Slave 1 lego ciekawostka

Rozmaite rzeczy dotyczące Mandalorian, od Lego i figurek 3 3/4" przez minisy i CCG, aż do Slave I w skali 1:1

Moderator: KEDIN

Slave 1 lego ciekawostka

Postprzez Merel » 20 Cze 2019, 12:51


Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: Slave 1 lego ciekawostka

Postprzez Mahiyana » 29 Cze 2019, 12:35

Ciekawe zestawienie ciekawostek :)
Dobry wybór ze strony LEGO na świętowanie 20 lecia współpracy, która ich uratowała ^^
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Slave 1 lego ciekawostka

Postprzez Sh'ehn » 05 Lip 2019, 01:37

Na lego nie znam się kompletnie, i zawsze miałam problemy ze skalą, więc nie ocenię na ile to dobry/poprawny model - ale estetycznie wydaje się ładny. Tylko... czy wy też macie wrażenie, że coś jest nie tak z kolorkami (tj. właściwie odcieniami - nasycenie, jasność)?
"We`re perfectly harmless, unfortunately." - Doctor Who
Sh'ehn
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 904

Re: Slave 1 lego ciekawostka

Postprzez Merel » 05 Lip 2019, 21:17

Lego zawsze miało z tym problemy. Ciężko im dobrać odpowiedni kolorek. Nigdy niebspotkalem się z zestawem krowy ma identyczne kolory co "orginał"

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: Slave 1 lego ciekawostka

Postprzez Arneun » 01 Sie 2019, 01:08

Ten rocznicowy Slave I ma całkiem niezły stosunek wyglądu do rozmiaru i ceny. Poważnie zastanawiam się nad zdobyciem. Ale w sumie troszkę brakuje mi Jangovego...
Nie zmienia faktu, że cały czas jestem rozdarty między dozbieraniem i kupieniem UCSa.
"Come winter, come slaughter
The right to existence has been won
Come falling star or scorching flame
Worlds will survive, life finds a way "
Arneun
Były Członek
Miejscowość: Wrocław
Posty: 271


Wróć do Zabawki, figurki, Lego...

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron