The Old Republic

...spod znaku Star Wars

Moderator: KEDIN

Re: The Old Republic

Postprzez Radok » 05 Gru 2012, 13:04

Już tu nie szpanuj :P ja gości łupałem "świetlówką" po plecach... jest gorzej niż z dystansu :P Mniej ognia, no może więcej piorunów ;)
Trzeba kiedyś razem pobiegać i kilka misji dla grupy zrobić :D
D- myśl jak rozwiązać problem komunikacji w grze.
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: The Old Republic

Postprzez Delta13 » 05 Gru 2012, 14:04

Musimy pobiega razem i sprawdzić czy czat daje radę czy nie, bo przecież i tak na mapie mamy zaznaczone misje, a gra polega na tym żeby iść rozwalić kolesi po drodze, rozwalić główny cel i wrócić. A pomoc się przyda bo tereny za "wielkim murem" są zabójcze, a parę rzeczy muszę tam załatwić :wink:
Delta13
Były Członek
Posty: 2616

Re: The Old Republic

Postprzez Radok » 05 Gru 2012, 14:42

Ja na DK też odpuściłem misje grupowe... na później. Masz dziś czas około 22 ?
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: The Old Republic

Postprzez Delta13 » 05 Gru 2012, 17:36

Mam, spotkajmy się więc koło owej 22.00 na głównym postoju taksówek, pasuje?
Delta13
Były Członek
Posty: 2616

Re: The Old Republic

Postprzez Radok » 05 Gru 2012, 17:44

Pasuje. Szukaj Sith Assassina - Perunis ( tak mniej więcej teraz wyglądam...od tyłu :P http://4.bp.blogspot.com/-5phKEjdsTTc/U ... /tor+2.jpg )

Ktoś się jeszcze pisze na wspólne klapnie... mobów w TOR?
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: The Old Republic

Postprzez Mynock » 05 Gru 2012, 18:11

Jak wbiję trochę lvla dziś to może. Zobaczymy.
Mynock
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 190

Re: The Old Republic

Postprzez Michet » 05 Gru 2012, 23:00

Też ostatnio zacząłem grać, w razie czego : sith inquisitor 9 lvl jak na razie nick: Cimla Mam jeszcze 2 postać - republic trooper 1lvl nick: Cimlar . Prawdopodobnie zrobię jeszcze 2 konto, żeby sobie zrobić bounty hunter'a ; )
Michet
a.k.a. Michet Zajeti
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Tłuszcz
Posty: 859

Re: The Old Republic

Postprzez Rate » 06 Gru 2012, 00:20

ja z araxussem niestety gram na innym servie
Take a look to the sky just before you die

Image
Rate
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Podkowa Leśna
Posty: 743

Re: The Old Republic

Postprzez Radok » 06 Gru 2012, 03:05

Mieliście 3 serwy do wyboru... i wybraliście taki na którym nie gramy :P
Dziś Flashpoint z Deltą zaliczyliśmy... nie wiem jak Delta ocenia, ale było nieźle. Póki co mój AS kozaczy, ale to się wyrówna :D
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: The Old Republic

Postprzez RexVao » 06 Gru 2012, 09:51

Który Flashpoint bo ja wczoraj sam zaliczyłem "black talon " czy jakoś tak 8) A tak wogule pytanie do osób z Bh, jesteście mecenery czy ten drugi? :D
Image
RexVao
a.k.a. Rex
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Zabrze
Posty: 496

Re: The Old Republic

Postprzez Radok » 06 Gru 2012, 10:52

Również z tym walczyliśmy. Jest tam kilka ciekawych FL (w zasadzie to tworzą zupełnie odrębną linię fabularną), ale dla mnie samego są za wymagające i i odpadam po pierwszych starciach. Jak się tak ładnie zbierzemy i ustawimy się na jakiś następny FL będzie można powalczyć.

Co do specjalizacji BH, to zależy jaki styl gry Ci leży. Najemnik to koleś ciężko zbrojny i dobrze opancerzony. Według mnie Najemnik ma zastosowanie jako typowe wsparcie tanków, idealna postać by zasypać przeciwnika gradem pocisków.
Powertech jest natomiast ciężko opancerzony. Również potrafi się odgryźć, ale koleś to typowa tarcza, w która można bić jak w bęben, a on tylko odpali kolejny swój gadżet i uszczupli żywota oponenta, idealny do skupiania na sobie ognia - Ram'sera będę rozwijał w tym kierunku.

Taktycznie:
Do wszystkich którzy grali lub będąc grać z nami. Wpisujcie taktyki jakie Wam tu pasują we wspólnej grze.
Kilkoro z Was widziało już mojego Peruna (vel. Perunisa) w akcji. Tak moja postać to typowy tank... dajcie mi jakiegoś wroga, ja go zatrzymam w miejscu i będę klepał ile wlezie, a reszta drużyny będzie go w tym czasie ostrzeliwać. BH ma nad SA zaletę, że jest dystansowcem, nim ja dopadnę kolesia, BH już go podziurawi jak sito (przynajmniej tak miałem jak grałem z Deltą). Dlatego jak gramy razem i biegam Perunisem, "złotych" drani dajcie mi związać w walce, a potem strzelajcie w kolesia ile wlezie.
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: The Old Republic

Postprzez RexVao » 06 Gru 2012, 11:43

Ja jestem najemnikiem i wole niszczyć spokojnie z daleka :D a jak znajdziecie czas to prosze o pomoc na Korriban :)
Image
RexVao
a.k.a. Rex
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Zabrze
Posty: 496

Re: The Old Republic

Postprzez Adenn Tor » 06 Gru 2012, 13:06

Jeśli uda mi się wykończy załatwić lepszy internet to też zacznę grać bo widzę że się opłaca, oczywiście jako łowca nagród.
"Tam gdzie giną słowa zaczynają się czyny"
Image
Adenn Tor
a.k.a. Adenn Tor
Mando'evaar
Awatar użytkownika
Twierdza: Warszawa
Miejscowość: Warszawa
Posty: 198

Re: The Old Republic

Postprzez Gajowy » 08 Gru 2012, 00:48

Okay. Mam TORa. Transfer nie jest możliwy, z resztą nie mam funu z ciągnięciem postaci sprzed roku. Zakładam nową... Tylko... BH u nas dostatek, nie przydał by się ktoś inny?;)
It is good to restore the natural order of things after a period of such disarray, don't you agree?
I już my - weterani tylko / Nie pojmujący co się dzieje...
Gajowy
a.k.a. Kurs`ika
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld'oyule Sur'ulurar
Miejscowość: Łódź / Toruń / Piotrków Trybunalski /
Posty: 1459

Re: The Old Republic

Postprzez RexVao » 08 Gru 2012, 00:51

Przydałby się Sniper albo jakis medyk :D (takie moje spostrzeżenie)
Image
RexVao
a.k.a. Rex
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Zabrze
Posty: 496

Re: The Old Republic

Postprzez Radok » 08 Gru 2012, 00:57

Brakuje nam kogoś do klepania mobów po pysku z bliska... moja sugestia to Sith Warrior. Jako medyk sprawdza się Mako lub (chyba) Najemnik.

Gajowy, podaj nicka pod jakim będziesz grał.
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: The Old Republic

Postprzez Mynock » 08 Gru 2012, 01:01

Jestem Juggernautem. Atin'la. Jestme już na DK. Ale dziś i jutro raczej będzie kiepsko z czasem na granie. Spróbuję w niedzielę.
Mynock
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 190

Re: The Old Republic

Postprzez Gajowy » 08 Gru 2012, 02:10

Hm... Niezdecydowana ze mnie panna. Jednak znów BH. Na szczęście mamy Mynocka od klapania z bliska :wink:
Nick? Gajowy się nie dało, daleko szukać równie rozpoznawalnej ksywki. Skoro nie Gajowy to... Leśny. A raczej Lesny :lol:
It is good to restore the natural order of things after a period of such disarray, don't you agree?
I już my - weterani tylko / Nie pojmujący co się dzieje...
Gajowy
a.k.a. Kurs`ika
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld'oyule Sur'ulurar
Miejscowość: Łódź / Toruń / Piotrków Trybunalski /
Posty: 1459

Re: The Old Republic

Postprzez RexVao » 08 Gru 2012, 18:16

Gajowy ja wracam na Hutta by poekspic i dokonczyc sprawy, to sie skontaktuj to poprzechkdzimy razem :-D
Image
RexVao
a.k.a. Rex
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Zabrze
Posty: 496

Re: The Old Republic

Postprzez Araxuss » 08 Gru 2012, 21:37

Wiecie może gdzie zdobyć uprawnienia na lepszego speederbike'a?
Od jakiegoś czasu podróżuje podstawowym speederem i właśnie uzbierałem 2500 kredytów na lepszy model. Niestety wymogiem posiadania go jest odpowiednia umiejętność pilotażu takowego pojazdu.
Nie bardzo wiem gdzie można ją nabyć.
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: The Old Republic

Postprzez Radok » 08 Gru 2012, 21:46

Nie jestem pewien, ale chyba na pewnym poziomie masz możliwość wykupić umiejętność szybszego latania... ale nie jestem pewien czy to nie jest dla subskrybentów. Może u trenera umiejętności lub u sprzedawcy zobacz... Poszukam jeszcze, jak trafię, napiszę.
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: The Old Republic

Postprzez Araxuss » 08 Gru 2012, 23:24

Obszedłem całą flote imperium i nie znalazłem nikogo kto uczy tej umiejętności (jakby co to mam subskrybcję - 29 zł dałem w empiku i dostałem oryginalne old republic z opłaconym miesięcznym abonamentem)
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: The Old Republic

Postprzez Radok » 11 Gru 2012, 11:30

Araxuss -> A który masz poziom (jak możesz używać pojazdów to chyba 15) ? Zdaje mi się, że dopiero po 30 lv dostałem drugi poziom pilotażu... ale na 100% pewien nie jestem. Najedź w umiejętnościach na 'pojazdy' i tam na swój "skuter", wtedy info powinno się pojawić (nie klikaj, tylko zatrzymaj na chwilę kursor).


Wczoraj Star Wars The Old Republic skoczyło u mnie w prywatnym rankingu gier na dość wysoką pozycję oscylującą gdzieś w okolicach Sagi Myst, Half-Life czy IceWind Dale (tak, wole IWD od Baldur's Gate... :P). Może wyda się to dziwne, ale to właśnie za Waszą sprawą się tak stało. Do tej pory pogrywałem sobie w TOR'a, biegło się scenariuszem, ale ten się niemiłosiernie nudził, bo by zdobyć kolejny awans, trzeba było czasem spędzić kilka chwil i bić jakieś bogu ducha winne stworzenia. Gdzieś w pakiecie stworzonych przez siebie postaci miałem "Ram'sera", leżał sobie on na później. Ostatnie dwa dni jednak postać ożyła na moim profilu, a to za sprawą Gajowego. W krótkiej naszej dyskusji, coś tam wspomniał, że "właśnie gra w TORa". Zalogowałem się i zaczepiłem go... I tak oto dwa dni pod rząd (mam nadzieje na kontynuację... dziś :D) duet Lesny i Ram'ser siali popłoch na Hutta i na pierwszym Flashu (dla Gajowego top był chyba pierwszy FP, dla mnie było to kolejne przejście i stwierdzam, że gdyby z nami był Delta... istna masakra by się tam odbyła :twisted: ). Zasiedzieliśmy się wczoraj długo (efekt: zaspałem do pracy, na plus mogę zaliczyć, że kartę muszę odbić do 9:00... ale niestety dziś dłużej w pracy siedzę :( ) ale warto było :D
Naprawdę teraz, gdy wiem, że gdzieś tam można spotkać część z Was to 1 zł dziennie to jest żadna cena za taką dawkę odstresowywacza po ciężkim dniu i integracji (wirtualnej) z Vode z M'Y. :D Dzięki Gajowy za wparcie pleców wczoraj :D
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: The Old Republic

Postprzez Delta13 » 11 Gru 2012, 14:17

Rex, sory że nie odpisuje w grze ale technicznie nie mogę. Radok, trzeba się umówić większą grupą i pozaliczać FP, ja na razie szwendam się po galaktyce i zarabiam kredyty, ale stawię się gdzie będę potrzebny.
Delta13
Były Członek
Posty: 2616

Re: The Old Republic

Postprzez Gajowy » 11 Gru 2012, 15:06

duet Lesny i Ram'ser siali popłoch na Hutta i na pierwszym Flashu

O tak! Patrząc na Wasze nicki żałuję że nie zaczerpnąłem imienia z alter ego. Cóż, trudno.
Zasiedzieliśmy się wczoraj długo (efekt: zaspałem do pracy, na plus mogę zaliczyć, że kartę muszę odbić do 9:00... ale niestety dziś dłużej w pracy siedzę :( ) ale warto było :D

Tya... Analogicznie, jeżeli codziennie będziemy tak kończyć, to nigdy nie znajdę jakieś robótki żeby spokojnie przezimować. Wstałem o 11.38! Masakra.
Co do dzisiejszej kontynuacji... Bardzo chętnie, ale niczego nie mogę obiecać.
Dzięki Gajowy za wparcie pleców wczoraj :D

Vice versa.
It is good to restore the natural order of things after a period of such disarray, don't you agree?
I już my - weterani tylko / Nie pojmujący co się dzieje...
Gajowy
a.k.a. Kurs`ika
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld'oyule Sur'ulurar
Miejscowość: Łódź / Toruń / Piotrków Trybunalski /
Posty: 1459

Re: The Old Republic

Postprzez Radok » 11 Gru 2012, 15:16

To może dziś około 22:00 na Dromund Kaas pokażemy tamtejszym Mando'a, że M'Y jest jedyną liczącą się w Galaktyce siłą (nie dłużej niż do 24:00, no może do 1:00)? Porobić na razie Grupowe, a jest ich tam kilka, poexpić i dobić więcej social points ? A jak będziemy silniejsi (muszę ogarnąć mojego Powertecha, bo skille są mi na razie obce i się gubię w czasie FP) ruszyć dalej ścieżką zniszczenia na FP (może nagramy jakiś gameplay ?? ;) )
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: The Old Republic

Postprzez Delta13 » 11 Gru 2012, 17:06

Co prawda jutro matma o 07.30, ale co tam będę o 22.00 na DK. Tylko gdzie?, może tym razem przy taksówkach pod miastem?
Delta13
Były Członek
Posty: 2616

Re: The Old Republic

Postprzez Radok » 11 Gru 2012, 17:21

Znajdziemy się. Dodaj do listy przyjaciół Ram'sera i będziesz widział jak zaloguje się w grze, wtedy się znajdziemy. To moje pierwsze kroki na DK więc będę w porcie.
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: The Old Republic

Postprzez Delta13 » 11 Gru 2012, 17:24

Ja też przyjezdny więc także będę w porcie.
Delta13
Były Członek
Posty: 2616

Re: The Old Republic

Postprzez Radok » 11 Gru 2012, 17:40

No to ślicznie. Gajowy i reszta... jak jesteście chętni to walne spotkanie w porcie kosmicznym na DK... najlepiej obok postoju taksówek. Plan... grupowe uderzenie na pozycje Mando, a potem inny quest grupowy ?

Hm... w sumie jakby było nas czterech moglibyśmy gildię założyć :D
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: The Old Republic

Postprzez Mynock » 11 Gru 2012, 17:53

Ja też się piszę. Tylko już na Balmorrę wyleciałem.
Mynock
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 190

Re: The Old Republic

Postprzez Delta13 » 11 Gru 2012, 18:22

To wrócisz na DK, chyba że ci statek odholowali za złe lądowanie.
Delta13
Były Członek
Posty: 2616

Re: The Old Republic

Postprzez Gajowy » 11 Gru 2012, 23:15

Dzisiaj wyszedł patch, weźcie pod uwagę aktualizację gry ;)
It is good to restore the natural order of things after a period of such disarray, don't you agree?
I już my - weterani tylko / Nie pojmujący co się dzieje...
Gajowy
a.k.a. Kurs`ika
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld'oyule Sur'ulurar
Miejscowość: Łódź / Toruń / Piotrków Trybunalski /
Posty: 1459

Re: The Old Republic

Postprzez RexVao » 11 Gru 2012, 23:22

Każdemu dali fajerwerki :D
Image
RexVao
a.k.a. Rex
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Zabrze
Posty: 496

Re: The Old Republic

Postprzez Mynock » 11 Gru 2012, 23:25

To tego. Jak nie padnę i nie zasnę to w sobotę jakoś w godzinach 22:00-0:00 mogę pomagać w Flashpointach, questach, zabijaniu world bossów czy założyć gildię.
Mynock
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 190

PoprzedniaNastępna

Wróć do Książki, komiksy, gry, seriale, filmy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron