Wizjer #19: Ciężki sprzęt — rozstawiać czy porzucać?

Miejsce skupiające tematy powstałe w ramach projektów o takiej samej nazwie.

Moderatorzy: Kuel, KEDIN

Wizjer #19: Ciężki sprzęt — rozstawiać czy porzucać?

Postprzez Arneun » 30 Wrz 2019, 20:20

Na stronce wylądował kolejny Wizjer. W terminie teksty dostarczyli: Behot, Sh`ehn i Dhadral - chwała im za to.
Mój natomiast pojawił się po jakimś czasie, w związku z czym dostaliśmy ten ciekawy moment, kiedy osoba organizująca Wizjery spóźniła się do swojej własnej publikacji. Niniejszym posypuję głowę popiołem i przywalam w twarz wybranym owocem (proszę nie kokos).

http://www.mandayaim.com/n795,Wizjer_Manda_Yaim_19
"Come winter, come slaughter
The right to existence has been won
Come falling star or scorching flame
Worlds will survive, life finds a way "
Arneun
Były Członek
Miejscowość: Wrocław
Posty: 271

Re: Wizjer #19: Ciężki sprzęt — rozstawiać czy porzucać?

Postprzez Sh'ehn » 30 Wrz 2019, 22:11

Arneun napisał(a): W terminie teksty dostarczyli: Behot, Sh`ehn i Dhadral - chwała im za to.


Właściwie to tylko Behot i Dhadral. ; ) A ja nie pozwalam przywalać w twarz żadnymi owocami. Prawdziwi Mandalorianie nie marnują jedzenia; no i kto to potem będzie sprzątał?

Anyway, mam wrażenie, że członkowie Manda`Yaim nie przepadają za cięższym sprzętem. To znaczy... pamiętam imponująco wyglądające działko Merr-Sonna, ale tak poza tym, to cóż... same Wizjery ładnie pokazują, że miewaM`Y inne priorytety; a do tego dochodzi właściwie kompletny brak związanych z tematem obrazków w galerii. I z tego co kojarzę (albo raczej właśnie nie kojarzę) temat ten nie był też specjalnie eksploatowany w opowiadaniach. Zastanawiam się - może to efekt tego, że wiele osób się ze swoimi alter-ego utożsamia, a w prawdziwym życiu raczej nie mieliby okazji położyć łapek na takim sprzęcie?
(Bardzo chętnie poczytam odpowiedzi o tym, jak bardzo się mylę i jak straszliwe głupoty piszę : ) Chętnie też poczytam co lubiący cięższy sprzęt w nim lubią : )
"We`re perfectly harmless, unfortunately." - Doctor Who
Sh'ehn
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 904


Wróć do Okiem\Wizjerem Manda`Yaim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron