadania, które zawsze mnie dobijają w MMO w stylu "zdobądź 10 sztuk zębów kamiennego szczura/Rancora/innego stwora, a dostaniesz ten wspaniały miecz/blaster/lutnię przechowywany w mej rodzinie od setek lat". Na mnie największe wrażenie, podobnie jak w przypadku WOW, zrobiły filmy wprowadzające oraz udźwiękowienie i muzyka.

Starając się zachować obiektywizm jest mi w obecnej chwili bardzo ciężko ocenić niedzielną "randkę". Z jednej strony nie był to czas zmarnowany, bo bawiłem się przednio. Z drugiej to nie jest KOTOR 3, a jakaś przedziwna hybryda. Grając w KOTORy miałem świadomość, że to ja dyktuje warunki grze, a nie ona mi. Brak możliwości save'ów, spawn'ujące się stwory za plecami, konieczność łączenia się z netem to nie jest to czego oczekiwałbym od dobrej gry RPG.

Zastanawiam się na ile czasu by mi starczyło tego miodu płynącego z monitora podczas gry, bo miód jest. Bo to naprawdę rasowe MMO. Zastanawiam się również (i to poważnie) nad wykupieniem subskrypcji na jakiś czas. Ale czy warto (pomimo klimatu, rozmachu, tylu klas, rozbudowanego scenariusza) dawać 200 zł za grę, a potem 100 za dwa miesiące grania... skoro za darmo mogę pograć w Star Trek Online?
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: The Old Republic

Postprzez Gajowy » 19 Mar 2012, 17:35

O, coś drgnęło w twojej sygnaturce... Ciekawie;)

Cóż, chciałbym się z Tobą nie zgodzić... i zgodzić jednocześnie. Patrz:
Bo to ni RPG, ni MMO.
oraz
Bo to naprawdę rasowe MMO


Czy tylko ja dostrzegam tu sprzeczność? :twisted:

Ja natomiast dostałem możliwość grania w TORa pełne 7 dni. Niestety, oferta trafiła akurat na moment gdzie mam naprawdę dużo na głowie, a co łikend to wyjazd. Na szczęście na skorzystanie z zaproszenia mam dwa tygodnie, i jestem pełen nadziei że uda mi się z tego z korzystać. Jeśli (nie daj Boże) się nie uda, to z chęcią udostępnię tę możliwość Ram`serowi, czy komuś z Was. Ponadto słyszałem jakieś pogłoski o możliwości 'zapraszania' kogoś na darmowy tydzień, warto to sprawdzić;)

A dla przypomnienia, tu moje i Urthony wrażenia z beta-testów w listopadzie: http://www.mandayaim.com/a280,TOR_Beta_ ... r_Wrazenia
It is good to restore the natural order of things after a period of such disarray, don't you agree?
I już my - weterani tylko / Nie pojmujący co się dzieje...
Gajowy
a.k.a. Kurs`ika
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld'oyule Sur'ulurar
Miejscowość: Łódź / Toruń / Piotrków Trybunalski /
Posty: 1459

Re: The Old Republic

Postprzez Radok » 19 Mar 2012, 19:25

Gajowy napisał(a):O, coś drgnęło w twojej sygnaturce... Ciekawie;)

Cóż, chciałbym się z Tobą nie zgodzić... i zgodzić jednocześnie. Patrz:
Bo to ni RPG, ni MMO.
oraz
Bo to naprawdę rasowe MMO


Czy tylko ja dostrzegam tu sprzeczność? :twisted:



Sprzeczność, może nie do końca, a to temu, że naprawdę ciężko mi jednoznacznie opisać tą grę. Jako MMO ma wszystko czego wymaga się od tego typu gier. Ale osobiście po KOTORze spodziewałem się czegoś więcej niż tylko hybrydy, która czasem się gubi czym jest naprawdę. Ja odczuwam to tak: Wciągnąłem się w fabułę, a tu mi typowe zadanie MMO wyskakuje "od czapy" i wcina się w "moją misję dziejową ratowania Wszechświata". Może dziwnie do tego tego podchodzę, ale liczyłem na zapowiedzi twórców, ze to będzie pełnoprawna kontynuacja KOTORa... a tu mamy coś innego.


A faktycznie coś tam się "ruszyło" :P
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: The Old Republic

Postprzez Adenn Tor » 20 Mar 2012, 22:35

Nie miałem okazji sam w niżą zagrać ale z opinii kolego który testował wersje beta i własnej wiedzy to gra wydaje się naprawdę fajna, żałuję że nie będę miał jak w nią pograć a chciałbym. ( Na pewno bym grał łowcą nagród :))
"Tam gdzie giną słowa zaczynają się czyny"
Image
Adenn Tor
a.k.a. Adenn Tor
Mando'evaar
Awatar użytkownika
Twierdza: Warszawa
Miejscowość: Warszawa
Posty: 198

Re: The Old Republic

Postprzez Radok » 20 Mar 2012, 23:00

Adenn -> nic straconego. EA i Bioware raz na jakiś czas mają zamiar uchylić swego raju plebsowi, czyli tygodnie za free będą pojawiać się cyklicznie. Zasysasz klienta, zakładasz konto i jak masz czas grasz do upadłego.
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: The Old Republic

Postprzez Radok » 22 Mar 2012, 20:30

Wiadomość dość ważka, więc KEDIN musi mi wybaczyć post pod postem :P

Podając informację za serwisem CD-Action, SW:TOR ponownie daje nam możliwość darmowego weekendu w świecie gry. Fakt, ze trzeba nowe konto stworzyć, ale co to dla nas.
http://www.cdaction.pl/news-25596/star- ... kursu.html
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: The Old Republic

Postprzez Urthona » 23 Lip 2012, 23:19

Dzisiaj grając BHem spotkałem Mandalora the Vindicated, który będzie zlecał zadania przez jakiś czas, wygląda on tak:

http://obrazki24.pl/?v=mando.jpg
Warriors must take pleasure in even the slightest of benefits, because death is ever our companion.
- Tal'dira to Wedge Antilles
Urthona
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrgalaar
Miejscowość: Wrocław
Posty: 256

Re: The Old Republic

Postprzez X-Yuri » 02 Sie 2012, 07:01

A to Ci niespodzianka, TOR na Free-To-Play przechodzi : D

Wciąż "Nie mam sprzętu" do niego i tak, wiec mi to rybka (Nie abonament a za slaby komp mnie blokuje przed graniem, i to sie nie zmienia), ale inni członkowie... kto nie grał, a zacznie ? : D
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: The Old Republic

Postprzez Dhant Theod » 02 Sie 2012, 10:27

Nareszcie będe mógł pograć :D
Dhant Theod
a.k.a. Dhant Theod
Były Członek
Miejscowość: Warszawa
Posty: 20

Re: The Old Republic

Postprzez Radok » 02 Sie 2012, 12:20

Ostatnio miałem dwumiesięczną przerwę w oczekiwaniu na takiego newsa. A ponieważ doczekać się nie mogłem ponownie wykupiłem subskrypcję. I co? mój wypieszczony Sith Assassin, postanowił (albo sam bym zmienił, albo by mnie "gdzieś" rzucili) zmienić serwer i przy okazji zmienił imię z Perun... (ciekawe, kto jeszcze mógł wymyślić tak kretyńskie imię dla władającego Mocą Sitha ;) ) na mniej Słowiańskie, a raczej bardziej grecko brzmiące... Perunis... Ale nic to, mój Bounty Hunter nadal czeka w lokacji startowej na innych graczy z Manda'Yaim :D
Zatem Vode, zapraszam na stronę TOR po więcej szczegółów i szykujcie się na przygodę w Starej Republice :D
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: The Old Republic

Postprzez KatharSiS » 03 Sie 2012, 21:51

Nie mogę się doczekać :) beta była cudna, pozostaje czekać na datę :)
KatharSiS
a.k.a. Void
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Katowice
Posty: 586

Re: The Old Republic

Postprzez Radok » 06 Sie 2012, 18:46

No bracia, nie ma się co zastanawiać. EA, robi nam niezły prezent na połowę lata. Już jesienią ma ruszyć gra w wersji F2P, a teraz można ją kupić już za 59 zł.
http://www.cdaction.pl/news-28036/star- ... otych.html
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: The Old Republic

Postprzez KamMarev » 17 Lis 2012, 17:58

TOR przeszedł na F2P.
Obecnie raczej nie będę grał, może kiedyś sobie zagram.
KamMarev
a.k.a. Kam Marev
Były Członek
Miejscowość: Kołobrzeg
Posty: 127

Re: The Old Republic

Postprzez Egzar » 17 Lis 2012, 20:11

To tak jak ja. Obecnie nie mam zbytnio czasu na grę, ale kiedyś zagrać będzie trzeba.
"Sztuczny kompromis zawsze
umrze śmiercią naturalną"

Image
Egzar
a.k.a. Egzar Horn
Mando'evaar
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`kebmeshgidal
Miejscowość: Warszawa
Posty: 163

Re: The Old Republic

Postprzez Radok » 20 Lis 2012, 01:02

A ja muszę dwa patche ściągnąć, bo ostatnio sobie odpuściłem jak mi się subskrypcja skończyła. Ale miło, bo mam zamiar dokończyć fabułę jako Sith Assassin i dalej pobawić się jako Bounty Hunter :D


UPDATE: na świeżutko, po kilku chwilach (godzinach) gry. Zmian jako F2P jest sporo. Kam już o tym pisał, ale na żywo... hm... zależy na jaką grę się nastawicie. Jak chcecie poznać fabułę (rewelacyjną trzeba o tym wspomnieć) dla bohatera, to nastawcie się,ze maksymalnie dwie postaci zrobicie. Ale w trybie PvE (czyli takie typowe granie według scenariusza w zasadzie wystarczy). Jeśli chcecie pograć jak było kiedyś w PvE i PvP... to subskrypcja jest chyba jedynym wyjściem. Ogromna ilość ograniczeń i rzeczy uzależnionych od "dodatkowej waluty", jest dla subskrybentów za free. Plusem jest to, że zmieniły się ceny i można opłacić abonament miesięczny. Ciekaw jestem pinii innych graczy, którzy mieli styczność z poprzednią wersją gry, bo ja osobiście mam mieszane uczucia. Niby ta sama gra i za darmo, ale jakoś tak się czuję oszukany tą zmianą. Z drugiej strony nie mam już takiego przymusu do gry i mulenie łącza przez niektórych domowników nie będzie powiększać mojej frustracji, bo bym zagrał, bo mam zapłacone, a nie mogę się połączyć... Dylemat mam w jednoznacznej ocenie teraz tej gry poprzez pryzmat gracza drugiego rzędu. Niby fajnie, ale jednak coś jest nie do końca tak i nie wiem czy jak się tylko pokaże okazja, czy nie zakupię subskrypcji na 60 dni...
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: The Old Republic

Postprzez Rate » 27 Lis 2012, 19:01

Zakupiłem SWTOR'a w empiku za 30 zł. W tym wliczony 1 miesiąc abonamentu. Po miesiącu nie mam wszystkich przywilei ale i tak pozostaje mi większość możliwości. Będę grał Bounty Hunterem po stronie sithów
Take a look to the sky just before you die

Image
Rate
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Podkowa Leśna
Posty: 743

Re: The Old Republic

Postprzez X-Yuri » 27 Lis 2012, 19:08

Nie ma to jak szybka odp, ale...

Radok, ale Ty jako ktoś-kto-już-grał masz status Preffered, nie ? Znaczy masz MNIEJ(sze) ograniczenia niż Ci chcący do TORa kompletnie za free podejść...
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: The Old Republic

Postprzez Ijaat Intari » 27 Lis 2012, 22:32

Ja prawdopodobnie najszybciej zacznę w TOR'a grac na przełomie maja/czerwca. matura, egzaminy zawodowe z technika i te sprawy skutecznie ograniczają mój wolny czas... od miesiąca nie rozpakowałem nawet z foli mass effecta 3 xD ale jeśli się okaże ze za dużo ograniczeń dla free playera to chyba zrezygnuje po miesiącu... bo jakoś nie mam chęci bulić kasy na grę bo jeszcze nie będę pracował w tedy a cza auto utrzymać xD
Ijaat Intari
a.k.a. DELTA 38
Mando'ad
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Będzin
Posty: 348

Re: The Old Republic

Postprzez Radok » 27 Lis 2012, 23:06

No to kolejny update... zdecydowałem się jednak na pełną subskrypcję. Płace miesięczny abonament z rozliczeniem co 30 dni (za 1 dzień płacę zatem 1 zł). Dlatego wziąłem subskrypcję bo ograniczenia na F2P są uciążliwe. Niestety jako osoba płacąca kiedyś abonament nie dostałem nic poza Cartel Coins (i to po odblokowania subskrypcji). Wszystkie postaci mam na The Red Eclipse . Teraz zacząłem grać z żoną własnie jako BH (Laures gra na moim koncie z abonamentem) ja jako F2P (szukajcie postaci - Radokczek - nie pytajcie... literówka :oops: )

Każda osoba która chce dołączyć jako F2P ma takie same ograniczenia, częściowo ograniczenia zdjęt są poprzez karty prepaid (60 dni mniej ograniczeń). Najbardziej uprzywilejowaną grupą są abonenci.
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: The Old Republic

Postprzez Rate » 28 Lis 2012, 15:35

Radok a kim grasz?
Take a look to the sky just before you die

Image
Rate
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Podkowa Leśna
Posty: 743

Re: The Old Republic

Postprzez Radok » 28 Lis 2012, 15:54

Teraz aktywnie na zmianę Sith Assassinem i Bounty Hunterem (ja Radokczek - f*cking literówka :( , żona Laures). teraz meczymy BH na początkowych lokacjach, i tam nas można spotkać.
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: The Old Republic

Postprzez Rate » 28 Lis 2012, 18:58

ja jestem 1 planecie. Poszukam Cię :D. Araxuss też kupił TOR'a za 30 dychy, ale limit mu się skończył więc narazie z nim nie gram.
Take a look to the sky just before you die

Image
Rate
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Podkowa Leśna
Posty: 743

Re: The Old Republic

Postprzez RexVao » 28 Lis 2012, 19:18

Ja też zamierzam zakupić :D
Image
RexVao
a.k.a. Rex
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Zabrze
Posty: 496

Re: The Old Republic

Postprzez Rate » 28 Lis 2012, 19:33

hmh. nie wiem czy w empiku jeszcze jest. W sob. Araxuss poszedł ze swoim kumplem do empiku. Kumpel kupił gre, a Araxuss nie miał kasy. Pojechał w niedz. rano i było już 2/3 TOR'ów. Ja pojechałem w niedz. wieczorem i było około 7 TOR'ów.
Take a look to the sky just before you die

Image
Rate
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Podkowa Leśna
Posty: 743

Re: The Old Republic

Postprzez RexVao » 28 Lis 2012, 19:43

U mnie jeszcze jest bo patrzyłem wczoraj tylko kasy brak, ale święta tuż tuż :D
Image
RexVao
a.k.a. Rex
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Zabrze
Posty: 496

Re: The Old Republic

Postprzez Radok » 28 Lis 2012, 19:53

Ale wiecie, że klienta można ściągnąć ze strony ? Za darmo. Wystarczy się zarejestrować.
http://www.swtor.com/
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: The Old Republic

Postprzez RexVao » 28 Lis 2012, 20:15

Wiem, tylko mój dikutla internet ma limit
Image
RexVao
a.k.a. Rex
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Zabrze
Posty: 496

Re: The Old Republic

Postprzez Mynock » 28 Lis 2012, 20:23

Zacząłem grać jakiś czas temu. Póki co mam Bounty Huntera i wolnego drugiego slota. Właśnie robię na nim moją 6 postać. Każdą dobijam 11lvl i kasuję. (F2P mają limit do dwóch character slotów, a ja nie wiem czym najfajniej się gra).
Mynock
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 190

Re: The Old Republic

Postprzez Rate » 28 Lis 2012, 21:53

zależy co lubisz. :D
Take a look to the sky just before you die

Image
Rate
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Podkowa Leśna
Posty: 743

PoprzedniaNastępna

Wróć do Książki, komiksy, gry, seriale, filmy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot]

cron