Star Wars Forces of Destiny

...spod znaku Star Wars

Moderator: KEDIN

Star Wars Forces of Destiny

Postprzez Mahiyana » 14 Kwi 2017, 10:29

Disney zapowiedział nowy serial animowany :)

Co prawda na tym poziomie ciężko powiedzieć jak to będzie wyglądało, ale liczę, że w końcu zrobią coś bez CGI :owl
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Star Wars Forces of Destiny

Postprzez Dhadral » 14 Kwi 2017, 14:18

Wizualnie zapowiada się ciekawie. Dużo jednak zależy od tego jak rozwinięta zostanie strona fabularna. Mają to być krótkie historyjki, więc sądzę, że zamiast na złożoną fabułę postawią na rozwój postaci. Może coś w stylu czasem poważnych czasem zabawnych opowiastek z morałem? Oby nie wyszło z tego coś w stylu przygód Jar Jara z TCW...
Dhadral
Al'Verd
Awatar użytkownika
Posty: 818

Re: Star Wars Forces of Destiny

Postprzez Rate » 14 Kwi 2017, 17:46

Nic tu się nie zapowiada dobrze. Disney DX i bohaterki SW.
Take a look to the sky just before you die

Image
Rate
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Podkowa Leśna
Posty: 743

Re: Star Wars Forces of Destiny

Postprzez Dhadral » 14 Kwi 2017, 19:50

Rate napisał(a):Nic tu sie nie zapowiada dobrze. Disney DX i bohaterki SW.

Mówiłam o stronie wizualnej, jeśli będzie to przypominało te koncept arty stylem rysowania będzie przynajmniej miłe dla oka. Fabuła to inna sprawa.
Dhadral
Al'Verd
Awatar użytkownika
Posty: 818

_

Postprzez Araxuss » 14 Kwi 2017, 20:07

_
Ostatnio edytowany przez Araxuss, 11 Lis 2017, 15:15, edytowano w sumie 1 raz
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Star Wars Forces of Destiny

Postprzez Dhadral » 14 Kwi 2017, 20:44

Sądzę, że to co było pokazane jako "zanimowane" to dopiero storyboard. Pierwszy zarys animacji. I po raz trzeci powtarzam, iż moje słowa odnosiły się do koncept artów = obrazków nieruchomych.
Dhadral
Al'Verd
Awatar użytkownika
Posty: 818

Re: Star Wars Forces of Destiny

Postprzez Mahiyana » 14 Kwi 2017, 20:45

Prawdopodobnie wypada cienko bo to nie jest finalna wersja tylko szkice koncepcyjne i animacja będąca odpowiednikiem szkicu, mająca na celu dopasowanie głosu i ogólnie szybkości...
Jednak z drugiej, strony Disney ostatnio wypuszcza jakieś krótkie animacje o księżniczkach i, powiem szczerze, jakość nie zachwyca... A obie serie mają iść na YouTube co nie zachęca do wydawania dużych pieniędzy...
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Star Wars Forces of Destiny

Postprzez Dhadral » 14 Kwi 2017, 21:03

Animacja może być prosta, zwłaszcza, jeśli kierowana jest do młodszego widza, i nadal ciesząca oko, to zależy od przyjętej konwencji. Powiedzmy, że na tym czy seria będzie dobra czy zła dla starszych fanów zaważy głównie fabuła, więc dowiemy się dopiero jak się pojawią pierwsze odcinki.
Dhadral
Al'Verd
Awatar użytkownika
Posty: 818

Re: Star Wars Forces of Destiny

Postprzez Mahiyana » 14 Kwi 2017, 22:50

No oczywiście, że tak. Po prostu jak widzę tamte filmiki to mam straszne wrażenie, że są niedorobione...
Wystarczy się nie rzucać z czymś skomplikowanym przy prostym stylu, bo po prostu się nie da.
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Star Wars Forces of Destiny

Postprzez Dhadral » 15 Kwi 2017, 02:07

Masz całkowitą rację. Ale jak na razie skupiamy się na serialu animowanym a mało mówimy o EVIII, a dziś premierę miał teaser tego właśnie epizodu. I co prawda w samym teaserze nie mamy Mandalorian, jednak niektóre scenki zdają się potwierdzać tezę, iż twórcy stawiają na klamrową budowę serii i powtarzają niektóre motywy z odpowiadających im części. A i w oryginalnej trylogii i w prequelach druga część cyklu wprowadzała postacie Mando. Jak sądzicie będą jacyś Mando w E VIII?? :owl
Dhadral
Al'Verd
Awatar użytkownika
Posty: 818

Re: Star Wars Forces of Destiny

Postprzez Sh'ehn » 15 Kwi 2017, 09:44

Do rozmów o ep. VIII zapraszam tutaj:
viewtopic.php?f=5&t=1278 : )
"We`re perfectly harmless, unfortunately." - Doctor Who
Sh'ehn
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 904

Re: Star Wars Forces of Destiny

Postprzez Dhadral » 15 Kwi 2017, 19:01

Dzięki :D
Dhadral
Al'Verd
Awatar użytkownika
Posty: 818

Re: Star Wars Forces of Destiny

Postprzez Larwa » 17 Kwi 2017, 21:18

I have a bad feeling about this...
My też jesteśmy kamieniami rzuconymi na szaniec. Mamy te same ideały! Nie musimy pięknie umierać. Ale czy umiemy pięknie żyć.
hm. Stefan Mirowski
Larwa
a.k.a. Copikla
Były Członek
Twierdza: Keld'netrachoruk
Miejscowość: Katowice
Posty: 94

Re: Star Wars Forces of Destiny

Postprzez Mahiyana » 06 Lip 2017, 21:40

No i serial ruszył
Animacja nie powala, ale myślałam, że bedzie gorzej. Lepsze to niż chamskie CG szczerze mówiąc ^^
Jak wrażenia?
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Star Wars Forces of Destiny

Postprzez Arakh Ha'an » 07 Lip 2017, 05:40

Shebsa nie urywa. Taki "wygładzony na siłę" Giennadij Tartakowski...
MMCC #2003

Mando'ad draar digu.
Ciekaw jestem, kogo następnego w taki sposób wyrzucicie.
Arakh Ha'an
a.k.a. Carnifex sum
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrgalaar, Keld`kebmeshgidal
Posty: 633

Re: Star Wars Forces of Destiny

Postprzez Mahiyana » 10 Lip 2017, 11:53

Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Star Wars Forces of Destiny

Postprzez Mahiyana » 01 Paź 2017, 10:35

Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Star Wars Forces of Destiny

Postprzez Dhadral » 30 Paź 2017, 03:33

Ostatni odcinek niby niezły, nawet nie całkiem bezsensowny, ale taki niepotrzebny.
Dhadral
Al'Verd
Awatar użytkownika
Posty: 818

Re: Star Wars Forces of Destiny

Postprzez Mahiyana » 23 Maj 2018, 09:43

Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037


Wróć do Książki, komiksy, gry, seriale, filmy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron