Mandaloriański serial aktorski

...spod znaku Star Wars

Moderator: KEDIN

Mandaloriański serial aktorski

Postprzez Mahiyana » 19 Sie 2018, 14:28

Jak donosi Urthona pojawiły się plotki o Mando serialu aktorskim.

Więcej można poczytać na Star Wars Underworld (T)

Pożyjemy, zobaczymy :)
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Mandaloriański serial aktorski

Postprzez Nedz » 20 Sie 2018, 00:46

Gdybyśmy takie coś dostaliśmy to bym nie miała nic przeciwko :mrgreen: , ale dobra pożyjemy zobaczymy.
Nedz
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 310

Re: Mandaloriański serial aktorski

Postprzez Merel » 20 Sie 2018, 01:40

Obstawiam dwa warianty.
1. Plotka i wogóle nie wyjdzie.
2. Wyjdzie z dużym zapleczem finansowym ale pokażą taką popeline, że zostanie zaraz zorana przez fanów i po kilku odcinkach zaprzestaną produkcji bo się obrażą. Przecież jak można nie lubić wizji dizneja? Wszak to oni to wymyślili i to co "tworzą" jest świetne.


Offtop: TLJ podobał mi się bardziej niż TFA :D

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: Mandaloriański serial aktorski

Postprzez Mahiyana » 20 Sie 2018, 09:02

Weź Merel pod uwagę, że Disney otwiera swoją platformę streamingową i tworzy na szybko seriale które będzie mógł tam puszczać. Muszą to czymś zapełnić, więc wycofanie się po kilku odcinkach może nie wchodzić w grę.

Jest też szansa, że przyjmą model Netflixa i będą wypuszczać całe sezony na raz. Wtedy to już ogólnie nie ma odwrotu ^^
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Mandaloriański serial aktorski

Postprzez Merel » 20 Sie 2018, 11:08

Ja nie wiem. Trochę się obawiam, że mój świat zostanie jednego dnia zniszczony ;(

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: Mandaloriański serial aktorski

Postprzez Mahiyana » 20 Sie 2018, 12:58

Mamy dość bogatą tradycję nie uznawania niektórych źródeł,więc myślę że jakoś to przeżyjesz ;)
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Mandaloriański serial aktorski

Postprzez Nedz » 23 Sie 2018, 00:42

A propo nie uznawanych źródeł:

https://www.youtube.com/watch?v=S3a5j8PgQxg

No śmiało kto chce powtórzyćcudowne "star wars holiday special"? :mrgreen:
Nedz
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 310

Re: Mandaloriański serial aktorski

Postprzez Mahiyana » 23 Sie 2018, 09:01

No my z Arneunem planujemy obejrzeć w grudniu :)
Tak żeby już była świąteczna atmosfera itd ^^

Ale jak chcesz coś więcej popisać o tej cudownej twórczości to załóż proszę nowy temat ;)
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Mandaloriański serial aktorski

Postprzez T'Rez Faber » 04 Paź 2018, 09:26

Jak w temacie :mrgreen:
https://youtu.be/9Zy8iSZ59SM
Jakieś odczucia, oczekiwania?

A i miłego dnia :)
*Jakiś podpis tymczasowy, bo tamten był w sumie za duży*
T'Rez Faber
a.k.a. T'Rez
Były Członek
Miejscowość: Poznań/Inowrocław/
Posty: 25

Re: Mandaloriański serial aktorski

Postprzez Mahiyana » 04 Paź 2018, 13:30

Źródło całego zamieszania -> https://www.instagram.com/p/BofTUzhBtrZ/?utm_source=ig_embed

No więc proszę państwa, ja bym się teraz spodziewała nowych ludzi, więc trzeba się przygotować!
Pozamiatać, zbroje wypolerować, upiec ciasteczka...

(Będą nowe postaci do rysowania <3 Cieszę się bardzo c: )
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Mandaloriański serial aktorski

Postprzez Urthona » 05 Paź 2018, 09:16

Jest oficjalne zdjęcie:

https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/ ... e=5C571D82


a reżyserami będą Dave Filoni, Deborah Chow, Rick Famuyiwa, Bryce Dallas Howard i Taika Waititi
Warriors must take pleasure in even the slightest of benefits, because death is ever our companion.
- Tal'dira to Wedge Antilles
Urthona
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrgalaar
Miejscowość: Wrocław
Posty: 256

Re: Mandaloriański serial aktorski

Postprzez Radok » 05 Paź 2018, 09:52

Pancerz wygląda obiecująco. W sumie na pierwszy rzut oka kojarzy mi się z konceptem zbroi który kiedyś Araxuss narysował ( wzorował się chyba na tym co pokazali w sprawie SW 1313)i w sumie wykonał, bo ten jego ostatni pancerz tak dość podobnie wygląda (Disney zerżnął z Araxussa!).
W sumie przy tak rozbudowanej społeczności Mando na świecie, ciekawie wybrnęli z pancerza... Mogło być jak przy Solo, gdzie hełm wyglądał gorzej niż niektóre zabawki z Hasbro.

Dla mnie bomba, jaram się. Kolorystyka zbroi i wykonanie wygląda naprawdę zacnie.

I gdzieś tylko z tyłu głowy rozsadek mi podpowiada, że na Netflixie tego serialu nie uświadczymy.

No nic, zobaczymy.
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Mandaloriański serial aktorski

Postprzez Mahiyana » 05 Paź 2018, 12:46

Chyba wszystkim w jakiś sposób przypomina to koncept do 1313 ^^

A na Netflixie na pewno tego nie zobaczymy. Disney wycofuje z niego co może i zbiera nowy kontent na swoją włąsną platformę streamingową. Wiele ludzi nawet uważa, że tylko dlatego Wojny Klonów wróciły - żeby było coś na tą platformę ;|

Trzeba założyć jakąś lokalną mini-społeczność gdzie każdy ma wykupiony inny serwis i zgodnie z grafikiem zaprasza wszystkich na maratony :D
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Mandaloriański serial aktorski

Postprzez Ratbor Vit » 05 Paź 2018, 21:51

Nocne/weekendowe/konwentowe maratony serialowe o tematyce SW wyczuwam 8)
Ale w sumie to fajnie by było kiedyś się zebrać i w zbrojach oglądać serial... Np w jakiejś karczmie, przy ciężkich stołach zastawionych porządnymi daniami siedzą oddziały doborowych Mandalorian. Podczas zajadania się ostrymi mięsami i słodkimi ciastami oglądają historię swojej rasy na antycznym zabytku, dwuwymiarowym hologramie. Do tego każdy ma swój gal, a wszystko jest tylko minimalnie oświetlone. Większość zachowuje minimalną ciszę z szacunku do historii braci, tylko gdzieniegdzie padają przyjacielskie żarty, profesjonalne uwagi czy dopełnienia dzieła wyświetlanego... <w głowie ma pełną wizję, cały ten majestatyczny widok, a w oku kręci się łza na myśl, że to może nigdy nie wyjść>
"Who decides what's impossible?"
Apparently, the voice of people - the picture can be found in the link below
https://cdn.discordapp.com/attachments/ ... nknown.png
Ratbor Vit
a.k.a. Ratbor Vit
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld'kebmeshgidal (Twierdza Syrenki)
Miejscowość: Warszawa
Posty: 69

Re: Mandaloriański serial aktorski

Postprzez Behot » 05 Paź 2018, 22:39

To jest jeden z tych idealnych pomysłów, które mają bardzo małą szansę na powodzenie. Lubię sobie czasem pomarzyć o takim czymś, a potem przychodzi myśl o właśnie tym małym prawdopodobieństwie i robi się smutno :(

Ale trzeba być optymistą w patrzeniu na szanse! (A pesymistą w patrzeniu na zagrożenia).
Nie poddawajcie się na nowo pod jarzmo niewoli
Behot
a.k.a. Atin
Mando'ad
Miejscowość: Radom
Posty: 240

Re: Mandaloriański serial aktorski

Postprzez Ratbor Vit » 05 Paź 2018, 23:47

A najlepiej być organistą i zorganizować takie spotkanie samemu lub z pomocą innych chętnych, bo tylko tak cokolwiek wyjdzie z tego pomysłu

Tylko najpierw zwiększę swoją popularność wśród wojowników, w maju zrobię przewrót i zostanę uwielbianym przez wszystkich dyktatore- znaczy ten, zacznę się udzielać. To wcześniej to literówka, autokorekta :like :owl
"Who decides what's impossible?"
Apparently, the voice of people - the picture can be found in the link below
https://cdn.discordapp.com/attachments/ ... nknown.png
Ratbor Vit
a.k.a. Ratbor Vit
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld'kebmeshgidal (Twierdza Syrenki)
Miejscowość: Warszawa
Posty: 69

Re: Mandaloriański serial aktorski

Postprzez Behot » 06 Paź 2018, 00:24

Ty uważaj lepiej.
Nie poddawajcie się na nowo pod jarzmo niewoli
Behot
a.k.a. Atin
Mando'ad
Miejscowość: Radom
Posty: 240

Re: Mandaloriański serial aktorski

Postprzez Merel » 06 Paź 2018, 12:48

Mamo!!!!! Ratbor Vit chce Cię obalić!!!!!!
<uruchamia wibronóż>
Mogę się nim zająć? [T]

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: Mandaloriański serial aktorski

Postprzez Mahiyana » 06 Paź 2018, 14:49

Możesz pomóc Ratborowi nie robić offtopu ;)
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Mandaloriański serial aktorski

Postprzez Merel » 06 Paź 2018, 18:26

Tak się stanie moja pani...
<rzuca się na Ratbor Vit rozcinając mu gardło>

I po offtopiku :twisted:

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: Mandaloriański serial aktorski

Postprzez Ratbor Vit » 06 Paź 2018, 21:46

<Leży na ziemi i krwawi obficie - niechybnie czekałaby go śmierć z ręki starszego stażem kolegi, gdyby nie nagłe zakończenie offtopu>
A więc jak sądzicie, co dostaniemy w serialu? Osobiście mam nadzieję, że chociaż odrobinę zahaczą o temat Boby - czy się uwolnił (i jak), czy wrócił do ścigania Solo oraz innych spraw związanych wyłącznie z "łowieniem nagród", czy może jednak zrobi jakieś kroki w kierunku jednoczenia Mando? Ciekawa byłaby też jakaś większa bitwa przeciw Republice/Imperium, żeby wreszcie Mandalorianie pokazali na co ich stać w zwykłym, nieanimowanym serialu. Chociaż za tym idzie też ryzyko, że będą niedociągnięcia...
Niepewność boli >.<
"Who decides what's impossible?"
Apparently, the voice of people - the picture can be found in the link below
https://cdn.discordapp.com/attachments/ ... nknown.png
Ratbor Vit
a.k.a. Ratbor Vit
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld'kebmeshgidal (Twierdza Syrenki)
Miejscowość: Warszawa
Posty: 69

Re: Mandaloriański serial aktorski

Postprzez Merel » 07 Paź 2018, 16:24

Mam nadzieję, że nie będzie łączenia tego serialu z aktualnym kanonem czy też starym. Wiadomo, czasem wspominka jakiejś postaci czy ustroju politycznego/militarnego byłaby wskazana ale galaktyka jest ogromna i jest o czym nowym opowiadać. Dlatego chciałbym zobaczyć ten serial jako coś nowego. Coś o czym nigdy nie mówili i poza serialem mówić nie będą. Chciałbym też zobaczyć np. To o czym Ratbor Vit pisał, a mianowicie jednoczenie Mando.

Dziękuje za uwagę :*

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: Mandaloriański serial aktorski

Postprzez Mahiyana » 10 Paź 2018, 16:01

Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Mandaloriański serial aktorski

Postprzez Ratbor Vit » 15 Paź 2018, 18:05

Niby nic, a jednak coś - kolejne wiadomości z planu

https://makingstarwars.net/2018/10/excl ... ndalorian/
"Who decides what's impossible?"
Apparently, the voice of people - the picture can be found in the link below
https://cdn.discordapp.com/attachments/ ... nknown.png
Ratbor Vit
a.k.a. Ratbor Vit
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld'kebmeshgidal (Twierdza Syrenki)
Miejscowość: Warszawa
Posty: 69

Re: Mandaloriański serial aktorski

Postprzez Arneun » 13 Gru 2018, 03:08

"Come winter, come slaughter
The right to existence has been won
Come falling star or scorching flame
Worlds will survive, life finds a way "
Arneun
Były Członek
Miejscowość: Wrocław
Posty: 271

Re: Mandaloriański serial aktorski

Postprzez Merel » 14 Gru 2018, 01:01

Może zadam nieodpowiednie pytanie które mogę sobie wygóglować. Kiedy uruchomią Diznej +? Tak wiem, że w 2019 ale czy ktoś zna przybliżoną datę?

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: Mandaloriański serial aktorski

Postprzez Mahiyana » 14 Gru 2018, 01:09

Chyba wiadomo tylko, że bardziej pod koniec 2019 niż na początku...
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Mandaloriański serial aktorski

Postprzez Merel » 17 Gru 2018, 20:41

:like

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: Mandaloriański serial aktorski

Postprzez Dhadral » 17 Gru 2018, 22:35

:like :owl :like
Dhadral
Al'Verd
Awatar użytkownika
Posty: 818

Re: Mandaloriański serial aktorski

Postprzez Florentyna » 16 Kwi 2019, 00:50

Nie pokazali trailera/teasera/materiałów z planu szerszej publiczności, dla mnie wpadka. Oby nie skiepścili marketingowo tak jak z Solo. No i jeszcze ten bałagan z datami emisji mocno pachnący dyskryminacją.
Niemniej jednak to, co wyciekło wygląda obiecująco.
Florentyna
Aruetii
Posty: 4

Re: Mandaloriański serial aktorski

Postprzez Mahiyana » 16 Kwi 2019, 17:36

No nie nazwałbym tego wpadką. Wygląda to na zaplanowane posunięcie. W sumie dość często na takich spotkaniach są różne pokazy przedpremierowe itp, więc też mnie to jakiś nie dziwi...
Jaki bałagan z datami emisji?
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Mandaloriański serial aktorski

Postprzez Florentyna » 16 Kwi 2019, 20:10

Mahiyana napisał(a):No nie nazwałbym tego wpadką. Wygląda to na zaplanowane posunięcie. W sumie dość często na takich spotkaniach są różne pokazy przedpremierowe itp, więc też mnie to jakiś nie dziwi...
Jaki bałagan z datami emisji?


Trochę źle to nazwałam. Z datami emisji chodziło mi o to, że część świata będzie musiała sporo poczekać na uruchomienie Disney+. Jest gdzieś podane coś konkretnego? Coś tam pokazywali ale jakoś nie trafiłam.
Co do trailera to może rzeczywiście lepiej, że nie wszystko na raz. Może troszkę przesadziłam, jak zwykle a czy to dobra strategia to się zobaczy.
Florentyna
Aruetii
Posty: 4

Re: Mandaloriański serial aktorski

Postprzez Mahiyana » 16 Kwi 2019, 21:09

Obawiam się, że różnica w wystartowaniu platformy może wynikac z rzeczy takich jak czas potrzebny na nagranie dubbingów i różnego rodzaju spraw organizacyjne, z których my sobie nie zdajemy sprawy. Naprawde wątpię żeby ktoś to robił na złość krajom, które mają mieć do niej dostęp później - bardziej w drugą stronę. Chcą żeby to jak najszybciej było dostępne dla tych, dla których będzie już gotowe.

Zresztą Netflixa da się odpalić udając, że jest się w innym kraju, więc może z Disney+ też się uda ;)
(Bo na polski dubbing i tak chyba nie jestem chcętna ^^)

A jeżeli o trailer chodzi to jest drobna szansa, w sumie, że jest jeszcze nie dorobiony i po prostu chcą go puścić w świat jak już będzie w pełni swojej okazałości ;)
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Mandaloriański serial aktorski

Postprzez Merel » 16 Kwi 2019, 23:11

Disney+ na pewno z czasem będzie dostępny w każdym kraju. Dla nich to niesamowic8e potężny zastrzyk gotówki.

Netflix w Polsce też jest dostępny jakby kto nie wiedział ;)

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: Mandaloriański serial aktorski

Postprzez Mahiyana » 17 Kwi 2019, 00:03

Owszem, Netfix jest dostępny, ale w zależności od kraju ma różne rzeczy dostępne.
Oczywiście nie wiadomo czy Disney wprowadzi taką politykę ^^
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Następna

Wróć do Książki, komiksy, gry, seriale, filmy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron