Zbroja Iny

Nasze projekty, pomysły, itd odnośnie robienia zbroi, oraz reszty osprzętu.

Moderator: KEDIN

Re: Zbroja Iny

Postprzez Merel » 31 Mar 2022, 23:48

Ale super pancerz :) ale wygląda dobrze, i te detale w malowaniu. Przepięknie ci w tym :)

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: Zbroja Iny

Postprzez VaaRan » 03 Kwi 2022, 16:52

_
Ostatnio edytowany przez VaaRan, 31 Paź 2022, 04:43, edytowano w sumie 1 raz
VaaRan
Były Członek
Posty: 27

Re: Zbroja Iny

Postprzez Merr-Sonn » 10 Kwi 2022, 02:47

Ja może nie będę się rozmydlał nad zbroją, bo już wszyscy to zrobili. Nie będę się powtarzał ;)
Jeden szczegół w Twojej pracy nad zbroją rozbija bank. Oczywiście rozumiem, że to jest związane też z pewnymi różnicami w stosunku to budowy kolegów, ale Panowie bierzcie Koleżankę za wzór (dla niektórych niedościgniony), że MOŻNA zrobić płyty napiersiowe wygięte w powierzchnię nierozwijalną, a nie "wygięte na beczce". Jestem zachwycony progresem ;).
Jak mówią matematycy - "W sumie bez różnicy ..."
Image
Merr-Sonn
a.k.a. Merr-Sonn
Mando'ad
Awatar użytkownika
Miejscowość: Toruń
Posty: 573

Re: Zbroja Iny

Postprzez Dhadral » 10 Kwi 2022, 04:21

Merr-Sonn napisał(a):MOŻNA zrobić płyty napiersiowe wygięte w powierzchnię nierozwijalną, a nie "wygięte na beczce".

Hej, mogę poprosić o wyjaśnienie terminu "powierzchnia nie rozwijalna"? (chce wiedzieć czy moje płyty w tym temacie też nie grzeszą przeciw estetyce)
Dhadral
Al'Verd
Awatar użytkownika
Posty: 818

Re: Zbroja Iny

Postprzez Merel » 11 Kwi 2022, 12:51

Dhadral napisał(a):
Merr-Sonn napisał(a):MOŻNA zrobić płyty napiersiowe wygięte w powierzchnię nierozwijalną, a nie "wygięte na beczce".

Hej, mogę poprosić o wyjaśnienie terminu "powierzchnia nie rozwijalna"? (chce wiedzieć czy moje płyty w tym temacie też nie grzeszą przeciw estetyce)



Wydaje mi się, że chodzi o to, że płytka z jednego kawałka poprzez odpowiednie ręczne wyginanie nabrała idealnie odpowiedni kształt przez co prezentuje się tak dobrze. Drugi element (ten czarny) odpowiednio nagrzany już sam się uformował dzięki czemu efekt jest piorunujący :)

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Poprzednia

Wróć do Beskar'gam

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron