Krew Mando w cenie

Inne.

Moderator: KEDIN

Krew Mando w cenie

Postprzez Merel » 08 Lip 2015, 20:06

Image
Su'cuy! Zapewne część z was chociaż raz oddawała honorowo krew. Ja sam regularnie oddaje(w przeciągu tygodnia znowu idę oddać krew) i tutaj jest apel do was. Zaczyna się sezon letni a jak wiadomo co roku jest od groma wypadków i krew jest potrzebna. Krwi nie można wyprodukować niestety, dużo szpitali jedzie na rezerwach zapasów krwi z racji tej że coraz mniej jest HDK i coraz więcej zdarzeń drogowych lub innych wypadków. Oddanie krwi to łączny czas poniżej godziny(oczekiwanie w kolejce, wypełnienie ankiety, badania lekarskie i samo oddanie) pobierane jest 450ml krwi jako HDK oraz około 50ml do badań(jak ktoś oddaje krew rzadko lub pierwszy raz).
Wymagania:
-Wiek min. 18 lat.
-Dobry stan zdrowia
-Waga powyżej 50kg.
Po oddaniu krwi dostaje się około 7 czekolad i ma się wielką satysfakcję, że zrobiło się coś dobrego dla potrzebujących
TWOJA KREW RATUJE ŻYCIE

Image

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: Krew Mando w cenie

Postprzez JanJanuszJa » 24 Sie 2015, 17:35

Bardzo zacna inicjatywa. Krew oddaję od pełnoletności, więc już prawie dziesięć lat. I chwalę sobie to.
JanJanuszJa
Aruetii
Posty: 1


Wróć do Inne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron