Teorie Spiskowe

Inne.

Moderator: KEDIN

Re: Teorie Spiskowe

Postprzez Merel » 21 Maj 2019, 08:34

Tak, tylko trzeba pamiętać o jednym. Swego czasu Grzegorz Łukasz sam zniszczył moc midichlorianami.

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: Teorie Spiskowe

Postprzez Kiryl » 21 Maj 2019, 17:51

Przepraszam bardzo, od mojego imienia się proszę odchędożyć. George w naszym ojczystym języku to Jerzy, nie Grzegorz.
Even in death, I still serve.
Kiryl
a.k.a. Goor’verd
Mando'ad
Twierdza: Keld`kebmeshgidal
Miejscowość: Warszawa
Posty: 208

Re: Teorie Spiskowe

Postprzez Merel » 21 Maj 2019, 18:15

To jak jest Grzegorz?

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: Teorie Spiskowe

Postprzez Mahiyana » 21 Maj 2019, 20:12

A nie Gregory? ^^

Tylko mi to nie brzmi na teorię spiskową :P
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Teorie Spiskowe

Postprzez Behot » 22 Maj 2019, 10:39

Merel napisał(a):Tak, tylko trzeba pamiętać o jednym. Swego czasu Grzegorz Łukasz sam zniszczył moc midichlorianami.

Midichloriany nie są tak złym pomysłem, na jaki wyglądają i moim zdaniem to wcale nie było zniszczenie koncepcji Mocy.
Nie poddawajcie się na nowo pod jarzmo niewoli
Behot
a.k.a. Atin
Mando'ad
Miejscowość: Radom
Posty: 240

Re: Teorie Spiskowe

Postprzez Merel » 22 Maj 2019, 11:24

Ja uważam, że było. Z mistycznej duchowej mocy przeszli na jakieś robaki we krwi.

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: Teorie Spiskowe

Postprzez Mahiyana » 23 Maj 2019, 08:53

Ludzki umysł jest jedną z najbardziej niesamowitych rzeczy z jakimi mamy doczynienia, a jednak sprowadza się on do przechodzenia impulsów elektrycznych.
Miłość, nad którą tyle artystów już się rozpisywało i rozmalowywało sprowadza się do kilku reakcji chemicznych i zmian proporcji hormonów.

Jak tak spojrzymy na świat to midichloriany mają sens i nie uważam, że zabierają coś Mocy :)
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Teorie Spiskowe

Postprzez Behot » 23 Maj 2019, 10:10

Mah: no jednak nie do końca wiadomo, czy taka prawdziwa miłość sprowadza się tylko do reakcji chemicznych. Zakochanie owszem. Potem jednak dzieją się dość ciekawe procesy, które pozostawiają wiele niewiadomych.

Merel: Nie do końca. Moc wciąż jest mistyczna i duchowa, raczej tajemnicza. Zmieniło się tylko to, że wytłumaczono, dlaczego ta mistyczna energia na niektórych wpływa tak, a na innych inaczej. Po prostu midichloriany są takim jakby transferem Mocy, dzięki któremu osoby na nią wrażliwe mogą jej "używać". Polecam przeczytać Plagueisa.
Nie poddawajcie się na nowo pod jarzmo niewoli
Behot
a.k.a. Atin
Mando'ad
Miejscowość: Radom
Posty: 240

Re: Teorie Spiskowe

Postprzez Mahiyana » 23 Maj 2019, 11:51

Stawiam, że w końcu rozgryzieniu te niewiadome :)
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Poprzednia

Wróć do Inne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron