Rekrutacja

Inne.

Moderator: KEDIN

Rekrutacja

Postprzez Dante Fisk » 29 Mar 2019, 23:30

Witam chciałem się dowiedzieć czy można nadal dołączyć ? Oraz jak wyglada rekrutacja.
Dante Fisk
Były Członek
Posty: 14

Re: Rekrutacja

Postprzez Merel » 30 Mar 2019, 08:39

Dołączyć można,
http://www.mandayaim.com/s17,Zasady_Rekrutacji
W hiperłączu masz szczegółowe informacje. [T]

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: Rekrutacja

Postprzez Sh'ehn » 30 Mar 2019, 10:14

Su`cuy!
Jeśli chodzi o przebieg rekrutacji - Twoje podanie dotarło do Sztabu Rekrutacyjnego wczoraj, tj. 29.03.2019 o 5.22 (rano). Musisz teraz wykrzesać z siebie trochę cierpliwości i zaczekać na odpowiedź. Niestety, albo stety, proces rekrutacji NIE JEST zautomatyzowany , więc nie przebiega natychmiastowo. (Eh... Nawet sobie nie wyobrażasz jak trudno w dzisiejszych czasach o przyzwoite droidy, którym można by powierzyć werbunek nowych wojowników ; ) Minie kilka dni nim członkowie Sztabu rozważą treść Twojego podania, naradzą się i podejmą decyzję. Kiedy to już się stanie, skontaktujemy się z Tobą , najprawdopodobniej pisząc na adres mailowy, który podałeś w formularzu. Zwykle staramy się odpowiadać w ciągu tygodnia; choć przyznam, że czasami trzeba poczekać kilka dodatkowych dni.

Na przyszłość, w razie jakichkolwiek wątpliwości w temacie, prosiłabym o odezwanie się bezpośrednio do Sztabu Rekrutacyjnego - dane kontaktowe członków podane są na stronie (znajdziesz je pod linkiem wrzuconym przez Merela). Ponadto możesz też skorzystać z PW na forum lub napisać do nas wiadomość na facebooku.
"We`re perfectly harmless, unfortunately." - Doctor Who
Sh'ehn
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 904

Re: Rekrutacja

Postprzez Dante Fisk » 30 Mar 2019, 11:14

Rozumiem, Dziękuje za szybką odpowiedź
Dante Fisk
Były Członek
Posty: 14


Wróć do Inne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron