Steampunkowa zbroja mandaloriańska

Moderatorzy: Arakh Ha'an, KEDIN

Steampunkowa zbroja mandaloriańska

Postprzez Mara » 14 Maj 2017, 12:28

Witam wszystkich. Ostatnio wpadłam na całkiem ciekawy pomysł , a mianowicie - Steampunkowa zbroja mandaloriańska. Takiej jeszcze nigdzie nie widziałam, a że styl jest ten bardzo ciekawy i można z nim robić świetne rzeczy więc wzięłam się w garść i tak powstała pierwsza, ale chyba najtrudniejsza do wykonania część pancerza - rękawice z karwaszami.






Jakość zdjęć może być niepowalająca bo mój telefon już kończy swój żywot i aparat mu strajkuje. Jestem w trakcie tworzenia noża i pasa, lecz w najbliższym czasie można się spodziewać że wezmę się za same płyty pancerza, ponieważ materiału mam aktualnie w bród. Więc, wyruszam projektować i wycinać kolejne elementy. (sam czas tworzenia rękawic to około 2 tygodnie z dużymi przerwami). Jak ktoś ma uwagi, pomysły , opinie z chęcią poczytam :D .
Mara
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 3

Re: Steampunkowa zbroja mandaloriańska

Postprzez Mahiyana » 14 Maj 2017, 13:15

Sam pomysł już istnieje czego dowodem jest dość znany kostium Boby ^^

Fanepage właściciela

Ale i tak jest fajny i z tego co widzę wykonanie również zapowiada się super :) Czekam na dalsze efekty!
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Steampunkowa zbroja mandaloriańska

Postprzez Nedz » 15 Maj 2017, 23:35

Ja szczerze jakoś tego nie widzę, ale i tak życzę powodzenia :) w końcu mando lubią podkreślać swoją induwidualność więc jak komuś się taka zbroja podoba to proszę bardzo. :)
Nedz
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 310


Wróć do Beskar'gam - archiwum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron