Disney kupuje Lucasfilm

Inne.

Moderator: KEDIN

Re: Disney kupuje Lucasfilm

Postprzez Nomi Daar » 01 Lis 2012, 00:46

Oj no, przestańcie w tymi wszystkimi figurkami Disneyowsko-Starwarsowymi ;p Zmiany to zmiany i wiadomo że będziemy się wszyscy bać co z tego wyjdzie, ale przecież nie będziemy mieć tam żadnej Hannah Montany czy High School Musical, czy czegoś podobnego, nabijanie się z tego, ok, fajnie, ale bez przesady, przejrzałam tylko parę stron odnośnie tego tematu i już mam dość ;p Jak już zostało powiedziane, gorzej niż TCW nie może być ;p A poza tym, no kurde, przecież Disney to nie tylko i wyłącznie filmy czy seriale dla dzieci. Skoro piszecie tam wyżej że m. in. Marvel podlega pod Disneya i że film "Avengers" również był disneyowski, no to ja narzekać nie będę. No ale to że jestem raczej pozytywnie nastawiona nie zmienia faktu, że boję się o te zapowiedziane epizody ;p A na razie to i tak pozostaje nam czekać jak to się rozwinie... ;)
Nomi Daar
a.k.a. Nomi
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`tracbesuliik
Miejscowość: Kraków
Posty: 95

Re: Disney kupuje Lucasfilm

Postprzez Payback » 01 Lis 2012, 00:50

As you said, cyar'ika ;8 Nie ma się co stresowac, Lukas króry odszedł od SW to najlepsze co mogło się stac, a Disney... no cóz... musi dbac o marke nie o pieniadze, wiec na pewno wyjdzie z tego coś w porzadku... A wspomniane Avengers jest najlepszym dowodem ;)
Togoriański Mando, który zniknął między Legendami.
Payback
a.k.a. Shwarrz
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`tracbesuliik
Miejscowość: Kraków
Posty: 130

Re: Disney kupuje Lucasfilm

Postprzez Radok » 01 Lis 2012, 01:00

A mnie się tam eventy u Disneya w klimatach SW podobają. Kto zaliczył Star Tours ten wie, że warto było :D Te figurki są też fajne. Nie ma co panikować. Strid ma rację. Poczekamy zobaczymy.
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Disney kupuje Lucasfilm

Postprzez Mahiyana » 01 Lis 2012, 01:39

Zastanawia mnie tylko czy płacąc za gadżety dopłacimy za kolejne logo :/
Błagam oby nie. Ceny klocków Lego i tak już są strasznie wysokie :(
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Disney kupuje Lucasfilm

Postprzez Urthona » 01 Lis 2012, 14:26

Warriors must take pleasure in even the slightest of benefits, because death is ever our companion.
- Tal'dira to Wedge Antilles
Urthona
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrgalaar
Miejscowość: Wrocław
Posty: 256

Re: Disney kupuje Lucasfilm

Postprzez Nomi Daar » 01 Lis 2012, 19:52

Oj lepiej żeby się od książek trzymali z daleka... ;c
Nomi Daar
a.k.a. Nomi
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`tracbesuliik
Miejscowość: Kraków
Posty: 95

Re: Disney kupuje Lucasfilm

Postprzez Piner Tor » 01 Lis 2012, 20:22

Wiecie co ? Może macie rację może nie będzie źle, jakoś wyjdzie lepiej. Ale wkurzę się tylko jeśli w tych nowych epizodach pojawi się Zack Efron. Mam zamiar kupić beskad i jeżeli on się pojawi to tameshigiri załatwione
Piner Tor
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 189

Re: Disney kupuje Lucasfilm

Postprzez Aranea » 01 Lis 2012, 20:34

Ja mam mieszane uczucia. Z jednej strony nieopisana radość, że wychodzą kolejne części, z drugiej czarna rozpacz i niepewność, co to będzie... Disney robił też Avengers i wcale nie wrzucał tam na siłę Zacka Efrona czy Demi Lovato, więc jest nadzieja. Jednakowoż oglądałam kiedyś te "nastolatkowe" filmy na Disney Chanel i jeżeli takma to wyglądać, to idę do siedziby głównej twórców kolejnej trylogii i wysadzam się z okrzykiem: "Za Mandalora!!"
Bądźmy jednak optymistyczni i dobrej myśli.
Cheshire cat was right
Aranea
a.k.a. Aranea
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`darycuj
Miejscowość: Bydgoszcz/Toruń
Posty: 164

Re: Disney kupuje Lucasfilm

Postprzez X-Yuri » 02 Lis 2012, 01:01

Delta13 napisał(a):
Gajowy napisał(a):"Zepsują Gwiezdne wojny", "Koniec SW jest bliski"[/i]? A bo to pierwszy raz?


A M'y zawsze przetrwamy.


Ba, żeby tylko 'przetrwamy', ja na całość patrzę jako na szansę powstania wieeeeeeelu nowych okazji do działania w terenie (wśród ludzi) : d
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Disney kupuje Lucasfilm

Postprzez Araxuss » 02 Lis 2012, 04:20

Można temu zaradzić, jakby co to składamy się i kupujemy jakiś mocny terenowy samochód albo zwijamy czołg z jednostki wojskowej, następnie malujemy na nim symbole mando, kupujemy noże i karabiny a potem wybieramy kilku ochotników którzy dostaną się naszym czołgiem na plan filmowy nowego epizodu i wyeliminują potencjalne zagrożenie.

A tak na serio to nie ma się co martwic na zapas pożyjemy zobaczymy. Być może to będzie trzymać podobny poziom co nowa trylogia która nie umywała się do starej ale była całkiem dobra. Może też pojawi się Fett albo jakiś inny mando i być może nawet istnieje nikła nadzieja że go nie zkaszanią
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Disney kupuje Lucasfilm

Postprzez Delta13 » 02 Lis 2012, 13:30

X-Yuri napisał(a):Ba, żeby tylko 'przetrwamy', ja na całość patrzę jako na szansę powstania wieeeeeeelu nowych okazji do działania w terenie (wśród ludzi) : d

A nie jestem pewien. Była taka sytuacja na SF rozmawiałem z dwoma "fanami" kiedy obok przebiegł dzieciak wychowany na TCW. (teraz nastąpi przytoczenie rozmowy w przybliżeniu)
-Ty jesteś z "DW"
-Tylko nie "DW" Jengo zawsze walczył z "DW"
-(Tępe spojrzenie) Acha! bo było wielu Jango!
Zanim zdążyłem coś powiedzieć pobiegł dalej, mam nadzieje że jak chłopak podrośnie to wróci do korzeni bo jak to mówią nie liczy się droga a cel. Ale jeżeli nowe pokolenie zostanie "skrzywione" to nie jestem pewien czy będziemy dla nich "atrakcyjni"
Delta13
Były Członek
Posty: 2616

Re: Disney kupuje Lucasfilm

Postprzez Araxuss » 02 Lis 2012, 14:40

W takich sytuacjach myślę o tym jak bardzo nienawidzę Filoniego za to że tcw mando nazywają się DW, przez to powstało mnóstwo nieścisłości
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Disney kupuje Lucasfilm

Postprzez Rate » 02 Lis 2012, 19:29

Delta.. To jeden z dowodów, że TCW rozwala SW.
Take a look to the sky just before you die

Image
Rate
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Podkowa Leśna
Posty: 743

Re: Disney kupuje Lucasfilm

Postprzez Delta13 » 02 Lis 2012, 19:41

Czy rozwala? pewnie nie aczkolwiek wnosi ogromne zamieszanie. Yuri twierdzi że wszystko gra i może być, ale jak dla mnie wykorzystanie pewnych postaci na "siłę" jak np. Dengar, czy para Boba-Bossk jest bezcelowe. Powstały przecież takie postaci jak Cpt. Rex, czy liczne klony o których można by snuć historię wojenne bez wprowadzania zbędnych znaków zapytania.
Delta13
Były Członek
Posty: 2616

Re: Disney kupuje Lucasfilm

Postprzez X-Yuri » 02 Lis 2012, 21:26

Rate napisał(a):Delta.. To jeden z dowodów, że TCW rozwala SW.


...chyba racze dowód pokazujący że długo zanim nastało TCW, to klasyczna trylogia rozwaliła SW? ( : ) )

1-3: Nie 'wszystko gra' ale 'zmiany i zamieszanie są na poziomie który można by określić jako 'norma' dla tego uniwersum' : ) (...ale juz przywyklem ze przykladowo Sora Bulq pojawiajacy sie w Republikach jest cacy i zajebisty, natomiast Eeth Koth w TCW psuje kanon i jest zlem wcielonym, pomimo ze obaj 'zgineli' w tym samym wybuchu kanonierki opisanym w tym samym zrodle...)
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Disney kupuje Lucasfilm

Postprzez Araxuss » 02 Lis 2012, 22:52

To można wybaczyć ale dlaczego wszyscy mando teraz nazywają się deathwatch !? Brak w tym logiki. My to ogarniamy, ale jak wyjaśnić dziecku na zlocie że dajmy na to ja jestem deathwatchem a np Delta jest mando od Mereela. Zaraz padnie pytanie "a co to jest mando" Do tego jeszcze ich lider też ma na imie Vizsla, co dodatkowo wszystko komplikuje. Jak by nie dość irytujący był fakt że przeciętna osoba nie widzi różnicy między Jango a DW randomem z TCW. Nawet na głupim allegro sprzedają figurki niebieskich mando tcw jako figurki lego Jango Fetta. Fuck this shit!

przykład:http://allegro.pl/lego-star-wars-mandalorian-jango-fett-blaster-i2759093631.html
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Disney kupuje Lucasfilm

Postprzez Radok » 02 Lis 2012, 23:04

X-Yuri napisał(a):
Rate napisał(a):Delta.. To jeden z dowodów, że TCW rozwala SW.


...chyba racze dowód pokazujący że długo zanim nastało TCW, to klasyczna trylogia rozwaliła SW? ( : ) )

1-3: Nie 'wszystko gra' ale 'zmiany i zamieszanie są na poziomie który można by określić jako 'norma' dla tego uniwersum' : ) (...ale juz przywyklem ze przykladowo Sora Bulq pojawiajacy sie w Republikach jest cacy i zajebisty, natomiast Eeth Koth w TCW psuje kanon i jest zlem wcielonym, pomimo ze obaj 'zgineli' w tym samym wybuchu kanonierki opisanym w tym samym zrodle...)



Dzięki Yuri, tego zdjęcia szukałem. Nie oczekujcie od niektórych specyficznej wiedzy.
Przykład z autopsji, Gajowy mi świadkiem. Czekaliśmy na pogotowie i zabawiałem dzieciaka rozmową. Blade to małe było jak ściana, ale zaczynało coś kojarzyć więc rozmowa z 5-cio latkiem się kleiła. Ponieważ w pancerzach byliśmy, zacząłem zagadywać, czy kojarzy kim jesteśmy. I wiecie co, młody rozpoznał (diagnoza: będzie żył... pogotowie nie było potrzebne) i bez problemu stwierdził Mandalorianie. Ok, jest nieźle, zapytałem zatem skąd wie.
Bo oglądał TCW i ma lego z nami (dokładnie tak powiedział). Zapytałem zatem po czym poznał (może po tej czaszce na mojej płycie piersiowej ?? - nadzieja zaświtała mi w głowie).
Wskazał palcem złote pasy na drugiej płycie i stwierdził: Po tym (zmiana diagnozy: pogotowie potrzebne, poszkodowany bredzi!!!)

TCW, czy choćby dalsze epizody dają szansę na nowych fanów. Może i nabijają to kabzę właścicielom licencji, ale co z tego... grunt, by świat SW żył i się rozwijał.

Araxuss - na ignorancję nic nie poradzisz, wrzucałem swego czasu w humorze kilka aukcji, które były od czapy tak jak i ta. Na allegro chcesz coś sprzedać, nazywasz tak, by łatwo wyszukać. Ludź wystawiający to najpewniej g...o się zna. Nie poradzisz.
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Disney kupuje Lucasfilm

Postprzez RexVao » 02 Lis 2012, 23:18

To dlatego jak mnie Dinuair (sorry nie wiem jak się pisze) wprowadził do "podziemi" na egzaminację to mnie jakiś miły auretti chciał wyrzucić. Niestety TCW najbardziej niszczy świat Mandalorian :|
Image
RexVao
a.k.a. Rex
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Zabrze
Posty: 496

Re: Disney kupuje Lucasfilm

Postprzez Araxuss » 02 Lis 2012, 23:51

RexVao napisał(a):To dlatego jak mnie Dinuair (sorry nie wiem jak się pisze) wprowadził do "podziemi" na egzaminację to mnie jakiś miły auretti chciał wyrzucić. Niestety TCW najbardziej niszczy świat Mandalorian :|

-Pacyfiści-
-2 Vizsla-
-Wszystkie mando takie same-
-Mando = Daeth Watch-
?Mando-Maul?
A no i teraz mando nie mają honoru i są obiektywnie źli + pudłują z odległości 1 metra a inteligencją dorównują droidom.
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Disney kupuje Lucasfilm

Postprzez Ijaat Intari » 03 Lis 2012, 00:04

Araxuss napisał(a):A no i teraz mando nie mają honoru i są obiektywnie źli + pudłują z odległości 1 metra a inteligencją dorównują droidom.



To zabolało...
Ijaat Intari
a.k.a. DELTA 38
Mando'ad
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Będzin
Posty: 348

Re: Disney kupuje Lucasfilm

Postprzez Delta13 » 03 Lis 2012, 00:13

Zgadzam się z tym że fakt iż świat żyje i rozwija się jest ogromnym plusem, ale pozostaje pewne rozczarowanie momentami które według mnie są odrobinę wymuszone. Za DW nie przepadam (pomimo że są wyjątki :wink: ), ale TCW robi z nich prawdziwych skr. (pamiętacie odcinek jak spalili całą wioskę), ci którzy będą chcieli się dowiedzieć coś więcej pewnie się dowiedzą a inny no cóż niech się boją że im wioskę podpalimy T.
Delta13
Były Członek
Posty: 2616

Re: Disney kupuje Lucasfilm

Postprzez RexVao » 03 Lis 2012, 00:22

Niestety to wszystko prawda a jeszcze mnie boli wygląd planety w Komandosach, była nasza Mandalora zupełnie inaczej opisana :evil:
Image
RexVao
a.k.a. Rex
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Zabrze
Posty: 496

Re: Disney kupuje Lucasfilm

Postprzez Araxuss » 03 Lis 2012, 00:31

Ijaat Intari napisał(a):
Araxuss napisał(a):A no i teraz mando nie mają honoru i są obiektywnie źli + pudłują z odległości 1 metra a inteligencją dorównują droidom.



To zabolało...

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=QQQF0gDsYt8#t=1019s inteligencja
https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=jimAwswGuDY#t=194s honor
https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=jimAwswGuDY#t=373s inteligencja + celność
To nie Death Watch, to jest Dave Watch

a to dla porównania https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=BY2FpPGrC-w#t=455s
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Disney kupuje Lucasfilm

Postprzez Ijaat Intari » 03 Lis 2012, 11:25

porównanie mi się podoba
Ijaat Intari
a.k.a. DELTA 38
Mando'ad
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Będzin
Posty: 348

Re: Disney kupuje Lucasfilm

Postprzez Piner Tor » 07 Lis 2012, 15:08

Wiecie co jak disney będzie kontynuował TCW To możemy spodziewać się lalek ,,księżniczka jedi Ashoka''. To bedzie porażka
Piner Tor
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 189

Re: Disney kupuje Lucasfilm

Postprzez Radok » 07 Lis 2012, 16:07

Wiecie co, nie ma co panikować. ostatnio młoda jest na etapie Toy Story 2 (to cholerstwo oglądałem już chyba razem córką ze dwadzieścia razy), za pierwszym razem jak odpaliłem film... oniemiałem i zacząłem się śmiać. Pierwsza sekwencja, gdy to Buzz ląduje na jakieś planecie. Wsłuchajcie się w dźwięki oddechu, strzałów czy choćby, gdy Astral próbuje chwycić baterię. Nie wspomnę o sekwencji na widzie, gdy to ów kosmiczny heros dowiaduje się kim jest jego ojciec :D (dla leniwych :P http://www.youtube.com/watch?v=3ti_SHe5RGk ).
Takie coś kroiło się od dawna.

A ten sławny film, to tez przecież event w Disneyland... spoko jest jeszcze nadzieja ;)
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Disney kupuje Lucasfilm

Postprzez X-Yuri » 08 Lis 2012, 07:52

Ja bym powiedział iż sądzę że Disney będzie wiedział gdzie wytyczyć granicę między poważnym podejściem (czyli tym co składa się na Kanon) a podejściem 'z jajem', czyli tym co już pamiętajmy, od dawna istnieje - > te wszystkie używane przez ludzi jako złośliwe komentarze figurki Boby jako Czarnego Piotrusia i tak dalej są częścią marki SW od dawna... tak samo różne Robot Chickeny i inne parodie, o produkcjach Lego nie wspominając.
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Disney kupuje Lucasfilm

Postprzez Strid » 08 Lis 2012, 23:53

Disney będzie wiedział gdzie wytyczyć granicę? Wątpię czy Disney będzie kreślił jakiekolwiek granice.
Ehhh... Ale to mogę powtarzać w nieskończoność, i tak od dnia 30 października wszystko co w SW złe będzie bezpośrednią winą Disneya a Lucas który wymyślił Sequele oraz ma ponoć dokładne plany co do TCW są niewinni bo przecież firmę Disney kupił.
"Our tagline should be 'It ain't Shakespeare! Shut up and have fun!'"
- Dan Slott

@StridFeed
Strid
a.k.a. Kemi'
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`vorpangal
Posty: 388

Re: Disney kupuje Lucasfilm

Postprzez X-Yuri » 09 Lis 2012, 06:29

Ale Strid, pamiętaj że Marvel Marvelem, z SW mamy o tyle inną sytuację że silna współpraca i przemieszanie elementów JUŻ SĄ, i będą kontynuowane zapewne, co będzie owocowało (kolejnymi) nowymi atrakcjami w disneylandach, itd.

I, ten, wiesz chyba przecież że ja nie z tych co ciągle widzą winę Lucasa/kogokolwiek (od teraz; DIsneya), a raczej z fanboyów czerpiących fun z każdego nowego elementu SW ; d
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Disney kupuje Lucasfilm

Postprzez Merr-Sonn » 09 Lis 2012, 14:54

I tu Panie i Panowie się srogo mylicie. To co było i będzie nie tak z czymkolwiek co jest związane z SW, nie jest i nie będzie winą Lucasa, Disneya, Lego, śmego itd. Przecież ogólnie wiadomo, że jeśli jest coś nie tak to WINA PO i TUSKA !! :D :D
I to tyle na temat polityki :)
Jak mówią matematycy - "W sumie bez różnicy ..."
Image
Merr-Sonn
a.k.a. Merr-Sonn
Mando'ad
Awatar użytkownika
Miejscowość: Toruń
Posty: 573

Re: Disney kupuje Lucasfilm

Postprzez Strid » 09 Lis 2012, 17:38

X-Yuri napisał(a):Ale Strid, pamiętaj że Marvel Marvelem, z SW mamy o tyle inną sytuację że silna współpraca i przemieszanie elementów JUŻ SĄ, i będą kontynuowane zapewne, co będzie owocowało (kolejnymi) nowymi atrakcjami w disneylandach, itd.

Ale z Marvelem też jest podobnie. W końcu Marvel wydał choćby adaptacje i spinoffy "Trona" ale nie było to w żaden sposób z universum komiksowym związane. Oczywiście, że Disneylandy, używanie na jakichś imprezach elementów SW czy choćby wykorzystywanie ILMu będzie teraz na porządku dziennym ale nie spodziewam się ingerencji w samo universum SW. Z resztą:
http://www.youtube.com/watch?v=EBuOHM51YdI
Lucas, Lucas i jeszcze raz Kennedy a o Disneyu nie ma mowy ;)
"Our tagline should be 'It ain't Shakespeare! Shut up and have fun!'"
- Dan Slott

@StridFeed
Strid
a.k.a. Kemi'
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`vorpangal
Posty: 388


Re: Disney kupuje Lucasfilm

Postprzez Kal Ashi » 10 Lis 2012, 01:40

Nie wiem czy złe... jeśli facet oleje i spartoli, zostanie zjedzony żywcem ... to raz . Dwa stoi przed naprawdę wielkim wyzwaniem . 90% fanów uzna że było ok, a 10% że do ...upy więc zawsze się znajdzie jakaś krytyka ... poza tym cytat:

"...Zapamiętajcie tę twarz i nazwisko. Jeśli nowe "Gwiezdne Wojny" nie spełnią Waszych oczekiwań, wiecie już, komu możecie wysłać w prezencie ugotowanego królika."- koniec cytatu ... idę polować :mrgreen: w razie czego...
Image

Jestem tylko twoim snem.... złym snem.
Kal Ashi
a.k.a. goor`verd
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Rybnik
Posty: 1329

Re: Disney kupuje Lucasfilm

Postprzez Rate » 10 Lis 2012, 21:20

Gość od toy story ma robic sw? On jest dobry w filmach dla dzieci a nie w sw z klimatem... Mogą wyjść drugie TCW...
Take a look to the sky just before you die

Image
Rate
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Podkowa Leśna
Posty: 743

Re: Disney kupuje Lucasfilm

Postprzez Kal Ashi » 11 Lis 2012, 16:03

Zobaczymy co potrafi... jeśli nakręci SW w klimacie SW to ok... a jeśli nakręci SW w klimacie Toy Story hmmm ... ( cholera królik mi uciekł :mrgreen: )....... dostanie króliczka trzy tygodniowego gotowanego nie patroszonego < myśli > ciekawe czy Pocztex rzeczywiście tak szybko dostarcza przesyłki :mrgreen:
Image

Jestem tylko twoim snem.... złym snem.
Kal Ashi
a.k.a. goor`verd
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Rybnik
Posty: 1329

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron