Magnesty Star Warsowe

Inne.

Moderator: KEDIN

Magnesty Star Warsowe

Postprzez Merel » 13 Lut 2018, 15:36

Moi drodzy został otwarty nowy sklep z przedmiotami jak w temacie
https://www.etsy.com/shop/Synth3D

Od razu muszę powiedzieć/napisać, że zagadałem z właścicielem (tak, Filip to mój kolega i wspólnik biznesowy) i załatwiłem dla nas rabat jaki mam ja, Vhipir, Morrigan i reszta jedajki czyli całe 55%

W porozumieniu z Merelem, kod rabatowy został przeniesiony do tematu dostępnego tylko dla członków społeczności i można go znaleźć w temacie pod tym linkiem: viewtopic.php?f=7&t=190
- Moderacja


UWAGA! JEST MOŻLIWOŚĆ ZMIANY WIELKOŚCI/KOLORU JAK I DODANIE WŁASNEGO WZORU O ILE BĘDZIE KOMPATYBILNY Z WYMAGANIAMI DRUKARKI 3D.

Jakby ktoś potrzebował pomocy z tym tematem, miał pytania walcie śmiało.

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: Magnesty Star Warsowe

Postprzez Merel » 14 Lut 2018, 01:56

Nowy projekt w drodze. Czekają na kolorki

Image

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: Magnesty Star Warsowe

Postprzez Mahiyana » 17 Lut 2018, 13:47

Fajna sprawa, choć ja wolę naklejki :)
Jak się kiedyś dorobię własnej tablicy to może zmienię zdanie.

Ale i tak chętnie zobaczę co wyjdzie z tego projektu ;)
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037


Wróć do Inne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron