Zbroja Mahiyany

Nasze projekty, pomysły, itd odnośnie robienia zbroi, oraz reszty osprzętu.

Moderator: KEDIN

Re: Zbroja Mahiyany

Postprzez Tarra Strayver » 05 Cze 2020, 18:53

Mah nie musi sie z tego przed nikim tłumaczyć.
A jak tam twoje postępy Oix? Pewnie odkąd odszedłeś masz już całą wspaniałą zbrojownie.
Tarra Strayver
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 62

Re: Zbroja Mahiyany

Postprzez Dhadral » 07 Cze 2020, 17:14

Tarra po co robisz kłótnię ze zwykłego pytania? Miło, że Oix nadal się interesuje co ta u na słychać.
Mah nie musi się przed nikim tłumaczyć, ale odpowiedź na pytanie to nie "tłumaczenie się". Forum po to istnieje by na nim zadawać pytania i śledzić swoje wzajemne postępy. Po co zachowywać się jakby to był jakiś atak. Z resztą jak Mah nie będzie chciała odpowiedzieć to po porostu nie odpowie. Jest dorosła.
Dhadral
Al'Verd
Awatar użytkownika
Posty: 818

Re: Zbroja Mahiyany

Postprzez Mahiyana » 07 Cze 2020, 20:56

Oix Fenn napisał(a):A z resztą jak już zaczęła to pytam o postępy więc proszę się ustosunkować ode mnie.


Prośba odrzucona.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia :mytho

(swoją drogą "do mnie", a nie "ode mnie", a najlepiej to "do mojej prośby")
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Zbroja Mahiyany

Postprzez Merel » 09 Cze 2020, 02:19

Oix Fenn napisał(a):Merel. No ja niczym duch czasem śledzę wasze postępy.
To znaczy tuptanie w miejscu - pardon :twisted:



Fakt, działy craftowe (między innymi) zbrojownia stoją w miejscu. Niestety moderatornia daje cały czas ciała, ale to są poprostu efekty kolesiostwa. Ale.... spokojnie, ja przywyklem :D lepiej pokaż swoj pancerz :twisted:

Moderatorzy nie są od kreowania tzw. contentu, tylko od sprzątania. A jeśli o sprzątnie chodzi - Mah odpowiedziała, więc nie ma sensu dalej ciągnąć waszego offtopu. Każdy kolejny post w dyskusji niezwiązany bezpośrednio z tematem zbroi Mah będzie usunięty - a jak dany użytkownik się nie przejmie i napisze kolejnego, poleci ban. Chcesz spytać Oixa o postępy - zrób to w temacie o jego zbroi lub na privie. - VIII

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Poprzednia

Wróć do Beskar'gam

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron