Zbroja Vhipir

Nasze projekty, pomysły, itd odnośnie robienia zbroi, oraz reszty osprzętu.

Moderator: KEDIN

Zbroja Vhipir

Postprzez Vhipir » 16 Wrz 2019, 00:50

No hej! Jestem tu już 7 lat i dopiero zauważyłam, że chyba nigdy nie założyłam tematu z moją zbroją. :D Traktuję ją jako jeszcze niedokończoną, zdecydowanie wymaga poprawek. Póki co od ponad roku jej nie tknęłam i teraz szukam jakiejś motywacji i siły, by to w końcu zrobić.

Poniższe zdjęcia wykonał Arakh na Pyrkonie 2018. Dopiero po fakcie zauważyłam krzywe ustawienie płytek (naramienniki aż bolą xD, brzuch jest trochę nie na środku), co było głównym zastrzeżeniem Mercsów wtedy (tych oficjalnych z appteamu, Vu'traat jeszcze tak nie funkcjonował). MMCC narzekało też na kamizelkę - że wygląda na trochę za luźną, źle się układa - akurat luźna nie jest, ale faktycznie trochę się marszczy, to chyba kwestia krzywego przyszycia napy przy napierśniku (cóż...). Inną sprawą było poproszenie mnie o zdjęcie butów, bo nie są pewni czy spełniają standardy, ale to od razu mówię, że tak, bo zakaz obowiązuje tylko obcas, a tu mam delikatną platformę. To w sumie tyle, zasugerowali jeszcze by broń wyglądała bardziej starwarsowo, ale nie był to konieczny wymóg.
Więc tak, 4 rzeczy obowiązkowo do poprawny, jedna dodatkowo może i jedna dla mnie ważna, ale nie wspomniana przez Mercsów - dalmierz. Tak mnie boli jego brak. :lol: A, no i popręg dziwnie się układa, też chciałabym coś z tym zrobić.

Z tym, że skoro będę już poprawiać, to wolę wszystko naraz, więc jeżeli macie jeszcze jakieś uwagi, to chętnie wysłucham. :) I bardziej chodzi mi o doprowadzenie jej do poziomu akceptowalności, bo poza tym jestem świadoma, że ma mało detali i fajnie byłoby ją urozmaicić.









Na radarze widać już dyskotekową planetę.
Vhipir
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld'oyule Sur'ulurar
Miejscowość: Poznań / Bydgoszcz
Posty: 785

Re: Zbroja Vhipir

Postprzez Mahiyana » 16 Wrz 2019, 18:56

Jak dla mnie wygląda super ;)
Szkoda tylko że już dawno nie było mi dane oglądać jej na żywo ;P

Powodzenia z poprawkami! :mytho
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Zbroja Vhipir

Postprzez Arakh Ha'an » 19 Wrz 2019, 03:52

E, poprawek wcale aż tak wiele do zrobienia nie ma ;) Powinno pójść gładko, powodzenia! (T)

Co do broni - celownik wygląda tu IMO najmniej starwarsowo, można by go jakoś np. obudować...
MMCC #2003

Mando'ad draar digu.
Ciekaw jestem, kogo następnego w taki sposób wyrzucicie.
Arakh Ha'an
a.k.a. Carnifex sum
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrgalaar, Keld`kebmeshgidal
Posty: 633

Re: Zbroja Vhipir

Postprzez Behot » 26 Wrz 2019, 11:30

Jak dla mnie jest okej.
Nie poddawajcie się na nowo pod jarzmo niewoli
Behot
a.k.a. Atin
Mando'ad
Miejscowość: Radom
Posty: 240


Wróć do Beskar'gam

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron