Czy ktoś robi kopie filmowych blasterów?

Dział przeznaczony na ogłoszenia dotyczące chęci zakupu lub sprzedaży przedmiotów

Moderator: KEDIN

Czy ktoś robi kopie filmowych blasterów?

Postprzez Dhadral » 01 Gru 2017, 22:22

Pytanie jak w tytule, czy ktoś produkuje dokładne kopie/modele filmowych blasterów w celach innych niż wystawowe.
Siostrzeniec przyjaciółki mojej siostry (strasznie długie powiązanie) jest megatycznie zakręcony na modelarstwie zwłaszcza jeśli idzie o SW. Ale to jeszcze dziecko i pewne rzeczy jeszcze chłopca przerastają. Wymarzył mu się taki oto blaster.
https://toschetraders.com/products/dt-29-heavy-blaster?variant=42150885715
https://www.etsy.com/listing/503309389/orson-krennic-dt-29-blaster-pistol-prop
I miał dostać elementy do samodzielnego montażu i pomalowania, ale okazało się, że w opisie modelu jest mowa o zmniejszonej ilości szczegółów względem gotowego, pomalowanego już przez sprzedawcę, modelu.
Stąd siostra poprosiła mnie o rozpuszczenie wici w temacie:
Czy ktoś robi modele tego typu, lub ma umiejętności i czas by taki zrobić.
Więc czy są chętni u nas, lub propozycje do kogo spoza M'Y najlepiej się zgłosić?
Dhadral
Al'Verd
Awatar użytkownika
Posty: 818

Re: Czy ktoś robi kopie filmowych blasterów?

Postprzez Merel » 03 Gru 2017, 01:56

Filip Misiło z FB zajmuje się takimi rzeczami jak m.in. druk z drukarki 3D etc. Polecam! Gość robi cuda.

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: Czy ktoś robi kopie filmowych blasterów?

Postprzez Dhadral » 03 Gru 2017, 16:04

Dzięki.
Dhadral
Al'Verd
Awatar użytkownika
Posty: 818

Re: Czy ktoś robi kopie filmowych blasterów?

Postprzez Oix Fenn » 28 Maj 2019, 23:26

Filip Misiło z FB zajmuje się takimi rzeczami jak m.in. druk z drukarki 3D etc. Polecam! Gość robi cuda.
a co ze mną? :o

Jak coś to bijcie do mnie z drukami. Będę wam robić po niskich kosztach filamentu, prądu etc. Repliki z SW żaden problem. Hełmów nie umiem jeszcze robić ale broń to żaden problem.
Twoja lojalność, twój honor - to się liczy. Kiedy przyjmujesz zadanie i dajesz słowo, nic innego nie ma znaczenia. Stajesz się mężczyzną, wiec pamiętaj: w walce nie ma miejsca na litośc. Taka jest ścieżka wojownika.
Oix Fenn
a.k.a. Leo Krenos
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Grudziądz
Posty: 307

Re: Czy ktoś robi kopie filmowych blasterów?

Postprzez Merel » 29 Maj 2019, 00:44

Oix Fenn napisał(a): a co ze mną? :o


Tak defakto to nic :P jak pisałem ten post to kwalifikowaniem Cię jako użytkownik dawno wymarły. Jak dinozaury :D

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: Czy ktoś robi kopie filmowych blasterów?

Postprzez Oix Fenn » 29 Maj 2019, 01:50

Powstałem niczym Feniks z popiołów :p
Twoja lojalność, twój honor - to się liczy. Kiedy przyjmujesz zadanie i dajesz słowo, nic innego nie ma znaczenia. Stajesz się mężczyzną, wiec pamiętaj: w walce nie ma miejsca na litośc. Taka jest ścieżka wojownika.
Oix Fenn
a.k.a. Leo Krenos
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Grudziądz
Posty: 307


Wróć do Kupię/Sprzedam

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron