Brakujące elementy Baskar'gamu

Moderatorzy: Arakh Ha'an, KEDIN

Brakujące elementy Baskar'gamu

Postprzez Samalai » 12 Lip 2016, 10:14

Hej, witam.

Zagaduje Was z taką głupią sprawą, bo spodziewam się, że nie za bardzo mi pomożecie - chociaż ciągle mam mimo to trochę nadziei. Otóż, pomału ogarniam swój cosplay Mandalorianina, Walona Vau z książek Komandosi Republiki. Mam kombinezon, buty, skończony hełm, broń, pas z kaburą, kończę robić jeszcze różne elementy.

Widzę jednak, że już nie wyrobię się przed dość istotnym dla mnie eventem, który jest 22-go tego miesiąca (Orkon, Larp Star Wars). Dlatego przyznam, że szukam pomocy: chętnie bym kupił albo pożyczył od kogoś jakiekolwiek elementy, które przyśpieszą moją pracę. Brak zbroi chwilowo zamierzam zakryć poncho, ale dałbym królestwo za karwasze, osłonę na krocze oraz kamizelkę.

Interesuje mnie pożyczka, albo możliwość odkupienia wyżej opisanych części. W przypadku pożyczenia preferuje elementy czarne lub srebrne. W przypadku kupna kolor jest obojętny, bo mogę sobie je odmalować.

Byłoby super, gdyby chociaż udało się zdobyć karwasze: te wymagają sporo pracy, na które nie starczy mi czasu.

Byłbym niezwykle wdzięczny za odzew.

Kontakt do mnie:
- samalai@larpownia.pl
- fb: Michał Ladra

PS. Planuje ogólnie złożyć podanie o dołączenie do Manda'yaim, ale robienie pancerza trochę mi zajmuje przez pracę i inne obowiązki, to i zgłoszenie jeszcze czeka.
Samalai
Aruetii
Posty: 4

_

Postprzez Araxuss » 12 Lip 2016, 14:29

_
Ostatnio edytowany przez Araxuss, 09 Lis 2017, 21:26, edytowano w sumie 1 raz
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Brakujące elementy Baskar'gamu

Postprzez Samalai » 12 Lip 2016, 14:33

Mam 178 cm wzrostu, niestety. Jestem z Krakowa - nie wiem jak daleko jesteś. Bo tutaj jednak możliwość spotkania jest kluczowa, na to wygląda.
Samalai
Aruetii
Posty: 4

Re: Brakujące elementy Baskar'gamu

Postprzez Samalai » 12 Lip 2016, 14:34

Właśnie doczytałem, że Szczecin. Trochę daleko ;) spotkać się nie da rady. Rozumiem, że karwasze też będą za małe? Bo to na nich głównie mi zależy.
Samalai
Aruetii
Posty: 4

_

Postprzez Araxuss » 12 Lip 2016, 14:38

_
Ostatnio edytowany przez Araxuss, 09 Lis 2017, 21:26, edytowano w sumie 1 raz
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Brakujące elementy Baskar'gamu

Postprzez Samalai » 12 Lip 2016, 15:16

Z pancerza mam dopiero hełm, z włókna węglowego. Mogę potem podrzucić zdjęcie.

Założyłem, że z pancerzem i tak nie zdażę, więc założyłem, że zakryje klatkę piersiową poncho. Pisałem więc o miękkiej części - płyty zamierzałem robić po powrocie dopiero. Stąd też chciałem jakoś ogarnąć te części pancerza, które będzie widać: karwasze i osłonę na krocze.

PS. Polecam Facebook, będzie łatwiej się kontaktować.
Mogę też zadzwonić, dogadalismy się szybko co i jak. Wystarczy, ze na PW wyślesz mi swój numer.
Samalai
Aruetii
Posty: 4

_

Postprzez Araxuss » 12 Lip 2016, 15:29

_
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868


Wróć do Beskar'gam - archiwum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron