#19- Temat filmu o Bobie

Miejsce skupiające tematy powstałe w ramach projektów o takiej samej nazwie.

Moderatorzy: Kuel, KEDIN

#19- Temat filmu o Bobie

Postprzez Kuel » 06 Cze 2015, 11:48

Nowe Oko już na stronie. Dziękuję wszystkim, których teksty udało się ostatecznie zebrać. Chyba jakis rekord nam stuknął... :D
http://www.mandayaim.com/n548,Okiem_Manda_39_Yaim_19
Across a painted desert lies a train of vagabonds
All that's left of what we were, it's what we have become
Kuel
a.k.a. Kuel Ha'rang
Al'Verd
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`kebmeshgidal
Miejscowość: Warszawa
Posty: 1478

Re: #19- Temat filmu o Bobie

Postprzez hashhana » 06 Cze 2015, 14:46

Kuel napisał(a):[...]Ale, ale- temat był chyba nieco bardziej marzycielski. Jeśli więc popuścić wodze fantazji, chętnie zobaczył bym ekranizacje Wojen Łowców Nagród. To dopiero były by Gwiezdne Wojny!
Ha! Przybij piątkę xDD

X-Yuri napisał(a):[...]Z Nie-bobowych komiksów (bo w sumie temat teg o nie narzuca jednoznacznie!) to wiadomo, że "Jango Fett: Łowy" byłoby wdzięczną historią.
Tą historię to chętnie bym ujrzała, ale nie ze względu na Fetta xDD Tyle, że takie klasyki wymagają dużo uwagi, by ich nie zniszczyć XD

Star Wars: 1313, Wojny Łowców Nagród, Pojedynek Łowców, Więzy Krwi, Practical Man - zacne wybory, chętnie bym zobaczyła wszystkie (może PracticalMan mniej mnie kręci z powodu tego okresu)... a teraz tylko czekać aż Disney namiesz--- znaczy, zrobi swój film xD
Zabij człowieka - będziesz mordercą.
Zabij miliony - będziesz zdobywcą.
Zabij wszystkich - będziesz bogiem.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Kuj żelazo, okute serce nie pęka (T. Miciński)
hashhana
a.k.a. Uur
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrgalaar
Posty: 368

Re: #19- Temat filmu o Bobie

Postprzez Tala Iveris » 08 Cze 2015, 12:11

hashhana napisał(a):Star Wars: 1313, Wojny Łowców Nagród, Pojedynek Łowców, Więzy Krwi, Practical Man - zacne wybory, chętnie bym zobaczyła wszystkie (może PracticalMan mniej mnie kręci z powodu tego okresu)... a teraz tylko czekać aż Disney namiesz--- znaczy, zrobi swój film xD


Całkowicie zgadzam się co do wyboru komiksów, itd (też myślałam o tych tytułach). To byłoby na prawdę bardzo interesujące, móc zobaczyć taki film. Co do Disney'a.. . może kiedyś (w dalekiej przyszłości...bardzo dalekiej) uda im się mile (ale tak na prawdę "mile") zaskoczyć "starych" fanów SW.
"Uważaj, co mówisz, bo inaczej wykopiesz sobie językiem grób."
Tala Iveris
Były Członek
Posty: 189

Re: #19- Temat filmu o Bobie

Postprzez hashhana » 08 Cze 2015, 22:03

Hm. Myślę, że to miłe zaskoczenie będzie w równej mierze zależeć od nastawienia fanów co od produkcji Disneya. Ja wiem, że narzekamy i wyśmiewamy go, ale Disney potrafi zrobić dobre filmy. Może nie brali się jeszcze za sci-fiction z tego, co kojarzę, ale Disney to wielka korporacja, która posiada różne wytwórnie filmowe w tym Hollywood Pictures czy Touchstone Pictures odpowiedzialne za poważniejsze, solidne produkty - z tego co zrozumiałam na wiki, wytwórnie te powstały specjalnie by brutalniejsze (doroślejsze) obrazy nie były właśnie kojarzone z bajkowym wizerunkiem Disneya.
Więc kto wie, może Disney skupi się na zrobieniu widowiskowego filmu wykorzystując jakiś banalny motyw i da spokój wielkim zmianom? Ech, kogo ja oszukuję... xD
Zabij człowieka - będziesz mordercą.
Zabij miliony - będziesz zdobywcą.
Zabij wszystkich - będziesz bogiem.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Kuj żelazo, okute serce nie pęka (T. Miciński)
hashhana
a.k.a. Uur
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrgalaar
Posty: 368

Re: #19- Temat filmu o Bobie

Postprzez Tala Iveris » 09 Cze 2015, 12:45

Nie jestem przeciwna Disney'owi :D (na tym częściowo się człowiek wychował), ale i fani z każdym rokiem wymagają coraz więcej (w większości przypadków oczekują wręcz cudów). Miejmy nadzieję, że jednak niczego za bardzo nie zepsują :/ Chcą dobrze, ale nie zawsze im wychodzi (z resztą jak również innym wytwórniom się to zdarza). Pożyjemy - zobaczymy :)
"Uważaj, co mówisz, bo inaczej wykopiesz sobie językiem grób."
Tala Iveris
Były Członek
Posty: 189


Wróć do Okiem\Wizjerem Manda`Yaim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron