Wariacje nt. beskar'gam

Nasze projekty, pomysły, itd odnośnie robienia zbroi, oraz reszty osprzętu.

Moderator: KEDIN

Wariacje nt. beskar'gam

Postprzez Arakh Ha'an » 17 Wrz 2016, 00:04

Temat wydzielony z tego wątku
~ Dinuirar


Dinuirar napisał(a):
Vassk napisał(a):Nie mów mi, że zabierasz się za 3 wersję swojej zbroi - dwóch poprzednich jeszcze nie ukończyłeś ;P
[...]

Arakh po prostu wszystko o czym słyszy i co widzi chce przerabiać na Mando-wersje: Mando-biskup, Mando-moher itd. :P

Mando-biskup

To był Mando-kapelan... :P
MMCC #2003

Mando'ad draar digu.
Ciekaw jestem, kogo następnego w taki sposób wyrzucicie.
Arakh Ha'an
a.k.a. Carnifex sum
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrgalaar, Keld`kebmeshgidal
Posty: 633

Re: Zbroja, którą uważacie za wzór, ideał.

Postprzez Dhadral » 19 Wrz 2016, 01:02

Arakh Ha'an napisał(a):
To był Mando-kapelan... :P

Ogólnie pomysł byłby zabawny, szkoda Mando nie mają bóstw do czczenia już chyba. W końcu Zapomniani Bogowie Mandalory, są zapomniani nie bez przyczyny :P :wink:
Dhadral
Al'Verd
Awatar użytkownika
Posty: 818

Zbroja, którą uważacie za wzór, ideał.

Postprzez Arakh Ha'an » 19 Wrz 2016, 03:06

Założenie Mando-kapelana było takie, że to ktoś w rodzaju wytwornie acz złowróżbnie odzianego łapiducha, który zajmuje się terminalnie rannymi po pojedynku. Mówiąc wprost - pomaga im umrzeć :P A potem niesie hełm nieszczęśnika w upiornym pochodzie, następującym po radosnym przejściu zwycięzcy. Nawiązanie do "Mando-biskupa", o czym wspomniał Dinu, wzięło się od pomysłu na hełm, którego kopuła jest otoczona z przodu i z tyłu wystającymi w górę "osłonami" przypominającymi właśnie wysoką tiarę wysokiego rangą duchownego.

(Szkoda, że nie umiem dobrze rysować postaci, narysowałbym wszystkie te pomysły, by nie zginęły...)
MMCC #2003

Mando'ad draar digu.
Ciekaw jestem, kogo następnego w taki sposób wyrzucicie.
Arakh Ha'an
a.k.a. Carnifex sum
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrgalaar, Keld`kebmeshgidal
Posty: 633

Re: Zbroja, którą uważacie za wzór, ideał.

Postprzez Dhadral » 19 Wrz 2016, 15:01

Arakh Ha'an napisał(a):Założenie Mando-kapelana było takie, że to ktoś w rodzaju wytwornie acz złowróżbnie odzianego łapiducha, który zajmuje się terminalnie rannymi po pojedynku. Mówiąc wprost - pomaga im umrzeć :P A potem niesie hełm nieszczęśnika w upiornym pochodzie, następującym po radosnym przejściu zwycięzcy.

Podoba mi się ten pomysł takie osobniki spełniały by rolę przewodników w zaświaty.

Arakh Ha'an napisał(a):(Szkoda, że nie umiem dobrze rysować postaci, narysowałbym wszystkie te pomysły, by nie zginęły...)


Jeśli dasz przybliżony opis mogę spróbować pobawić się ołówkiem. Rysowałam już postacie wymyślane przez inne osoby (alterego mojej mamy, postać wymyśloną przez koleżankę na potrzeby opowiadań itp).
Dhadral
Al'Verd
Awatar użytkownika
Posty: 818


Wróć do Beskar'gam

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot]

cron