The Old Republic

...spod znaku Star Wars

Moderator: KEDIN

Re: The Old Republic

Postprzez Radok » 28 Lis 2012, 23:57

Ja póki co mam Sith Assassina (szukajcie Perunisa... dawniej Perun - cholerna zmiana serwa), Bounty Huntera Ram'ser i Laures (postać żony) i jeszcze kilka postaci.. imiona wrzucę, kiedyś... ale ogólnie gram na The Red Eclipse i zapraszam Was też.


Co do preferencji. Jak napisał Rate... co kto lubi. Każda postać ma inną historię i inaczej się gra, ale scenariusze da się przejść każdym.

PS. dla zainteresowanych... jeśli odbierzecie w salonie... nie ma kosztów wysyłki.
http://www.empik.com/star-wars-the-old- ... ltimedia-p
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: The Old Republic

Postprzez KamMarev » 29 Lis 2012, 18:30

Radok napisał(a):Ale wiecie, że klienta można ściągnąć ze strony ? Za darmo. Wystarczy się zarejestrować.

Szczerze odradzam wam. Zacząłem ściągać jakieś dwa dni temu, komp chodzi non stop, a nie mam jeszcze połowy. :evil:
KamMarev
a.k.a. Kam Marev
Były Członek
Miejscowość: Kołobrzeg
Posty: 127

Re: The Old Republic

Postprzez X-Yuri » 29 Lis 2012, 18:32

Kam, ale to kwestia neta, nie ich ; d

Mam znajomych dla których zagranie w TOR było kwestią "w południe stwierdzam że zagram, włączam ściąganie, instaluje, wieczorem gram" : )
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: The Old Republic

Postprzez KamMarev » 29 Lis 2012, 18:41

Tak, ale jeśli nawet to ściągnięcie powyżej 15 Gb jest to spory wysiłek dla większości użytkowników internetu.
KamMarev
a.k.a. Kam Marev
Były Członek
Miejscowość: Kołobrzeg
Posty: 127

Re: The Old Republic

Postprzez Radok » 30 Lis 2012, 10:08

To co, zakładamy Gildię? Tylko problem może być tego typu, że jak ja założę jako subskrybent, to gracze F2P chyba będą mieli problemy z dołączeniem. Jak to jest? Orientujecie się?
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: The Old Republic

Postprzez Urthona » 30 Lis 2012, 13:48

Nie, F2P mogą dołączać normalnie.
Warriors must take pleasure in even the slightest of benefits, because death is ever our companion.
- Tal'dira to Wedge Antilles
Urthona
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrgalaar
Miejscowość: Wrocław
Posty: 256

Re: The Old Republic

Postprzez Delta13 » 30 Lis 2012, 14:07

No to zakładaj Radok, ja mam nadzieję że do wieczora się już ściągnie więc się przyłącze :wink:
Delta13
Były Członek
Posty: 2616

Re: The Old Republic

Postprzez Radok » 30 Lis 2012, 14:29

Teraz będę miał drobny problem... bo w pracy jestem i ... "pracuję" (przerwę śniadaniową mam - od 8 do 16). ŻART!! Żeby nie było, że bąki zbijam... pracuję... zamkniecie miesiąca mam i zerkam co jakiś czas na forum, by nie zidiocieć (do końca) od tych cyferek. Ale jak wrócę do domu... obiad ugotuje, nakarmię moje kobiety, wykąpię tą młodsza to czemu nie :D.
żeby nie było... będzie nazwana Manda'Yaim... lub jakoś tak.

Urthona, a ty na jakim serwie grasz i subskrybujesz? Bo kiedyś chyba grałeś?
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: The Old Republic

Postprzez KamMarev » 30 Lis 2012, 15:04

W końcu się ściągnęło(niecałe 3 dni), mam BH na The Red Eclipse nick Kammarev. Ogarnę trochę fabułę i poexpie to możemy śmigać razem.
KamMarev
a.k.a. Kam Marev
Były Członek
Miejscowość: Kołobrzeg
Posty: 127

Re: The Old Republic

Postprzez Radok » 30 Lis 2012, 15:15

Moje postaci to:
Perunis ( Sith Assassin 30 lv), Ram'ser (Bounty Hunter 1 lv), Gerrat (Smuggler 1 lv), Grivin ( Republic Trooper 9 lv), Grayhawk ( Jedi Knight 1 lv), Laures (Bounty Hunter 10 lv) (żona głównie nią gra)... i chyba wszystkie (choć mam wrażenie, że kogoś pominąłem). No i Radokczek ( Bounty Hunter 9 lv - F2P)
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: The Old Republic

Postprzez RexVao » 30 Lis 2012, 20:43

Właśnie zakupilem TORa i niestety zagram w poniedziałek ale ważne że już jest :D
Image
RexVao
a.k.a. Rex
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Zabrze
Posty: 496

Re: The Old Republic

Postprzez Mynock » 01 Gru 2012, 00:16

Ja mam postacie na The Progenitor. Bounte Hunter Mynockee i coś, co ciągle się zmienia.
Mynock
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 190

Re: The Old Republic

Postprzez Radok » 01 Gru 2012, 00:20

To zrób transfer na The Red Eclipse.

Co do gildii. Złapałem swojego Perunisa, przyleciałem na Dromund Kaas i okazało się, że musi być ze mną jeszcze 3 osobników by gildię założyć... Sprawa jest prosta... na razie zostawiam Perunisa w głównym mieście na DK i czeka tam, aż podekspicie i będziecie na tej planecie. Wtedy grupujemy się w stolicy Imperium i zakładamy gildię... wpisowe jest 5000, zatem zzbierać kredyty Vode :D
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: The Old Republic

Postprzez RexVao » 01 Gru 2012, 00:44

A jak jestem bounty hunter to mogę też?
Image
RexVao
a.k.a. Rex
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Zabrze
Posty: 496

Re: The Old Republic

Postprzez Mynock » 01 Gru 2012, 11:37

Transfer póki co jest niemożliwy. U mnie przynajmniej tak jest napisane. Drugą postać założę na The Red Eclipse, skoro tam gramy. Jakieś propozycje odnośnie tego czym mam grać? Bo proponuje złożyć jakiś trochę ogarnięty team... Jakiś healer, tank, kilka typowych DPSów.
Mynock
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 190

Re: The Old Republic

Postprzez Urthona » 01 Gru 2012, 11:41

Radok napisał(a):Urthona, a ty na jakim serwie grasz i subskrybujesz? Bo kiedyś chyba grałeś?



Gram na Progenitorze, ale teraz można mnie spotkać po stronie Republiki jako negocjatora o imieniu Kaviris. Na razie jestem preferred, jak będę miał kasę to kupię z powrotem prepaid. Na Imperium wpadam rzadko, jak będzie trzeba to się można odezwać - tam gram agentem Urthoną, ale bym wątek negocjatora skończył najpierw :D
Warriors must take pleasure in even the slightest of benefits, because death is ever our companion.
- Tal'dira to Wedge Antilles
Urthona
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrgalaar
Miejscowość: Wrocław
Posty: 256

Re: The Old Republic

Postprzez Mynock » 01 Gru 2012, 12:28

Zaczynam grać na The Red Eclipse Sith Warriorem. Co z tego wyjdzie później, zobaczymy.
Mynock
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 190

Re: The Old Republic

Postprzez Delta13 » 01 Gru 2012, 12:40

Ja też jestem na RE, gram BH o jakże przewidywalnym imieniu DeltaSolusEhn :)
Delta13
Były Członek
Posty: 2616

Re: The Old Republic

Postprzez Araxuss » 02 Gru 2012, 03:48

Miałem problem z netem w tym miesiacu ale jj i właśnie aktualizuję SWTORA. Więc może się spotkamy
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: The Old Republic

Postprzez RexVao » 02 Gru 2012, 23:44

Jestem już nazywam się RexVao oczywiście Bounty hunter, Red eclips :D
Image
RexVao
a.k.a. Rex
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Zabrze
Posty: 496

Re: The Old Republic

Postprzez Radok » 03 Gru 2012, 11:23

Mam propozycję (ja tak przynajmniej robię). Pododawajcie sobie wszystkich braci, którzy grają na jednym serwie do przyjaciół, wtedy będziecie wiedzieć, gdy ktoś gra i będzie można razem pobiegać. Druga sprawa, meldujcie jak wydostaniecie się już z Hutta i polecicie na Dromund Kaas.
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: The Old Republic

Postprzez Mynock » 03 Gru 2012, 17:58

To dodajcie mnie: Atin'la na The Red Eclipse oraz Mynockee na The Progenitor.
Mynock
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 190

Re: The Old Republic

Postprzez Delta13 » 03 Gru 2012, 18:21

Melduje że dotarłem na Dromund Kaas cały i zdrowy.
Delta13
Były Członek
Posty: 2616

Re: The Old Republic

Postprzez RexVao » 03 Gru 2012, 19:25

Ja też już na Dromund Kass jestem, a jak ktoś chce tworzyć drugą postać to polecam troopera bo też zacząłem przechodzić :D
Image
RexVao
a.k.a. Rex
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Zabrze
Posty: 496

Re: The Old Republic

Postprzez Gajowy » 03 Gru 2012, 21:56

Czekajcie na mnie! Co prawda gry jeszcze nie mam, ale to kwestia czasu.
It is good to restore the natural order of things after a period of such disarray, don't you agree?
I już my - weterani tylko / Nie pojmujący co się dzieje...
Gajowy
a.k.a. Kurs`ika
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld'oyule Sur'ulurar
Miejscowość: Łódź / Toruń / Piotrków Trybunalski /
Posty: 1459

Re: The Old Republic

Postprzez Mynock » 03 Gru 2012, 23:35

Ogłaszam, że Atin'la właśnie opuścił Korriban.
Mynock
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 190

Re: The Old Republic

Postprzez Araxuss » 04 Gru 2012, 00:42

Jestem na Kaas ale gram na Freedon Nad cośtam.... razem z Rate'm
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: The Old Republic

Postprzez Radok » 04 Gru 2012, 11:09

Jak dojdziecie do Imperialnej stolicy to tam się spotkamy (jak coś to puszczę Wam flarę :) ). Niestety jestem ostatnio w zlej kondycji zdrowotnej i nie mam pewności, że uda mi się dziś zasiąść do kompa. Ale jak co, to szukajcie Sith Assassina imieniem Perunis.
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: The Old Republic

Postprzez Rate » 04 Gru 2012, 19:35

Jestem na kaas. na jakim servie gracie?
Take a look to the sky just before you die

Image
Rate
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Podkowa Leśna
Posty: 743

Re: The Old Republic

Postprzez RexVao » 04 Gru 2012, 19:43

Na Red Eclips, a ty?
Image
RexVao
a.k.a. Rex
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Zabrze
Posty: 496

Re: The Old Republic

Postprzez Radok » 05 Gru 2012, 10:23

Pierwsze (wspólne) szlify bojowe za nami. Wczoraj przez chwilę miałem okazję potowarzyszyć Rex'owi w jego eskapadzie. Niestety cała impreza w momencie, gdy przyszło nam wykonać zadanie grupowa (chyba to był pojedynek z oddziałem Mandalorian) została haniebnie przerwana, gdyż moja córa stwierdziła, że chce się iść kąpać... Gdy powróciłem Rex'a już nie było, Mandalorianie dostali... pokaz walki Sith Assassina... (Twarde cholery są).
Kilka wniosków:
- Gdy będziemy próbować grać większą grupą to jest jeden problem... komunikacja (a musimy zebrać się w czteroosobowy skład by Gildie założyć). Albo jakaś komunikacja głosowa... albo pisanie i czytanie na bieżąco.
- Rex, jak ktoś Ci coś daje, to podziękuj i się nie pytaj, a sprzedaj sobie to co Ci wciskają! Nie musisz mi nic dawać w zamian! Nie miałbym, nie dałbym.
- mam wszystkie osoby z The red Eclipse, które podały imiona postaci w kontaktach tak więc wiem kiedy gracie, jednak jeśli byśmy się chcieli zbić w większą grupę i np. Flashpointy robić... to trzeba by się umawiać... Pytanie, gdzie ?
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: The Old Republic

Postprzez Delta13 » 05 Gru 2012, 11:44

Na Flashpointy możemy się umawiać np. tutaj że o tej godzinie spotykamy się pod "dzrwiami" flash. To prawda Mando to twarde skurczybyki ubiłem 3 a potem oni ubili mnie... co skłoniło mnie do myśli że trzeba się "rearm and regropu", więc wyłączyłem kompa, nie mówiąc jak ciężko było mi podnieść blastery na vode.
Delta13
Były Członek
Posty: 2616

Re: The Old Republic

Postprzez Gajowy » 05 Gru 2012, 12:19

Piszesz o obozie Mando na Dromund Kaas? Bardzo ciężko w pojedynkę coś zrobić bo jeden patrol zabezpiecza drugi. Bardzo ścisła ochrona... Prawie. Mnie się udało, po kilku próbach. Oczywiście jak grałem na becie.
It is good to restore the natural order of things after a period of such disarray, don't you agree?
I już my - weterani tylko / Nie pojmujący co się dzieje...
Gajowy
a.k.a. Kurs`ika
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld'oyule Sur'ulurar
Miejscowość: Łódź / Toruń / Piotrków Trybunalski /
Posty: 1459

Re: The Old Republic

Postprzez Radok » 05 Gru 2012, 12:23

Jak byłem pierwszy raz na DK i rzuciłem się sam na ta misje na Mando... dostałem takie wciry, że hej... za drugim razem dołapałem jakiegoś kolesia i razem daliśmy radę, ale ostatni koleś (taki mini boss) sporo nam uszczuplił zasobów medykamentów.... ale daliśmy radę...
Wczoraj jak Rex'a już nie było wbiłem się ja i mój stały przyjaciel (Khem coś-tam - takie Mako w wersji dla sitha). Wiem, że to mało uczciwe było na moim poziomie doświadczenia, ale za te wszystkie razy, które tam dostawałem ... zemściłem się... Miło było powycierać facetem podłogę jego namiotu :D :twisted: . Jak skończyłem posypały mi się zaproszenia do grup :P Ale ja wolę z Wami tam grać :D Ja jestem dostępny zawsze po 22:00 wyjątkowo wciągu dnia.

Gajowy, a Twoje konto z bety powinno być nadal aktywne... zasysaj klienta.
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: The Old Republic

Postprzez Delta13 » 05 Gru 2012, 12:58

A ja właśnie sam rozwaliłem 5 i bosa i to bez medpacków, sam nie wiem jak to się stało było sporo ognia i wybuchów, tyle pamiętam.
Delta13
Były Członek
Posty: 2616

PoprzedniaNastępna

Wróć do Książki, komiksy, gry, seriale, filmy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron