Beskar'gam Savola

Nasze projekty, pomysły, itd odnośnie robienia zbroi, oraz reszty osprzętu.

Moderator: KEDIN

Beskar'gam Savola

Postprzez Savol'dha » 23 Paź 2014, 22:10

Nareszcie mogę otworzyć ten temat :)
Więc pierwsze moje pytanie brzmi: Co myślicie o ubraniu termo aktywnym ? Nadawało by się do zbroi ?
Stay low, Go fast. Shoot first, Die last. One shot, One kill. Not luck, All skill.
Savol'dha
a.k.a. Savol'dha
Były Członek
Miejscowość: Poznań
Posty: 53

Re: Beskar'gam Savola

Postprzez Vhipir » 23 Paź 2014, 22:22

Co najwyżej na zimę pod kombinezon, sprawdzone, działa.
Ale generalnie jako substytut kombinezonu nie za bardzo to widzę, męskiego tym bardziej. Odzież termo jest bardzo dopasowana do ciała (w końcu to głównie bielizna, no nie?) i zazwyczaj ma w różnych miejscach różną strukturę materiału + mieszane kolory. Przynajmniej ta, z którą ja się spotkałam, a było jej całkiem sporo.
Na radarze widać już dyskotekową planetę.
Vhipir
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld'oyule Sur'ulurar
Miejscowość: Poznań / Bydgoszcz
Posty: 785

_

Postprzez Araxuss » 23 Paź 2014, 22:28

_
Ostatnio edytowany przez Araxuss, 11 Lis 2017, 17:09, edytowano w sumie 1 raz
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Beskar'gam Savola

Postprzez Savol'dha » 23 Paź 2014, 22:31

No dobra nie chodziło mi o cos takiego ;)
Stay low, Go fast. Shoot first, Die last. One shot, One kill. Not luck, All skill.
Savol'dha
a.k.a. Savol'dha
Były Członek
Miejscowość: Poznań
Posty: 53

Re: Beskar'gam Savola

Postprzez Savol'dha » 23 Paź 2014, 22:34

Stay low, Go fast. Shoot first, Die last. One shot, One kill. Not luck, All skill.
Savol'dha
a.k.a. Savol'dha
Były Członek
Miejscowość: Poznań
Posty: 53

Re: Beskar'gam Savola

Postprzez Radok » 23 Paź 2014, 22:40

Po pierwsze zadziałamy moderacyjnie: Staraj się edytować posty, a nie sadzić jeden po drugim.

Druga sprawa to odzież termoaktywna jest idealna pod pancerz Stormtrooper'a. W przypadku pancerzy sprawdzają się kombinezony wojskowe, lotnicze lub BHP
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Beskar'gam Savola

Postprzez Krayt » 23 Paź 2014, 22:58

Hmm... Osobiście myślę, że to zależy od rodzaju zbroi, jaki chcesz zrobić - jeśli myślisz o starym, zniszczonym, zardzewiałym pancerzu, który był w niejednej walce i widać to po nim, to zdecydowanie nie. Ale jeśli idziesz na bardziej "czysty", nowoczesny wygląd - albo coś w stylu DW z TCW - to raczej powinno się nadać.
To fakt, że większość osób ( w tym ja), z tego co wiem to ma kombinezony, które się sprawdzają całkiem dobrze i może trochę lepiej pasują wyglądem do beskar'gamu, ale to też raczej zależy od tego, w jaki celujesz look.
Krayt
a.k.a. Muun Shiv
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rabka-Zdrój
Posty: 284

Re: Beskar'gam Savola

Postprzez Savol'dha » 23 Paź 2014, 23:05

ok Dzięki za radę i następnym razem będę pamiętał o postach ;)
no cóż zbroja mojego alter ego miała być po ojcu i po niejednej bitwie więc zostanę przy kombinezonie :D
Image
Ostatnio edytowany przez Savol'dha 24 Paź 2014, 17:21, edytowano w sumie 4 razy
Stay low, Go fast. Shoot first, Die last. One shot, One kill. Not luck, All skill.
Savol'dha
a.k.a. Savol'dha
Były Członek
Miejscowość: Poznań
Posty: 53

_

Postprzez Araxuss » 23 Paź 2014, 23:13

_
Ostatnio edytowany przez Araxuss, 11 Lis 2017, 17:10, edytowano w sumie 1 raz
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Beskar'gam Savola

Postprzez Savol'dha » 26 Paź 2014, 00:36

Dobra tutaj mam kubeł z wizjerem ( który jeszcze nie jest przyklejony)
Image
Tak mają wyglądać plecy
Image
Będą one magnetyczne tak jak na tym zdj
Image
A na tych zdj wycięte z papieru szablony zbroi
Image
Image
zakupiłem też kubły na śmieci z których to wytnę :D
Image
Stay low, Go fast. Shoot first, Die last. One shot, One kill. Not luck, All skill.
Savol'dha
a.k.a. Savol'dha
Były Członek
Miejscowość: Poznań
Posty: 53

Re: Beskar'gam Savola

Postprzez Cole Reed » 26 Paź 2014, 00:56

Kubeł bardzo fajnie się prezentuje Vod! Aczkolwiek moim zdaniem brakuje mu elementów na uszach, może jakieś urwane antenki, może całe albo jakiś dalmierz? Po prostu sprawia wrażenie jakby czegoś w nim brakowało. I wydaje się być bardzo szeroki, ale to chyba kwestia perspektywy :)
Wizja pleców bardzo mi się podoba, jeżeli zrobisz ją w takim stylu jak kubeł to będą na prawdę super wyglądały (trochę tak jak w death space, jeszcze jakbyś dodał elementy czerwonych diod na plecach to już w ogóle). Powodzenia przy tworzeniu.

A co do użycia termoaktywnej odzieży to myślę, że sprawdzi się ona, ale pod kombinezonem, nie zamiast niego. Z kombinezonem powinien wyglądać lepiej, a ta bluza termo będzie Cie grzała od środka (będzie niewidoczna)
"You can run but you'll only die tired..."
-Boba Fett
Cole Reed
a.k.a. Cole Reed
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`kebmeshgidal
Miejscowość: Owczarnia
Posty: 81

Re: Beskar'gam Savola

Postprzez Savol'dha » 26 Paź 2014, 01:06

postanowiłem że uszy doczepie później ponieważ to będzie sama elektronika.
Po lewej patrząc na zdj będzie dalmierz i wszystkie przyciski dotyczące hełmu czyli kolejno: opuszczenie i podniesienie dalmierza, laser na dalmierzu, latarka na dalmierzu, nagłośnienie wraz z modulacją głosu i przycisk do krótkofalówki.
Po prawe stronie w zagłębieniu którego nie widać będzie czerwone światełko, a ponad światełkiem będzie głośnik od nagłaśniania i modulacji głosu :).
Nie wiem czy zrobię jakieś diody na plecach na pewno będzie dużo elementów magnetycznych jak: krótki japoński mieczyk
Image
plecak, pojemnik na paliwo do miotacza ognia itp.
A co do kubła to:
Spieszyło mi się ze względu na szkołę i nie jest on super wyszpachlowany.
Niestety nie dopilnowałem zamknięcia pokoju na czas lekcji i moja młodsza siostra weszła i po dotykała z ciekawości klejonego czerepu, co spowodowało jego wgniecenie.
Też mi się wydaje troszkę szeroki ( ale zorientowałem się że z karwaszami już nie będzie to tak źle wyglądało ) i policzki są chyba trochę za mało wklęsłe.

Kolega chce mi oddać tego nerfa
Image
Więc postanowiłem że go ładnie przerobie ^^
po pierwsze: miejsca pocisków wstawiłbym pół metrowe rurki aluminiowe i połączyłbym je na środku dużym pierścieniem
po drugie: zamontowałbym po bokach pas z amunicją
po trzecie: zrobiłbym jakieś dodatki typu celownik albo granatnik czy coś innego
po czwarte: na pewno jakoś przerobie zakończenie broni, ponieważ okrągłe jest po prostu według mnie brzydkie
Stay low, Go fast. Shoot first, Die last. One shot, One kill. Not luck, All skill.
Savol'dha
a.k.a. Savol'dha
Były Członek
Miejscowość: Poznań
Posty: 53

Re: Beskar'gam Savola

Postprzez Kal Ashi » 26 Paź 2014, 11:48

Miniguna bym z niego zrobił tylko trzeba by było spust zrobić u góry :mrgreen:
Image

Jestem tylko twoim snem.... złym snem.
Kal Ashi
a.k.a. goor`verd
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Rybnik
Posty: 1329

Re: Beskar'gam Savola

Postprzez Vassk » 26 Paź 2014, 12:47

Kubeł wydaje się być trochę niedopracowany, widać tam sporo nierówności, ale ciężko to ocenić po jednym zdjęciu. Nie do końca też rozumiem, co masz na myśli mówiąc o "magnetycznych" plecach, bo koleś na zdjęciu nr 3 ma tam normalne mocowanie na beskad, a blaster trzyma się na tym prostokątnym kołku, więc nie są one w żadnym wypadku "magnetyczne" ;) Pomysł z termoodzieżą moim zdaniem chybiony, chyba, że chcesz się ugotować w tej zbroi. No i te szablony...moim zdaniem klasyczny design płyt zawsze prezentuje się lepiej, dlatego sugeruje żebyś użył szablonów dostępnych na naszej stronie http://www.mandayaim.com/a322,Wytyczne
Vassk
a.k.a. Nev Vassk'ar
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 793

Re: Beskar'gam Savola

Postprzez Michet » 26 Paź 2014, 13:14

A ja nie mogę wyrazić swojej opinii, ponieważ żadne zdjęcie mi się nie wyświetla, poza tym z nerf'em : p
Michet
a.k.a. Michet Zajeti
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Tłuszcz
Posty: 859

Re: Beskar'gam Savola

Postprzez Savol'dha » 26 Paź 2014, 14:06

Vassk napisał(a):Kubeł wydaje się być trochę niedopracowany, widać tam sporo nierówności, ale ciężko to ocenić po jednym zdjęciu. Nie do końca też rozumiem, co masz na myśli mówiąc o "magnetycznych" plecach, bo koleś na zdjęciu nr 3 ma tam normalne mocowanie na beskad, a blaster trzyma się na tym prostokątnym kołku, więc nie są one w żadnym wypadku "magnetyczne" ;) Pomysł z termoodzieżą moim zdaniem chybiony, chyba, że chcesz się ugotować w tej zbroi. No i te szablony...moim zdaniem klasyczny design płyt zawsze prezentuje się lepiej, dlatego sugeruje żebyś użył szablonów dostępnych na naszej stronie http://www.mandayaim.com/a322,Wytyczne

To prawda kubeł jest niedopracowany i ma dużo nierówności
Magnetyczne plecy: poprostu do pleców od strony noszonej będzie podklejony silny magnes, dzięki czemu będę mógł doczepiać i odczepiać takie rzeczy jak broń czy plecak. Dzięki że mi powiedziałeś bo byłem święcie przekonany że plecy na zdj są magnetyczne ;)
Termoodzież już sobie odpuśćiłem
Może i masz rację hmm zaraz sb wydrukuję i zobaczę. Tylko plecy jednak mi się podobają te rozcięte na pół.
Michet nie mam bladego pojęcia czemu ty nie widzisz zdj bo wstawiałem je z google +
Stay low, Go fast. Shoot first, Die last. One shot, One kill. Not luck, All skill.
Savol'dha
a.k.a. Savol'dha
Były Członek
Miejscowość: Poznań
Posty: 53

Re: Beskar'gam Savola

Postprzez Vassk » 26 Paź 2014, 14:23

Michet, mi też te zdjęcia nie wyświetlają się prawidłowo, ale wystarczy dać prawy + otwórz na nowej karcie, to u mnie załatwia problem.
Savol, te rozcięte plecy i tak możesz zrobić na bazie standardowych szablonów.
Vassk
a.k.a. Nev Vassk'ar
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 793

Re: Beskar'gam Savola

Postprzez Dinuirar » 26 Paź 2014, 14:30

Vassk napisał(a):[...]Pomysł z termoodzieżą moim zdaniem chybiony, chyba, że chcesz się ugotować w tej zbroi.[...]


A odzież termoaktywna nie działa czasem tak, że chłodzi jak jest ciepło, i grzeje jak jest zimno? Wtedy by była dobra do założenia pod zbroję.
"He who excels as a warrior does not appear formidable
One who excels in fighting is never aroused in anger
One who excels in defeating his enemy does not join issues"

"Friends don't let friends wear a red shirt on landing-party duty"
Dinuirar
a.k.a. Dinu
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`darycuj
Miejscowość: Warszawa/Bydgoszcz
Posty: 1624

Re: Beskar'gam Savola

Postprzez Vassk » 26 Paź 2014, 14:34

Załóż następnym razem jak będziesz troopować to sam zobaczysz. Poświęć się w imię nauki ;P
Vassk
a.k.a. Nev Vassk'ar
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 793

Re: Beskar'gam Savola

Postprzez Dinuirar » 26 Paź 2014, 14:41

Z chęcią, ale nie posiadam takowej T

Nerf wygląda ciekawie, po wprowadzeniu wymienionych przeróbek może być fajnym rekwizytem. Trochę nam brakuje ciężkiej broni, ludzie raczej mają karabiny/pistolety.

Savol'dha napisał(a):postanowiłem że uszy doczepie później ponieważ to będzie sama elektronika.
Po lewej patrząc na zdj będzie dalmierz i wszystkie przyciski dotyczące hełmu czyli kolejno: opuszczenie i podniesienie dalmierza, laser na dalmierzu, latarka na dalmierzu, nagłośnienie wraz z modulacją głosu i przycisk do krótkofalówki.
Po prawe stronie w zagłębieniu którego nie widać będzie czerwone światełko, a ponad światełkiem będzie głośnik od nagłaśniania i modulacji głosu :).
[...]

Elektronika w hełmie: możesz o niej napisać trochę więcej? Masz już jakiś konkretny plan/schematy/płytki?
"He who excels as a warrior does not appear formidable
One who excels in fighting is never aroused in anger
One who excels in defeating his enemy does not join issues"

"Friends don't let friends wear a red shirt on landing-party duty"
Dinuirar
a.k.a. Dinu
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`darycuj
Miejscowość: Warszawa/Bydgoszcz
Posty: 1624

Re: Beskar'gam Savola

Postprzez Michet » 26 Paź 2014, 14:55

Vassk-> Rzeczywiście, teraz działają :D Podziękował!

Savol-> Co do tych spodni termoaktywnych to nie polecam z tego względu, że tego typu odzież jest bardzo rozciągliwa i miękka, co prawda pcv jest lekkie ale nigdy nie wiadomo. Może być tak, że płytki zaczną Ci "zwisać" na materiale, zamiast ładnie przylegać do ciała, chyba że rozwiążesz ten problem jakimiś dodatkowymi pasami mocującymi (takimi jak np. w nakolannikach wojskowych czy sportowych). To samo tyczy się koszulki, na której położyłeś płyty. Jeśli planujesz użyć t-shirt'a jako kamizelki pod montaż płyt to od razu odrzuć ten pomysł bo tylko się napracujesz, a efekt końcowy nie będzie zadowalający.
Co do tych pleców magnetycznych, to pomysł fajny, ale czy oby funkcjonały? Żeby tego typu przedmioty Ci się utrzymały na magnesie potrzebowałbyś naprawdę mocnego magnesu, a to wiąże się z tym, że będziesz musiał się nieźle szarpać, żeby "oderwać" blaster od pleców.
Michet
a.k.a. Michet Zajeti
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Tłuszcz
Posty: 859

Re: Beskar'gam Savola

Postprzez Savol'dha » 26 Paź 2014, 15:43

Konkretny plan mam w głowie. Muszę zrobić dokładną listę poptrzebnych mi rzeczy i będę się zabierał za projekt na kartce :D
Zdj są na takich ubraniach a nie innych bo kombinezonu jeszcze nie zakupiłem a to były pierwsze lepsze rzeczy z szafki .
A co do pleców to tutaj działa czysta fizyka ponieważ siła jaka działa na przyciąganie broni do ziemi to tylko siła grawitacji więc magnes nie musi być na tyle silny żebym nie mógł nic odczepić ;)
Stay low, Go fast. Shoot first, Die last. One shot, One kill. Not luck, All skill.
Savol'dha
a.k.a. Savol'dha
Były Członek
Miejscowość: Poznań
Posty: 53

Re: Beskar'gam Savola

Postprzez Savol'dha » 27 Paź 2014, 00:07

Z powodu nieszczęsnego wypadku hełmu zawieszam projekt tej zbroi i przerzucam się na projekt 1313
Image
Stay low, Go fast. Shoot first, Die last. One shot, One kill. Not luck, All skill.
Savol'dha
a.k.a. Savol'dha
Były Członek
Miejscowość: Poznań
Posty: 53

Re: Beskar'gam Savola

Postprzez Michet » 27 Paź 2014, 00:14

W takim razie powodzenia, bo łatwo na pewno nie będzie ; )
Michet
a.k.a. Michet Zajeti
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Tłuszcz
Posty: 859

Re: Beskar'gam Savola

Postprzez Vassk » 27 Paź 2014, 00:43

A co z tym hełmem się stało? Jeśli chodzi Ci o to, że niedopracowany to nie odpuszczaj, bo to nic czego nie dałoby się naprawić.
Zgadzam się z Michetem, że strój Boby z 1313 jest trudniejszy do zrobienia niż się wydaje na pierwszy rzut oka. To, że jest tam mało "twardych" elementów, nie oznacza, że to bułka z masłem.
Może warto próbować dalej pracować nad tą pierwszą, planowaną zbroją? Przemyśl to dobrze, bo szkoda pokrywać się na coś, co później może Cię przerosnąć ;)
Vassk
a.k.a. Nev Vassk'ar
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 793

Re: Beskar'gam Savola

Postprzez Savol'dha » 27 Paź 2014, 01:04

Hełm pękł w policzku na tyle mocno że zaraz odpadnie :(
No ale mówi sie trudno i żyje się dalej :) podkleiłem go taśmą i ustawiłem na półce żeby nie wyrzucać.
A co do 1313 mam tego świadomość. Między innmi spodnie i kombinezon są zrobione ze skóry. Tak prawdę mówiąc tu prawie wszystko jest z skóry.
Właśnie... widział może ktoś pełny obraz tej broni co ma na plecach ? Bo na bazie tegk będzie troche trudno zrobić dobrą replikę.
Stay low, Go fast. Shoot first, Die last. One shot, One kill. Not luck, All skill.
Savol'dha
a.k.a. Savol'dha
Były Członek
Miejscowość: Poznań
Posty: 53

Re: Beskar'gam Savola

Postprzez Vassk » 27 Paź 2014, 09:55

Przede wszystkim to jest jednoczęściowy kombinezon i nie jest on w żadnym wypadku zrobiony ze skóry. Ze skóry wykonane są: pasy/paski, ładownice, kabura, rękawiczki i ew. osłona obojczyka. Przejrzyj sobie ten temat:http://www.thedentedhelmet.com/f34/sw-1313-boba-fett-kenchan-48898/ i zobacz ile pracy (i pieniędzy) trzeba włożyć w ten projekt.
Oczywiście możesz się za to zabrać, o ile tylko sprawi Ci to przyjemność, ale nie spodziewaj się jakichś cudów po finalnym efekcie. Powodzenia.
Vassk
a.k.a. Nev Vassk'ar
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 793

Re: Beskar'gam Savola

Postprzez Savol'dha » 27 Paź 2014, 11:16

Temu kolesiowi wyszło nieźle, ale to jest skóra widać to po zaokrąglonych załamaniach między innymi w łokciu.
Stay low, Go fast. Shoot first, Die last. One shot, One kill. Not luck, All skill.
Savol'dha
a.k.a. Savol'dha
Były Członek
Miejscowość: Poznań
Posty: 53

Re: Beskar'gam Savola

Postprzez Vassk » 27 Paź 2014, 11:53

Jak to jest skóra to ja jestem Boba Fett :lol: ale niech ci będzie, w końcu co ja tam się znam...;P
Vassk
a.k.a. Nev Vassk'ar
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 793

Re: Beskar'gam Savola

Postprzez Kuel » 27 Paź 2014, 17:15

Nie ma siły, żeby kombinezon (mam nadzieję, mówimy o tym samym) był wykonany ze skóry.
Projekt ambitny, wymaga mnóstwa pracy, jeśli to ma być tak doskonała replika, jak tego gościa z TDH.
Chyba że będą Twoje autorskie wariacje. Wtedy śmiało...
Across a painted desert lies a train of vagabonds
All that's left of what we were, it's what we have become
Kuel
a.k.a. Kuel Ha'rang
Al'Verd
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`kebmeshgidal
Miejscowość: Warszawa
Posty: 1478

Re: Beskar'gam Savola

Postprzez Savol'dha » 27 Paź 2014, 17:50

A więc tak. Z tym że to jest ze skóry dowiedziałem się od ojca, aby sie upewnić poszedłem z tym do krawcowej, która to potwierdziła. I specjalnie dla was poszedłem do innej krawcowej, która także powiedziała że to skóra lub inny materiał bardzo podobny do skóry i o tej samej sztywności.
Stay low, Go fast. Shoot first, Die last. One shot, One kill. Not luck, All skill.
Savol'dha
a.k.a. Savol'dha
Były Członek
Miejscowość: Poznań
Posty: 53

Re: Beskar'gam Savola

Postprzez Vassk » 27 Paź 2014, 18:37

Patrz Kuel jakie z nas ciołki, nie potrafimy odróżnić skóry od zwykłego materiału :P
W takim razie, życzę miłego szycia kombinezonu... ze skóry :lol:
Vassk
a.k.a. Nev Vassk'ar
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 793

Re: Beskar'gam Savola

Postprzez Savol'dha » 27 Paź 2014, 18:50

Eh no właśnie... Szycie skóry to będzie wyzwanie :)
Stay low, Go fast. Shoot first, Die last. One shot, One kill. Not luck, All skill.
Savol'dha
a.k.a. Savol'dha
Były Członek
Miejscowość: Poznań
Posty: 53

Re: Beskar'gam Savola

Postprzez Dinuirar » 27 Paź 2014, 19:00

Michet napisał(a):W takim razie powodzenia, bo łatwo na pewno nie będzie ; )

Chyba że to będzie zbroja inspirowana Bobą Fettem 1313, w podobnym stopniu jak Twoja/Kuela/Radoka/Araxussa/innych są inspirowane zbroją Jango/Boby z filmów. Wtedy trzeba by tylko było dbać o zachowanie klimatu i ogólnego wyglądu, a nie o klimat+szczegóły, więc byłoby łatwiej.
"He who excels as a warrior does not appear formidable
One who excels in fighting is never aroused in anger
One who excels in defeating his enemy does not join issues"

"Friends don't let friends wear a red shirt on landing-party duty"
Dinuirar
a.k.a. Dinu
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`darycuj
Miejscowość: Warszawa/Bydgoszcz
Posty: 1624

Re: Beskar'gam Savola

Postprzez X-Yuri » 27 Paź 2014, 19:03

Znaczy się, twierdzisz(cie), że ten:

ma kombinezon bardziej podobny do tego

niż do 1313 kombinezonu podobne są np. takie stroje? (Z naciskiem oczywiście na kwestie wyglądu-połysku i układania się materiału a nie koloru w tym przykładzie)
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Następna

Wróć do Beskar'gam

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron