Grafika

Inne.

Moderator: KEDIN

Grafika

Postprzez Merel » 12 Sie 2015, 12:15

Olarom! Ner vode potrzebuje pomocy kogoś kto zna się na obróbce grafiki. Chodzi mi o dodanie efektów typu lekkie przyciemnienie albo przerobienie coś na styl rysunku tego:

oraz dodaniu kilku napisów. Jestem w trakcie pewnego projektu i brakuje mi takich umiejętności :)

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: Grafika

Postprzez Sh'ehn » 12 Sie 2015, 13:42

Ja wiem, że to nieprofesjonalne i nie "mój temat" i że będę spamować i się wtrącać, ale jeśli chodzi ci tylko o przyciemnienie zdjęcia, a nie np. dodawanie tła /ostrzy mieczy świetlnych to zadam głupie pytanie: próbowałeś zwyczajnych programów do obróbki zdjęć?
"We`re perfectly harmless, unfortunately." - Doctor Who
Sh'ehn
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 904

Re: Grafika

Postprzez Radok » 12 Sie 2015, 20:03

Programów, takich jak choćby GIMP ?
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Grafika

Postprzez Araxuss » 12 Sie 2015, 20:42

Umiem takie rzeczy robić w sekundę, ale podstawy o których mówisz nie wymagają nawet żadnej wiedzy, doświadczenia czy talentu. To powinno być coś co każdy sam umie ogarnąć lepiej czy gorzej. Kup lub pobierz stosowne oprogramowanie i działaj.
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Grafika

Postprzez Sh'ehn » 12 Sie 2015, 21:47

Miałam na myśli Picasę. Darmowy do ściągnięcia, od groma dziwnych efektów, łatwa obróbka, przeznaczony typowo pod zdjęcia (bo Gimp jest nie tylko do zdjęć)... https://picasa.google.com/ Tu masz linka. I zamiast Araxussa w sekundę zdjęcie obrobi ci komputer : )
"We`re perfectly harmless, unfortunately." - Doctor Who
Sh'ehn
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 904

Re: Grafika

Postprzez Merel » 13 Sie 2015, 08:54

Głównie chodzi mi o przyciemnienie bądź przekształcenie tego w coś jak rysunek i dodaniu kilku rzeczy takie jak logo Star Wars i kilka innych słów. No ale spróbuję najpierw sam coś skleić, a później ewentualnie poproszę o pomoc.

P.S. Gimpa nie ogarniam w ogóle


EDIT:
Poradzone :)

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183


Wróć do Inne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron