Rozprawy nad Rebels

...spod znaku Star Wars

Moderator: KEDIN

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez Michet » 18 Maj 2015, 16:29

Znowu ma być Ahsoka? xD To już jest prawie jak z Cpt. Price'em w Call of Duty : p Nawet jak odejdzie to powróci, nawet jak zginie to przeżyje.
Michet
a.k.a. Michet Zajeti
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Tłuszcz
Posty: 859

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez Tala Iveris » 19 Maj 2015, 12:20

Vassk napisał(a):
Araxuss napisał(a):Spoko, w następnych odcinkach będzie kapitan Rex i Ahsoka... :?

Zawsze trzeba doszukiwać się pozytywów - może oboje zginą? Może Ahsoka zginie z rąk Vadera :wink: ? Ja tam bym się nie obraził, przez jej postać dostawałem wysypki oglądając TCW...


Ahsoka spoko, też się nie obrażę - chociaż moja reakcja "alergiczna" była inna :wink: Jednak do Rex'a to ja nic nie mam.

Michet -> co do Twojego sarkazmu... wiem co miałeś na myśli, ale mój mózg często podsuwa mi własne obrazy :wink: Całe szczęście nie dorzuciłeś lekcji języka angielskiego dla dzieci :D
"Uważaj, co mówisz, bo inaczej wykopiesz sobie językiem grób."
Tala Iveris
Były Członek
Posty: 189

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez Araxuss » 19 Maj 2015, 17:15

Więc pewnie nie będzie ci przeszkadzać to co z nim zrobili :D

Image
Wygląda jak święty mikołaj
Image

Image
I jest gruby
Image
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez Michet » 19 Maj 2015, 17:30

Araxuss-> Raczej bym powiedział, że wreszcie przypomina człowieka, a nie biegającą tyczkę, bo ze wszystkich klonów w TCW tylko ten RC Gregore przypominał proporcjami ciała żołnierza. : p Ogólnie sam pomysł wstawiania dziadków twardzieli jakoś do mnie nie przemawia. Po prawej to Wolffe, a po lewej? Czyżby sławny Commandor Cody xD
Michet
a.k.a. Michet Zajeti
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Tłuszcz
Posty: 859

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez Vassk » 19 Maj 2015, 17:40

Michet napisał(a):Po prawej to Wolffe, a po lewej? Czyżby sławny Commandor Cody xD

To chyba właśnie Gregor, a przynajmniej tak wynika z plotek, które słyszałem.
Vassk
a.k.a. Nev Vassk'ar
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 793

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez Tala Iveris » 21 Maj 2015, 13:24

Jakie świetne :D normalnie bym ich jeszcze bardziej "zaserduszkowała", ale ok... nieważne :lol:
Fakt, "nabrali" ciała - w końcu inna dieta :D
Zobaczymy ich w akcji i jak nie wykitują od razu, to może będzie ok?
"Uważaj, co mówisz, bo inaczej wykopiesz sobie językiem grób."
Tala Iveris
Były Członek
Posty: 189

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez Michet » 22 Maj 2015, 01:31

Jakie świetne :D normalnie bym ich jeszcze bardziej "zaserduszkowała", ale ok... nieważne :lol:


Ja bym się jeszcze pokusił o dopisek "Brazzers" :twisted: Nie wiem czemu, ale w tym ustawieniu, łysi i jeszcze te miny od razu mi się z tym kojarzą.
Michet
a.k.a. Michet Zajeti
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Tłuszcz
Posty: 859

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez Tala Iveris » 22 Maj 2015, 15:06

Nie do końca by pasowało, Wolffe nie jest łysy :roll:
A co do "zagadkowego" klona uśmiechającego się zza ramienia Rex'a. To na bank nie jest Cody, o tym można zapomnieć. Dla drobnego przypomnienia- Cody miał bliznę na twarzy :) Ja również słyszałam i czytałam, że to Gregor - chociaż zrobił się z niego niezły "fisiek", jak mniemam doznał uszkodzenia mózgu i troszkę mu odbiło. Trzeba pamiętać moment, gdy widzimy go po raz ostatni - potężna eksplozja, a z racji faktu, że był komandosem - posiadał lepszy pancerz niż "zwykłe" klony. Natomiast ten fakt nawiązuje do dobrze nam znanego Fi :D Był w podobnej sytuacji. Nie możemy z góry zakładać, że Gregor nie mógłby przeżyć :)
"Uważaj, co mówisz, bo inaczej wykopiesz sobie językiem grób."
Tala Iveris
Były Członek
Posty: 189

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez Vassk » 22 Maj 2015, 16:39

Tala Iveris napisał(a):Nie do końca by pasowało, Wolffe nie jest łysy :roll:

Hehe dobre :P
Vassk
a.k.a. Nev Vassk'ar
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 793

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez Radok » 18 Cze 2015, 13:24

Matko... zmęczyłem całych Rebeliantów. Po obejrzeniu pierwszego epizodu miałem wrażenie, że oglądam ubogą wersję Firefly. Po zakończeniu serialu nadal mam wrażenie, że oglądałem ubogą wersję Firefly!!! Naprawdę Dave Filoni nie potrafi niczego nowego wykreować sam? Zerżną kowbojski klimat, stereotypy bohaterów, nawet dał grupce bohaterów charakterystyczny statek. Poprawcie mnie, ale nazywał się on chyba Ghost... dziwi mnie zatem, że serial nie ma tytułu "Disney's Star Wars: Ghost" ... :roll:
Ja rozumiem, że targetem jest młodszy widz (dlatego pojawia się infantylność opowieści), że dobro musi zawsze wygrać (ponownie nawiążę do infantylności), że Szturmowcy zawsze chybiają (swoją drogą, przy takim celu jaki mają siły Imperium wyobrażacie sobie jak wygląda ich męska toaleta??? Napis nad pisuarem pewnie brzmi: "Celowanie w podłogę zwiększa szansę trafienia uryny do pisuaru" :twisted: ) ale ilość absurdalnych sytuacji i zaprzepaszczenia naprawdę ciekawego pomysłu poraża.
Serial ma swoje plusy, oczywiście większość z nich w moim odczuciu to nawiązywanie do klasycznych szkiców koncepcyjnych. Ale reszta...
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez X-Yuri » 19 Cze 2015, 02:49

Radok napisał(a):Matko... zmęczyłem całych Rebeliantów. Po obejrzeniu pierwszego epizodu miałem wrażenie, że oglądam ubogą wersję Firefly. Po zakończeniu serialu nadal mam wrażenie, że oglądałem ubogą wersję Firefly!!! Naprawdę Dave Filoni nie potrafi niczego nowego wykreować sam? Zerżną kowbojski klimat, stereotypy bohaterów, nawet dał grupce bohaterów charakterystyczny statek. Poprawcie mnie, ale nazywał się on chyba Ghost... dziwi mnie zatem, że serial nie ma tytułu "Disney's Star Wars: Ghost" ... :roll:


Opcjonalnie, dziwi cię czemu Firefly nie miało w tytule czegoś o Nowej Nadziei? ; )
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez Araxuss » 19 Cze 2015, 10:06

Czego się spodziewałeś po Filonim?
On zawsze zrzynał pomysły z innych filmów dowiódł tego setki razy. Aż szkoda wymieniać. :?
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez X-Yuri » 09 Paź 2015, 17:01

Kolejny trailer drugiego sezonu Rebels się pojawił

Wygląda zacnie.

I co ciekawsze, pada w nim ciekawe info na temat związków rodzinnych Sabine! : P Co konkretnie z tego wyniknie, dopiero zobaczymy. Bo narazie sporo miejsca na spekulacje wciąż : d
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez X-Yuri » 18 Paź 2015, 12:40

No i 2 sezon wystartował już na całego ; )

Pierwszy odcinek ciekawy, choć mało zaskakujący. Gregor... zachciało mi się odświeżyć odcinek TCW z nim. Tam był on częścią tragicznej droidów-i-ich-szefa historii, przez co pamiętam go w sumie raczej średnio pozytywnie... przez co i sam Gregor nie jest moim ulubieńcem. Odświeżę w wolnej chwili.

I w końcu zobaczę "ostatnie" odc TCW też bo wciąż tych z chipami itd nie widziałem : P

W zapowiedzi kolejnego odc śmieszny bug - Sabine nie ma szyi xd Śmiesznie to wygląda.
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez Dhadral » 18 Paź 2015, 22:58

Ok. Odcinek obejrzałam tak szybko, jak tylko udało mi się do niego dorwać, a już cały dzień wcześniej marudziłam, że chcę go zobaczyć. Bo ogólnie drugi sezon strasznie mi się po zapowiedziach podobał, więc byłam pełna nadziei (tak Yuri, wiem co zaraz powiesz na temat nadziei). Oczywiście wiedziałam, że 3 rzeczy na które najbardziej czekałam (1. Pani Inkwizytor <3 ; 2. Historia Sabine i co za tym, mam nadzieje (tak wiem znowu...), idzie jakieś informacje o tym co się aktualnie dzieje z Mandalorianami, 3. Postać Hondo Ohnaka , w sumie nie wiem czemu tak go lubię, ale szczerze ucieszyło mnie, że ma wrócić) akurat się w pierwszym odcinku nie pojawią, ale i tak nie mogłam się doczekać.
Co do wrażeń po obejrzeniu. 1) Jak się cieszę że Sabine zmieniła nieco kolory, aktualnie wygląda o wiele lepiej. 2) Powrót Rexa i innych klonów. Spodziewałam się katastrofy. Ale, co ciekawe sam Rex bardziej podoba mi się teraz jako Dziadzio-Klon, niż wcześniej. Niestety nie mogę powiedzieć tego o pozostałych klonach. O ile Wolffee jest jeszcze w porządku, nie wybitnie fajny, ale ok. To Gregor ze swoim pajacowatym, szaleńczym chichotem mnie wnerwiał. 3) Reakcja Kanan'a na klony, dość poprawna. 4) Polowanie z Zebem w roli przynęty ... żałuję, że przeżył 5) Akcja rozkręca się powoli i tak na serio ten odcinek to jedynie wprowadzenie do następnego, ale w sumie nie wiem czy liczyć to na plus, czy na minus. 6) Znacznie mniej głupkowatych gagów. I oby to się utrzymało.
Podsumowując, pierwszy odcinek nowego sezonu zły nie jest i choć nie wgniata w fotel, to po jego obejrzeniu zdecydowanie stwierdzam, że drugi sezon Rebelsów zapowiada się znacznie lepiej niż pierwszy (w którym dwa pierwsze odcinki zaraz po Iskrach Rebelii były cóż, delikatnie rzecz mówiąc, złe).
Dhadral
Al'Verd
Awatar użytkownika
Posty: 818

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez X-Yuri » 24 Paź 2015, 13:18

I drugi regularny odcinek za nami.

Fajnie się toto rozkręca, było... przygodowo.

A zajawki odcinka 3go ciekawe, wydaje się, że będzie to... mniej przygodowe w ogólnym klimacie : )
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez X-Yuri » 30 Paź 2015, 14:43

Trzeci odcinek za nami

Fajny klimat, taki... zamknięty, bez zbędnych cywili (ok, w Rebelsach najczęściej i centra miast wyglądają na zamknięte i opustoszałe, ale to co innego!), no i ma fajne sceny na początku, Sabine zajmująca się swym hełmem - podobnie jak ostatnimi czasy ja : P

A w kolejnym odc wraca kolejna postać z TCW... wszyscy zaraz wrócą : P
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez Dhadral » 30 Paź 2015, 23:09

Nice NIce. :D Jest Pani Inkwizytor. Czekałam na tę postać. Mam jedno pytanie. Czemu Wielkim Inkwizytorem był ten z pierwszego sezonu skoro przy tej dziewczynie, a nawet przy "Piracie", był straszną lamą?
Dhadral
Al'Verd
Awatar użytkownika
Posty: 818

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez Sh'ehn » 31 Paź 2015, 03:58

Może ona a) starała się pozostać incognito/w ukryciu, coś jak Thrawn b) została zrekrutowana już po tym jak był on wielkim inkwizytorem i nie miała się jak wykazać c) może po prostu sprawdza się w innym zakresie zadań, tj. jej lepiej wychodzi wyłapywanie postrzelonych eks-jedi, buntowników-indywidualistów i wybuchowych artystek, bo tam liczy się indywidualne podejście do każdego, spryt, kobieca intuicja (w którą nie wierzę), a tamtemu np. lepiej szło terroryzowanie całych planet i straszenie biednych padawanów, czyli siła + trochę creepy dodatków i odpowiednia reputacja. Btw, nie oglądałam 2 sezonu (czekam, aż wyjdą wszystkie odcinki/połowa odcinków, żeby obejrzeć na raz), więc strzelam w ciemno; co za tym idzie mogę pisać głupstwa. I przepraszam moderację za wyrażenie "creepy". Wiem, że lepszy byłby polski odpowiednik.
"We`re perfectly harmless, unfortunately." - Doctor Who
Sh'ehn
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 904

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez X-Yuri » 05 Lis 2015, 12:08

Czwarty odc za nami

Straaasznie mało Sabine.

Ale i tak odcinek bardzo... zacny. Pan pirat w formie jak należy ; D
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez X-Yuri » 12 Lis 2015, 11:03

Piąty odc za nami.

Ciekawe ilu osobom właściwie rebelianci pomogli... i czy to się kalkulowało choć trochę : p No ale szlachetni dobrzy nie myślą pewnie pragmatycznie.
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez X-Yuri » 19 Lis 2015, 12:31

Kolejny odc za nami, tym razem z malutką dawką backgroundu Sabine ; )
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez Dhadral » 20 Lis 2015, 00:56

Sabine jak Sabine. Mniej irytująca niż w I sezonie, ze zbroja w lepszych kolorkach. Bardziej zaciekawiła mnie ta jej przyjaciółka Ketsu. Super ciekawy wygląd postaci. Bardzo spodobały mi się jej fioletowe oczy. Ale najbardziej podoba mi się jej broń, ta krzyżówka wibrotopora z blasterem. Totalnie odjechana :D W ogóle przez większość czasu odcinek mi się mega podobał, ale przyznam ze końcówka mnie nieco rozczarowała. SpoilerNie przeszkadza mi to, że koniec końców pomogła Sabine ale liczyłam na coś w stylu " W imię starych dobrych czasów, ale nie licz na mnie więcej." No ale tak tez źle nie było, trochę za bardzo pospiesznie ale nie źle. Największym rozczarowaniem był fakt, że obie dziewczyny nie są rodzonymi siostrami. Choć istotnie była to nadinterpretacja tytułu. W sumie Siostry Krwi, mogą równie dobrze oznaczać biologiczne rodzeństwo, jak i to że dziewczyny zawarły braterstwo krwi (w tym wypadku Siostrzeństwo ?? :P ??). Koniec Spoilera W ogóle trochę zgrzytem jest trochę to że Sabine, jeszcze zanim dołączyła do Rebeliantów Spoilerzdążyła być łowcą nagród Koniec Spoilera. Ja się pytam KIEDY? Teraz ma 16 lat. A wcześniej byłą w Akademii Imperialnej, Ezra udawał kadeta z powodzeniem, a ma 14 lat, czyli luzie w akademii powinni być w podobnym wieku ? Nawet liczmy, że edukacja w akademii zaczyna się wcześniej, jak się no nie wiem 10 lat (choć mocno w to wątpię) To i tak byłą tam jakiś czas, nawet gdyby postanowiła zwiać jak miała 12 lat to i tak raptem max 4 lata życia poza akademią. SpoilerTrochę mało czasu i za młody wiek by zostać łowcą nagród. Koniec Spoilera Ja wiem ze Boba był młodszy jak został sam, no ale to był Boba, Jango uczył go od najmłodszych lat, a potem jeszcze trafił na innych łowców. Ok ale może się czepiam. Ponadto liczyłam, że o przeszłości Sabine dowiemy się nieco więcej, może wtedy wyjaśniłyby się te nieścisłości czasowe. Ale nie można mieć wszystkiego. Ogólnie odcinek było ok, nawet bardzo ok, ale liczę na więcej wszystkiego. Więcej Ketsu. Więcej o przeszłości Sabine. No i co najważniejsze: więcej Mando, prócz Sabine.


EDIT*
Sorki Siostrzyczko :( już naprawiłem błąd, nikt inny się na to nie natknie.
Ostatnio edytowany przez Dhadral, 21 Lis 2015, 17:59, edytowano w sumie 1 raz
Dhadral
Al'Verd
Awatar użytkownika
Posty: 818

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez Sh'ehn » 21 Lis 2015, 02:35

Może np pracowała ze starszym łowcą, coś jak Mako i Braden w TORze? Btw dzięki za spoilery siostrzyczko. : ) Nie, żeby mi przeszkadzały. Ale w sumie też uważam, że Sabine powinna być starsza - to jest irytujące, że w pozycjach (ksiązki/bajki/filmy) dla młodzieży bohaterowie często w wieku ok. 20 lat uznawani są za starych, a najczęstszy przedział to 13-16... Postacie-dzieci są fajne; złe jest jednak to, że robi się z nich dorosłych.
"We`re perfectly harmless, unfortunately." - Doctor Who
Sh'ehn
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 904

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez X-Yuri » 27 Lis 2015, 08:48

Najnowszy odc to minimalna zawartość Sabine.

Łatwiej Ossusować będzie x)
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez Kuel » 27 Lis 2015, 14:47

Do czego to doszło... cieszysz się, kiedy nie ma za dużo do wrzucania. A pamiętasz te czasy, kiedy nie było w ogóle co wrzucać? Dzieje się, oj dzieje... :D
Across a painted desert lies a train of vagabonds
All that's left of what we were, it's what we have become
Kuel
a.k.a. Kuel Ha'rang
Al'Verd
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`kebmeshgidal
Miejscowość: Warszawa
Posty: 1478

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez X-Yuri » 04 Gru 2015, 11:05

Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez X-Yuri » 11 Gru 2015, 11:14

Ostatni w tym roku odcinek Rebels za nami - kolejne dopiero w styczniu ; )
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez Urthona » 14 Gru 2015, 11:41

Mando pościg z zapewne 2 połowy sezonu.

http://makingstarwars.net/2015/12/a-cli ... rs-rebels/

// + Newsik - X Image
Warriors must take pleasure in even the slightest of benefits, because death is ever our companion.
- Tal'dira to Wedge Antilles
Urthona
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrgalaar
Miejscowość: Wrocław
Posty: 256

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez Vassk » 14 Gru 2015, 22:07

Całkiem ciekawie ci piloci wyglądają. Fajnie też, że design i oznaczenia na ich hełmach nawiązują do wczesnych konceptów Boby.
W sumie może powinniśmy się cieszyć, że twórcy sięgają po tamte szkice...tyle, że takie ciekawostki nie uratują tego mocno przeciętnego serialu ;P
Vassk
a.k.a. Nev Vassk'ar
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 793

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez Araxuss » 15 Gru 2015, 01:57

Trzeba będzie zmienić teraz barwy klanowe w M'Y...
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez Sh'ehn » 22 Gru 2015, 08:28

Pomyśl tak - Jango nie zmienił barw zbroi gdy Straż Śmierci przemalowała się na szaro/srebrno-niebiesko. Uwierz mi, nie musimy. Niezależnie od tego jakie kto ma poglądy na ten serial. Poza tym nasze barwy mają mniej białego. I są ładne.
"We`re perfectly harmless, unfortunately." - Doctor Who
Sh'ehn
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 904

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez Araxuss » 23 Gru 2015, 02:10

Tak tylko napisałem. :roll:
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez Sh'ehn » 25 Gru 2015, 07:45

A. Ja też. Bo każda okazja do stwierdzenia, że nasze barwy są ładne jest dobra. : )
"We`re perfectly harmless, unfortunately." - Doctor Who
Sh'ehn
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 904

Re: Rozprawy nad Rebels

Postprzez Dhadral » 26 Gru 2015, 04:19

Araxuss napisał(a):Trzeba będzie zmienić teraz barwy klanowe w M'Y...


8O 8O 8O Nie wierzę 8O 8O 8O

Jak nic zgadzam się z Araxem.
Może na coś z zielonym :wink:





Od razu uprzedzam (żeby tym razem nie było nieporozumień) to tylko żarcik bazujący na tym, że
a) długo nie mogłam się przyzwyczaić do tego zestawienia kolorów i z pewnych powodów zestawienie pomarańczowego i zielonego wydawało mi się jakoś bardziej pasujące (i nie chodzi mi o zbroję Yuriego, ale wiecie nasze koszuli, forum i strona są w tych kolorach, no i sztandar). Teraz już przywykłam, zwłaszcza, że jak się okazało, na części pancerzy te kolory nie tylko wyglądają dobrze, ONE WYGLĄDAJA REWELACYJNIE.
b) nie zawsze zgadzam się z Araxem i sama się z tego śmieje.
Dhadral
Al'Verd
Awatar użytkownika
Posty: 818

PoprzedniaNastępna

Wróć do Książki, komiksy, gry, seriale, filmy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron