[Przeczytaj najpierw!] Struktura działów

Nasze projekty, pomysły, itd odnośnie robienia zbroi, oraz reszty osprzętu.

Moderator: KEDIN

[Przeczytaj najpierw!] Struktura działów

Postprzez Arakh Ha'an » 09 Wrz 2019, 01:15

Zbroje, broń i wszystko, co z tym związane - Polska Społeczność Mandalorian Manda'Yaim


Aby ułatwić znajdywanie poszczególnych działów związanych z budową zbroi, kwestiami technicznymi, projektami i inicjatywami w tych zakresach itd. stworzona została niniejsza instrukcja. Zanim napiszesz nowy temat - sprawdź, który dział wybrać ;)


Drogą wielu ewolucji i przekształceń, od 2019 r. obecne są cztery podstawowe działy, w których można znaleźć informacje z zakresu zbroi i broni, lub utworzyć nowy (swój) temat, wg poniższych wytycznych:

Beskar'gam (viewforum.php?f=6) - nasze WIP-y (work-in-progressy - relacje z budowy) plus tematy zbliżone - tu prezentujemy, jak budujemy swoje zbroje, prosimy o wyjaśnianie różnych kwestii w czasie budowy naszych pancerzy;

Zbrojownia (viewforum.php?f=29) - podobnie, jak powyżej, ale tu forum poświęconej jest oddzielnym tematom o broni,

Profesjonalna Sekcja Kostiumowa (viewforum.php?f=70) - opis standardów, temat oceniająco-aplikacyjny, tematy ogólne poświęcone konkretnym elementom zbroi, w tym poradniki (!!),

Gotabore'tsad (viewforum.php?f=48) - wszystko inne, w tym tematy organizacyjne i dotyczące różnych projektów/inicjatyw, związanych ze zbrojami.

Działy, do których również warto zajrzeć, ale które zawierają tematy starsze, słabo uczęszczane, pozamykane, przeterminowane:
Beskar'gam - archiwum (viewforum.php?f=103)
Zbrojownia - archiwum (viewforum.php?f=106)
Profesjonalna Sekcja Kostiumowa - archiwum (viewforum.php?f=105)
Gotabore'tsad - archiwum (viewforum.php?f=103)
Można zawnioskować o przeniesienie tam jakiegoś tematu, ale nie tworzymy tam tematów nowych!

Powodzenia! :)
W razie pytań - pisać (do mnie lub, w razie mojej niedostępności - do Morrigan) :wink:
MMCC #2003

Mando'ad draar digu.
Ciekaw jestem, kogo następnego w taki sposób wyrzucicie.
Arakh Ha'an
a.k.a. Carnifex sum
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrgalaar, Keld`kebmeshgidal
Posty: 633

Wróć do Beskar'gam

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron