The Mandalorian (WĄTEK ZE SPOILERAMI!)

...spod znaku Star Wars

Moderator: KEDIN

The Mandalorian (WĄTEK ZE SPOILERAMI!)

Postprzez Sh'ehn » 13 Lis 2019, 00:35

Dyskutujcie Spoilerujcie ile dusze zapragną!
"We`re perfectly harmless, unfortunately." - Doctor Who
Sh'ehn
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 904

Re: The Mandalorian (WĄTEK ZE SPOILERAMI!)

Postprzez Merel » 13 Lis 2019, 03:57

Japierdziu! Na taki serial właśnie czekałem! Niesamowity!!! Nawet malutki Yoda sie znalazł :D

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: The Mandalorian (WĄTEK ZE SPOILERAMI!)

Postprzez Dhadral » 14 Lis 2019, 03:49

:D Mały Yoda nie był do końca tym czego się spodziewałam, ale jest tak uroczy że po prostu nie da się malca nie lubić. Man nadzieje że występ IG nie skończy się na pierwszym epizodzie i ze nasz Mando naprawi i przeprogramuje nieco swojego, mam nadzieję, przyszłego współpracownika.
Do ulubionych momentów odcinka, poza wspomnianym już kwestią, która dla mnie wygrała odcinek, należy moment gdy farmer nadepnął naszemu Łowcy Nagród na ambicję.
Dhadral
Al'Verd
Awatar użytkownika
Posty: 818

Re: The Mandalorian (WĄTEK ZE SPOILERAMI!)

Postprzez Merel » 14 Lis 2019, 05:38

Chodzi Ci o to "twoi ludzie ujeżdzali mythosaurusy"?

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: The Mandalorian (WĄTEK ZE SPOILERAMI!)

Postprzez Dhadral » 16 Lis 2019, 03:18

Yap :D
Dhadral
Al'Verd
Awatar użytkownika
Posty: 818

Re: The Mandalorian (WĄTEK ZE SPOILERAMI!)

Postprzez Merel » 16 Lis 2019, 10:19

Kurczę, ale ten mały "yoda" jest super :D super to zrobili jako takie małe dzieciątko. Jako rodzic zakochałem się w tym maluszku :)

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: The Mandalorian (WĄTEK ZE SPOILERAMI!)

Postprzez Mahiyana » 01 Sty 2020, 15:52

Zgadzam się, że na taki serial czekałam :)
Teraz tylko obejrzeć od nowa i napisać recenzję wszystkich odcinków :D

Znowu przesadzam z ambicjami, ale bez nich nic bym nie robiła więc...
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: The Mandalorian (WĄTEK ZE SPOILERAMI!)

Postprzez Merel » 01 Sty 2020, 23:30

Teraz tylko obejrzeć od nowa i napisać recenzję wszystkich odcinków

This is The way

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: The Mandalorian (WĄTEK ZE SPOILERAMI!)

Postprzez Sh'ehn » 08 Sty 2020, 16:43

Jestem ciekawa co zrobią ze Strażą Śmierci - fajnie, że w przeciwieństwie do TCW nie pokazali ich po wrogiej stronie blastera. (No, przynajmniej nie do końca)...
"We`re perfectly harmless, unfortunately." - Doctor Who
Sh'ehn
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 904

Re: The Mandalorian (WĄTEK ZE SPOILERAMI!)

Postprzez Dhadral » 09 Sty 2020, 01:42

I wrócono do kanonu fakt iż Mando nie trzeba się urodzić i fakt iż nie tylko ludzie mogą być adoptowani na Mando. I nie mówię tu tylko o tym, że Baby Yoda został uznany za Foundlinga ale np wcale nie jestem taka pewna czy Pani Kowal jest człowiekiem. Te różki na hełmie... mogą być czymś więcej niż tylko elementem dekoracyjnym. Część osób pisze, że to znaczy iż jej hełm pochodzi od grupy stronników Maula, ale tamci mieli inne różki na hełmach (dłuższe i bardziej "kolcowate). Jak dla mnie całkiem prawdopodobne, że to po prostu miejsce na naturalny element jej fizjonomii.
Dhadral
Al'Verd
Awatar użytkownika
Posty: 818

Re: The Mandalorian (WĄTEK ZE SPOILERAMI!)

Postprzez Merel » 09 Sty 2020, 02:32

Ja obstawiam, choć mogę się mylić, że to element dekoracyjny

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: The Mandalorian (WĄTEK ZE SPOILERAMI!)

Postprzez Sh'ehn » 09 Sty 2020, 04:27

Ja w sumie zakładałam coś pomiędzy - tj. że prawdopodobnie jest Zabrakiem, ale wygląd hełmu to kwestia dekoracji. Tj. że te różki na hełmie i ornamenty nawiązujące do tatuaży mają pokazywać jej zabrakowe kulturowe dziedzictwo; ale gdyby nie było innego wyjścia spokojnie mogłaby nosić hełm bez różków (tj. jej zabrakowe rogi zmieściłyby się pod normalnym hełmem),
"We`re perfectly harmless, unfortunately." - Doctor Who
Sh'ehn
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 904


Wróć do Książki, komiksy, gry, seriale, filmy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron