dadita

Inne.

Moderator: KEDIN

dadita

Postprzez Gajowy » 03 Paź 2011, 19:14

.--/.././.-../..-//-.-./--../.-../---/-./-.-/---/.--//-./.-/.../--.././.---//.../.--./---/.-.././-.-./--../-./---/.../-.-./..//.--./---/.../.--/.././-.-./.-//.../.--./---/.-./---//..-/.--/.-/--./..//-./.-//-./.-/..-/-.-/.//--/.-/-./-../---/.-/.-.-.-//-./.././/--/.-//-.-./---//.../.././/-../--../../.--/../-.-./--..--//--/---/.--/.././-./.././/.--//-./.-/.../--../-.--/--//.---/./--../-.--/-.-/..-//-/---//.---/./-../-./.-//--..//.-././.../---/.-../-./.-/.-././.-.-.-//.-/.-.././/-.-./---//.../.-/-../--../../-.-./.././/---//-../.-/-../../-/.-/?/
It is good to restore the natural order of things after a period of such disarray, don't you agree?
I już my - weterani tylko / Nie pojmujący co się dzieje...
Gajowy
a.k.a. Kurs`ika
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld'oyule Sur'ulurar
Miejscowość: Łódź / Toruń / Piotrków Trybunalski /
Posty: 1459

Re: dadita

Postprzez X-Yuri » 03 Paź 2011, 19:28

- . -. / -.- --- -.. / .--. --- .-- .. -. .. . -. / -... -.-- -.-. / --.. -. .- -. -.-- / - -.-- .-.. -.- --- / -- .- -. -.. --- .- -.. . --..-- / .- / -- --- .-. ... . / - . --. --- / .-- .- .-. ..- -. -.- ..- / -. .. . / ... .--. . .-.. -. .. .- .-.-.- .-.-.- .-.-.-
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: dadita

Postprzez Clark » 03 Paź 2011, 23:52

... .-.- -.. --.. . --..-. . .--. --- -- -.-- ... .-..- .--- . ... - .--. .-. --.. . -.. -. .. .- .-.. . .-. --.. . -.-. --.. -.-- .-- .. ...-... -.-. .. . -.-- ..- .-. .. -- .- .-. .- -.-. .--- ..-..
Image
Clark
a.k.a. Shinet`kal
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Katowice
Posty: 212

Re: dadita

Postprzez Araxuss » 06 Paź 2011, 17:01

zaiste
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: dadita

Postprzez Larwa » 15 Paź 2016, 19:19

*patrzy ponuro. Wyciąga telefon. Wybiera numer. Pisze*
"Czuwaj, następna zbiórka zamiast o wojsku będzie o szeroko pojętych szyfrach ze szczególnym uwzględnieniem alfabetu Morse'a"
*odkłada telefon. Uśmiecha się ponuro*
My też jesteśmy kamieniami rzuconymi na szaniec. Mamy te same ideały! Nie musimy pięknie umierać. Ale czy umiemy pięknie żyć.
hm. Stefan Mirowski
Larwa
a.k.a. Copikla
Były Członek
Twierdza: Keld'netrachoruk
Miejscowość: Katowice
Posty: 94

Re: dadita

Postprzez Arakh Ha'an » 15 Paź 2016, 19:28

odkłada telefon. Uśmiecha się ponuro

Why so serious?... :twisted:
MMCC #2003

Mando'ad draar digu.
Ciekaw jestem, kogo następnego w taki sposób wyrzucicie.
Arakh Ha'an
a.k.a. Carnifex sum
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrgalaar, Keld`kebmeshgidal
Posty: 633

Re: dadita

Postprzez Larwa » 15 Paź 2016, 19:40

Arakh Ha'an napisał(a):Why so serious?... :twisted:

Mimo już całego roku w harcerstwie i ja i połowa zastępu nadal nie umiemy tego szlachetnego szyfru, a teraz mam dodatkową motywację :D
My też jesteśmy kamieniami rzuconymi na szaniec. Mamy te same ideały! Nie musimy pięknie umierać. Ale czy umiemy pięknie żyć.
hm. Stefan Mirowski
Larwa
a.k.a. Copikla
Były Członek
Twierdza: Keld'netrachoruk
Miejscowość: Katowice
Posty: 94

Re: dadita

Postprzez Radok » 15 Paź 2016, 21:20

To słabo świadczy o harcerstwie. Mój nauczyciel PO skwitował by to takimi słowami: "Toście d**y, nie harcerze". A poza tym (nostalgicznie, mieszając Earl Grey w filiżance) nie robią już takich harcerzy jak dawniej.
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: dadita

Postprzez Larwa » 15 Paź 2016, 22:27

Radok ten rok harcerski był wypełniony kartami próby na stopnie, zmianami drużynowego i szeroko pojętą rewolucją, która mnie, jako podzastępowej nie pozwoliła do końca rozwinąć własnych umiejętności. Poza tym jestem na etapie wkuwania gaderypoluki i nie prędko skończę :)
My też jesteśmy kamieniami rzuconymi na szaniec. Mamy te same ideały! Nie musimy pięknie umierać. Ale czy umiemy pięknie żyć.
hm. Stefan Mirowski
Larwa
a.k.a. Copikla
Były Członek
Twierdza: Keld'netrachoruk
Miejscowość: Katowice
Posty: 94

Re: dadita

Postprzez Gajowy » 03 Lis 2016, 20:17

Radok napisał(a):...nie robią już takich harcerzy jak dawniej.


Ja staram się jeszcze maskować, ale widzę że Ty Radoku odpuściłeś zupełnie i nie ukrywasz żeś emeryt, skoro rzucasz tekstami typu to już nie to samo co kiedyś :mrgreen:
Larwa, nie szukaj wymówek, tylko bierz się za robotę ;)
It is good to restore the natural order of things after a period of such disarray, don't you agree?
I już my - weterani tylko / Nie pojmujący co się dzieje...
Gajowy
a.k.a. Kurs`ika
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld'oyule Sur'ulurar
Miejscowość: Łódź / Toruń / Piotrków Trybunalski /
Posty: 1459

Re: dadita

Postprzez Radok » 09 Lis 2016, 17:53

Gajowy napisał(a):
Radok napisał(a):...nie robią już takich harcerzy jak dawniej.


Ja staram się jeszcze maskować, ale widzę że Ty Radoku odpuściłeś zupełnie i nie ukrywasz żeś emeryt, skoro rzucasz tekstami typu to już nie to samo co kiedyś :mrgreen:


Sadząc po mojej kondycji i stanie zdrowia, to raczej rencista :P
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072


Wróć do Inne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron