Ciekawe okazje growe

Inne.

Moderator: KEDIN

Re: Ciekawe okazje growe

Postprzez Merel » 22 Maj 2019, 12:44

Podobno na Origin jest sims 4 za 0 kredytów

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: Ciekawe okazje growe

Postprzez Ijaat Intari » 25 Maj 2019, 18:43

Zacnie :D
Ja akurat nie przepadam, ale żona się ucieszy. Dzięki za info ;)
Ijaat Intari
a.k.a. DELTA 38
Mando'ad
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Będzin
Posty: 348

Gry z uniwersum Gwiezdnych Wojen na przecenie

Postprzez Marik Awaud » 31 Paź 2020, 18:46

Hej wszystkim jakby ktoś chciał zgarnąć za grosze fajne gierki z naszego ulubionego uniwersum to na GOG.com są teraz spore promocje
1.Star Wars Rebellion-7,79 zł
2.Star Wars Shadows of The Empire-7,79 zł
3.Star Wars Galactic Battlegrounds Saga-7,79 zł
4.Star Wars Knights of The Old Republic-12,89 zł
5.Star Wars Knights of The Old Republic II The Sith Lords-12,89 zł
6.Star Wars Empire at War Gold Pack-25,79 zł
Z tego co się orientuję to promocja trwa tylko do 02.11, więc macie mało czasu
Jeśli nie wierzysz w coś, staniesz się pustą skorupą albo nawiedzonym psem. W końcu wszystko co masz to twoja godność - Hedarr Soongh
Marik Awaud
Mand'alor
Awatar użytkownika
Miejscowość: Warszawa
Posty: 514

Re: Ciekawe okazje growe

Postprzez Sh'ehn » 12 Sty 2021, 13:57

"We`re perfectly harmless, unfortunately." - Doctor Who
Sh'ehn
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 904

Re: Ciekawe okazje growe

Postprzez Tragos Wren » 13 Sty 2021, 16:00

Niby fajnie, ale tak na prawdę wszyscy którzy mieli to kupić już to kupili. Słyszałem też ostatnio że ponoć zapowiedzieli battlefronta 3 co oznacza że bf2 bardzo szybko przestanie być aktualny i zwyczajne umrze. Wolał bym żeby zrobili jakąś gre singlową. Oprócz fallen order, które za bardzo mi nie podeszło, to od 10 lat nie wydali chyba nic dla singlowego gracza. :(
Tragos Wren
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 46

Re: Ciekawe okazje growe

Postprzez Marik Awaud » 13 Sty 2021, 16:58

O to to to dokładnie. Podpisuję się pod tym w pełni. Mogliby wreszcie zrobić jakiegoś dobrego RPG-a gdzie można by grać kimś innym niż Jedi czy Sith (bo 4 nie-mocno władne klasy w The Old Republic to nie cała gra jednak). A co do Fallen Order to grając w to miałem dziwne wrażenie że gra właśnie była zaplanowana jako RPG tylko go "poobcinali" fabularnie. Może coś na fali Mandalorianina się ruszy, i mówiąc ruszy to mam nadzieję że powstanie dobry i rozbudowany fabularnie RPG, a nie średniej klasy gra akcji czy strzelanka.
Jeśli nie wierzysz w coś, staniesz się pustą skorupą albo nawiedzonym psem. W końcu wszystko co masz to twoja godność - Hedarr Soongh
Marik Awaud
Mand'alor
Awatar użytkownika
Miejscowość: Warszawa
Posty: 514

Re: Ciekawe okazje growe

Postprzez Sh'ehn » 13 Sty 2021, 17:14

Tragos Wren napisał(a):Niby fajnie, ale tak naprawdę wszyscy którzy mieli to kupić już to kupili.

Ja nie jestem "growym" człowiekiem i nie mam żadnych doświadczeń z battlefrontem, więc całkiem mnie ciekawi ta okazja. ^^
Myślę że skierowana jest raczej dla ludzi mniej interesujących się grami, żeby "złapali bakcyla" i może zainteresowali się kolejną grą - w sensie, że jest to rodzaj akcji marketingowej związany właśnie z zapowiedzią kolejnej części.

A na RPG też liczę, tylko mam nadzieję że nie zaszaleją z wymaganiami. T
"We`re perfectly harmless, unfortunately." - Doctor Who
Sh'ehn
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 904

Poprzednia

Wróć do Inne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron