Beskar'gam Lothrana

Nasze projekty, pomysły, itd odnośnie robienia zbroi, oraz reszty osprzętu.

Moderator: KEDIN

Beskar'gam Lothrana

Postprzez Lothran Caard » 31 Gru 2015, 06:03

Zbliża się styczeń i szykuję się do wykonania paru zdjęć w plenerze. Cały czas jednak mam różne usterki nie pozwalające wykonać mi tego przedsięwzięcia od dłuugiego czasu. Na razie wrzucam tu fotki blastera - wyrzutnia nerf model stryfe - w tej chwili usunąłem wszelkie oznaczenia firmy modelu itp itd oraz z żaruwiasto pomarańczowego przemalowałem na matowo czarny oto efekty

https://photos.google.com/photo/AF1QipP ... zQcaV8XS-I

https://photos.google.com/photo/AF1QipN ... ZQB97ign-p

Myślę nad wykonaniem jakiegoś celownika mam w planach także dodać oznaczenia broni, czaszkę mythosaura i może coś jeszcze. Co o tym sądzicie??
Lothran Caard
Były Członek
Posty: 32

Re: Beskar'gam Lothrana

Postprzez Sh'ehn » 31 Gru 2015, 11:10

Nie wiem jak innym, ale u mnie zamiast zdjęć wyświetla się "error 404". W temacie z poradnikiem jest podobnie.
"We`re perfectly harmless, unfortunately." - Doctor Who
Sh'ehn
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 904

Re: Beskar'gam Lothrana

Postprzez Vassk » 31 Gru 2015, 12:14

U mnie to samo, niestety wyświetla się jedynie błąd.
Vassk
a.k.a. Nev Vassk'ar
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 793

Re: Beskar'gam Lothrana

Postprzez Lothran Caard » 01 Sty 2016, 14:59

nie wiem co się dzieje z linkami, generalnie są wrzucone przez zdjęcia google. Ma ktoś jakaś alternatywna netode?? Imageshack odpada
Lothran Caard
Były Członek
Posty: 32

Re: Beskar'gam Lothrana

Postprzez Vassk » 01 Sty 2016, 15:07

Może to kwestia ustawień prywatności Twoich albumów albo coś takiego? Szczerze to nie wiem.
Osobiście korzystam z Imgura od dość dawna i narzekam.
Vassk
a.k.a. Nev Vassk'ar
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 793


Re: Beskar'gam Lothrana

Postprzez Sh'ehn » 01 Sty 2016, 16:28

Sprawdź czy ci nie wycięło w środku kawałka linku. Mi się tak kiedyś zrobiło, jak wklejałam jakiś link gdzieś na forum.
"We`re perfectly harmless, unfortunately." - Doctor Who
Sh'ehn
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 904

Re: Beskar'gam Lothrana

Postprzez Lothran Caard » 01 Sty 2016, 21:27

Nie wycieło, u mnie te linki działają
Lothran Caard
Były Członek
Posty: 32

Re: Beskar'gam Lothrana

Postprzez Sh'ehn » 01 Sty 2016, 22:13

link do całego albumu ze wszystkim:
https://goo.gl/photos/jymvrb8XuQXu85AG8
"We`re perfectly harmless, unfortunately." - Doctor Who
Sh'ehn
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 904

Re: Beskar'gam Lothrana

Postprzez Vassk » 02 Sty 2016, 13:51

Dzięki Sh'ehn, w końcu można to zobaczyć :P
A co do samej zbroi Lothraan to wygląda całkiem nieźle, zwłaszcza jak na pierwsze podejście. Nie przekonuje mnie w niej tylko płyta obojczyka, bo jak dla mnie jest zbyt kanciasta. No, ale to już kwestia Twoich preferencji. Poza tym to spoko, załóż to na siebie, bo po samych płytach ciężko stwierdzić jak to się będzie wszystko prezentować w akcji, a przecież to jest najważniejsze.
Odnośnie blastera mam znacznie więcej wątpliwości. Dalej widać, wręcz na pierwszy już rzut oka, że to nerf i w żaden sposób nie przypomina broni z uniwersum SW. Starcie oznaczeń i przemalowanie tego nie zmieni. Postaraj się go zmodyfikować znacznie bardziej - zaszpachluj miejsca po śrubkach, przenieś magazynek na bok korpusu, pobaw się z lufą (przedłuż, dodaj końcówkę w stylu DL-44 czy cokolwiek), no i pomyśl nad jakąś lunetą. Nic nie poprawia blastera bardziej od fajnej lunety ;) Generalnie przeprojektuj go wzorując się na czymś co już w filmach/grach/komiksach widzieliśmy.
Podsumowując - jest fajnie, trochę pracy pewnie jeszcze w to włożysz, więc powinno być jeszcze lepiej. Najważniejsze żebyś pochwalił się tym jak zbroja wygląda na Tobie (czy nie jest za szeroka itd.), no i popracował nad bronią :)
Vassk
a.k.a. Nev Vassk'ar
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 793

Re: Beskar'gam Lothrana

Postprzez Lothran Caard » 02 Sty 2016, 20:03

Blaster to tylko broń boczna :P generalnie jak skończę pancerz to biorę się za obrotówę w stylu komandora Thorna z CW. Jak zbroja na mnie wygląda to chętnie bym się pochwalił, ale chciałbym żeby przynajmniej w większości była gotowa, najwięcej roboty mnie czeka przy hełmie wykonuję go z kawałków blach, i nituję wsszystko ze sobą, gdy podstawa będzie skończona idzie do spawania i szlifowania, na razie jest koszmarnie brzydki, stylizuję go na słowiański szłom kawaleryjski. Dzisiaj skończyłem osłony policzków i w sumię mogę podesłać zdjęcia.
Lothran Caard
Były Członek
Posty: 32

Re: Beskar'gam Lothrana

Postprzez Vassk » 02 Sty 2016, 20:47

Boczna czy nie, jeśli masz zamiar wybrać się z nią na jakiś konwent to pomyśl nad tym co napisałem ;)
Zbroja nie musi być całkiem gotowa żebyś mógł ją pokazać. Chodzi o wypatrzenie błędów/rzeczy do ew. poprawy na etapie kiedy możesz jeszcze coś zmienić. No, ale jak chcesz nas zaskoczyć dopiero gotowym produktem to proszę bardzo, powodzenia w dalszych pracach :)
Vassk
a.k.a. Nev Vassk'ar
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 793

Re: Beskar'gam Lothrana

Postprzez Joosz'ek » 31 Sty 2016, 15:07

O! to jest gość! a mnie cały świat odradzał blachę, a miałem taki świetny pomysł. I za co to? :mrgreen:
Joosz'ek
Były Członek
Miejscowość: Grudziądz
Posty: 128

Re: Beskar'gam Lothrana

Postprzez Lothran Caard » 20 Lis 2016, 15:46

Po długiej przerwie witam ponownie. Przez dłuższy czas ważna kampania bojowa nie pozwoliła mi na udzielanie się zbytnie na forum, a także zatrzymała w miejscu projekt Beskar'Gam, teraz jednak mam znowu czas by ruszyć temat. Niestety bd musiał puki co zrezygnować z metalowego hełmu ze względu na brak potrzebnych narzędzi.
Lothran Caard
Były Członek
Posty: 32

Re: Beskar'gam Lothrana

Postprzez Lothran Caard » 09 Lut 2017, 15:18

Kibić w kapciach, skóra której użyłem okazała się zbyt cieńka i nie utrzymała blach. Rozpoczynam wymianę skóry na grubszą .
Lothran Caard
Były Członek
Posty: 32


Wróć do Beskar'gam

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron