Mandaloriańskie Pisanki

Miejsce na dzielenie sie rozmaitą twórczością, fanficami, fanartami oraz innymi dziełami przez nas wykonanymi, lub znalezionymi w internecie.

Moderator: KEDIN

Mandaloriańskie Pisanki

Postprzez Mahiyana » 04 Kwi 2015, 15:50

Kolejna już edycja mandaloriańskich pisanek :)
Inne ujęcia dostępne są na:
http://www.mahiyanacarudla.deviantart.com
http://www.photoblog.pl/mahiyana

Poniżej zdjęcia specjalnie dla Manda'Yaim :)






A jak tam Wasze pisanki? :)
Wesołych Świąt :D
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Mandaloriańskie Pisanki

Postprzez Araxuss » 04 Kwi 2015, 16:46

A jak tam Wasze pisanki?

Nijak
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Mandaloriańskie Pisanki

Postprzez X-Yuri » 04 Kwi 2015, 23:50

Wszystkie są super oczywiście, ale pierwsze dwa fajnie się skorupką zlewają z logotypem : d
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Mandaloriańskie Pisanki

Postprzez Gajowy » 08 Kwi 2015, 20:35

Klimatycznie jak zawsze!
It is good to restore the natural order of things after a period of such disarray, don't you agree?
I już my - weterani tylko / Nie pojmujący co się dzieje...
Gajowy
a.k.a. Kurs`ika
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld'oyule Sur'ulurar
Miejscowość: Łódź / Toruń / Piotrków Trybunalski /
Posty: 1459

Re: Mandaloriańskie Pisanki

Postprzez Mahiyana » 27 Mar 2016, 12:22

No to tegoroczna edycja :3



Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Mandaloriańskie Pisanki

Postprzez X-Yuri » 27 Mar 2016, 12:34

Słodkie : d (Jak zawsze)
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Mandaloriańskie Pisanki

Postprzez Mahiyana » 28 Mar 2016, 13:28

http://walyou.com/best-star-wars-easter-eggs/
To chyba najlepsze miejsce żeby się tym pochwalić <3
Nie wiem co to za stronka, ale miło mi, że tam trafiłam :3
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Mandaloriańskie Pisanki

Postprzez Mahiyana » 09 Kwi 2017, 14:21

Podbijam temat żeby przypomnieć naszym artystkom i artystom, że pisanki mogą być też mniej tradycyjne i mogą trafić do innych dzieł ;)
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Mandaloriańskie Pisanki

Postprzez Mahiyana » 15 Kwi 2017, 14:09

Pora na tegoroczną edycję :)





Ktoś jeszcze ma się czym pochwalić? ^^
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Mandaloriańskie Pisanki

Postprzez Nedz » 17 Kwi 2017, 22:56

Bardzo fajne, szkoda tylko, że czasu nie miałam to bym pewnie coś sknociła, ale może za rok. :)
Nedz
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 310

Re: Mandaloriańskie Pisanki

Postprzez Sh'ehn » 18 Kwi 2017, 03:57

Mah, jeśli mogę spytać z ciekawości, jakimi farbkami to malowałaś?
"We`re perfectly harmless, unfortunately." - Doctor Who
Sh'ehn
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 904

Re: Mandaloriańskie Pisanki

Postprzez Mahiyana » 18 Kwi 2017, 12:30

No to Nedz liczę, że za rok faktycznie coś będzie ;p
A jakby co to po drodze masz wiele innych świąt podczas których możesz się wykazać. Najbliższe to chyba Halloween ^^

Sh'ehn, jak co roku farbkami akrylowymi i najmniejszym pędzelkiem jaki mam ^^ Są dobrze kryjące i zasychają na tyle szybko żeby względnie sensownie dało się pomalować całe jajko, ale na tyle wolno, że da się robić przejścia kolorystyczne np. do cieniowania (po moich przygodach z farbą do ceramiki która zasycha niemal natychmiast, bardzo zaczęłam to doceniać ^^)
Parę lat temu malowałam też lakierem do paznokci bo miałam pokaźną kolekcję. Na pewno gorzej kryją no i trzeba myć pędzelek w zmywaczu do paznokci ale jest bardziej połyskliwe, więc jakieś zalety też to ma ^^
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Mandaloriańskie Pisanki

Postprzez Mahiyana » 31 Mar 2018, 15:34

No to nadszedł już ten czas :)





W tym roku akurat miałam gwasz pod ręką więc malowane gwaszem ^^'
Ale akryl lepszy, więc nie planuję tego powtarzać...

Wesołych Świąt!

(zrobiłam jeszcze dwie pisanki, ale nie Mando. Do zobaczenia u mnie na dA już wkrótce :P )
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Mandaloriańskie Pisanki

Postprzez Merel » 01 Kwi 2018, 12:49

Heh, Boba i Sabinka :D dobre

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: Mandaloriańskie Pisanki

Postprzez Nomi Daar » 01 Kwi 2018, 15:26

Pisanki Mahiyany są jak takie malutkie dzieła sztuki, cudne!
A ja namalowałam takiego Bobę z kurczaczkiem :)
Image
Nomi Daar
a.k.a. Nomi
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`tracbesuliik
Miejscowość: Kraków
Posty: 95

Re: Mandaloriańskie Pisanki

Postprzez Mahiyana » 01 Kwi 2018, 15:43

@Nomi, Boba nie za bardzo wygląda na zadowolonego, że kurczaczek po nim tupta :D Ale i tak bardzo mi się podoba :)
Jeszcze ten kurczaczek tak patrzy na pisankę wiszącą na dalmierzu - za tym stoi jakaś historia XD

@Merel, No Sabinka ma jednak najwięcej kolorków, a przy pisankach to cenna cecha ;)
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Mandaloriańskie Pisanki

Postprzez Nomi Daar » 01 Kwi 2018, 21:01

@Mah, no jak to, nie widzisz tego nieśmiałego uśmiechu? :D Boba się cieszy, bo w głębi duszy uwielbia małe kurczaczki. Zresztą kto nie lubi, one są przecież takie urocze ;)
Nomi Daar
a.k.a. Nomi
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`tracbesuliik
Miejscowość: Kraków
Posty: 95

Re: Mandaloriańskie Pisanki

Postprzez Mahiyana » 01 Kwi 2018, 23:05

To jak tak zachwalasz to może za rok zrobię pisanki z kurczaczkami :D
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Mandaloriańskie Pisanki

Postprzez Arneun » 02 Kwi 2018, 02:37

Mahiyana napisał(a):~Jeszcze ten kurczaczek tak patrzy na pisankę wiszącą na dalmierzu - za tym stoi jakaś historia XD


"Co zrobiłaś z moim dzieckiem człowiek?!"

@Nomi - ściągnięte brwi (kąty znacznie wyżej niż środek) w komiskach/animacjach z reguły oznaczają, że postać jest zdenerwowana. Więc może niekoniecznie wesoły (zdaje się że za to odpowiada podniesiony środek, boki ściągnięte - przynajmniej jeśli chodzi o komiksy/animacje)
"Come winter, come slaughter
The right to existence has been won
Come falling star or scorching flame
Worlds will survive, life finds a way "
Arneun
Były Członek
Miejscowość: Wrocław
Posty: 271

Re: Mandaloriańskie Pisanki

Postprzez Merel » 03 Kwi 2018, 12:09

Zdenerwowana albo szyderczo sie śmiejąca :wink:

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: Mandaloriańskie Pisanki

Postprzez Mahiyana » 20 Kwi 2019, 19:21

Obiecałam kurczaczka to jest i kurczaczek (ale nie tylko)!



Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Mandaloriańskie Pisanki

Postprzez Merel » 21 Kwi 2019, 07:29

Heh fajnie wyszły :)

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: Mandaloriańskie Pisanki

Postprzez Sh'ehn » 21 Kwi 2019, 22:58

Śliczne kwiatki. A co do pisanek - samo "śliczne" nie wystarczy, są niesamowite. Co roku dochodzę do wniosku, że nie da się zrobić fajniejszych pisanek, niż te Mahiyany; i co roku udowadniasz mi, że (przynajmniej po części) się mylę, zwiększając liczbę wyczarowywanych przez Ciebie detali i stopień skomplikowania kompozycji.
(Na marginesie, pokazałam zdjęcia kolegom (i koleżankom) z pracy, którzy lubią SW - i też byli pod wrażeniem. : )
"We`re perfectly harmless, unfortunately." - Doctor Who
Sh'ehn
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 904

Re: Mandaloriańskie Pisanki

Postprzez Mahiyana » 22 Kwi 2019, 15:07

Ojejku, dziękuję :)
No z roku na rok coraz trudniej coś wymyślić ^^
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Mandaloriańskie Pisanki

Postprzez Mahiyana » 12 Kwi 2020, 23:31

Zaczęły mi się kończyć pomysły na Bobę, ale na szczęście mamy teraz The Mandalorian :)





Wesołych i spokojnych!
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Mandaloriańskie Pisanki

Postprzez Merel » 13 Kwi 2020, 14:48

Jakie fajne :D

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: Mandaloriańskie Pisanki

Postprzez Mahiyana » 17 Kwi 2020, 13:10

Dziękuję :)
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Mandaloriańskie Pisanki

Postprzez Mahiyana » 03 Kwi 2021, 01:33

Już były zwiastuny i inne takie, pora na efekt finalny :>

W tym roku tak jakoś napstrykałam się dużo fotek ^^
A jak ktoś chce jeszcze więcej zieleni, to serdecznie zapraszam na Drogi Szkicowniku ;)






Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Mandaloriańskie Pisanki

Postprzez Vaas Kaer » 04 Kwi 2021, 22:50

O kurde :D zarąbiste są =*.*= Wręcz wygląda jakby to było nadrukowane :) bardzo dobry plus, siadaj, ocena celujący :twisted: Grogu najlepszy :D
Vaas Kaer
Były Członek
Posty: 116

Re: Mandaloriańskie Pisanki

Postprzez Sh'ehn » 05 Kwi 2021, 02:41

Obiecałam że też skomentuję : ) zacznę od tego, że po realistycznej (i też świetnej) aranżacji sprzed roku nie spodziewałam się takich kreskówkowych sympatyczności - ale to jak najbardziej pozytywne zaskoczenie. Pawie oczka w tle to po prostu +10 copikla. Świat jest straszny i myślę że prawie wszyscy trochę tego potrzebujemy.
Świetnym pomysłem było wykorzystanie niebieskiego jako koloru łączącego wszystkie palety kolorów - zwłaszcza, że Baby Yoda zdaje się lubić ten kolor :owl

Jeśli chodzi o wrażenia w porównaniu z poprzednimi latami - w oczy rzuca się biel. Te obwódki są fenomenalne (a jeszcze lepiej wyglądają na monsterze :mytho kandosii). Powierzchnia białych elementów ma gładszą fakturę/mniej faktury, co każe mi się zastanawiać, czy przypadkiem nie wpadł(a) Ci w łapki posca... Jeśli mogę prosić o zdradzenie supertajnych artystycznych sekretów - farby czy marker?

Wiem, że święta jeszcze się nie skończyły, ale przyznam, że już czekam co namalujesz za rok ^^
"We`re perfectly harmless, unfortunately." - Doctor Who
Sh'ehn
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 904

Re: Mandaloriańskie Pisanki

Postprzez Mahiyana » 05 Kwi 2021, 17:02

Vaas - hah, ile razy słyszałam że coś co zrobiłam wygląda jak nadrukowane ^^. Zwłaszcza rysunki czarnym cienkopisem kreślarskim :D
Ale cieszę się, że się podobają :>

Sh'ehn - no ile bym nie walczyła z realizmem, dużo lepiej czuję się w kreskówkowym stylu, więc nic dziwnego że co bym nie zrobiła to w końcu do niego wracam ^^

Z tym niebieskim to trochę czuję że wróciłam do tej samej idei co na Boże Narodzenie, ale w sumie czy to coś złego? :)

Posca brzmi fascynująco i może kiedyś jakieś przygarnę, ale na ten moment wszystko jest farbą i pędzelkiem. Myślę, że po prostu przy odpowiednim świetle faktura na samej bieli ginie i tylko dlatego jest niewidoczna na tych zdjęciach. On tam jest :)
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Mandaloriańskie Pisanki

Postprzez Sh'ehn » 05 Kwi 2021, 20:32

Mahiyana napisał(a):Z tym niebieskim to trochę czuję że wróciłam do tej samej idei co na Boże Narodzenie, ale w sumie czy to coś złego? :)

Posca brzmi fascynująco i może kiedyś jakieś przygarnę, ale na ten moment wszystko jest farbą i pędzelkiem. Myślę, że po prostu przy odpowiednim świetle faktura na samej bieli ginie i tylko dlatego jest niewidoczna na tych zdjęciach. On tam jest :)

Bardzo lubię ten niebieski, i w wersji bożonarodzeniowej, i walentynkowej - wręcz czułabym że czegoś brakuje, gdyby go nie było. Wiem, że ważne jest Twoje zdanie, a nie moje, ale chcę Ci powiedzieć, że moim zdaniem - związki między rysunkami są super. ^^

Co do białego - faktycznie, nie wzięłam pod uwagę, że kontrast i światło dziwnie się zachowują przy białym i czarnym... Dziękuję za wyjaśnienie.
"We`re perfectly harmless, unfortunately." - Doctor Who
Sh'ehn
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 904

Re: Mandaloriańskie Pisanki

Postprzez Mahiyana » 16 Kwi 2022, 13:17



W tym roku zrobiłam dwie mando pisanki :mytho
Dwa ujęcia więcej są na moim tumblrze i wkrótce w Innych Dziełach, a jak ktoś lubi słodyczowo-zielone klimaty to jest też tradycyjna pisanka na Drogi Szkicowniku :owl
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Mandaloriańskie Pisanki

Postprzez Kuel » 17 Kwi 2022, 10:00

Wyglądają zacnie jak zawsze:) Malujesz pędzelkiem czy pisakami?

P.s. Wesołego Jajka wszystkim!
Across a painted desert lies a train of vagabonds
All that's left of what we were, it's what we have become
Kuel
a.k.a. Kuel Ha'rang
Al'Verd
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`kebmeshgidal
Miejscowość: Warszawa
Posty: 1478

Re: Mandaloriańskie Pisanki

Postprzez Mahiyana » 20 Kwi 2022, 12:47

Jak zawsze pędzelkiem :)
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037


Wróć do Twórczość

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron