FanArty

Miejsce na dzielenie sie rozmaitą twórczością, fanficami, fanartami oraz innymi dziełami przez nas wykonanymi, lub znalezionymi w internecie.

Moderator: KEDIN

Re: FanArty

Postprzez Mahiyana » 18 Gru 2016, 17:25

I znowu podrzucam Wam arty, które mi się spodobały :mytho


Fluffation


jrmhi808


KatyTorres


również KatyTorres


KADIOUS


TheClementine17


DecoEchoes


eDuFrancisco


Aimz20t


NeroAngelus


również NeroAngelus


kcday
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: FanArty

Postprzez Sh'ehn » 19 Gru 2016, 00:02

Nie wiem czy to już było, ale jest takie letnie, że na pewno choć trochę rozgrzeje w taką paskudną pogodę.
http://briankesinger.deviantart.com/art ... -441216409
"We`re perfectly harmless, unfortunately." - Doctor Who
Sh'ehn
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 904

Re: FanArty

Postprzez Mahiyana » 19 Gru 2016, 01:04

Było :P
Ale lubię tego arta, więc wybaczam (T)
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: FanArty

Postprzez Sh'ehn » 02 Sty 2017, 02:08


Znalazłam za pomogą google grafiki, ale jak wybieram opcję "odwiedź stronę" czy cokolwiek by to nie było, to przerzuca na stronę, na której tego obrazka nie ma, a przynajmniej ja nie umiem znaleźć, więc nie podam dokładniejszego źródła. Przepraszam, jestem stereotypowym humanem i internet mnie przerasta.
"We`re perfectly harmless, unfortunately." - Doctor Who
Sh'ehn
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 904

Re: FanArty

Postprzez Vhipir » 02 Sty 2017, 02:26

Łooo, mandaloriański Pusheen, ale super. :D

To jak szukałam źródła to gdzieś znalazłam to. #tatuowałabym ;D

Na radarze widać już dyskotekową planetę.
Vhipir
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld'oyule Sur'ulurar
Miejscowość: Poznań / Bydgoszcz
Posty: 785

Re: FanArty

Postprzez Mahiyana » 02 Sty 2017, 13:42

Pusheen <3

Sh'ehn, z moich poszukiwań wynika, że ten obrazek został wrzucony na instagrama i najpewniej usunięty, a jego ślady zostały na stronach kopiujących jego treść (bo z jakiegoś powodu jest baardzo dużo stron, które kradną profile z instagrama ze wszystkimi zdjęciami i wrzucają do siebie). Więc faktycznie ciężko się dokopać do źródła, a możliwe, że się w ogóle już nie da...
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: FanArty

Postprzez Mahiyana » 15 Lut 2017, 00:48

To coś w temacie święta zakochanych :)


autorstwa 7hot-feanorians


autorstwa Pheonix023


autorstwa otaku-drea


autorstwa JasterM


aurostwa MandoHillBilly


7hot-feanorians


Drakana666
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: FanArty

Postprzez Sh'ehn » 30 Mar 2017, 22:17

"We`re perfectly harmless, unfortunately." - Doctor Who
Sh'ehn
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 904

Re: FanArty

Postprzez Mahiyana » 30 Mar 2017, 22:18

Podoba mi się ten wiosenny wydźwięk <3
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: FanArty

Postprzez Mahiyana » 04 Maj 2017, 14:32

Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: FanArty

Postprzez Arakh Ha'an » 04 Maj 2017, 17:34

Te od 7hot-feanorians i MarcWasHere super :mrgreen: (T)
MMCC #2003

Mando'ad draar digu.
Ciekaw jestem, kogo następnego w taki sposób wyrzucicie.
Arakh Ha'an
a.k.a. Carnifex sum
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrgalaar, Keld`kebmeshgidal
Posty: 633

Re: FanArty

Postprzez Mahiyana » 04 Maj 2017, 20:12

7hot-feanorians ogólnie już wielokrotnie trafił do tego tematu, wieć polecam jego profil na dA ;)
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: FanArty

Postprzez Arakh Ha'an » 13 Mar 2018, 18:59

Takie "kwiatki", znalezione przypadkiem... Cóż, chciałem MMCC, to mam... :|

https://araxussyexyr.deviantart.com/art ... -721554854
https://araxussyexyr.deviantart.com/art ... -735276750
MMCC #2003

Mando'ad draar digu.
Ciekaw jestem, kogo następnego w taki sposób wyrzucicie.
Arakh Ha'an
a.k.a. Carnifex sum
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrgalaar, Keld`kebmeshgidal
Posty: 633

Re: FanArty

Postprzez Merel » 14 Mar 2018, 00:01

No tak. Araxuss i jego fanarty. Zawsze mi się podobały jego dzieła

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: FanArty

Postprzez Dhadral » 14 Mar 2018, 00:33

Fakt, styl ma dobry, jego prace są w szczególny sposób „brudne” (chodzi mi o to, że oddają bród i brutalność przedstawionego świata). U mnie choćbym nie wiem ile krwi wmalował na obrazku, prace wydają się takie strasznie „sterylne”.
Tym nie mniej pierwszy obrazek nieco mnie martwi, a jedyne słowo jakie mi się nasuwa i dobrze opisuje moje wrażenie to "disturbing" (szczęściem to tylko jego specyficzne poczucie humoru).
Dhadral
Al'Verd
Awatar użytkownika
Posty: 818

Re: FanArty

Postprzez Merel » 14 Mar 2018, 01:01

Ten pierwszy obrazek przypomina mi grę mortal combat i słynne "fatality" :D

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: FanArty

Postprzez Dhadral » 14 Mar 2018, 04:51

Chodzi mi raczej o stylówkę tych "zmutowanych" postaci, niż samo wybebeszanie. Do wybebeszania w pracach a nawet lego filmikach Araxa zdążyłam się przyzwyczaić, ale i tak włos mi się jeży na głowie kiedy pomyślę, że pierwsze z tych filmików tworzył jako niespełna 13'letnie dziecko. 8O
Dhadral
Al'Verd
Awatar użytkownika
Posty: 818

Re: FanArty

Postprzez Arakh Ha'an » 14 Mar 2018, 05:48

Przypomina mi to trochę styl z animowanego Soku z Żuka:
https://www.youtube.com/watch?v=tWHVvXUw-RU

Aczkolwiek bycie uwiecznionym w animowanym Soku z Żuka (jakkolwiek creepy by on nie był), nawet bez mojej zgody, byłoby nieporównywalnie większym zaszczytem.
MMCC #2003

Mando'ad draar digu.
Ciekaw jestem, kogo następnego w taki sposób wyrzucicie.
Arakh Ha'an
a.k.a. Carnifex sum
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrgalaar, Keld`kebmeshgidal
Posty: 633

Re: FanArty

Postprzez Merel » 14 Mar 2018, 10:22

Dhadral napisał(a):ale i tak włos mi się jeży na głowie kiedy pomyślę, że pierwsze z tych filmików tworzył jako niespełna 13'letnie dziecko. 8O


Oj matka, nie takie rzeczy się robiło za dzieciaka i nie takie rzeczy 13latkowie robią :wink:

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: FanArty

Postprzez Tarra Strayver » 14 Mar 2018, 13:59

Musiał by robi te filmy już w w 2006. Specjalnie weszłam na youtube i sprawdziłam. W zakładce informacje, jest data założenia kanału. 1 stycznia 2011. Czyli ta informacja to chyba jakiś mit.

Ale wracając do fanartów. To to jesteś pewny Arakhu, że tu chodzi o ciebie? Chyba się przeceniasz. Z tego co widzę, to te dwa obrazki, które wkleiłeś są przedewszystkim dedykowane renegatowi niejakiemu Dexalowi z MMCC znanemu tutaj jako Dex. A drugi z nich to nawet nie fanart tylko po prostu jakiś baner do strony internetowej czy forum. Wyraźnie nawiązuje do sceny z kultowego komiksu "Boba Fett: Twin Engines of Destruction"
Image
Tarra Strayver
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 62

Re: FanArty

Postprzez Aksymand » 14 Mar 2018, 17:34

Data założenia konta na Yt nie musi być równocześnie datą rozpoczęcia robienia animacji może, ale nie musi. Z kolei Arakh ma dużo powodów sądzić, że to on i się z nim zgadzam. Schemat barw, który jest identyczny jak z jego pancerzem. Bycie Twi'lekiem jest częścią jednego ze strojów naszego Vode więc to też się zgadza. Plus wzbicie się Arakha (chwalmy jego imię po tysiąckroć ponieważ Imperator zadowolony jest z jego poczynań) do Mercsów i jego aspiracje mogły zwrócić uwagę. A mówiąc o skupieniu się na Dexiu, to oczywiście to on będzie tu herosem i czempionem sprawiedliwości, więc musi być dobrze wyeksponowany jako niszczyciel "niegodnych". Odnośnie tego drugiego obrazka, zgodzę się, że to parafraza tej sceny, ale parafraza stworzona przez fana i nieoficjalna. Więc nieważne jakie są jej założenia do funkcjonowania - tapeta, baner czy nawet jakby wydrukował go sobie na papierze toaletowym nadal będzie to fanart.
From Iron, cometh Strength. From Strength, cometh Will. From Will, cometh Faith. From Faith, cometh Honour. From Honour, cometh Iron. This is the Unbreakable Litany, and may it forever be so.
Aksymand
Mando'evaar
Posty: 30

Re: FanArty

Postprzez Merel » 14 Mar 2018, 18:21

Arakh a kiedyty takie barwy miałeś? I od kiedy jesteś twilekiem? :)

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: FanArty

Postprzez Araxuss » 14 Mar 2018, 19:00

No cześć, mały ptaszek szepnął mi do ucha że niezła inba się tu odjaniepawla.

W ramach sprostowania
-Zbierzność jest przypadkowa.
-Gdybym chciał narysować Arakha, to zrobił bym to pewnie tak aby nie było żadnych wątpliwości, że to on.
-W wieku 13 lat to ja chyba nawet nie miałem jeszcze internetu. Nie mówiąc już o animowaniu czegokolwiek (Nie mam pojęcia czemu nagle wszyscy zaczynają o tym chrzanić)
-Azymund przestań chrzanić, bo piszesz takie głupoty że aż mnie przyzwałeś na to forum :-D
-Jak ktoś chce obrazek, pisać na PW, na DA albo FB może się dogadamy.

Zaraz zacznie się znowu Hur Dur, że jak ten niedobry Arax śmie pisać takie rzeczy i najazd 10 na 1, dlatego przezornie znikam stąd. Nie będę odpisywał i wdawał się w pyskówki na tym forum.
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: FanArty

Postprzez Arakh Ha'an » 14 Mar 2018, 19:36

Twi'lekiem jestem od Star Force (strój sithowy).



Nie mam nic przeciwko byciu po stronie zastrzelonej zamiast strzelającej, ale tylko przy włączeniu mnie w samo tworzenie (np. przez zwykłe info czy pytanie), jeśli ma to być publiczne - bo zmiana paru szczegółów wizerunku tutaj wystarczająca nie była. Zwłaszcza na tym pierwszym obrazku.
MMCC #2003

Mando'ad draar digu.
Ciekaw jestem, kogo następnego w taki sposób wyrzucicie.
Arakh Ha'an
a.k.a. Carnifex sum
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrgalaar, Keld`kebmeshgidal
Posty: 633

Re: FanArty

Postprzez Merel » 14 Mar 2018, 19:48

Heh ale jaja :)

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: FanArty

Postprzez Araxuss » 14 Mar 2018, 20:20

A jeszcze coś. Skoro już zniżamy się do poziomu piaskownicy i mówimy o oburzaniu się o zbieżności. Kojarzysz ten nędzny obrazek? Ma jakieś 4 tysiące lat i powstał na długo przed Chrystusem i prawdopodbnie twoim zainteresowaniem mandalorianami. Popatrz na postać znajdującą się najbardziej po lewej stronie. Wygląda znajomo?

Może więc to ty kopiujesz wizerunek bez konsulatacji bandyto? Hur dur! Skanadl! Wyskakuj z mojego pancerza, raz raz :-D
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: FanArty

Postprzez Arakh Ha'an » 14 Mar 2018, 20:55

Co za thug life.
(Pewnie co najmniej połowa Mandalorian różnych afiliacji musiałaby powyskakiwać ze zbroi :wink: )



Po prostu jest ze mnie ubaw, i tyle. Najpierw drzwi na Star Force, a teraz to. Trudno.

(Przyłączam się do nie kontynuowania tego w tym/takim temacie, nie róbmy tu bałaganu).
MMCC #2003

Mando'ad draar digu.
Ciekaw jestem, kogo następnego w taki sposób wyrzucicie.
Arakh Ha'an
a.k.a. Carnifex sum
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrgalaar, Keld`kebmeshgidal
Posty: 633

Re: FanArty

Postprzez Merel » 14 Mar 2018, 21:30

<wciba popcorn i popija pepsi>

Ej nie przerywajcie :D zajefajne kino się tu odstawia :P

Wypuścić lwy!!!!!! :lol:

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: FanArty

Postprzez Arakh Ha'an » 14 Mar 2018, 21:50

Walka na noże :D
MMCC #2003

Mando'ad draar digu.
Ciekaw jestem, kogo następnego w taki sposób wyrzucicie.
Arakh Ha'an
a.k.a. Carnifex sum
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrgalaar, Keld`kebmeshgidal
Posty: 633

Re: FanArty

Postprzez Dhadral » 15 Mar 2018, 01:33

Jezu Arax znowu robi dramat ze zwykłej śmiechowej sytuacji. :P
< dosiada się do Melera ze swoim popkornem>
Dhadral
Al'Verd
Awatar użytkownika
Posty: 818

Re: FanArty

Postprzez Merel » 15 Mar 2018, 01:39

<Podaje napój z jednoznaczną uśmiechniętą miną>
Pepsiorka cyar'ika? :D

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: FanArty

Postprzez Dhadral » 15 Mar 2018, 01:50

Dzięki ner Vod. :D
Dhadral
Al'Verd
Awatar użytkownika
Posty: 818

Re: FanArty

Postprzez Mahiyana » 16 Mar 2018, 01:09

W sumie fanart to jest jakiś rodzaj sztuki i podlega różnej interpretacji :)

I ja też chcę popcorn :D
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: FanArty

Postprzez Merel » 16 Mar 2018, 13:50

<podaje miskę do Mah> :D

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: FanArty

Postprzez Mahiyana » 24 Sty 2019, 12:10

Dawno nie wrzucałam obrazków, które mi się spodobały :)
Pora nadrobić :)


Chris-Isakson27


VentHoang


ascdman


Skira-Reed


drdoorknobbs


Mandalorian762


MonotoneInkwell


pokecat


ScoutDoodles


Mixta110
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

PoprzedniaNastępna

Wróć do Twórczość

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron