RPG połączone z LARPami

Inne.

Moderator: KEDIN

RPG połączone z LARPami

Postprzez Mynock » 27 Lis 2012, 00:29

Ostatnio trochę nawijaliśmy o tym z Dinuirarem...

Rzucam takim pomysłem:
Zebrać chętnych, podzielić ich na kilkuosobowe drużyny. Najlepiej ludzie, żeby to byli ludzie, którzy mieszkają blisko siebie np. squad bydgosko-toruński. Każdy team prowadziłby sobie we własnym sesje na żywo, albo przez skajpaja, zależnie od możliwości i woli uczestników.
Kolejny ciekawy pomyśl wprost dla Opowiadaczy i Wojowników- każdą sesję mistrzuje inna osoba. W sensie tworzy się taki 'lotny MG'. Wiem, że mało osób posiada zdolności, wiedzę czy doświadczenie pozwalające na mistrzowanie, ale w ten sposób łatwo będzie takiego skilla nabyć.

I teraz druga część:
W czasie konwentów i innych spotkań, na których przybędziemy liczniejszą grupą urządzać sobie LARPy splatając wątki różnych drużyn.

Taki tam szkielet póki co. Czekam z nadzieją na ewolucję jakąś pomysłu i wprowadzenie go w życie :)
Mynock
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 190

Re: RPG połączone z LARPami

Postprzez Radok » 27 Lis 2012, 00:40

Pomysł fajny, ale z tego co widziałem ostatnio to my mamy mało czasu by ze sobą pogadać (na wyciągnięcie ręki miałem Deltę, Gajowego, Katharsisa, Yuriego, Araxussa, KamMareva i resztę Vode, a i tak w moim mniemaniu było mało czasu by się nacieszyć tymi bytami "na żywo"), a co dopiero larpowiać się po konwencie.

Zacne masz intencję, ale obawiam się, że to jest niemożliwe do wykonania... Trzeba spróbować :D
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: RPG połączone z LARPami

Postprzez Mynock » 27 Lis 2012, 23:46

Bo szczerze to mnie tak tknęło po obejrzeniu zdjęć z Torunia. Tych z niedzieli bodajże... Wydawało mi się, że można byłoby do tego dodać LARPową otoczkę i tak od czasu do czasu kilka godzin na to poświęcić.
Mynock
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 190

Re: RPG połączone z LARPami

Postprzez X-Yuri » 02 Gru 2012, 00:26

Radok, to się nazywa KEDINowa jednomyślność, tak samo podsumowałem tą ideę jak mi ją Mynock nakreślił na GG ; d
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: RPG połączone z LARPami

Postprzez Radok » 03 Gru 2012, 11:32

Mawia się, że genialne umysły myślą podobnie :D

Będzie to cholernie trudne do wykonania, ale nie ma rzeczy niemożliwych... zwłaszcza dla nas... :D
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: RPG połączone z LARPami

Postprzez Mynock » 03 Gru 2012, 17:59

Także przed większym konwentem (Pyrkon?) radziłbym pomyśleć, jeśli nie o RPGach przed, to chociaż o LARPie podczas.
Mynock
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 190


Wróć do Inne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron