Gadżetowe Nowości

Rozmaite rzeczy dotyczące Mandalorian, od Lego i figurek 3 3/4" przez minisy i CCG, aż do Slave I w skali 1:1

Moderator: KEDIN

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Sh'ehn » 06 Lut 2016, 02:20

Gdzie cóś takiego można nabyć?
"We`re perfectly harmless, unfortunately." - Doctor Who
Sh'ehn
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 904

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez X-Yuri » 06 Lut 2016, 09:52

Mah masz teraz klawiaturę w układzie qwer2d2ty ; d
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Mahiyana » 06 Lut 2016, 12:45

Sh'ehn ja kupiłam w lokalnym sklepie papierniczym ;)

Yuri, nie mogłam przestać :O
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez X-Yuri » 06 Lut 2016, 14:16

: D Mnie od daaawna kusi zmajstrowanie naklejek na całość z mando-fontem, ale kasy szkoda ciągle xd
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Sh'ehn » 06 Lut 2016, 18:14

Jeśli nie muszą być pomarańczowo-zielone to można kupić papier samoprzylepny (grosze kosztuje w markecie, a w papierniczym jest na sztuki czasem, i to taki matowy) i nadrukować. Ew. kupić zielony i pomarańczowy arkusz i nadrukować. A klawiatura Mah jest copikla.
"We`re perfectly harmless, unfortunately." - Doctor Who
Sh'ehn
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 904

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Mahiyana » 07 Maj 2016, 12:12

Takie oto jajka można sobie już w sumie od jakiegoś czasu kupić w Żabkach czy Freshmarketach
Polecam te bączki, fajna zabawa na nudnych wykładach :)
Dołączone cukierki niestety słabe... czekolada byłaby lepsza, albo nawet ciasteczka kokosowe, które do swoich jajek niespodzienek oferuje Candy Planet (no ale Candy Planet nie dało niespodzianek z Bobą, więc powiedzmy, że jest po równo ^^)
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez X-Yuri » 07 Maj 2016, 12:58

Najlepsze słodkości to w takim zestawie puzzli z Darthem Vaderem znalazłem, 8 saszetek z takimi... ciasteczkami? Czymś takim w chyba mlecznej czekoladzie. Mniam mniam.

Te tutaj ble. ; d
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Mahiyana » 07 Maj 2016, 22:44

Ja raz kupiłam paczkę paczek ciasteczek o których mówisz z niespodzianką :O
Dumnie brzmiącą niespodzianką okazał się paperowy żeton z wizerunkiem Palpatine'a... ale przynajmniej ciasteczka były dobre ^^
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Mahiyana » 16 Cze 2016, 16:44

Może piórniczek
Jakby co to średniej wielkości szampon, szczoteczka do zębów, pasta i na upartego szczotka do włosów wejdą więc na kosmetyczkę konwentową się nadaje
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Vassk » 16 Cze 2016, 18:27

Piórnik z Bobą? Normalnie gadżet roku ;P.
Chociaż to i tak lepsze od jajek niespodzianek z SW, o których był tu news jakiś czas temu...
Jak czytam takie rzeczy (i widzę je na naszym fan page'u) to zastanawiam się nad tym czy M'y jest poważną organizacją/społecznością...naprawdę musimy pisać o takich rzeczach?
Vassk
a.k.a. Nev Vassk'ar
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 793

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez KatharSiS » 16 Cze 2016, 18:41

Nie mamy o czym pisać to będziemy teraz pisać o piórnikach :D naturalna kolej rzeczy
KatharSiS
a.k.a. Void
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Katowice
Posty: 586

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Mahiyana » 16 Cze 2016, 19:02

Dobrze, przepraszam. Już nie będę pisać o takich rzeczach.
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez X-Yuri » 17 Cze 2016, 20:21

Jakby pisanie o pierdółkach było nowością -,-

M`y jako serwis od swego początku miało w zwyczaju wrzucać info o wszystkim-co-Mando/Fettowe.
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Arakh Ha'an » 18 Cze 2016, 02:53

Zawsze można zrobić też tak, żeby takie pomniejsze gadżetowe rzeczy zgrupować w jeden większy post, publikowany np. 1 czerwca lub 6 grudnia lub w inny podobny dzień ;)
MMCC #2003

Mando'ad draar digu.
Ciekaw jestem, kogo następnego w taki sposób wyrzucicie.
Arakh Ha'an
a.k.a. Carnifex sum
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrgalaar, Keld`kebmeshgidal
Posty: 633

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Araxuss » 18 Cze 2016, 17:08

Te wszystkie piórniki nie są chyba nawet warte czasu spędzonego na rozważanie tego problemu :D
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Mahiyana » 25 Lip 2016, 20:04

Co prawda sukienka, która mi się podobała już została wykupiona, ale i tak w sklepie EMP pojawiło się dożo fajnych Mando gadżetów ^^ I nie tylko Mando :D Moim faworytem pozostaje kieliszek na jako BB8 <3


A jak już przy gadżetach jesteśmy to seria Funko Hikari jest bardzo interesująca :3 Zwłaszcza tęczowo połyskujący Boba <3

Reszta figurek z tej seri tutaj :)
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Arakh Ha'an » 24 Sie 2016, 01:27

Image

(zdjęcie z newsa z 23.08.2016)
To jest straszne...
MMCC #2003

Mando'ad draar digu.
Ciekaw jestem, kogo następnego w taki sposób wyrzucicie.
Arakh Ha'an
a.k.a. Carnifex sum
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrgalaar, Keld`kebmeshgidal
Posty: 633

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Dinuirar » 24 Sie 2016, 11:27

Aaaaaa!

Co to w ogóle za figurka?
"He who excels as a warrior does not appear formidable
One who excels in fighting is never aroused in anger
One who excels in defeating his enemy does not join issues"

"Friends don't let friends wear a red shirt on landing-party duty"
Dinuirar
a.k.a. Dinu
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`darycuj
Miejscowość: Warszawa/Bydgoszcz
Posty: 1624

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Vassk » 24 Sie 2016, 13:08

Fantastyczna, w ogóle się nie znacie ;P
Vassk
a.k.a. Nev Vassk'ar
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 793

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Araxuss » 24 Sie 2016, 14:54

Mahiyana napisał(a):A jak już przy gadżetach jesteśmy to seria Funko Hikari jest bardzo interesująca :3 Zwłaszcza tęczowo połyskujący Boba <3

Reszta figurek z tej seri tutaj :)


To nie Boba. To Venku Skirata
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Rate » 26 Sie 2016, 03:02

Dzisiaj dorwałem magazyn t3. Po raz pierwszy natknąłem sie na tą gazetę. Nr. 2 z 2016 roku jest wydaniem specjalnym o gwiezdnych wojnach, a właściwie oprawie artystycznej tego uniwersum. Jest mowa o twórcach, którzy pracowali przy filmie jak i ludzi, którzy wykonywali fanarty związane ze sw. Gazeta kosztuje 30 zł, ale jest naprawde warta zakupu.
Take a look to the sky just before you die

Image
Rate
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Podkowa Leśna
Posty: 743

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Arakh Ha'an » 27 Sie 2016, 01:08

Rate napisał(a):Dzisiaj dorwałem magazyn t3. Po raz pierwszy natknąłem sie na tą gazetę. Nr. 2 z 2016 roku jest wydaniem specjalnym o gwiezdnych wojnach, a właściwie oprawie artystycznej tego uniwersum. Jest mowa o twórcach, którzy pracowali przy filmie jak i ludzi, którzy wykonywali fanarty związane ze sw. Gazeta kosztuje 30 zł, ale jest naprawde warta zakupu.

Przeglądałem w sklepie, również polecam! :) (Chyba sam też kupię)
MMCC #2003

Mando'ad draar digu.
Ciekaw jestem, kogo następnego w taki sposób wyrzucicie.
Arakh Ha'an
a.k.a. Carnifex sum
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrgalaar, Keld`kebmeshgidal
Posty: 633

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Rate » 29 Sie 2016, 00:41

Przeczytalem od deski do deski. Ogolnie to opisy procesu tworzenia artów, jak narodził sie koncept do hełmu Boby i wiele innych naprawde ciekawych wątków. Czytalo się (i przeglądało) znakomicie :).
Take a look to the sky just before you die

Image
Rate
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Podkowa Leśna
Posty: 743

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Mahiyana » 11 Wrz 2016, 19:59

Lizaka komuś? :3

Nie dość, że te nakładki są naprawdę fajne to cała ta sytuacja zainspirowała kolejny tekst o "Polowaniu na gadżety" oraz komis "Z życia wzięty" :D Taka ciekawostka :)
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Findor » 11 Lis 2016, 14:49

"Z uśmiechem na twarzy człowiek podwaja swoje możliwości."
Findor
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 19

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Mahiyana » 13 Lis 2016, 14:45

Kolejne jajka niespodzianki

Pozdrawiam Vasska <3
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Mahiyana » 20 Lis 2016, 14:56

Bardzo fajna figurka

Ciekawe jest to, że ciężar figurki wskazuje na metalowe elementy w środku, zupełnie nie wiadomo po co ^^
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Arakh Ha'an » 21 Lis 2016, 02:27

Może np. by wyważenie na stojaku było lepsze (tak, by się nie wywracał)? Ew. silenie się na kolekcjonerskość ;)
MMCC #2003

Mando'ad draar digu.
Ciekaw jestem, kogo następnego w taki sposób wyrzucicie.
Arakh Ha'an
a.k.a. Carnifex sum
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrgalaar, Keld`kebmeshgidal
Posty: 633

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Mahiyana » 21 Lis 2016, 14:10

No właśnie jak go postawiłam na parapecie to tak mi to przyszło do głowy, że to właśnie po to ^^ Ale kto tam wie :)
Może Chińczycy nie ogarnęli i myśleli że będzie tam jakaś elektronika czy coś. Nawet są takie dwie jakby śrubki na dole, może w sumie bliżej im do jakiś nitów czy coś... ale nie wygląda na to żeby dało się go rozkręcić, więc nie wiem :<
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Radok » 22 Lis 2016, 15:33

Hm... zazwyczaj modele HotWheels były metalowe, no chyba, że się coś zmieniło (resorakami się już nie bawię, teraz model samochodu mam w skali 1:1 :P ).
Ten model też jest metalowy


Może metalowe elementy mają za zadanie zrobić to cholerstwo trwalszym... kto wie.

Mnie bardziej zainteresowała zapowiedź Revell w związku z premierą Rouge One.
http://www.mojehobby.pl/products/Boba-F ... Slave.html
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Mahiyana » 23 Lis 2016, 23:10

Radok napisał(a):Może metalowe elementy mają za zadanie zrobić to cholerstwo trwalszym... kto wie.

No ale metalowe części są w środku... Jak mogłoby to zwiększyć trwałość? Na zewnątrz jest normalnie plastik ^^

Radok napisał(a):Mnie bardziej zainteresowała zapowiedź Revell w związku z premierą Rouge One.
http://www.mojehobby.pl/products/Boba-F ... Slave.html

O :) Dobry materiał do następnego newsa :)
I dobry dodatek do mojej kolekcji modeli Slave'a I XD
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Merel » 11 Gru 2016, 20:07

Może nie jest to typowo mando ale sklepy takie jak H&M, Reserved, House, i zapewne inne mają w ofercie ciuchy z marką Star Wars między innymi body i ubranka dla dzieci, koszulki i bluzy z grafiką z R1, komplety piżam, skarpetki i boxerki męskie. Moim zdaniem idealne na prezent świąteczny ;)

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Mahiyana » 11 Gru 2016, 20:50

Polecam czapki ze świecącym logiem Star Wars z Croppa :D Panie ze stołówki studenckiej umierają z zazdrości za każdym razem jak mnie w niej widzą XD
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Arakh Ha'an » 08 Sty 2017, 03:33

Święta, święta i powoli po, ale za namową (sprzed tygodnia?) Mand'alora Mahiyany uprzejmie donoszę:

Można dostać w sklepach (np. supermarketach) blaszane bombki Star Wars. Jedna kosztuje 6 zł z kilkoma groszami. W tych domach (do których mój się zalicza), w których praktykuje się zawieszanie na choince, oprócz tradycyjnych lampek, bombek, słomiaków, dzwoneczków i innych zabawek, również maleńkich koszyczków z jednym bądź dwoma cukierkami w środku (lub na drucikach samych cukierków/czekoladek), by dzieci mogły je sobie odnaleźć i pożreć, bombka taka - otwieralna, złożona z dwóch połówek - jest idealnym miejscem na choince do chowania cukierków ;)

(Co najmniej) pięć wzorów do wyboru - Darth Vader z mieczem, Darth Vader przy fortepianie gotowy grać Marsz Imperialny, dYoda z mieczem, Clone Trooper z oddziałem uzbrojonym w biało-czerwone słodkie laski zamiast miotaczy oraz - najlepsza, właśnie ta jako pierwsza przykuła moją uwagę na półce w sklepie - Gwiazda Śmierci :D



W środku każdej bombki dwie kulki wafelkowe w foliach z obrazkami postaci:



(jednego C-3PO już zjadłem)
Niestety nic stricte mandaloriańskiego :( Myślałem, że chociaż wśród postaci "wafelkowych" trafi się Boba lub Jango - jednak nie (jedynie te klony na jednej z bombek). Ale Gwiazda Śmierci jako bombka i tak wygląda super :D

Poza tym zdarzył się również łepek szturmowca z saszetką chyba truskawkowych draży w środku oraz naklejką ze szturmowcami z First Orderu, idealną do zamaskowania uszkodzenia na zeszycie ;) (sam hełm szturmowcowy idealny np. do przechowywania drobnych części elektronicznych).



(Wszystkie gadżety wyprodukowane za zgodą Lucasfilm Limited, włącznie z łebkiem szturmowcowym i naklejką - odciąłem jej jednak ten paskudny napis informujący o tym, nie wyglądał on zbyt estetycznie).
MMCC #2003

Mando'ad draar digu.
Ciekaw jestem, kogo następnego w taki sposób wyrzucicie.
Arakh Ha'an
a.k.a. Carnifex sum
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrgalaar, Keld`kebmeshgidal
Posty: 633

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Arakh Ha'an » 15 Sty 2017, 06:32

Na Amazomie można kupić nieco udziwnioną wersję Araxussa :P
https://www.amazon.com/Funko-Star-Wars- ... 0147K4TF0/
MMCC #2003

Mando'ad draar digu.
Ciekaw jestem, kogo następnego w taki sposób wyrzucicie.
Arakh Ha'an
a.k.a. Carnifex sum
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrgalaar, Keld`kebmeshgidal
Posty: 633

PoprzedniaNastępna

Wróć do Zabawki, figurki, Lego...

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron