The Old Republic

...spod znaku Star Wars

Moderator: KEDIN

The Old Republic

Postprzez X-Yuri » 30 Kwi 2010, 22:07

Jako że gra jako-tako nie ma swojego tematu, tro zakładam : )
Na początek biografia:
Mandalore to po trochu generał, po trochu król, a po trochu watażka. Nie jest to tytuł dziedziczny - czasami mogą upłynąć stulecia a Mandalorianie pozostawaliby bez przywódcy.

Kiedy jeden z nich ma wizję przyszłości w jaką ma podążać jego rasa, i siłę do zdobycia tytułu, wszystkie klany muszą się podporządkować lub walczyć przeciwko niemu.

We wczesnych latach wojny, Imperium poparło marionetkowego Mandalore'a, zwanego Mandalorem Mniejszym, który zjednoczył klany zanim został pokonany podczas blokady Drogi Hydiańskiej. Aby przywrócić swój autorytet i dać nową energię klanom, Mandalore Mniejszy zorganizował Wielkie Łowy - ogólnogalaktyczny turniej, w którym oprócz sławy, zwycięzca miał wyzwać go na pojedynek, zabić i przejąć tytuł.

Nowy Mandalore, Artus, który wygrał zawody, pomału skonsolidował swoją władzę, dusząc w zarodku bunt tych, którzy uważali, że należy iść drogą Mandalore'a Kontynuatora i poprzeć Republikę. Dziś jego pozycja jest nie do podważenia, a Mandalorianie pozostają dobrze opłacanymi sojusznikami Imperium.

Image
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: The Old Republic

Postprzez Strid » 30 Kwi 2010, 22:26

Nieco ssie idea ponownego skumania się z Sithami no ale co poradzić... Za to zbroja nowego Mandalore'a jest bardzo ciekawa. Hełm nieco dziwaczny ale reszta cholernie ciekawa :]
"Our tagline should be 'It ain't Shakespeare! Shut up and have fun!'"
- Dan Slott

@StridFeed
Strid
a.k.a. Kemi'
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`vorpangal
Posty: 388

Re: The Old Republic

Postprzez faultfett » 01 Maj 2010, 14:00

Strid napisał(a):Nieco ssie idea ponownego skumania się z Sithami no ale co poradzić...

A IMO to spoko, pasi - w "501st" Travisowej co i rusz jest mowa o tym, że Mandalorianie w przeszłości wielokrotnie kumali się z Sithami.
Image
That (green) eyed girl
She said "no more"
That (green) eyed girl
Became (green) eyed whore
faultfett
a.k.a. Ceraint Feddw
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`kebmeshgidal
Miejscowość: StarWars'aw sector, O'Hoth-ah system
Posty: 142

Re: The Old Republic

Postprzez Heavy Metal Mando » 01 Maj 2010, 14:56

Mi właśnie zbroja się śrenio podoba, za to hełm jest wporzo. No, może poza tym "grzebieniem" : D
Image
Heavy Metal Mando
a.k.a. Taab
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld'vorpangal
Miejscowość: Pleszew/Togoria
Posty: 397

Re: The Old Republic

Postprzez Kuel » 01 Maj 2010, 15:12

Cóż, zbroja całkiem fajna, hełm też. Tylko kolorystyka trochę nie-moja. Jakby dodać trochę niebieskiego to może przestałby wyglądać jak Ironman 8) .
Across a painted desert lies a train of vagabonds
All that's left of what we were, it's what we have become
Kuel
a.k.a. Kuel Ha'rang
Al'Verd
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`kebmeshgidal
Miejscowość: Warszawa
Posty: 1478

Re: The Old Republic

Postprzez Strid » 01 Maj 2010, 21:02

faultfett napisał(a):A IMO to spoko, pasi - w "501st" Travisowej co i rusz jest mowa o tym, że Mandalorianie w przeszłości wielokrotnie kumali się z Sithami.

Traviss ssie
Ale tak czy inaczej kurcze, ja wszystko rozumiem, chęć skopania tyłków Jedi i Republiki jest w Mandalorianach silna, w końcu to największa potęga galaktyki i do tego wielokrotnie dostawali od nich wpieprz... No ale Sith? Really? Znowu? Po tych wszystkich zdradach i machlojkach? Nie przemawia to jakoś do mnie.
"Our tagline should be 'It ain't Shakespeare! Shut up and have fun!'"
- Dan Slott

@StridFeed
Strid
a.k.a. Kemi'
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`vorpangal
Posty: 388

Re: The Old Republic

Postprzez faultfett » 01 Maj 2010, 21:26

Strid napisał(a):Traviss ssie

Zaprawdę, obiema ręcyma mówię tak ja również, a po lekturze "501st" mówię tak z underlinem i boldem :) Chociaż Sithów akurat łykam.
Ale tak czy inaczej kurcze, ja wszystko rozumiem, chęć skopania tyłków Jedi i Republiki jest w Mandalorianach silna, w końcu to największa potęga galaktyki i do tego wielokrotnie dostawali od nich wpieprz... No ale Sith? Really? Znowu? Po tych wszystkich zdradach i machlojkach? Nie przemawia to jakoś do mnie.

E tam, ka$a :mrgreen:
Image
That (green) eyed girl
She said "no more"
That (green) eyed girl
Became (green) eyed whore
faultfett
a.k.a. Ceraint Feddw
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`kebmeshgidal
Miejscowość: StarWars'aw sector, O'Hoth-ah system
Posty: 142

Re: The Old Republic

Postprzez Urthona » 02 Maj 2010, 16:42

Nasz wspominany w temacie Mandalore Artus ma już przydomek - Vindicated (za Wookieepedią).
Warriors must take pleasure in even the slightest of benefits, because death is ever our companion.
- Tal'dira to Wedge Antilles
Urthona
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrgalaar
Miejscowość: Wrocław
Posty: 256

Re: The Old Republic

Postprzez Strid » 14 Sie 2010, 15:06

Nie wiem czy ktoś poza mną to zauważył:
http://www.youtube.com/watch?v=upX-6c1N1bo#t=01m09s
Czy ci dwaj panowie czegoś wam nie przypominają?
"Our tagline should be 'It ain't Shakespeare! Shut up and have fun!'"
- Dan Slott

@StridFeed
Strid
a.k.a. Kemi'
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`vorpangal
Posty: 388

Re: The Old Republic

Postprzez Equuiteremh » 11 Paź 2010, 21:23

Czekam, czekam! Nie mogę się doczekać! KOTOR moja wielbiona gra, która doczekała się oddzielnego ołtarzyka, TOR chyba podobnie (lub dołączy do wcześniej wspomnianego). W zasadzie nie jestem zorientowany dokładnie w temacie gry, po prostu z podziwem patrzę na zrzuty ekranowe itd., itd. a postacie Mando też będą? Wybaczcie, ale po prostu mam tyle zajęć, że nie śledzę poczynań związku z tą grą na bieżąco.

Edit 1: Postacie, w sensie, że będzie można nimi grać. I jeżeli tak, czy koniecznie jako łowcy nagród?
;-)
Equuiteremh
a.k.a. Equuiteremh ran Saan
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`ehnkranak
Miejscowość: Krępa Słupska
Posty: 121

Re: The Old Republic

Postprzez Strid » 15 Paź 2010, 23:39

http://www.youtube.com/watch?v=24LXjqsYl9Y
Czy tylko mi się wydaje czy Crusaderzy właśnie przestali istnieć? Najpierw Boba został klonem potem maminsynkiem następnie Mandalorianie zostali klingonami tylko po to żeby błyskawicznie przeistoczyć się w pacyfistów a teraz zabrali mi Crusaderów. Czas umierać.
"Our tagline should be 'It ain't Shakespeare! Shut up and have fun!'"
- Dan Slott

@StridFeed
Strid
a.k.a. Kemi'
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`vorpangal
Posty: 388

Re: The Old Republic

Postprzez Immo » 16 Paź 2010, 12:42

Kogo obchodzi jakaś grupka barbarzyńców?
Image Image
Nie jest łatwo być chodzącym arsenałem. O nie. Ale przynajmniej nawet silny wiatr cię nie porwie...
----Ushan Hoss----
Immo
a.k.a. Cheka`gam
Były członek, "Mandalor Założyciel"
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Katowice
Posty: 769

Re: The Old Republic

Postprzez Araxuss » 17 Paź 2010, 20:04

W każdej grze gramy albo jedi albo sithem, to robi się już męczące.
Niech zrobią choć jedną porządną grę w której można pograć sobie mando.
Ale nie przy pomocy modów na zmianę wyglądu itp.
Tylko zagrać sobie prawdziwym mando od początku do końca i zgodnie z kanonem.
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: The Old Republic

Postprzez Equuiteremh » 17 Paź 2010, 23:35

Araxuss napisał(a):W każdej grze gramy albo jedi albo sithem, to robi się już męczące.
Niech zrobią choć jedną porządną grę w której można pograć sobie mando.
Ale nie przy pomocy modów na zmianę wyglądu itp.
Tylko zagrać sobie prawdziwym mando od początku do końca i zgodnie z kanonem.

Dokładnie, miecze świetlne zaczynają nudzić i nużyć, chętnie bym sobie postrzelał z porządnego blasteru, nie robionego jako pierwszą broń jaką dostane. Albo jak już robią gierki z Mandalorianami to zazwyczaj przedstawia się ich jako łotrów i barbarzyńców mających rozrywkę jedynie z rozlewu krwi, a tak dokładnie nie jest...
;-)
Equuiteremh
a.k.a. Equuiteremh ran Saan
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`ehnkranak
Miejscowość: Krępa Słupska
Posty: 121

Re: The Old Republic

Postprzez Gajowy » 18 Paź 2010, 12:39

Equuiteremh napisał(a):Albo jak już robią gierki z Mandalorianami to zazwyczaj przedstawia się ich jako łotrów i barbarzyńców mających rozrywkę jedynie z rozlewu krwi, a tak dokładnie nie jest...

Nie jest? To chyba pomyliłem społeczności:D A o jakich gierkach mówisz?

I przy okazji: panowie - jeśli chcecie się postrzelać to zapraszam* TUTAJ. I choć powinno być zdecydowanie odwrotnie, to pokażcie że przykład może iść z dołu, że jesteście zaangażowanymi młodzikami, i potraficie dobrze się bawić.

*słowo zapraszam zostało wypowiedziane bardzo spokojnie, ale z pewnym błyskiem w oku, a w głosie czaiła się nadchodząca burza - na wypadek gdyby łagodna propozycja została odrzucona
It is good to restore the natural order of things after a period of such disarray, don't you agree?
I już my - weterani tylko / Nie pojmujący co się dzieje...
Gajowy
a.k.a. Kurs`ika
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld'oyule Sur'ulurar
Miejscowość: Łódź / Toruń / Piotrków Trybunalski /
Posty: 1459

Re: The Old Republic

Postprzez Araxuss » 18 Paź 2010, 15:11

Battlefront to moja ulubiona gra o tematyce sw ale mam namyśli coś nowego w stylu the force albo Jedi Knight ale z możliwością grania mando a nie Kylem, Jadenem czy starkillerem. I nie mam na myśli modów na zmiane wyglądu tylko nową w pełni kanoniczną i mandaloriańską historie bez mieczy świetlnych i mocy.
Coś na wzór "Bounty Hunter" (chetnie bym w to pograł ale niestety gra pojawiła się tylko na jedną konsole jeżeli mi wiadomo)
Tak czy inaczej wolał bym postrzelać sobie do jedi ubrany w mandaloriańską zbroje niż biegać z mieczem i zabijać niezliczone szeregi szturmowców.
Niestety gry robione są dla mas a nie dla ludzi więc raczej nie doczekam się takiego projektu.
Teraz gwiezdne wojny skupiają sie tylko na jedi albo sith.
Co gorsza moc staje sie coraz potężniejsza a niezawodne blastery coraz bardziej bezużyteczne.
Ponieważ dzieciaki nie dały by rady gdyby w grze The Force były standardy z klasycznej trylogii.
Ja bym tam wróci do korzeni.
Wszyscy pamiętają przecież co działo się w filmach.
Han solo swoim blasterem usmażył biednego Greedo jednym strzałem.
Prawie każdy trafiony strzał był śmiertelny (może po za sceną na Endor gdy trafili leie w ręke)
A z kolei moc wcale nie jest taka wszechpotężna.
Pamiętacie chyba że szczytem osiągnięć było tam wyciągnięcie z lodu miecza świetlnego.
Yoda wyciągał x winga w dobrą minute, podczas gdy Wspaniały Galen Marek w sekundę potrafi teraz mocą zniszczyć pół planety.
A jestem pewny że yoda jest od niego potężniejszy.
Niestety dożyłem czasów kultu jedi.
Teraz wszyscy uważają jedi i sithów za bogów i nie do pomyślenia jest żeby główny bohater nie miał miecza świetlnego oraz nie dysponował niewyobrażalnie ogromną ilością mocy.
A przecież pierwsi bohaterowie sw to byli Luke , Han , Leia ,Ben i Chewie
z nich wszystkich tylko Ben był jedi i też nie biegał po gwieździe śmierci z włączonym mieczem tnąc bezmyślnie wszystko dookoła.
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: The Old Republic

Postprzez Equuiteremh » 18 Paź 2010, 17:13

Jak dla mnie jest różnica pomiędzy barbarzyńcą a mandaloriańskim "skocznym" wojem :P
;-)
Equuiteremh
a.k.a. Equuiteremh ran Saan
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`ehnkranak
Miejscowość: Krępa Słupska
Posty: 121

Re: The Old Republic

Postprzez Kuel » 18 Paź 2010, 18:13

Araxuss napisał(a):Tak czy inaczej wolał bym postrzelać sobie do jedi ubrany w mandaloriańską zbroje niż biegać z mieczem i zabijać niezliczone szeregi szturmowców.

Każdy by tak chciał, ale mi na przykład rekompensują to naprawdę dobrej jakości mody do Battlefronta 2 (Mandalorian Civil War, czy Mandalorian vs. Jedi).
Across a painted desert lies a train of vagabonds
All that's left of what we were, it's what we have become
Kuel
a.k.a. Kuel Ha'rang
Al'Verd
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`kebmeshgidal
Miejscowość: Warszawa
Posty: 1478

Re: The Old Republic

Postprzez Urthona » 07 Sty 2011, 19:39

Kolejna biografia, tym razem pani nie lubiącej Mandalorian :D

Image

Niewielu jest łowców nagród, którzy trzymają w szachu największych łotrów galaktyki. Jewl'a Nightbringer, Zabraczka, jest jedną z nich. Wymierzająca surowe kary Jewl'a jest pewna, że ten, którego ma schwytać ma wiele czasu aby poczuć żal, że nie uszedł jej uwagi.

Początki jej kariery były gwałtowne. Urodziła się na Coruscant na dolnych poziomach, podczas zamieszek spowodowanych głodem i ogólnej grabieży. Była "wytworem" biedy i desperacji spowodowanej blokadą Hydiańskiego Szlaku przez Mandalorian. Młoda dziewczyna, osierocona w młodych latach, mogła stać się łatwym łupem kryminalistów, którzy poczęli grasować w podziemiach planety, lecz Jew'la okazała się urodzoną wojowniczką. Zamiast stać się łupem drapieżców, sama stała się jednym z nich i walczyła z przywódcami gangów i łowcami niewolników z bezwzględnością, jakiej nikt się po niej nie spodziewał.

Spędziła całe lata ukrywając się w cieniu, mszcząc się na tych, którzy przecięli jej ścieżki; w końcu miała tyle kredytów, że mogła opuścić Coruscant i przypieczętować swą przerażającą sławę poza planetą. To Mandalorianie spowodowali, że stała się jedną z najbardziej niesławnych łowczyń. Wzięła udział w Wielkim Polowaniu sponsorowana przez jednego z szefów Kantoru, który znajdował się na jej liście. Wygrała głównie przez okrutne metody - nie chwytała żywych jeńców. Podczas ceremonii, gdzie ogłoszono jej zwycięstwo, nie ukrywała pogardy dla Mandalorian, walcząc w honorowych pojedynkach z nimi i wygrywając. Jej sława wśród nich rozprzestrzeniała się, zyskując ich szacunek i wzbudzając strach w bossach świata przestępczego.




Przypominam, że biografie i wszystko inne związane z TOR znajdziecie na Bastionie TUTAJ
Warriors must take pleasure in even the slightest of benefits, because death is ever our companion.
- Tal'dira to Wedge Antilles
Urthona
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrgalaar
Miejscowość: Wrocław
Posty: 256

Re: The Old Republic

Postprzez Kuel » 07 Sty 2011, 22:48

ssss... hu'tuunla aruetii!!! :twisted:
Across a painted desert lies a train of vagabonds
All that's left of what we were, it's what we have become
Kuel
a.k.a. Kuel Ha'rang
Al'Verd
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`kebmeshgidal
Miejscowość: Warszawa
Posty: 1478

Re: The Old Republic

Postprzez Urthona » 01 Lip 2011, 20:24

Jak się będzie zmieniać zbroja łowcy. Zobaczcie na 0.31, czy ten symbol czegoś wam nie przypomina?

http://www.youtube.com/watch?v=eAKwB2tg ... r_embedded
Warriors must take pleasure in even the slightest of benefits, because death is ever our companion.
- Tal'dira to Wedge Antilles
Urthona
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrgalaar
Miejscowość: Wrocław
Posty: 256

Re: The Old Republic

Postprzez Gajowy » 01 Lip 2011, 23:27

Oczywiście że przypomina!;) Bardzo klimatyczna arena.
Nie mówiąc już o tym że cała postać Łowcy jest wielce apetyczna i ma wiele znajomych elementów;)
It is good to restore the natural order of things after a period of such disarray, don't you agree?
I już my - weterani tylko / Nie pojmujący co się dzieje...
Gajowy
a.k.a. Kurs`ika
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld'oyule Sur'ulurar
Miejscowość: Łódź / Toruń / Piotrków Trybunalski /
Posty: 1459

Re: The Old Republic

Postprzez Urthona » 29 Lip 2011, 18:41

Filmik przedstawiający gameplay ze statku "Esseles", w którym na końcu zmierzymy się z pewnym Mandalorianinem, zwanym Żelazną Pięścią:

http://gwiezdne-wojny.pl/news.php?13608 ... ublic.html
Warriors must take pleasure in even the slightest of benefits, because death is ever our companion.
- Tal'dira to Wedge Antilles
Urthona
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrgalaar
Miejscowość: Wrocław
Posty: 256

Re: The Old Republic

Postprzez Dan Ordo » 30 Lip 2011, 23:10

Kto zamówił z nas Pre-Order ^^? Jedynie się informuje ze Urthona ma.
Popiół Taungów uderza mocno w Mandaloriańskich sercach.
Image
Dan Ordo
a.k.a. Danisuke"Dan" Ordo
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`ehnkranak (Twierdza Trójmiejska)
Posty: 99

Re: The Old Republic

Postprzez Radok » 30 Lip 2011, 23:33

Pewnie i bym zamówił, ale jakoś mnie odstrasza miesięczny abonament. Dlatego też poczekam, aż gra przejdzie w strefę Free to play i wtedy może się skuszę. A tak poza tym to osobiście wolałbym czekać na KOTOR 3, a nie na takiego dziwnego SWTOR'a, który ni to RPG ni to MMO i jeszcze kupę kasy będzie kosztował.
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: The Old Republic

Postprzez Dan Ordo » 31 Lip 2011, 10:57

Free to play, już prędzej Wow się stanie F4P xD! Ale ja mam dużą nadzieje ze się nie stanie, bo rzuci się dzieciarnia i będą ,,nabili" Łowcą oraz Jedi Knightem.
Popiół Taungów uderza mocno w Mandaloriańskich sercach.
Image
Dan Ordo
a.k.a. Danisuke"Dan" Ordo
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`ehnkranak (Twierdza Trójmiejska)
Posty: 99

Re: The Old Republic

Postprzez Radok » 31 Lip 2011, 11:50

WoW jest F2P (tyle że do 20 lev) :D - prywatnie Świat Warcraft skończył się dla mnie na W3. Ostatnimi czasy jest duża tendencja do zmian systemów płatności. WoW, Conan LOTR- wszystkie te tytuły po jakimś czasie odpadł z miesięcznego obowiązku płacenia myta. Zobaczymy jak to będzie z TOR.
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: The Old Republic

Postprzez Dan Ordo » 31 Lip 2011, 12:48

Tylko ze w WoWie dobijesz 20 lvl JEDEN ale to JEDEN DZIEŃ. I mam nadzieje ze nigdy, nie będzie F2P dla TORa bo to już będzie złodziejstwo dla wszystkich ludzi co płacą Abonament. Jak Team Fortress 2 stał się F2P to wiesz ilu ludzi się wk*******? Bo zapłacili za tą grę, i zabrali im pieniądze za nią.
Popiół Taungów uderza mocno w Mandaloriańskich sercach.
Image
Dan Ordo
a.k.a. Danisuke"Dan" Ordo
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`ehnkranak (Twierdza Trójmiejska)
Posty: 99

Re: The Old Republic

Postprzez KatharSiS » 12 Sie 2011, 23:17

Tak, tylko ze osoby ktore za darmo go sciagnely nie maja konta premium, co sparawia ze niewiele da sie zrobic poza gra
KatharSiS
a.k.a. Void
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Katowice
Posty: 586

Re: The Old Republic

Postprzez Urthona » 10 Wrz 2011, 16:27

Filmik z ubrankami przemytnika, w którym się pojawiają Mando:

http://www.youtube.com/watch?v=TxVWcGyL ... r_embedded
Warriors must take pleasure in even the slightest of benefits, because death is ever our companion.
- Tal'dira to Wedge Antilles
Urthona
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrgalaar
Miejscowość: Wrocław
Posty: 256

Re: The Old Republic

Postprzez Urthona » 08 Paź 2011, 13:25

Wszyscy chyba towarzysze, w tym jedna Mandalorianka, z którą będzie można romansować:

http://www.hotrodacc.com/swtor/comp.html
Warriors must take pleasure in even the slightest of benefits, because death is ever our companion.
- Tal'dira to Wedge Antilles
Urthona
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrgalaar
Miejscowość: Wrocław
Posty: 256

Re: The Old Republic

Postprzez Slugger » 08 Paź 2011, 19:31

Z tego co mi wiadomo to dołączyć do Mando będzie można ale to zależeć będzie od poziomu i umiejętności postaci.... wyposażenie Łowcy Nagród jest baaaaaaardzo zbliżone do tego co mają mando.... nawet pancerze... W którymś filmiku jest pokazane walka na arenie Mando. Grę sobie kupię ale dopiero krótko przed premierą, czyli w grudniu
Fear is my ally!!! Vengeance will be mine!!!

In Mand' alor we trust!
Slugger
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Milicz
Posty: 37

Re: The Old Republic

Postprzez Urthona » 17 Lis 2011, 14:02

Warriors must take pleasure in even the slightest of benefits, because death is ever our companion.
- Tal'dira to Wedge Antilles
Urthona
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrgalaar
Miejscowość: Wrocław
Posty: 256

Re: The Old Republic

Postprzez Clark » 17 Lis 2011, 15:10

Urthona napisał(a):http://imageshack.us/photo/my-images/641/tor036.jpg/


To jest to! :P Warto mieć ten album, oj warto.
Image
Clark
a.k.a. Shinet`kal
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Katowice
Posty: 212

Re: The Old Republic

Postprzez Urthona » 17 Lis 2011, 15:32

Clark napisał(a):
Urthona napisał(a):http://imageshack.us/photo/my-images/641/tor036.jpg/


To jest to! :P Warto mieć ten album, oj warto.



A to? :D

http://imageshack.us/photo/my-images/69/tor020.jpg/

Ale owszem, pomijając to, warto mieć :)
Warriors must take pleasure in even the slightest of benefits, because death is ever our companion.
- Tal'dira to Wedge Antilles
Urthona
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrgalaar
Miejscowość: Wrocław
Posty: 256

Następna

Wróć do Książki, komiksy, gry, seriale, filmy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron