Zbroja CyberTech Oixa

Nasze projekty, pomysły, itd odnośnie robienia zbroi, oraz reszty osprzętu.

Moderator: KEDIN

Re: Oix 2077 mk.1

Postprzez Oix Fenn » 20 Kwi 2019, 03:57

Arax jak zwykle w formie. I jak zwykle bez poczucia humoru xd
Twoja lojalność, twój honor - to się liczy. Kiedy przyjmujesz zadanie i dajesz słowo, nic innego nie ma znaczenia. Stajesz się mężczyzną, wiec pamiętaj: w walce nie ma miejsca na litośc. Taka jest ścieżka wojownika.
Oix Fenn
a.k.a. Leo Krenos
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Grudziądz
Posty: 307

Re: Oix 2077 mk.1

Postprzez Mahiyana » 20 Kwi 2019, 08:15

A wracając do tematu, ponawiam pytanie Merela, bo sama czekam na odpowiedź :)

Merel napisał(a):Co będzie w tych otworach w hełmie?
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Oix 2077 mk.1

Postprzez Oix Fenn » 20 Kwi 2019, 15:53

Tam? eee czarny kolor. Ma to jedynie walory estetyczne. Wcześniej chciałem dać tam światełka ale stwierdziłem, że będzie to kiczowato wyglądać. Dziś wstawię kolejny update zbroi i broni do niej. Ale do tego zrobię nowy temat należący do części większego planu o temacie roboczym "Proste konstrukcje zbrojmistrzowe" - szczegóły później, wpierw muszę obgadać sprawę z Mandalorem.
Twoja lojalność, twój honor - to się liczy. Kiedy przyjmujesz zadanie i dajesz słowo, nic innego nie ma znaczenia. Stajesz się mężczyzną, wiec pamiętaj: w walce nie ma miejsca na litośc. Taka jest ścieżka wojownika.
Oix Fenn
a.k.a. Leo Krenos
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Grudziądz
Posty: 307

Re: Zbroja CyberTech Oixa

Postprzez Radok » 28 Kwi 2019, 00:24

No kolego, długa droga za Tobą. Brawo. Hełm jest boski. Aż przyjemnie popatrzeć.
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Zbroja CyberTech Oixa

Postprzez Mahiyana » 02 Maj 2019, 16:56

I jeszcze przyjemniej zobaczyć na żywo (T)
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Zbroja CyberTech Oixa

Postprzez Radok » 02 Maj 2019, 19:58

Macie zdjęcia?
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Zbroja CyberTech Oixa

Postprzez Mahiyana » 02 Maj 2019, 22:34

Mamy, będą w relacji z Pyrkonu ;)
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Zbroja CyberTech Oixa

Postprzez Oix Fenn » 04 Maj 2019, 16:38

Właśnie, w sumie 10 minut przed pyrkonem skończyłem pancerzyk xD resztę znacie, płytki z PCV mocowanie na rzepy do mojego fartucha, brudzenie i tak dalej. Pod płytki dałem taśmę led aby nadać efekt poświaty. Stwierdzam, że pancerz mi nie wyszedł. Poza elementami drukowanymi nie jestem zadowolony z efektu. Jeśli będę planować następny armor to na pewno nie OC. Bardziej strzelam na Death Watcha albo Jango ... Ale takie bardziej Master Replica.

Image


Image


Image



Image

A tu reprezentuje M'y w telewizji opowiadając kim jesteśmy i czym się zajmujemy. Materiał ostatecznie chyba nie trafił do TV a szkoda bo ładnie z Magsonem mówiliśmy

Image
no dobra malowanie hełmu mi akurat wyszło, ale wizjer już nie ... pamięajcie wizjer robimy z plexy do 1-2 mm ... a nie z 4 jak Oix

Image


Image
(przed brudzeniem)

Image
i po ... dobra możecie mnie nie lubić ale musicie przyznać, że brudzić to ja umiem :p

Image

Image

Image
tu jeszcze płytki od spodu z oświetleniem
Twoja lojalność, twój honor - to się liczy. Kiedy przyjmujesz zadanie i dajesz słowo, nic innego nie ma znaczenia. Stajesz się mężczyzną, wiec pamiętaj: w walce nie ma miejsca na litośc. Taka jest ścieżka wojownika.
Oix Fenn
a.k.a. Leo Krenos
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Grudziądz
Posty: 307

Re: Zbroja CyberTech Oixa

Postprzez Merel » 04 Maj 2019, 17:24

Widzę, że mój pomysł z krwistą łapką na hełmie się sprzedał :)

Szkoda, że materiał się nie ukazał w tv...

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: Zbroja CyberTech Oixa

Postprzez Oix Fenn » 04 Maj 2019, 17:38

Widzę, że mój pomysł z krwistą łapką na hełmie się sprzedał


nie wiem czy to przez to, że też takie coś uczyniłeś czy przez to, że też lubię podobne klimaty ...
Po prostu malowałem słynne już "znaczniki trafień" na hełmie i nagle naszła mnie ochota aby całą łapę wybrudzić w czerwonej farbie i wrzucić na hełm gdzieś :mrgreen:

pewnie mamy ten sam gust do brudzenia się i brudzenia rzeczy
Twoja lojalność, twój honor - to się liczy. Kiedy przyjmujesz zadanie i dajesz słowo, nic innego nie ma znaczenia. Stajesz się mężczyzną, wiec pamiętaj: w walce nie ma miejsca na litośc. Taka jest ścieżka wojownika.
Oix Fenn
a.k.a. Leo Krenos
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Grudziądz
Posty: 307

Re: Zbroja CyberTech Oixa

Postprzez Merel » 04 Maj 2019, 17:39

Pewnie tak ;) nawet w tym samym miejscu odcisnąłeś lewą łapę :)

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: Zbroja CyberTech Oixa

Postprzez Oix Fenn » 04 Maj 2019, 17:47

Pewnie tak ;) nawet w tym samym miejscu odcisnąłeś lewą łapę :)

serio? nie zwróciłem uwagi nawet ... może jakoś podświadomie zapisało się w pamięci twoje dzieło ale serio akurat tam mi pasowało :p No cóż widocznie oboje jesteśmy "załapkowani"
Twoja lojalność, twój honor - to się liczy. Kiedy przyjmujesz zadanie i dajesz słowo, nic innego nie ma znaczenia. Stajesz się mężczyzną, wiec pamiętaj: w walce nie ma miejsca na litośc. Taka jest ścieżka wojownika.
Oix Fenn
a.k.a. Leo Krenos
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Grudziądz
Posty: 307

Re: Zbroja CyberTech Oixa

Postprzez Arakh Ha'an » 18 Maj 2019, 00:51

Bardzo dobra robota z drukiem 3D :like

Hełm i karwasze wyszły doskonale i bardzo dobrze wyglądały na Pyrkonie. :D


Jednak ta Araxussowa "łyżka dziegciu" niesie w sobie pewną ważną informację - wspomniany CRL, czyli wytyczne MMCC / u nas PSK, i to, co za tym stoi. O ile kształty płyt są różne (sam to na własnej skórze przeszedłem), o tyle ich rozmieszczenie i rozmiary, bezpośrednio przekładające się na proporcje całości, są bardzo ważne. Płyta na brzuchu kończy się w okolicach pępka - dla tego wymogu można przeskalować resztę i ustawić w odległości ok. kciuka od siebie. Proporcje całej postaci poprawiłaby znacznie obecność naramienników - hełm jest bardzo masywny, a zbrojmistrz szczupły i zwinny :wink: Do tego jeszcze warto pomyśleć nad maskowaniem kabli.
MMCC #2003

Mando'ad draar digu.
Ciekaw jestem, kogo następnego w taki sposób wyrzucicie.
Arakh Ha'an
a.k.a. Carnifex sum
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrgalaar, Keld`kebmeshgidal
Posty: 633

Poprzednia

Wróć do Beskar'gam

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron