Google chrome i rozszerzenie

Inne.

Moderator: KEDIN

Google chrome i rozszerzenie

Postprzez Merel » 25 Lis 2015, 18:20

Sucuy'Gar ner vode!

Jeżeli korzystacie z przeglądarki Chrome możecie zainstalować ciekawe rozszerzenie. Wchodzicie na www.google.com/starwars, następnie wybieracie stronę mocy która wam jest bliższa, po czym klikacie button akceptacji a następnie macie zainstaluj rozszerzenie dzięki któremu otwierając nową kartę macie zdjęcia z Przebudzenia Mocy oraz inne dodatki, np. pasek obejrzanego filmiku świeci jak ostrze miecza świetlnego( kolor zależy od strony którą wybraliście)tak samo z paskiem głosu jest, a dodatkowo przy nim słychać charakterystyczne buczenie miecza.
Dodatkowo jest też tzw. Ester egg. W okienku google wpiszcie a long time ago in a galaxy far far away
;)

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: Google chrome i rozszerzenie

Postprzez Mahiyana » 25 Lis 2015, 20:57

Na firefoxie działają niektóre z tych opcji po przejściu przez https://www.google.com/starwars/
No i jeszcze jest Aurebesh w google translate ;)
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Google chrome i rozszerzenie

Postprzez X-Yuri » 26 Lis 2015, 03:38

Image

Klikam w ten środkowy znaczek, że jego wybieram, ale nic się nie dzieje x<
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Google chrome i rozszerzenie

Postprzez Mahiyana » 26 Lis 2015, 19:49

Biedny Yuri :O
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Google chrome i rozszerzenie

Postprzez Merel » 27 Lis 2015, 17:20

Pewnie bug wystapil :)

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: Google chrome i rozszerzenie

Postprzez izaura80 » 13 Kwi 2016, 13:29

heh spoko i po jakiej stronie mocy jesteście? :D
izaura80
Aruetii
Awatar użytkownika
Posty: 4

Re: Google chrome i rozszerzenie

Postprzez Mahiyana » 13 Kwi 2016, 22:40

Jeżeli o strony chodzi


Ale tutaj wybrałam oczywiście Ciemną Stronę Mocy bo wolę mieć ciemne motywy na lapku. I ładniej to wygląda i lepiej trochę dla baterii ^^
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037


Wróć do Inne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron