Gadżetowe Nowości

Rozmaite rzeczy dotyczące Mandalorian, od Lego i figurek 3 3/4" przez minisy i CCG, aż do Slave I w skali 1:1

Moderator: KEDIN

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Rate » 15 Paź 2012, 14:58

Merr Sonn w moim 15 letnim środowisku też tak można, ale na M'Y nie wypada :D. Radok wiedziałem, że pamiętasz bo kiedyś już tak napisałeś na M'Y :mrgreen:
Take a look to the sky just before you die

Image
Rate
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Podkowa Leśna
Posty: 743

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Merr-Sonn » 15 Paź 2012, 16:38

Przecież ja nie użyłem żadnego niecenzuralnego słowa, poza tym tylko zacytowałem klasyków..... :lol:
Jak mówią matematycy - "W sumie bez różnicy ..."
Image
Merr-Sonn
a.k.a. Merr-Sonn
Mando'ad
Awatar użytkownika
Miejscowość: Toruń
Posty: 573

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Sebastian » 15 Paź 2012, 17:41

Popieram tamto pierwsze powiedzenie, zawsze trzeba patrzeć co odpowiada Tobie, a nie reszcie.
Ale co byś nie myślał i tak rację mam Ja, nie Ty xD
Ostatnio edytowany przez Sebastian, 15 Paź 2012, 20:01, edytowano w sumie 1 raz
Sebastian
a.k.a. Nari Baar'ur
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Konarzyce
Posty: 201

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Rate » 15 Paź 2012, 19:46

Merr nie miałem Ci tego za złe, bo wiem, że ocenzurowałeś to słówko ;)
Take a look to the sky just before you die

Image
Rate
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Podkowa Leśna
Posty: 743

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Mahiyana » 30 Paź 2012, 01:07

http://www.mandayaim.com/n297,Star_Wars_Fighter_Pods Nowa gra figurkowa od Hasbro! Mam już 16 figurek, w czym 3 Mandalorian i bardzo polecam. Wykonanie jest bardzo dobre, a gra wygląda na ciekawą. Han Solo w karbonicie jest z pewnością najbardziej grywalną postacią :D
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez X-Yuri » 30 Paź 2012, 01:18

O, kolejna osoba w newsującym gronie ; d
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Kuel » 30 Paź 2012, 14:46

Mam już ze cztery sztuki tegoż i, no cóż, takie tam śmiechowe to to. Małe słodziaki. Zero Mando na razie, no ale w kolekcji chociaż jeden by się przydał... :D
Across a painted desert lies a train of vagabonds
All that's left of what we were, it's what we have become
Kuel
a.k.a. Kuel Ha'rang
Al'Verd
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`kebmeshgidal
Miejscowość: Warszawa
Posty: 1478

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Rate » 30 Paź 2012, 16:47

Mój brat kupił taką figurkę i zgadnijcie co mu się wylosowało? Moja ulubiona postać - Jango :0. Farciarz !T!
Take a look to the sky just before you die

Image
Rate
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Podkowa Leśna
Posty: 743

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Roach » 31 Paź 2012, 16:50

Jango jest słodki. Mogli Bobę zrobic w innej postawie. bo teraz tak trochę grubawo wygląda.
Image
Roach
a.k.a. Baren Kalmer
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`tracbesuliik
Miejscowość: Skomielna Biała
Posty: 895

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Mahiyana » 01 Lis 2012, 01:40

Jak dla mnie wszystkie figurki wyglądają troszkę... puszyście ^^ Ale taki już ich urok :D
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Aranea » 01 Lis 2012, 20:40

Osobiście marzyłby mi się Boba, mimo jego puszystości. Wykonanie, z tego co widać na zdjęciach, rzeczywiście bardzo ładne i czasochłonne. :)
Cheshire cat was right
Aranea
a.k.a. Aranea
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`darycuj
Miejscowość: Bydgoszcz/Toruń
Posty: 164

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Urthona » 03 Lis 2012, 14:10

Warriors must take pleasure in even the slightest of benefits, because death is ever our companion.
- Tal'dira to Wedge Antilles
Urthona
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrgalaar
Miejscowość: Wrocław
Posty: 256

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez RexVao » 03 Lis 2012, 17:18

To jest figurka a nie jakiś bobo Fett z nadwagą :wink:
Image
RexVao
a.k.a. Rex
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Zabrze
Posty: 496

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Radok » 04 Lis 2012, 13:54

Hm... sporo kosztuje. Mój entuzjazm lekko opadł. Ale figurka naprawdę ciekawa :D
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Adenn Tor » 05 Lis 2012, 17:38

Figurki wyglądanią całkiem ciekawie, nawet trochę zabawnie zastanawiem się nad kupnem.
"Tam gdzie giną słowa zaczynają się czyny"
Image
Adenn Tor
a.k.a. Adenn Tor
Mando'evaar
Awatar użytkownika
Twierdza: Warszawa
Miejscowość: Warszawa
Posty: 198

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Delta13 » 15 Lis 2012, 13:10

Znalazłem takie zdjęcia, wygląda na autentyczne. Mnie jednak odrobinę rozczarowuje to co widzę, na pewno kupię A-wina bo wcześniej jakoś nie miałem okazji ale poza tym nic specjalnie mnie nie kusi.
http://toysnbricks.com/wp-content/uploa ... bricks.jpg
http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=pl& ... ,s:0,i:146
Delta13
Były Członek
Posty: 2616

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Radok » 15 Lis 2012, 13:47

Hm... mnie najbardziej w oko wpadł zestaw 75001 :D Fajny zestaw do postawienia obok pudełka z TOR :D Choć 75000 też milutki :D

Wygląda na autentyki:
http://lego.wikia.com/wiki/2013
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Delta13 » 15 Lis 2012, 14:40

Zastanawia mnie tylko jedno w tym 75000 klony mają ciągle Phase I, a droideki w porównaniu z tą z 75002 wygląda ubogo. Po zastanowieniu może skuszę się jeszcze na owy 75002 i 75004.
Delta13
Były Członek
Posty: 2616

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Radok » 15 Lis 2012, 14:55

Ciekawy tam pilot jest. Dość nietypowa figurka. Fajne zestawy... jeszcze dwa miesiące i będzie 2013 :) i będzie się można rozglądać. No chyba, ze to jeszcze się pojawi w tym roku... coś wiecie na ten temat?
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Egzar » 15 Lis 2012, 22:22

Mnie najbardziej podoba się 75007. Lubię Acclamatora :D
"Sztuczny kompromis zawsze
umrze śmiercią naturalną"

Image
Egzar
a.k.a. Egzar Horn
Mando'evaar
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`kebmeshgidal
Miejscowość: Warszawa
Posty: 163

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Delta13 » 15 Lis 2012, 22:44

Miło było by zobaczyć, Acclamatora w większym rozmiarze. Tak jak i nową odsłonę Slave I (wiadomo o którego mi chodzi), ostatecznie X-winga z cztery razy robili.
Delta13
Były Członek
Posty: 2616

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Egzar » 16 Lis 2012, 01:12

Mnie na dużego acclamatora na pewno nie będzie stać :lol:
"Sztuczny kompromis zawsze
umrze śmiercią naturalną"

Image
Egzar
a.k.a. Egzar Horn
Mando'evaar
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`kebmeshgidal
Miejscowość: Warszawa
Posty: 163

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Roach » 18 Lis 2012, 23:22

Kupię Acclamatora tylko, żeby mieć figurkę klona w phase 1, w końcu fajnie odwzorowaną. no i obowiązkowo zestaw z Rexem i Obi Wanem.
Image
Roach
a.k.a. Baren Kalmer
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`tracbesuliik
Miejscowość: Skomielna Biała
Posty: 895

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Araxuss » 19 Lis 2012, 02:59

A-Wing, oba Battlepacki i set z rancorem są ok, kupie te 2 battlepacki choć są coraz mniejsze (jak tak dalej pójdzie to za 5 lat będą tylko 2 figi i 4 klocki) ale co do reszty to kompromitacja, wszystkie sety są z TCW, widać że serial się kończy i Lego chce wycisnąć z niego co tylko się da, produkując badziewie po najmniejszej linii oporu. Te sety wogule nie mają klasy a jedyne co kojarzy mi się w nich z sw to klony z 501 a one też nie wyglądaja zbyt imponująco (ostatnio widziałem wyraźne zdjęcia jednoego z nich i stwierdziłem że wykonanie kasków pozostawia wiele do życzenia)
http://www.thebrickfan.com/wp-content/uploads/2012/11/501st-Trooper.jpg Gdzie się podział styl?
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Radok » 19 Lis 2012, 11:00

W sumie zgadzam się z Tobą, Drogi Araxussie (zresztą, Ty i Yuri to chyba tutaj jesteście ekspertami od spraw klocków). Faktycznie battlepacki nie zachwycają, ale jak smarkiem byłem LEGO wrzucało na rynek sety z figurkami - szkoda, że odeszli od tego, bo takie sety z SW byłyby fajne - może do tego zmierzają. Najpewniej zainteresuję się battlepackiem z TOR'a, może ten z klonami (choć faktycznie ubogi) też zwróci moją uwagę.

Co do tych setów z TCW (osobiście baaaardzo nie podobają mi się "twarze" - Kenobi jest taaaki szkaradny w tej wersji) to głównym "targetem" są własnie osoby oglądające TCW (a nie takie "stare" byki jak my ;) ).
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Delta13 » 19 Lis 2012, 14:00

Muszę przyznać że to zbliżenie na klona jest rozczarowujące. Zaczynam się martwić w jaką stronę rozwinie się SW u duńskiego producenta i czy w ogóle przetrwa. Tak panowie i panie, mam taką obawę. Dlaczego? 10 lat temu StarWars było jedyną licencjonowaną serią opartą na filmie, może nie były to idealne modele ale ile radości dawały. Następny był Indian Jones który jeszcze trzymał formę, a teraz... o zgrozo Batman, Avangers, Spiderman, TMNT (tragedia) i co tam jeszcze się da. Reszta serii też taka sobie, o ile City jest jeszcze całkiem fajne i niektóre modele naprawdę chciało by się posiadać (ach te wspomnienia z dzieciństwa) o tyle niejakie Ninjago i cała ta idea jakiejś gry i kosmiczno-antycznych pojazów jest... no jest sobie, i oby była jak najkrócej. A były takie serie jak Western, Adventures, Arctic, no i klasyczne SW. (Jestem za młody na wywody, to mnie przeraża bo co będzie w przyszłości?)
Delta13
Były Członek
Posty: 2616

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez RexVao » 19 Lis 2012, 14:36

W lego zdarzało się wiele kolekcji typu ninjgo które po roku "umierały"
Image
RexVao
a.k.a. Rex
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Zabrze
Posty: 496

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Delta13 » 19 Lis 2012, 15:03

Wbrew pozorom nie aż tak wiele, zwłaszcza kiedyś. Kiedyś nie było "niewypałów", może dla tego że były to po prostu klocki, jakaś fabuła (komiksy w książeczce) i koniec. Nie było jakiś spinerów z ninja, byli fajni ninja i samurajowie. Jak byli płetwonurkowie, to były ryby, rekiny, płaszczki i ośmiornice a nie człowieko-ryby, człowieko-rekiny, człowieko-kraby itd.
Delta13
Były Członek
Posty: 2616

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Egzar » 19 Lis 2012, 23:07

Obecnie nawet lego schodzi na psy. Ostatnią fajną kolekcją jaką pamiętam było mars mission. Pamiętam, że zbierałem je jakieś 5 lat temu. Te zestawy były znacznie tańsze niż lego star wars więc mam nawet jeden spory statek ludzi i obcych (marsjan).
"Sztuczny kompromis zawsze
umrze śmiercią naturalną"

Image
Egzar
a.k.a. Egzar Horn
Mando'evaar
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`kebmeshgidal
Miejscowość: Warszawa
Posty: 163

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Araxuss » 20 Lis 2012, 12:51

Radok napisał(a):Co do tych setów z TCW (osobiście baaaardzo nie podobają mi się "twarze" - Kenobi jest taaaki szkaradny w tej wersji) to głównym "targetem" są własnie osoby oglądające TCW (a nie takie "stare" byki jak my ;) ).


Który Anakin bardziej wam się podoba?
Image
Image

albo czy tak wyglada Temuera Morrison ?
Image
Jak dla mnie classic był lepszy
Image

Ostatnei pytanie, czy ten obrazek też wzbudza w was instynktowną agresję czy tylko ze mną jest źle?
Image
Drogą ewolucji stary dobry Ben Kenobi został zredukowany do... do tego czegoś...

A zwycięscą w kategori najgorszego figa z sw w tym stuleciu jest : tum, tum, tum, tum, tum,
Image
Wielkie brawa dla lego za stworzenie tego gniotu! :D
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Delta13 » 20 Lis 2012, 13:17

Akurat głowa klona jest wzorowana na TCW a nie Morrisonie, a co za tym idzie jest podobna do "oryginału". Natomiast figurka Jango jest u mnie świętością, a mimo to chciałbym zobaczyć nową odsłonę do kompletu z nowym Bobą. Co do najgorszego figa, zgadzam się w 100%, przecież to ma wysokość 2 standardowych figurek, jak postawię obok klona to będzie to wyglądać komicznie, no i te krótkie nóżki...
Delta13
Były Członek
Posty: 2616

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Radok » 20 Lis 2012, 14:21

Jak już powiedziałem. Twarze figurek z TCW są szkaradne. Jak jeszcze battlepack z Mando zniosłem (i tak kubły mają na głowie cały czas) to Obi Wan (jedyny Jedi, którego szanuję) wygląda jakby miał kłopoty z tarczycą... zresztą wszyscy jakoś tak mangowo wyglądają (te OCZY).

Goro w wersji TCW ... jego mina mówi wszystko ("Co ja tu robię ???") - zabawna postać, a minifigs... cóż Araxuss wystarczająco zgonił kolesia... nie śmiem kopać leżącego.
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Rate » 20 Lis 2012, 17:03

Najbardziej nie podobają mi się mordy klonów. Wogóle nie są podobne do fetta... Powinny być takie jak np twarz nowego boby tylo, że bez zarostu
Take a look to the sky just before you die

Image
Rate
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Podkowa Leśna
Posty: 743

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Delta13 » 20 Lis 2012, 18:38

Dorzucam link ze zbliżeniami, zauważyłem że w tym battlepack-u Klony są filmowe a nie TCW, co oznacza że to już trzeci typ jaki powstał. To co brałem za jakiś znikąd wzięty poduszkowiec okazuje się być CP, tylko że takim jedno osobowym. Najładniej wykonany pozostaje A-wing (bardzo klasyczny) co więcej aż 3 ciekawe figurki. Jeżeli chodzi o planety, to najlepsze jest... Pole Asteroid!
http://www.wmbf.pl/forums/viewtopic.php ... cfc39a8912
Delta13
Były Członek
Posty: 2616

Re: Gadżetowe Nowości

Postprzez Egzar » 20 Lis 2012, 21:17

Ten battlepack z TOR'a jest zawalisty, szczególnie żołnierz Sithów, ciekawe czy kiedyś zrobią battlepack z neokonkwistadorami
"Sztuczny kompromis zawsze
umrze śmiercią naturalną"

Image
Egzar
a.k.a. Egzar Horn
Mando'evaar
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`kebmeshgidal
Miejscowość: Warszawa
Posty: 163

PoprzedniaNastępna

Wróć do Zabawki, figurki, Lego...

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron