Mandaloriańskie lego.

Rozmaite rzeczy dotyczące Mandalorian, od Lego i figurek 3 3/4" przez minisy i CCG, aż do Slave I w skali 1:1

Moderator: KEDIN

Re: Mandaloriańskie lego.

Postprzez X-Yuri » 12 Gru 2010, 02:24

http://www.mandayaim.com/news.php?readmore=86
Nowy news, ladne zdjecia ma.





4 Jetpacki faktycznie cieszą... : D
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Mandaloriańskie lego.

Postprzez Araxuss » 12 Gru 2010, 11:51

JA mam obsesje na punkcie ustalenia co ci mando mają pod hełmami.
To znaczy jakie będą miały główki.
Pewnie wszyscy takie same , ale mam nadzieje że mnie miło zaskoczą
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Mandaloriańskie lego.

Postprzez Kuel » 12 Gru 2010, 14:06

Ojej, no nie mogę się na nich napatrzeć- tacy są słodcy! Te kolorki są piękne! :lol:
Across a painted desert lies a train of vagabonds
All that's left of what we were, it's what we have become
Kuel
a.k.a. Kuel Ha'rang
Al'Verd
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`kebmeshgidal
Miejscowość: Warszawa
Posty: 1479

Re: Mandaloriańskie lego.

Postprzez Radok » 12 Gru 2010, 23:17

Battle Pack rewelacyjny jak na mój gust. W kolekcji posiadam już Imperial Dropship oraz Snowtrooper Battle Pack, ale ten podejrzewam, ze (jak uda mi się zdobyć) będzie ozdoba mojej kolekcji :D

Co do tego co oni mogą mieć pod hełmami zastanawiają mnie dwa zdjęcia.
Pierwsza fota pudełka i Mandalorianin siedzący na działku stacjonarnym, widać kawałek dolnej części głowy i ma ona cielisty odcień, co wróży szansie że będą mieć jakieś twarze, a nie czarne głowy jak stromtrooperzy.
Inne zdjęcie, które mnie zainteresowało to Mandalorianin z czymś w rodzaju ciężkiego blastera ma tą dolną część szarą i podejrzewać można, że podobnie jak kiedyś figurka lego Jango, głowa była szara, ale z nadrukowaną twarzą.

Ale nie ma co gdybać, tylko poczekać na ten genialny zestaw :D
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Mandaloriańskie lego.

Postprzez Immo » 13 Gru 2010, 00:03

Ale oni mają wąskie talie, tej.
Image Image
Nie jest łatwo być chodzącym arsenałem. O nie. Ale przynajmniej nawet silny wiatr cię nie porwie...
----Ushan Hoss----
Immo
a.k.a. Cheka`gam
Były członek, "Mandalor Założyciel"
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Katowice
Posty: 769

Re: Mandaloriańskie lego.

Postprzez Araxuss » 13 Gru 2010, 23:30

Co do głów to niema wątpliwości że nie będą czarne.
tego używano tylko w przypadku klonów o pustych wizjerach (takich którzy mieli otwory na szybki zamiast namalowanych szybek na chemie)
i mowa też o szturmowcach którzy są wyjątkiem , ale tak już się przyjęło i zawsze mają ślepe główki.
Co do mando to niema wątpliwości że głowa będzie kremowa.

w najgorszym wypadku firma lego znowu odwali jakiś osik i będą to głowy klonów (jak w straży senatu) a w najlepszym możliwym wypadku będzie to nowy wzór ale i tak wszyscy będą tacy sami jak np w rebel scout speeder (niby nie klony ale mają identyczne główki)
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Mandaloriańskie lego.

Postprzez Araxuss » 16 Gru 2010, 01:55

Wiem już jak wyglądają ci mando pod hełmami.
mają główki trochę podobne do klonów ale nowe (przypominają połączenie twarzy klona i Pre Vizsli)
Wszystkie figurki mają tę samą twarz ,ale jest ona całkiem przyzwoita, jak skombinuje foto to je tu zamieszczę
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Mandaloriańskie lego.

Postprzez Immo » 18 Gru 2010, 01:24

Nawet nie pytam, skąd to wiesz. Ale gratuluję :D
Do wywiadu z nim! :D
Image Image
Nie jest łatwo być chodzącym arsenałem. O nie. Ale przynajmniej nawet silny wiatr cię nie porwie...
----Ushan Hoss----
Immo
a.k.a. Cheka`gam
Były członek, "Mandalor Założyciel"
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Katowice
Posty: 769

Re: Mandaloriańskie lego.

Postprzez X-Yuri » 18 Gru 2010, 05:22

Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Mandaloriańskie lego.

Postprzez Kuel » 18 Gru 2010, 15:30

Uuuh. Trochę szpetne. Chociaż, jak się wkurzam to wyglądam podobnie... :mrgreen:
Across a painted desert lies a train of vagabonds
All that's left of what we were, it's what we have become
Kuel
a.k.a. Kuel Ha'rang
Al'Verd
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`kebmeshgidal
Miejscowość: Warszawa
Posty: 1479

Re: Mandaloriańskie lego.

Postprzez Araxuss » 21 Gru 2010, 03:02

Dokładnie, to ta twarz, jak dla mnie to dobrze że jest tak jak jest, to znaczy lego nie mogło pozwolić sobie na więcej bo przecież każdy mando nie mógł by mieć innej twarzy , to by im się wogule nie opłacało, ale mogli też z lenistwa dać twarze klonów albo puste kremowe twarze
Twarz może nieszczególnie udana ale przynajmniej w pewnym stopniu oryginalna

Pozostaje tylko pytanie kiedy będzie można to zdobyć w kraju za jakieś ~ 50 - 60 zł


Nie pisze się postów jeden pod drugim w ciągu zaledwie kilku minut, burc'ya. Używaj opcji edycji posta. Pamiętaj o tym.
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Mandaloriańskie lego.

Postprzez Radok » 10 Sty 2011, 01:36

Spacerując dziś z małżonką oraz córeczką po galerii Sfera II w Bielsku-Białej, podkusiło nas by wstąpić do sklepu SMYK w poszukiwaniu wyprzedaży ubrań dla naszego dziecka, by golutkie po mieszkaniu nie biegało (chociaż by chciało :P - taki wiek). Pomijając fakt galanterii dziecięcej w oczy rzucił mi się pewien zestaw lego. Widząc moją reakcję małżonka zebrała z półki pudełko klocków i skierowała się do kasy stwierdzając: "wiem, że lubisz Mandalorian." Widać grzeczny musiałem być, a i żona moja pasje męża swego w pełni rozumie (ja indoktrynuję ją w stronę Star Wars, ona mnie przekonuje do Mangi i anime).

Zestaw prezentuje się naprawdę rewelacyjne i trzyma poziom podobnych Battle Pack'ów (czyli 4 figurki + kilka mniejszych instalacji z klocków).
Image

Dodatkowo, jako ciekawostkę z tyłu pudełka pokazano bliźniaczy zestaw z klonami w roli głównej.
Image
Po rozpakowaniu ukazały mi się dwa woreczki z klockami oraz instrukcja montażu. Standardowo, elementy zostały podzielone na większe oraz te drobniejsze o większej tendencji do zagubienia się. Już na tym etapie można z całą pewnością potwierdzić - Mando mają twarze, niestety wszyscy jednakowe, na szczęście są one wykonane lepiej niż twarze ludzików lego z lat 90-tych :P
Image
Image
Image

Poszczególne figurki nie różnią się praktycznie niczym. Jednakowe zbroje, twarze, plecaki oraz kubły. Inwencja należy do właściciela jak ich uzbroi. Duże brawa należą się firmie Lego za zastosowanie nowego kubła oraz plecaka. Zresztą nadruk na korpusie też jest pierwszej klasy. Wybrednym ( bo gdzieś już słyszałem/czytałem taką opinię) może przeszkadzać jednolita tonacja kolorystyczna postaci. Cóż, ten kto widział serial zrozumie zamysł twórców, osobiście się przyznaję, że kolorystycznie figurki przypadły mi do gustu.
Image
Image
Image

Cały zestaw jest naprawdę fajnym ukłonem w stronę społeczności zgromadzonych wokół Mando oraz bardzo miłym dodatkiem w kolekcji fana SW oraz lego.
Bardzo polecam, co prawda cena w salonie SMYK jest dość zaporowa, bo 69,99 zł (przy założeniu karty stałego klienta można liczyć na rabat w wysokości 10%), ale w innych sklepach z zabawkami nie widziałem, a po necie nie szukałem.

POLECAM .

PS. Wybaczcie jakość zdjęć, ale na szybko robione były na resztkach baterii i czasu nie miałem na zabawę ze światłem, ustawieniami i montażem odpowiedniego tła. Fotki są delikatnie "muśnięte" w programie do obróbki foto, więc stąd różnice w naświetleniu tła i delikatne przekłamania kolorystyczne w trybie makro. Więcej zdjęć zamieściłem tutaj.
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Mandaloriańskie lego.

Postprzez X-Yuri » 10 Sty 2011, 01:53

To nie fair ; < Ja tez chce ten zestaw ; p

...moje parcie na wyjazd do Rybnika (i sprawdzenie, moze maja tam w Smyku tych madno juz) sie zwiekszylo.
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Mandaloriańskie lego.

Postprzez Radok » 10 Sty 2011, 02:07

Hm.. a po co masz gdzieś jechać, jak paczka może Ci do domu przyjść ;)
http://allegro.pl/listing.php/search?st ... 93222&sg=0 tak teraz wpisałem na wariata.

A dlaczego ja tak zakupiłem, a nie przez net? Z żoną się będę kłócił?
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Mandaloriańskie lego.

Postprzez X-Yuri » 10 Sty 2011, 02:11

Bo paczka 'musi chwile isc' ; p A mi sie spieszy.

W sobote sprawdzilem wszystkie mozliwe (poza marketami) punkty z lego w wowdzislawiu. Z zalozeniem ze jak nie znajde (i nie znalalzem ; P) to w poniedzialek zamawiam via allegro.

Ale jesli jest szansa ze w SMYku w Rybniku moze byc, to warto zaryzykowac... zobacze co mamusia jutro powie : p
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Mandaloriańskie lego.

Postprzez Radok » 10 Sty 2011, 02:25

Fakt, oczekiwanie na paczkę bywa co najmniej "uciążliwe" zwłaszcza przy wsparciu Poczty.
Druga sieć sklepów z bogatą ofertą lego to RIK, coś czego w SMYKu nie mieli trafiłem, własnie tam. Może też już wprowadzili nowy katalog. Jeśli masz opcję sprawdzenia asortymentu (i cen) to warto tam zajrzeć.
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Mandaloriańskie lego.

Postprzez Immo » 10 Sty 2011, 12:36

Niestety, nie wolno Wam tego kupić.
Klocki LEGO przeznaczone są dla dzieci od 6 do 12 roku życia.

:D
Image Image
Nie jest łatwo być chodzącym arsenałem. O nie. Ale przynajmniej nawet silny wiatr cię nie porwie...
----Ushan Hoss----
Immo
a.k.a. Cheka`gam
Były członek, "Mandalor Założyciel"
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Katowice
Posty: 769

Re: Mandaloriańskie lego.

Postprzez X-Yuri » 10 Sty 2011, 12:41

...jestem czlonkiem LUGPOLu, Klubu Dorosłych Fanów Lego, mi wolno. : P Wspierane toto przez TLG (The Lego Group) wiec mozna uznac ze oficjalnie akceptowane i uznawane. Czy coś... : D
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Mandaloriańskie lego.

Postprzez Kal Ashi » 10 Sty 2011, 12:58

Immo napisał(a):Niestety, nie wolno Wam tego kupić.
Klocki LEGO przeznaczone są dla dzieci od 6 do 12 roku życia.

:D

a kto mi zabroni?.... ja kocham LEGO :D :P ..i jestem pełnoletni ( chyba :D)
Image

Jestem tylko twoim snem.... złym snem.
Kal Ashi
a.k.a. goor`verd
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Rybnik
Posty: 1329

Re: Mandaloriańskie lego.

Postprzez Immo » 10 Sty 2011, 15:50

Poczekam aż stanieją :D

BTW:
Radok napisał(a):Dodatkowo, jako ciekawostkę z tyłu pudełka pokazano bliźniaczy zestaw z klonami w roli głównej.
Image

Zauważcie, że dwaj Mando zaraz dostaną w klatę z blastera, samemu chybiając. :/
Image Image
Nie jest łatwo być chodzącym arsenałem. O nie. Ale przynajmniej nawet silny wiatr cię nie porwie...
----Ushan Hoss----
Immo
a.k.a. Cheka`gam
Były członek, "Mandalor Założyciel"
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Katowice
Posty: 769

Re: Mandaloriańskie lego.

Postprzez Ilfrin Ohtar » 10 Sty 2011, 19:31

A sam zestaw klonow tez nie jest taki znowu calkiem "blizniaczy" - pomijajac fakt, ze klony woza sie wieksza fura, poszczegolne ludziki maja wiecej cech charakterystycznych niz sami Mando. To ja sie pytam ktory zestaw to zestaw jednakowych klonow a ktory zindywidualizowanych wojownikow?
"Nie zginie Polska, nie zginie! Lecz żyć będzie po wieki wieków w potędze i chwale. Dla was, dla nas i dla całej ludzkości"- Ignacy Jan Paderewski, 1940
Ilfrin Ohtar
a.k.a. Kaczor
Mando'evaar
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wrocław
Posty: 223

Re: Mandaloriańskie lego.

Postprzez X-Yuri » 10 Sty 2011, 23:15

To nie zindywidualizowani wojownicy, to Death Watch. : p
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Mandaloriańskie lego.

Postprzez Ilfrin Ohtar » 11 Sty 2011, 01:53

No tak... A do tego, jako ze rzesze LEGOlubnych dzieciakow odchowanych na Clone Warsach palaja wielka miloscia wlasnie do Klonow a mniej do Mandalorian, producentom bardziej sie oplaca produkowac kilka rodzajow figurek klonow do dziesiatkow roznych klonowych zestawow, a potem wrzucic po jednej do Battle-packa... Ech, no i gdzie tutaj sprawiedliwosc dziejowa? Przeciez to Mandalorianie sa "tymi zajebistymi". Im nalezy sie uwaga i choc odrobina indywidualizmu!
Ten swiat jest okrutny... Chlip...
"Nie zginie Polska, nie zginie! Lecz żyć będzie po wieki wieków w potędze i chwale. Dla was, dla nas i dla całej ludzkości"- Ignacy Jan Paderewski, 1940
Ilfrin Ohtar
a.k.a. Kaczor
Mando'evaar
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wrocław
Posty: 223

Re: Mandaloriańskie lego.

Postprzez X-Yuri » 11 Sty 2011, 01:55

No one likes us,
No one likes us,
No one likes us,

We don't care.
We are Mandos,
The elite boys,
Mando boys,
From Mandalore.


Czy coś. xD
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Mandaloriańskie lego.

Postprzez Radok » 11 Sty 2011, 03:16

Immo napisał(a):Niestety, nie wolno Wam tego kupić.
Klocki LEGO przeznaczone są dla dzieci od 6 do 12 roku życia.

:D

Ta odrobina niebezpieczeństwa, szaleństwa i łamania ogólnie przyjętych zasad jeszcze nikomu w życiu nie zaszkodziła :twisted: Zaszalejmy i bądźmy źli. Czujecie to... to życie na krawędzi :twisted:

Co do kwestii zmniejszenia ceny, to niestety zauważam, że zestawy obarczone logiem SW mają tendencję raczej drożeć niż tanieć. Swoją drogą całkiem ciekawa inwestycja (niestety zdecydowanie długoterminowa). Kupić kilka zestawów, wsadzić do szafy na kilka lat, a potem wystawić na allegro dla tych co się za późno obudzili i chcieli by zakupić. Hmm.. nie jestem pewien, czy powinienem owe plany wygłaszać na forum publicznym, wszak to pomysł na zarobkowanie i pomnażanie gotówki.
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Mandaloriańskie lego.

Postprzez X-Yuri » 11 Sty 2011, 03:21

Radok napisał(a):Co do kwestii zmniejszenia ceny, to niestety zauważam, że zestawy obarczone logiem SW mają tendencję raczej drożeć niż tanieć. Swoją drogą całkiem ciekawa inwestycja (niestety zdecydowanie długoterminowa). Kupić kilka zestawów, wsadzić do szafy na kilka lat, a potem wystawić na allegro dla tych co się za późno obudzili i chcieli by zakupić. Hmm.. nie jestem pewien, czy powinienem owe plany wygłaszać na forum publicznym, wszak to pomysł na zarobkowanie i pomnażanie gotówki.


Zalezy jaka skala czasowa : D

Powiedzmy w ciagu roku od premiery tanieja, i to znacznie + na swieta sa ciekawe promocje (niepamietam juz dokladnie ile, ale w Carrefourze byla promocja na dotychczas wydane battlepacki, bodajze przecenione na 39.99, i do tego jeszcze swiateczna znizka 20% na lego co dawalo bardzo atrakcyjna cene ; P Oprocz tego duzy innych SW po markatach taniej bylo, ale tylko na BP uwage zwracalem, z powodu Mando ; P)

Ale pozniej, ceny niektorych, zwlaszcza tych wiekszych, zestawow robia sie kosmiczne... musze jak najszybciej Slave I tego nowego dostac, boje sie ze cena poszybuje do 5-7 stow -,-
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Mandaloriańskie lego.

Postprzez Ilfrin Ohtar » 11 Sty 2011, 03:28

Nie no panoooowie. To brzmi jak prawdziwy Byznesplan. Rozumiem, ze teraz inwestujemy kapitał, a juz za kilka lat Manda'yaim przekształci sie w preznie prosperujaca i przynoszaca olbrzymie zyski społke o znaczeniu miedzynarodowym...
Ostatnio edytowany przez Ilfrin Ohtar, 11 Sty 2011, 03:45, edytowano w sumie 1 raz
"Nie zginie Polska, nie zginie! Lecz żyć będzie po wieki wieków w potędze i chwale. Dla was, dla nas i dla całej ludzkości"- Ignacy Jan Paderewski, 1940
Ilfrin Ohtar
a.k.a. Kaczor
Mando'evaar
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wrocław
Posty: 223

Re: Mandaloriańskie lego.

Postprzez Kal Ashi » 11 Sty 2011, 03:34

yuri a masz jakiś Slve? ja właśnie się przymierzam... korci mnie AT-AT ten na zdalne sterowanie ... cena kosmos jak na razie jeszcze się powstrzymuję
Image

Jestem tylko twoim snem.... złym snem.
Kal Ashi
a.k.a. goor`verd
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Rybnik
Posty: 1329

Re: Mandaloriańskie lego.

Postprzez X-Yuri » 11 Sty 2011, 03:41

Mam prawie-kompletnego 7144 : P Marzenie z dziecinstwa : P
http://www.mandayaim.com/ency/lego/7144.html <3
Zdobyty droga wymiany za 3 SW ksiazki : P

Planuje kupic go sobie kiedys w wersji MISB (nieotwierane pudelko) bo , w przeciwienstwie do kolejnych Slave'ow, on jest dośc tani : P
http://www.bricklink.com/catalogPG.asp?S=7144-1 sto za uzywke, dwiesie za MISBa, bedacego spelnieneim marzen z dziecinstwa, to IMO calkiem spoko cena : P

http://www.bricklink.com/catalogPG.asp?S=6209-1 i http://www.bricklink.com/catalogPG.asp?S=7153-1 w wersji MISB maja ceny... duze ; <

ps. Wlasnie sie dowiedizalem o istnieniu tego: http://www.bricklink.com/catalogItem.asp?S=20019-1 : P Musze to miec. xD
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Mandaloriańskie lego.

Postprzez Immo » 12 Sty 2011, 00:05

X-Yuri napisał(a):Wlasnie sie dowiedizalem o istnieniu tego: http://www.bricklink.com/catalogItem.asp?S=20019-1 : P Musze to miec. xD

Make it two. :D
Image Image
Nie jest łatwo być chodzącym arsenałem. O nie. Ale przynajmniej nawet silny wiatr cię nie porwie...
----Ushan Hoss----
Immo
a.k.a. Cheka`gam
Były członek, "Mandalor Założyciel"
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Katowice
Posty: 769

Re: Mandaloriańskie lego.

Postprzez X-Yuri » 14 Sty 2011, 16:39

Lihihi, mam swoj zestaw, kupilem dzis w <scisza glos> Rybniku. ; p

Jutro na Lugpolu bedzie recka : P
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Mandaloriańskie lego.

Postprzez Radok » 14 Sty 2011, 17:18

Gratuję zakupu :D
Liczę, że podasz tutaj linka do recenzji oraz może jakieś nowe foty :)
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Mandaloriańskie lego.

Postprzez Kuel » 14 Sty 2011, 23:07

Radok napisał(a):Kupić kilka zestawów, wsadzić do szafy na kilka lat, a potem wystawić na allegro

Ciekawe ile "lat" bym wytrzymał, wiedząc, że w szafie mam kilka mandaloriańskich battle packów. Wiesz, że masz do czynienia z maniakami?! :twisted:
Across a painted desert lies a train of vagabonds
All that's left of what we were, it's what we have become
Kuel
a.k.a. Kuel Ha'rang
Al'Verd
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`kebmeshgidal
Miejscowość: Warszawa
Posty: 1479

Re: Mandaloriańskie lego.

Postprzez Kal Ashi » 15 Sty 2011, 00:59

X-Yuri napisał(a):Lihihi, mam swoj zestaw, kupilem dzis w <scisza glos> Rybniku. ; p

Jutro na Lugpolu bedzie recka : P

miałeś dać znać kiedy będziesz... pewnie obok Plazy kupowałeś
Image

Jestem tylko twoim snem.... złym snem.
Kal Ashi
a.k.a. goor`verd
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Rybnik
Posty: 1329

Re: Mandaloriańskie lego.

Postprzez X-Yuri » 15 Sty 2011, 05:47

To byl 'spontaniczny' wyjazd, od ~4 dni czekalem az sie mamie kasa na koncie pojawi, dzis sie pojawila to pojechalem, czy cos...

I kupilem w Smyku, w Focusie. Sprawdzilem najpierw 2 zabawkowe na rynku (znaczy w jednej uliczce przy rynku), Kubusia i cos tma jeszcze, ale o ile w Kubusiu bodajze mieli nowe SW zestawy, to tylko te duze, battle packow niestety nie.. ; <


W taniej ksiazce 'przy okazji' nabylem Legion 501 w koncu. Musze go w koncu przeczytac, mam dosc ludzi ktorzy "robia wielkie oczy' dowiadujac sie ze nie znam tresci tej ksiazki xD
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

PoprzedniaNastępna

Wróć do Zabawki, figurki, Lego...

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron