Ciekawe okazje growe

Inne.

Moderator: KEDIN

Ciekawe okazje growe

Postprzez Radok » 18 Kwi 2013, 01:43

Ponieważ, każdy czasem lubi sobie pograć, a nie zawsze ma sposobność oraz fundusze. Dlatego też chciałbym powołać ten temat. Aby umieszczać tu ciekawe tanie lub darmowe tytuły (piractwo będzie piętnowane!) nie zawsze związane z tematyką Mandalorian. Dlaczego tutaj? A gdzie jak nie u naszych dzielnych wojów.

Na dobry początek dwa tytuły. Pierwszy to klasyczny Red Alert w pełni legalnie do ściągnięcia i pogrania. Tak moi drodzy rodziły się gry RTS. Po szczegóły zapraszam tutaj:
http://redalert1.com/

Drugi tytuł (również darmowy) to gra karciana od Ubi soft: Might & Magic Duel of Champions. Zapraszam, szczególnie fanów "Heroesów" (jak ktoć zainteresowany to znajdziecie mnie pod nickiem RadokMajere)
http://www.duelofchampions.com/pl/index.aspx
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Ciekawe okazje growe

Postprzez Michet » 18 Kwi 2013, 11:34

Ja mogę polecić dwie gry lotnicze :
Pierwsza 100% za free :
http://warthunder.com/pl/
Mam jeszcze 0 lvl , ale to nic bo gierka świetna, trzeba sobie tylko sterowanie dostosować. Osobiście polecam przestawienie w ustawieniach na sterowanie tylko myszką, bo na klawiaturze + myszce jest jakaż rzeź xD

Druga jest praktycznie za pół darmo i również jest extra :
http://allegro.pl/komputerowe-pc-45713?string=dogfight+1942
Michet
a.k.a. Michet Zajeti
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Tłuszcz
Posty: 859

Re: Ciekawe okazje growe

Postprzez Radok » 18 Kwi 2013, 13:07

Michet, przebiję Twoją ofertę na Dogfight 1942 :P
http://muve.wp.pl/digital/symulacje/dog ... /7123?tpsg
Za 14,95 zł ... to jest muve.pl zatem oferta może się nagle zmienić.
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Ciekawe okazje growe

Postprzez Michet » 18 Kwi 2013, 14:06

Na allegro też jest za 15 zł ; p Za tą cenę są same cd-keye do steam, a ja niestety mam taki nawyk, że wolę mieć pudełko z płytą, a nie jakieś kody, które mogę przez przypadek zgubić ; )
Michet
a.k.a. Michet Zajeti
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Tłuszcz
Posty: 859

Re: Ciekawe okazje growe

Postprzez Delta13 » 18 Kwi 2013, 14:20

Mitchet właśnie Steam jest "bardziej nie do zgubienia" niż pudełko. Wystarczy że pamiętasz albo masz zapisane jedno hasło do konta i wszystkie kupione tak gry są już zarejestrowane, nawet płyty nie potrzebujesz bo możesz ściągnąć z serwerów Steam.
Delta13
Były Członek
Posty: 2616

Re: Ciekawe okazje growe

Postprzez Radok » 18 Kwi 2013, 14:48

Powiem Ci Michet, że ostatnio jestem wręcz zauroczony muve digital. Fakt czasem dają klucze do Steam'a ale np. GTA 4 (wraz z dodatkami kupiłem jakoś tak za kilka złotych) ściągasz od nich na dysk i w każdej chwili możesz ponowić tą operację za pomocą aplikacji muve downloader. Obecnie czekam na wznowienie Wiosnobrania, bo mieli masę tytułów na początek akcji (Borderlands 2 za 20 zł, nowy XCom za 30 zł) i w momencie ponownego uruchomienia akcji mają te tytuły wystawić jeszcze raz.

Kupowanie wersji elektronicznych (czy to na Steam, czy CDP.pl lub muve digital) ma kilka plusów dla mnie: 1 - pudełko nie zajmuje miejsca w mieszkaniu, 2 - zazwyczaj są dużo tańsze niż wersje pudełkowe.
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Ciekawe okazje growe

Postprzez Michet » 18 Kwi 2013, 14:56

No tak, ale wystarczy, że potencjalny haker włamie się na twoje konto steam i zgarnia całą półkę gier i to jest największa wada rejestrowania gier w sieci. Korzystam zarówno ze steam'a jak i z origin'a i ani z tego ani z tego nie jestem zadowolony. Ciekawe rozwiązanie, ale wystarczy, że jedna rzecz padnie i z niczego nie można korzystać ; / W tradycyjnych grach ma się zawsze pewność, a poza tym chyba trudniej zgubić plastikowe pudełko niż zapomnieć haseł, dlatego pozostaję przy swojej wersji ; )
Michet
a.k.a. Michet Zajeti
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Tłuszcz
Posty: 859

Re: Ciekawe okazje growe

Postprzez Radok » 18 Kwi 2013, 15:15

Jak zgarnie ze Steam'a? Kody masz przypisane do konta. Nie można Ci fizycznie gry ukraść z konta... ale można Ci konto ukraść (podobnie jak pocztowe, czy bankowe - ryzyko powszechnej internetyzacji życia). Choć i tak byłoby to bardzo trudne ze względu na zabezpieczenia jakie wprowadził Valve.
Dlatego polecam polskie serwisy jak GOG.com, CDP.pl, gdzie to instalkę ściągasz na dysk. Ostatnio w ramach migracji do CDP.pl dostałem za free grę Afterfall: InSainty (tak, tą grę, w której produkcji maczał palce Immo), a na GOG.com Duke Nukem 3D też gratis. Muve Digital tylko część tytułów sprzedaje jako kody Steam, a reszta normalne instalki do pobrania. Potem wypalasz na płytę i masz (i to legalnie).

Ale rozumiem Twoje obawy, bo ja się dłuuugo łamałem ze Steam'em... dopiero DeusEx HR skłonił mnie do założenia konta ;)

A nawet jak kupisz pudełkową wersję Dogfighter (a ciekawie się zapowiada gra) to i tak rejestracja na Steam Cię nie ominie :P
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Ciekawe okazje growe

Postprzez Radok » 20 Kwi 2013, 22:36

Taka mała drobna auto-promocja. Zapraszam i powodzenia życzę:D

Niespodzianka od Radoka
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Ciekawe okazje growe

Postprzez Michet » 21 Kwi 2013, 01:11

Patrząc po zgłoszeniach to mam wrażenie, że tylko ja chcę moha : D Ludzie naoglądali się w internecie recenzji jaki to Medal of honor jest kiepski i nawet za free wybrzydzają. Szkoda, że musi być przynajmniej 20 chętnych, tak to miałbym łatwiej :D
Michet
a.k.a. Michet Zajeti
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Tłuszcz
Posty: 859

Re: Ciekawe okazje growe

Postprzez Radok » 21 Kwi 2013, 01:25

Jak na razie masz największe szanse :D blogroll, zgłoszenie... dziękuję.
MoH:W mnie się szalenie podoba, fajny scenariusz, niektóre misje to dla mnie perełki (misja z GROM'em, czy odbijanie zakładników w czasie tsunami). Polecam przed pograniem poczytać "Niełatwy dzień" Marka Owena oraz "Cel Snajpera" Chrisa Kyle'a, bo klimat jest potem rewelacyjny :D
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Ciekawe okazje growe

Postprzez Delta13 » 21 Kwi 2013, 01:39

Czytałem obie :wink: Ale polecam też (wiem że offtop) Moje trzynaście lat w wodnej jednostce GROM. Zupełnie inna lektura po amerykańskich Sjelach (kto przeczyta będzie wiedział :wink: ) no i w końcu to nasi! Nie będę spojler-ował ale warto przeczytać właśnie ze względu na odmienność i polskie realia.
Delta13
Były Członek
Posty: 2616

Re: Ciekawe okazje growe

Postprzez Radok » 23 Kwi 2013, 23:03

Po raz któryś zostało mi zadane pytanie w sprawie mojego rozdania (Rozdanie to forma konkursu w którym można wygrać coś, u mnie jest to gra, może kiedyś będzie też książka). Vode, jak ktoś chce zapraszam. Warunki przystąpienia do losowania są opisane. Mam tą grę i chętnie ją oddam ale pod warunkiem, że chętny zgłosi się na blogu do 11.05.2013. W tym dniu będzie losowanie, na następny dzień wyniki. Na razie są 3 osoby chętne i zgłoszone.
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Ciekawe okazje growe

Postprzez Adenn Tor » 25 Kwi 2013, 12:08

Ja polecam Warframe ( fajna darmowa gra online ) gra się trochę jak w Mass Effect. Fabuła w skucie: Od tysiącleci rasa ludzka to już tylko zdegenerowane i zmechanizowane klony ( oczywiście złe ), w tym czasie budzi się rasa kosmitów która zaczyna z nimi walczyć. Wszystkie walki rozgrywają się na stacjach rozmieszczonych po całym układzie słonecznym. Gra się jednym z tych obcych. Ogólnie super gra. Bardzo rozwinięta walka wręcz, sporo broni, możliwości modyfikacji ekwipunku. Bardzo polecam.
"Tam gdzie giną słowa zaczynają się czyny"
Image
Adenn Tor
a.k.a. Adenn Tor
Mando'evaar
Awatar użytkownika
Twierdza: Warszawa
Miejscowość: Warszawa
Posty: 198

Re: Ciekawe okazje growe

Postprzez Radok » 25 Kwi 2013, 12:20

Adenn -> to podrzuć jeszcze jakieś namiary na ten tytuł (chyba dostępny jest też z poziomu Steam'a), bo o grze słyszałem ale jakoś tak się nie interesowałem (do tej pory).
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Ciekawe okazje growe

Postprzez Adenn Tor » 25 Kwi 2013, 12:27

Link: https://warframe.com/
gra warzy około 1,4 GB
"Tam gdzie giną słowa zaczynają się czyny"
Image
Adenn Tor
a.k.a. Adenn Tor
Mando'evaar
Awatar użytkownika
Twierdza: Warszawa
Miejscowość: Warszawa
Posty: 198

Re: Ciekawe okazje growe

Postprzez Radok » 02 Maj 2013, 23:01

No dobra moi Drodzy (pełnoletni) Mandalorianie z Warszawy! Mam dla Was ciekawą ofertę, kto pierwszy ten lepszy!:
http://radok-garret.blogspot.com/2013/0 ... -oraz.html
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Ciekawe okazje growe

Postprzez Radok » 15 Maj 2013, 09:09

Lubicie film Obcy 2 ? CDP.pl przeceniło grę Aliens Colonial Marines. Gearbox ponoć troszke nie wyczuł klimatu, ale z tego co wiem ma ciekawy tryb Co-op. Do kupienia kod na Steam za 39,99 zł (co zważywszy na fakt, że gra wyszła w lutym... jest całkiem niezłą okazją dla graczy i fanów SF) https://cdp.pl/giermasz/cyfrowy-giermas ... al-marines
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Ciekawe okazje growe

Postprzez Kal Ashi » 15 Maj 2013, 09:38

Obcy 2? ... :mrgreen: napisz z łaski sfffojej ... decydujące starcie :mrgreen: najlepsiejszy z całej serii :mrgreen:
Image

Jestem tylko twoim snem.... złym snem.
Kal Ashi
a.k.a. goor`verd
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Rybnik
Posty: 1329

Re: Ciekawe okazje growe

Postprzez Radok » 15 Maj 2013, 09:48

Tak, tak. Obcy: Decydujące Starcie (widać nie takie decydujące skoro dokręcili jeszcze dwie części :P)
Co ciekawe gra z perspektywy Kolonialnego Komandosa, który poszukuje Ellen Ripley w ciemnych korytarzach... może być ciekawie... Kusi mnie ten tytuł.
Zresztą CDP.pl poza A's:CM rzuciło jeszcze ostatnią odsłonę Aliens vs Predator za 14,99 zł https://cdp.pl/giermasz/cyfrowy-giermas ... s-predator

Oj kuszą, kuszą.
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Ciekawe okazje growe

Postprzez Kal Ashi » 15 Maj 2013, 14:09

Faktycznie kuszące, biorąc pod uwgę obie te rasy :mrgreen:
Image

Jestem tylko twoim snem.... złym snem.
Kal Ashi
a.k.a. goor`verd
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Rybnik
Posty: 1329

Re: Ciekawe okazje growe

Postprzez Radok » 15 Maj 2013, 16:42

No i po "ptokach". Aliens Colonial Marines się skończył :( jak mi żona niespodzianki nie zrobiła to gry póki co nie trafię (a chciałem poczekać aż wróce do domku i wtedy kupię :().
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Ciekawe okazje growe

Postprzez Tarmus » 15 Maj 2013, 22:43

Te gry nie muszą być nowe?
Jeśli nie, to polecam grę "Unreal Tournament 2004". Gra ma super grafikę,jeszcze lepszą grywalność i charakter :) Polecam gorąco.
allegro:
http://allegro.pl/listing/listing.php?s ... ament+2004



R. tu był
Tarmus
a.k.a. Tarmus
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Poznań
Posty: 352

Re: Ciekawe okazje growe

Postprzez Rate » 15 Maj 2013, 23:30

Grałem. Gra jest naprawde fajna, ale z tą grafiką to cóż.... nie jest ona najlepsza ;)
Take a look to the sky just before you die

Image
Rate
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Podkowa Leśna
Posty: 743

Re: Ciekawe okazje growe

Postprzez Tarmus » 15 Maj 2013, 23:32

Na grafikę nie narzekam . Unreal z 2004 roku ma powalającą grafikę jak na te czasy :D moim skromnym zdaniem.
Tarmus
a.k.a. Tarmus
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Poznań
Posty: 352

Re: Ciekawe okazje growe

Postprzez Radok » 15 Maj 2013, 23:34

Chciałeś powiedzieć jak na TAMTE czasy... Na TE czasy to Battlefield 3 ma powalającą grafikę :P
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Ciekawe okazje growe

Postprzez Tarmus » 15 Maj 2013, 23:36

Przepraszam za błąd, po prostu po dzisiejszych treningach padam z nóg.
Tarmus
a.k.a. Tarmus
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Poznań
Posty: 352

Re: Ciekawe okazje growe

Postprzez Radok » 15 Maj 2013, 23:44

To zacznij poza ciałem trenować też duszę ... i interpunkcję :P
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Ciekawe okazje growe

Postprzez Rate » 16 Maj 2013, 00:09

Radok -> Albo "Crysis 3" :D
Take a look to the sky just before you die

Image
Rate
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Podkowa Leśna
Posty: 743

Re: Ciekawe okazje growe

Postprzez Radok » 17 Maj 2013, 22:20

Crysis 3 póki co strasznie drogi jest, ale propozycja ciekawa.
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Ciekawe okazje growe

Postprzez RexVao » 18 Maj 2013, 13:09

Nie wiem czy to taka okazja, ale w Epmiku można kupić wszystkie części Assasyna na PS3 (osobno, nie licząc trójki) za 79 zł i Skyrima za 99 zł też na PS3 :)
Image
RexVao
a.k.a. Rex
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Zabrze
Posty: 496

Re: Ciekawe okazje growe

Postprzez Michet » 19 Maj 2013, 20:08

Coś dla Radoka ; ) https://cdp.pl/gry/cyfrowy-giermasz-ali ... etargeting
Aliens Colonial Marines znowu jest ; p A tak w ogóle to całkiem fajna gierka, polecam ; )
Michet
a.k.a. Michet Zajeti
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Tłuszcz
Posty: 859

Re: Ciekawe okazje growe

Postprzez Radok » 19 Maj 2013, 20:55

Hihi... dzięki teraz ładny uśmiech do żoneczki ;)
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Ciekawe okazje growe

Postprzez Kal Ashi » 19 Maj 2013, 21:15

Radok napisał(a):Tak, tak. Obcy: Decydujące Starcie (widać nie takie decydujące skoro dokręcili jeszcze dwie części :P)
Co ciekawe gra z perspektywy Kolonialnego Komandosa, który poszukuje Ellen Ripley w ciemnych korytarzach...

.


YYYY Hicks, on szukał razem z nią małej nie jej.... jedyny ocalały z całego plutonu ( człowiek ) ... Bishopa pomińmy :mrgreen: jego było pół .....
z tego co oglądałem zwiastun jest kilka załączników dość ciekawych...... :mrgreen: ci którzy będą się kierować akcją filmu... mogą się zdziwić.... kurcze chyba se fundne :twisted:
Image

Jestem tylko twoim snem.... złym snem.
Kal Ashi
a.k.a. goor`verd
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Rybnik
Posty: 1329

Re: Ciekawe okazje growe

Postprzez Delta13 » 19 Maj 2013, 21:29

Kolejna ciekawa gra. Kolejny karabin z licznikiem amunicji... :wink:
Delta13
Były Członek
Posty: 2616

Następna

Wróć do Inne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron