Gadżetowe Nowości

Rozmaite rzeczy dotyczące Mandalorian, od Lego i figurek 3 3/4" przez minisy i CCG, aż do Slave I w skali 1:1

Moderator: KEDIN

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Roach » 26 Sty 2013, 12:34

Ciekawe tylko jaka jest jakość tego... i czy to się nie rozwali po pierwszym kontakcie z np. ścianą xd
Image
Roach
a.k.a. Baren Kalmer
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`tracbesuliik
Miejscowość: Skomielna Biała
Posty: 895

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Michet » 31 Sty 2013, 00:30

Wracając do figurek z kinder niespodzianek to jestem bardzo zawiedziony i czuję się oszukany ; / A wiec niedawno stojąc w sklepie widzę czekoladowe jajko i myślę : " Czemu nie ? " Po rozpakowaniu moim oczom ukazał się Obi wan, więc się ucieszyłem. Po szczęśliwym trafie nieco się podkręciłem i kupiłem kolejne dwa jajka. Oczywiście szczęście nie mogło wiecznie trwać ... w 1 trafiłem jakąś podróbkę piłkarzyków, a w 2 samochodzik. Trochę się zdenerwowałem, tym bardziej, że moja siostra trafiła Vadera : ( Myślę sobie : "Ostatnia próba, tym razem kupie 3 jajka i, albo trafię jango fetta, albo się poddaję " Jajko nr. 1 - lupa do oglądania kwiatów . Nr. 2 - samochodzik z tej samej serii co wcześniej. No więc ciśnienie rośnie. Jajko nr. 3 - figurka lisa śnieżnego. No po prostu myślałem, że mnie szlag trafi . Wydałem łącznie 18 zł i dostałem w zamian trochę czekolady i obi wana ( reszty gówna nie liczę -_- ) No, ale cóż Obi wan- Kenobi to jedna z moich ulubionych postaci, a Boby Fett'a i tak nie miałbym okazji trafić, więc jakoś to przeżyję ; /
Michet
a.k.a. Michet Zajeti
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Tłuszcz
Posty: 859

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Radok » 31 Sty 2013, 00:57

Ech... a wystarczy troszkę poszukać...
http://allegro.pl/listing.php/search?st ... ory=0&sg=0
http://allegro.pl/figurka-kinder-star-w ... 61191.html
Wydałbyś 10 zł i miał byś Jango :P
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Michet » 31 Sty 2013, 01:23

No tak, ale właśnie chodziło o ten dreszczyk emocji, a czuję się oszukany bo specjalnie szukałem opakowań z obrazkami z SW, a tam jakieś samochodziki, puzle i inne duperele.
Michet
a.k.a. Michet Zajeti
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Tłuszcz
Posty: 859

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez X-Yuri » 31 Sty 2013, 01:40

Jak możesz czuć się oszukany kupując coś gdzie masz jakiś % szans na trafienie SW, że Ci się nie poszczęściło ? ; d
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Michet » 31 Sty 2013, 12:46

Oj tam oj tam, czepiacie się. Chodzi o to, że na opakowaniach były obrazki z SW, a w jajkach jakaś lipa. ; p
Michet
a.k.a. Michet Zajeti
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Tłuszcz
Posty: 859

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Mahiyana » 31 Sty 2013, 13:03

Nie jesteś sam ;(
Mam już na koncie 5 "niewypałów" i żadnego trafionego...
Przynajmniej brat ma radochę bo oddałam mu większość tego syfu ^^
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez RexVao » 31 Sty 2013, 13:25

Ostatnio poszedłem z kuzynką do sklepu i powiedziałem żeby sobie coś wybrała. Zanim zdąrzyła coś powiedzieć kupiłem jej 5 jajek nispodzianek. Nawet jej się podobały ale trafił się tylko jeden Obi-Wan :cry:
Image
RexVao
a.k.a. Rex
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Zabrze
Posty: 496

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Mahiyana » 31 Sty 2013, 14:22

Dajemy radość młodszym ^^
Ferrero dobrze to zaplanowało... dajemy się wkopać :(
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Kuel » 31 Sty 2013, 21:32

Wiecie, co się najbardziej opłaca? takie zestawy po cztery jajka w pudełku, gdzie dwa z nich to pewniaki z serii. Z bratem kupiliśmy se po jednym takim- wyszła Padme, Obi, Vader i oczywiście Jango! :D
Across a painted desert lies a train of vagabonds
All that's left of what we were, it's what we have become
Kuel
a.k.a. Kuel Ha'rang
Al'Verd
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`kebmeshgidal
Miejscowość: Warszawa
Posty: 1478

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Michet » 31 Sty 2013, 23:36

Nie wiem czy gra będzie tu pasować, ale jest to jedna z nowinek, na którą natrafiłem. Pojawiła się nowa gra z serii SW, a konkretnie " Star Wars 1313 " Planowana data premiery to 2013 rok jednak nie wiem na razie nic więcej. http://www.youtube.com/watch?v=7nDWUL1z-bk Nie wiem jak wy, ale ja już się napaliłem : D Jak już dostanę w swoje ręce Dead Space 3, to to będzie kolejna gierka, na którą zapoluję ; )
Michet
a.k.a. Michet Zajeti
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Tłuszcz
Posty: 859

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Radok » 31 Sty 2013, 23:40

MICHET napisał(a):Nie wiem czy gra będzie tu pasować, ale jest to jedna z nowinek, na którą natrafiłem. Pojawiła się nowa gra z serii SW, a konkretnie " Star Wars 1313 " Planowana data premiery to 2013 rok jednak nie wiem na razie nic więcej. http://www.youtube.com/watch?v=7nDWUL1z-bk Nie wiem jak wy, ale ja już się napaliłem : D Jak już dostanę w swoje ręce Dead Space 3, to to będzie kolejna gierka, na którą zapoluję ; )


Ty poważnie dopiero TERAZ na to natrafiłeś? Gdzie byłeś przez ostatnie 6 miesięcy ??
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Michet » 31 Sty 2013, 23:55

Jakoś teraz dopiero pomyślałem o tym, żeby wpisać Star Wars 2013/2014 a jak sprawdzałem to na forum nikt nie poruszył tego tematu. Ale bardzo możliwe, że po prostu jestem zacofany ; D
Michet
a.k.a. Michet Zajeti
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Tłuszcz
Posty: 859

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Radok » 31 Sty 2013, 23:57

Faktycznie, temat był poruszany raczej w kuluarach. Ale fakt, będzie można grać Bounty Hunterem... ale nie Mando.
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Delta13 » 01 Lut 2013, 00:00

Ciekaw jestem gdzie wypłynęło to jako nowinka? Czy mi się wydaje czy od kilku miesięcy nic nowego nie wyciekło?
Delta13
Były Członek
Posty: 2616

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Michet » 01 Lut 2013, 00:04

Nowinka dlatego bo dopiero na to natrafiłem, a ponieważ na forum nie był poruszony ten temat to pomyślałem, że warto co nieco wspomnieć. Jednak widzę, że chyba tylko dla mnie jest to nowinka, wiec przepraszam jeśli kogoś zbulwersowałem nie właściwym słownictwem ; )
Michet
a.k.a. Michet Zajeti
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Tłuszcz
Posty: 859

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Radok » 01 Lut 2013, 00:05

Od targów Gamescom w Kolonii nie było żadnych nowinek, poza tym, że ludzie się obawiają co się stanie z tytułem po zmianie głównego udziałowca. MICHET, nie rób jaj, nikogo nie zbulwersowałeś... raczej zaskoczyłeś.
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez RexVao » 01 Lut 2013, 00:09

Niedawno czytałem że została już podana niedokładna data premiery :D
Image
RexVao
a.k.a. Rex
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Zabrze
Posty: 496

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Radok » 01 Lut 2013, 00:15

Póki nie jest w tłoczni... nie daje wiary takim informacją... za stary na takie zabiegi marketingu jestem... 12 lat na Duke'a czekałem ;)
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Delta13 » 01 Lut 2013, 00:37

A zrobiłeś pre-order-a 12 lat temu? :wink: Może warto tak zrobić z 1313?
Delta13
Były Członek
Posty: 2616

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Radok » 01 Lut 2013, 01:26

Zwykłem nie robić pre-orderów... wole poczekać, aż gra osiągnie poziom normalnej ceny, a nie wyśrubowanej przez marketingowe parcie na kasę ;) i czekać 13 lat, a potem jeszcze 13... a swoją drogą kojarzy mi się tytuł z serialem "Zmiennicy"... ;)
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Gajowy » 01 Lut 2013, 01:27

Myślę, że ze względu na tytuł zrobią premierę 13 XIII 2013.
It is good to restore the natural order of things after a period of such disarray, don't you agree?
I już my - weterani tylko / Nie pojmujący co się dzieje...
Gajowy
a.k.a. Kurs`ika
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld'oyule Sur'ulurar
Miejscowość: Łódź / Toruń / Piotrków Trybunalski /
Posty: 1459

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Michet » 01 Lut 2013, 21:35

Przecież 13.13.13 to data kolejnego końca świata, według kalendarza orangutanów. " Kiedy spotkają się trzy 13 to skończą się banany " ; p
Michet
a.k.a. Michet Zajeti
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Tłuszcz
Posty: 859

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Mahiyana » 04 Lut 2013, 08:58

Postanowiłam posłuchać rady Kuela i... naprawdę zaskoczyły mnie efekty.
Wyobrażcie sobie że mój brat nie chce Kinder Niespodzianek O.o
Znając go nie zdziwiłabym się gdyby nie chciał mi później oddać zabawek, ale aż tak?
W końcu wymyślił "układ" (???): zgodził się wziąść paczkę pod warunkiem że wezmę wszystkie zabawki i jedną całą Kinder Niespodziankę O.o
Nie okarniam młodszych roczników...
Ale tak bardziej na temat:
Wylosowali mi się Obi-Wan, Padme i dwa R2D2, przy czym jeden z nich nie chce się nijak otworzyć... Ale fajna ciekawostka do postawienia na półce i do poszpanowania przed Amerykanami u których Kinder Niespodzianki są podobno nielegalne :P
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Vhipir » 05 Lut 2013, 00:25

Jango Fett w wersji na półkę, ewentualnie biurko.
http://www.mandayaim.com/n334,Nowa_figurka_Jango_Fetta
Na radarze widać już dyskotekową planetę.
Vhipir
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld'oyule Sur'ulurar
Miejscowość: Poznań / Bydgoszcz
Posty: 785

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Delta13 » 05 Lut 2013, 01:09

Ale Z-6 porządnie już nie mogli pomalować... Nie wiem kto to ten Jango Fett, ale figurkę ma ładną.
Delta13
Były Członek
Posty: 2616

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez X-Yuri » 06 Lut 2013, 04:54

Wracając do Kinderków - trafiłem dziś na zakupach w końcu na te 4paki, wziąłem jeden - niestety Jango brak : ( Był Vader i Kenobi - mam już ogółem ich dwoje oraz Padme i Yode.

Uwielbiam tą czekoladę < 3
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez RexVao » 06 Lut 2013, 09:46

W Makro są "tematyczne" paczki i tam na stówę 10/10 to będą sw ludziki :D
Image
RexVao
a.k.a. Rex
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Zabrze
Posty: 496

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Mahiyana » 06 Lut 2013, 17:46

Rex -> tyle że i tak w tych "tematycznych paczkach" tylko dwie na cztery niespodzianki są z Gwiezdnych Wojen, ale zawsze coś ;)

Yuri -> Coś widzę że Obi-Wan dość często się trafia :P No i ta czekolada <3

Vhipir -> Jakbym miała nadmiar kasy to chętnie :D
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Merr-Sonn » 12 Lut 2013, 10:24

Taaaa, niedość, że dopiero po rozpakowaniu trzeciego jaja przeczytaliśmy, że w tym "tematycznym" czteropku są 2 z SW, to jeszcze mamy drugą Amidalę (młody kupił sobie wcześniej jedno jajo, gdzie była właśnie Amidala). Porażka na maxa. Nie uważacie, że ta "gra" w przekręcanie figurek to gra wymyślona na siłę ? Dla mnie to jakaś masakra.
Jak mówią matematycy - "W sumie bez różnicy ..."
Image
Merr-Sonn
a.k.a. Merr-Sonn
Mando'ad
Awatar użytkownika
Miejscowość: Toruń
Posty: 573

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Araxuss » 12 Lut 2013, 11:42

Ja tego nie kupuje i nie pożądam - wiec mam problem z głowy :D
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez RexVao » 12 Lut 2013, 23:17

Masakra masakrą ale daliśmy się zrobić w jajo bo większość z nas kupiło przynajmniej jedno jajko :mrgreen:
Image
RexVao
a.k.a. Rex
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Zabrze
Posty: 496

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Delta13 » 12 Lut 2013, 23:53

Ja nie zakupiłem żadnego :D
Delta13
Były Członek
Posty: 2616

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Radok » 12 Lut 2013, 23:53

Ach ta licencja i magiczne logo "STAR WARS" :P Mówicie, że daliście się zrobić "w jajo"? A gdzie się podziała ta nutka dreszczyku eksploracji i to podniecenie "Trafiłem, czy nie? ". :)
Prywatnie nie podobają mi się te uszate figurki i nie kupowałem... choć jak znam życie, gdyby były wykonane ciut lepiej to pewnie bym kupił "dla córki " ;)

Delta13 napisał(a):Ja nie zakupiłem żadnego :D

Ja wiem... masz swoje :P
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez X-Yuri » 13 Lut 2013, 00:09

...mi dziś mamusia kupiłą 4pak, i był Jango i klonik.

Mam więc wszystko co chciałem, łi. : )
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

PoprzedniaNastępna

Wróć do Zabawki, figurki, Lego...

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron