Mandalorianie w TFU

Inne.

Moderator: KEDIN

Mandalorianie w TFU

Postprzez Kuel » 19 Lut 2010, 20:16

Założyłem ten temat, bo przeglądając forum nie zauważyłem, aby został oficjalnie poruszony.
Otóż, może nie wszyscy wiedzą, że w grze The Force Unleashed jeden ze strojów Galena to nie jedyne nawiązanie do Mando. Wjednej z misji (wersja na PSP i PlayStation) udajemy się na Bespin, gdzie przez grupę najemników jest więziony senator Garm Bel Iblis. Tymi najemnikami okazują się być Mandalorianie. Dowodzi nimi niejaki Chop'aa Notimo:
http://images3.wikia.nocookie.net/starw ... Notimo.jpg
Na tym nie koniec. Posiada on bowiem całkiem sprawnego Basilisk War Droida:
http://www.starwars-holonet.com/holonet ... opaa_3.jpg
Jestem ciekaw jakie jest wasze zdanie na ten temat, bo ja na przykład uważam ten wątek gry za lekkie przegięcie. Najbardziej koli w oczy ten Bazyliszek, no bo kto wtedy mógł produkować te maszyny? :roll:
Across a painted desert lies a train of vagabonds
All that's left of what we were, it's what we have become
Kuel
a.k.a. Kuel Ha'rang
Al'Verd
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`kebmeshgidal
Miejscowość: Warszawa
Posty: 1480

Mandalorianie w TFU

Postprzez Mini » 19 Lut 2010, 20:35

Patrząc na jego zbroję chyba wiem skąd ma bazyliszka. mógł go znaleźć, zbudować, zamówić. ^
Dla mnie to nie jest przegięcie. Galaktyka jest wielka a Mandalorian było wielu a ich sprzętu jeszcze więcej, byle wieśniak może sobie skompletować wszystko o ile potrafi szukać. ^ Tak moje zdanie.
Mandaloriański rycerz z Cydonii
Mini
a.k.a. Ladon Radim
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld'vorpangal
Miejscowość: Poznań
Posty: 190

Mandalorianie w TFU

Postprzez X-Yuri » 19 Lut 2010, 20:40

http://www.youtube.com/watch?v=-YAc8J-5gWo FIlmik (niezbyt rewelacyjnej jakosci) z Bespin przechodzenia, jak ktos znajdzie lepszy to linkowac, mi sie nie chce szukac xD
Twoj 2gi link nie dziala^

Coz. Mando wszedzie pelno juz, meh -,-
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Mandalorianie w TFU

Postprzez Kuel » 20 Lut 2010, 16:24

O tu macie nowy link do tego bazyliszka:
http://s52.radikal.ru/i137/0901/c4/a1a0a087d8b3.jpg
Across a painted desert lies a train of vagabonds
All that's left of what we were, it's what we have become
Kuel
a.k.a. Kuel Ha'rang
Al'Verd
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`kebmeshgidal
Miejscowość: Warszawa
Posty: 1480

Mandalorianie w TFU

Postprzez Lampka » 21 Lut 2010, 13:14

Co do Bazyliszka, to mógł być jakiś zabytek, na dobrą sprawę nie wiadomo kiedy zakończono ich produkcję(patrząc na fabrykę Beskar'gam w TCW, nie wiadomo czy nie produkowali tam czegoś jeszcze). Bardziej dziwią mnie Mandalorianie działający jako organizacja, wydawało mi się, że w tym okresie nie istnieli jako zorganizowana grupa, tylko jako łowcy nagród, najemnicy, ostatecznie niedobitki Protektorów.
"W porządku kochasie na co czekacie, na śniadanko do łóżka?
Kolejny wspaniały dzień w korpusie.
Dzień w korpusie to jak dzień na farmie.
Każdy posiłek to bankiet, każda wypłata to fortuna, każda operacja to parada.
Kocham korpus!"
Lampka
a.k.a. Dush
Chaaj`vod
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`tracbesuliik
Miejscowość: Kraków
Posty: 92

Mandalorianie w TFU

Postprzez X-Yuri » 21 Lut 2010, 13:32

Noo, to wlasnie najemnicy bodajze, tylko w wiekszej grupie skupieni.. -,-

To ze nie znamy (lismy) takiej grupy nie znaczy ze nie mogla istniec, Te 40 lat pozniej Boba tych milionow (wezwanych) na Mandalore nie wzial z powietrza : p
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Mandalorianie w TFU

Postprzez c0un7 » 28 Kwi 2010, 13:34

Z tego co wiem, TFU nie jest zgodny z oficjalnym kanonem Expanded Universe. ;) Myślę, że można to przyrównać do starej polemiki w fandomie na temat Death Watch Bunker na Endor. :D
Zresztą o czym my mówimy... kiedy ostatni kontakt z SW miałem jakieś cztery lata temu, myślałem wtedy, że większego mętliku już nie będzie - jak patrzę na to przez pryzmat czasu, wiem jak bardzo się myliłem. :D Spójrzcie chociażby na Clone Wars i zaobserwujcie w jaki sposób wykorzystali wątek Mandalorian (specjalnie w tym celu obejrzałem tą 'mandaloriańską trylogię' i szczerze powiem, że już raczej do tego nie wrócę). :twisted: Jedyną nadzieją na jakikolwiek porządek bez równoległych wymiarów i ciągów wydarzeń, mogą nam jeszcze zagwarantować czasy KOTORa (które można traktować jako osobne uniwersum, a jednocześnie mniej infantylne i bardziej złożone). ;) Całą resztą niema co sobie zawracać głowy, bo EU przerosło nie tyle co pierwowzór Dżordża, co samo siebie. ;)
cheers,
c0un7 (exRoven ;) )
Image
c0un7
a.k.a. Roven
Aruetii
Awatar użytkownika
Miejscowość: Warszawa
Posty: 3

Re: Mandalorianie w TFU

Postprzez Strid » 29 Kwi 2010, 20:54

c0un7 napisał(a):Z tego co wiem, TFU nie jest zgodny z oficjalnym kanonem Expanded Universe. ;) Myślę, że można to przyrównać do starej polemiki w fandomie na temat Death Watch Bunker na Endor. :D
Zresztą o czym my mówimy... kiedy ostatni kontakt z SW miałem jakieś cztery lata temu, myślałem wtedy, że większego mętliku już nie będzie - jak patrzę na to przez pryzmat czasu, wiem jak bardzo się myliłem. :D Spójrzcie chociażby na Clone Wars i zaobserwujcie w jaki sposób wykorzystali wątek Mandalorian (specjalnie w tym celu obejrzałem tą 'mandaloriańską trylogię' i szczerze powiem, że już raczej do tego nie wrócę). :twisted: Jedyną nadzieją na jakikolwiek porządek bez równoległych wymiarów i ciągów wydarzeń, mogą nam jeszcze zagwarantować czasy KOTORa (które można traktować jako osobne uniwersum, a jednocześnie mniej infantylne i bardziej złożone). ;) Całą resztą niema co sobie zawracać głowy, bo EU przerosło nie tyle co pierwowzór Dżordża, co samo siebie. ;)

Taki offtop mały.
Jezusmariarovenżyjesz!
"Our tagline should be 'It ain't Shakespeare! Shut up and have fun!'"
- Dan Slott

@StridFeed
Strid
a.k.a. Kemi'
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`vorpangal
Posty: 388

Re: Mandalorianie w TFU

Postprzez c0un7 » 30 Kwi 2010, 12:59

Hahaha. Mi też miło poczytać Wasze wypociny. :) Kopę lat, Strid. ;)
cheers,
c0un7 (exRoven ;) )
Image
c0un7
a.k.a. Roven
Aruetii
Awatar użytkownika
Miejscowość: Warszawa
Posty: 3


Wróć do Inne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników