Beskar'gam Krayta 2.0 (Pancerz Manda'Yaim)

Nasze projekty, pomysły, itd odnośnie robienia zbroi, oraz reszty osprzętu.

Moderator: KEDIN

Re: Beskar'gam Krayta 2.0 (Pancerz Manda'Yaim)

Postprzez Cole Reed » 30 Lis 2014, 19:04

Naprawdę super pomysł z tym rozbitym wizjerem!!!
Zbroja wymiata, napierśnik trochę szeroki (jak wyżej :) ), ale za to plecy leżą naprawdę pięknie!
"You can run but you'll only die tired..."
-Boba Fett
Cole Reed
a.k.a. Cole Reed
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`kebmeshgidal
Miejscowość: Owczarnia
Posty: 81

Re: Beskar'gam Krayta 2.0 (Pancerz Manda'Yaim)

Postprzez Krayt » 04 Gru 2014, 21:37

(chciałem w sumie poczekać z odpowiedzią aż będę miał coś więcej zrobionego, ale to pewnie za długo zajmie, więc co tam...)

Dzięki wszystkim za słowa!

W sumie to nie zauważyłem nawet wcześniej, że napierśnik jest za szeroki. Zobaczę jak to będzie wyglądało gdy zbroja będzie już gotowa, mam szczerą nadzieję, że nie będzie trzeba zmieniać :p.

Odstępy między płytkami są trochę większe niż zwykle, to prawda. Choć nie było tego w zamierzeniu, to nie przeszkadza mi to jakoś zbytnio (jest przynajmniej większa mobilność ruchów).

Kwestia kubła (w każdym razie tego pierwszego, z którym się mam wyrobić przed Pyrkonem ;p) - w miarę normalny, klasyczny design, może co najwyżej bez dalmierza i z jakimiś jeszcze nieokreślonymi drobnymi modyfikacjami. Póki co się nim w ogóle jeszcze nie zacząłem zajmować, na razie nad nakolannikami i paroma innymi rzeczami pracuję.

Rozbity wizjer też mi się podoba :D. Vor'e.
Krayt
a.k.a. Muun Shiv
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rabka-Zdrój
Posty: 284

Re: Beskar'gam Krayta 2.0 (Pancerz Manda'Yaim)

Postprzez Krayt » 21 Sty 2015, 22:46

Sporo nowego. Tak to wygląda na chwilę obecną:

Image

Image

Image

Rękojeść miecza świetlnego i ładownice:

Image

Tak, napierśnik jest trochę za szeroki :/

Do zrobienia:
- nowe granaty (te na zdjęciu są fatalne, rozwalające się/rozwalone, ...)
- bandolier, pelerynka/poncho/coś podobnego do tego co miał Boba
- spluwa (coś a la conc z RC)
- hełm
- pomalować pancerz

Wszelkie myśli, uwagi, mile widziane. :)
Krayt
a.k.a. Muun Shiv
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rabka-Zdrój
Posty: 284

Re: Beskar'gam Krayta 2.0 (Pancerz Manda'Yaim)

Postprzez X-Yuri » 21 Sty 2015, 22:59

Zacnie ; >

Pasy z tyłu sam zapinasz? : d
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Beskar'gam Krayta 2.0 (Pancerz Manda'Yaim)

Postprzez Krayt » 21 Sty 2015, 23:03

Dzięki : D Owszem, w sumie to akurat w tym nie jest nic trudnego.
Krayt
a.k.a. Muun Shiv
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rabka-Zdrój
Posty: 284

Re: Beskar'gam Krayta 2.0 (Pancerz Manda'Yaim)

Postprzez Vassk » 22 Sty 2015, 00:32

Świetny pancerz ;) i powiem Ci, że te szpony na karwaszach nawet mi się spodobały :P Generalnie widać, że jest to wszystko zrobione z pomysłem.
Jedyne do czego mogę się przyczepić to wielkość kilku elementów. Oczywiście napierśnik, ale to możesz bardzo łatwo poprawić i -moim zdaniem- plecy. Może to być jedynie kwestia zdjęcia czy pozy jaką przybrałeś, ale stawiam na to, że są jednak nieco za szerokie. Ostatecznie można to przeboleć o ile jakoś Ci to nie przeszkadza. Ogólnie jest bardzo fajnie,zapowiada się na jedną z lepszych zbroi w M'y ;)
Vassk
a.k.a. Nev Vassk'ar
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 793

Re: Beskar'gam Krayta 2.0 (Pancerz Manda'Yaim)

Postprzez Sh'ehn » 22 Sty 2015, 01:48

(Pierwszy raz chyba wypowiadam się na forum o czyimś pancerzu, wiec może mi nie wyjść). Pancerz jest piękny. Zachwycający. Mam tylko takie pytanie: Z czego zrobiłeś ładownice? Na zdjęciu niezbyt wyraźnie widać, ale wydaje mi się, że można by im pobarwić brzegi, dla lepszego efektu, przynajmniej, jeśli to skóra, bo tworzywo barwiłam bardzo dawno i szczerze mówiąc, nie pamiętam z jakim efektem. (Mówiąc "pobarwić brzegi" mam na myśli nie barwienie brzegów ładownic, tylko brzegów skóry, np. na klapie. Jeśli chcesz, mogę przywieźć brązowy barwnik na jakiś konwent. Znaczy są spore szanse, że przywiozę i tak). Z daleka to nic nie zmieni, ale z bliska będzie fajniej wyglądać. (Chyba, że już są pobarwione, a ja nie widzę, przez zdjęcia; w takim razie przepraszam).
"We`re perfectly harmless, unfortunately." - Doctor Who
Sh'ehn
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 904

Re: Beskar'gam Krayta 2.0 (Pancerz Manda'Yaim)

Postprzez Cole Reed » 22 Sty 2015, 14:47

Mega! :D :D :D
"You can run but you'll only die tired..."
-Boba Fett
Cole Reed
a.k.a. Cole Reed
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`kebmeshgidal
Miejscowość: Owczarnia
Posty: 81

Re: Beskar'gam Krayta 2.0 (Pancerz Manda'Yaim)

Postprzez Krayt » 23 Sty 2015, 01:17

Dzięki wam za dobre słowa vode!

Vassk - napierśnik na pewno poprawię, bo to się wydaje dość proste i mało roboty, co innego z plecami... Wtedy zmienić bym musiał też wygięcie, żeby pasowały do obojczyka, itp., a jako że jest to o wiele bardziej skomplikowany element niż taka płytka napierśnika, to może lepiej by było zrobić całe plecy od nowa.. a szczerze powiedziawszy nieco mnie ta perspektywa odstrasza :p. Tak więc na razie się za to nie zabieram, jako że w sumie to mi to nawet jakoś wybitnie nie przeszkadza póki co. Zobaczę, może w przyszłości coś z nimi zrobię. Vor'e! :D

Sh'ehn - Dzięki wielkie. :) Ładownice są ze skaju akurat : p. Brązowy barwnik mam, ale dziękuję bardzo i tak za propozycję. W najbliższym tygodniu postaram się wrzucić jakieś zdjęcie ładownicy z bliska.

Kwestia granatów: jak myślicie, czy mogłoby być coś a la granat kriobanowy (ta "pałka" na zdjęciu poniżej) , czy raczej trzymać się klasycznego, kulistego kształtu? Pomysł z kriobanowym dlatego, że byłby prawdopodobnie solidniejszy, łatwiej go powiesić u pasa, a przede wszystkim łatwiej chyba zrobić XD.

Image
Krayt
a.k.a. Muun Shiv
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rabka-Zdrój
Posty: 284

Re: Beskar'gam Krayta 2.0 (Pancerz Manda'Yaim)

Postprzez Cole Reed » 23 Sty 2015, 12:28

Krayt napisał(a): czy mogłoby być coś a la granat kriobanowy (ta "pałka" na zdjęciu poniżej) czy raczej trzymać się klasycznego, kulistego kształtu? Pomysł z kriobanowym dlatego, że byłby prawdopodobnie solidniejszy, łatwiej go powiesić u pasa, a przede wszystkim łatwiej chyba zrobić XD.


Myślę, że wiele osób mogłoby po prostu pomyśleć, że to kolejny miecz świetlny :? Moim zdaniem lepiej będzie zrobić klasyczny.
"You can run but you'll only die tired..."
-Boba Fett
Cole Reed
a.k.a. Cole Reed
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`kebmeshgidal
Miejscowość: Owczarnia
Posty: 81

Re: Beskar'gam Krayta 2.0 (Pancerz Manda'Yaim)

Postprzez Dinuirar » 23 Sty 2015, 21:44

Zgadzam się, kriobanowy zbytnio przypomina miecz świetlny. Kulisty jest trudniejszy. A ten trzeci z tego zdjęcia? Myślę że to dobry pomysł by był.
"He who excels as a warrior does not appear formidable
One who excels in fighting is never aroused in anger
One who excels in defeating his enemy does not join issues"

"Friends don't let friends wear a red shirt on landing-party duty"
Dinuirar
a.k.a. Dinu
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`darycuj
Miejscowość: Warszawa/Bydgoszcz
Posty: 1624

Re: Beskar'gam Krayta 2.0 (Pancerz Manda'Yaim)

Postprzez Krayt » 23 Sty 2015, 22:20

Ok, dziękuję wam za radę, spróbuję zrobić coś okrągłego (raczej nie będzie to jednak dokładna replika termicznego detonatora). To prawda, wyglądałby jak miecz świetlny - nie przyszło mi to do głowy. Ten trzeci mi się osobiście średnio podoba : p.
Krayt
a.k.a. Muun Shiv
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rabka-Zdrój
Posty: 284

Re: Beskar'gam Krayta 2.0 (Pancerz Manda'Yaim)

Postprzez Vassk » 23 Sty 2015, 23:29

Jeśli masz pod ręką jakieś plastikowe bombki choinkowe to możesz z nimi trochę pokombinować ;) Myślę, że mogą stanowić dobrą bazę pod dalszą zabawę, sam nawet mam kilka odłożonych z myślą o nowym kostiumie :P
Vassk
a.k.a. Nev Vassk'ar
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 793

Re: Beskar'gam Krayta 2.0 (Pancerz Manda'Yaim)

Postprzez Krayt » 24 Sty 2015, 02:26

Te granaty co miałem były właśnie z bombek choinkowych - niestety fatalnej jakości, miękkie i gniotliwe. Powinny być w miarę twarde, albo jakoś utwardzone (utwardzone.. właśnie mi wpadł do głowy pewien pomysł :D), inaczej wychodzi mizernie.
Krayt
a.k.a. Muun Shiv
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rabka-Zdrój
Posty: 284

Re: Beskar'gam Krayta 2.0 (Pancerz Manda'Yaim)

Postprzez Vassk » 24 Sty 2015, 11:06

E to miałeś jakieś kiepskie bombki :P poszukaj takich z grubszego plastiku, albo kombinuj inaczej ;)
Vassk
a.k.a. Nev Vassk'ar
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 793

Re: Beskar'gam Krayta 2.0 (Pancerz Manda'Yaim)

Postprzez Cole Reed » 24 Sty 2015, 13:00

Może zrobisz z kamieni :lol: :lol: :lol: :lol:
"You can run but you'll only die tired..."
-Boba Fett
Cole Reed
a.k.a. Cole Reed
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`kebmeshgidal
Miejscowość: Owczarnia
Posty: 81

Re: Beskar'gam Krayta 2.0 (Pancerz Manda'Yaim)

Postprzez Vhipir » 24 Sty 2015, 14:45

Gdzieś widziałam kiedyś styropianowe kule mniej więcej właściwej wielkości. Można wyryć wzorki, pokryć szpachlą, ładnie pomalować... Chyba. :D
Na radarze widać już dyskotekową planetę.
Vhipir
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld'oyule Sur'ulurar
Miejscowość: Poznań / Bydgoszcz
Posty: 785

Re: Beskar'gam Krayta 2.0 (Pancerz Manda'Yaim)

Postprzez Joosz'ek » 24 Sty 2015, 23:39

Pasmanterie odwiedź po takie kule, poza tym może przypakuj, urośnij...(i kto to mówi :mrgreen: ) a ten hełm wygląda jakby chciał powiedzieć "parę godzin temu byłem najzacniejszym kubłem w galaktyce, ale po tym starciu jestem tak zmaltretowany, że towarzystwo opieki nad zwierzętami mogłoby się przyczepić, a mój właściciel był zbyt zajęty innymi fascynującymi przygodami, żeby mnie naprawić i choć już ledwo działam, to będę" 8O ...Hej, to jest hełm do obozu, a nie do noszenia, czyż tak? aaaaa..., no skoro tak, to...
Joosz'ek
Były Członek
Miejscowość: Grudziądz
Posty: 128

Re: Beskar'gam Krayta 2.0 (Pancerz Manda'Yaim)

Postprzez Krayt » 25 Sty 2015, 03:20

Vassk -> Dzięki, poszukam, poszukam. :) Bombki to niezły patent.
Cole -> oj tam, myślę że to tak troszkę prymitywnie żeby opancerzony i uzbrojony Mando rzucał we wrogów kamieniami jak jakiś Ewok : p.
Vhipir -> vor'e za pomysł, przeszedł mi on w sumie przez głowę kiedyś, ale uznałem że to za dużo roboty by było z wycięciem odpowiedniego kształtu, szczególnie że chcę zrobić coś na kształt tych "ząbków" jakie to mają detonatory termiczne.
Joosz'ek -> no tak, przydałoby się :mrgreen: . Owszem, do obozu, lecz póki co to tak tylko sobie siedzi na półce w tym stanie co na zdjęciu i czeka na dalsze losy..
Krayt
a.k.a. Muun Shiv
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rabka-Zdrój
Posty: 284

Re: Beskar'gam Krayta 2.0 (Pancerz Manda'Yaim)

Postprzez Sh'ehn » 27 Sty 2015, 21:23

Hm. Z doświadczenia mogę powiedzieć, że w tych styropianowych kulach dość łatwo rzeźbić przy pomocy zwykłego noża do tapet i papieru ściernego. Niestety bardzo trudno potem posprzątać.
"We`re perfectly harmless, unfortunately." - Doctor Who
Sh'ehn
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 904

Re: Beskar'gam Krayta 2.0 (Pancerz Manda'Yaim)

Postprzez Krayt » 31 Sty 2015, 21:01

Mam już lepsze bombki plastikowe, coś z nimi pokombinuję :)

A póki co bandolier & pelerynka:

Image

Kieszonka leży trochę krzywo, ale to się da naprawić.
Na zdjęciu widać również inną parę karwaszy, zrobioną już kiedyś. Zbliżenie na karwasze:

Image

Zbliżenie na ładownice:

Image

Do połowy lutego chcę zrobić granaty, następnie w ferie hełm (przynajmniej zacząć), potem wszystko pomalować, a następnie się zabrać za karabin.
Krayt
a.k.a. Muun Shiv
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rabka-Zdrój
Posty: 284

Re: Beskar'gam Krayta 2.0 (Pancerz Manda'Yaim)

Postprzez Ozzik » 31 Sty 2015, 23:56

Fajnie to wygląda, ale ubrudź trochę te szmateczki to trochę realistyczniej będzie wyglądać.
There is no truth in flesh, only betrayal.
There is no strength in flesh, only weakness.
There is no constancy in flesh, only decay.
There is no certainty in flesh but death.


Im 'non dormies, quod me componendis nucleo
Ozzik
a.k.a. Ozzik Rangir
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`kebmeshgidal
Miejscowość: Warszawa
Posty: 963

Re: Beskar'gam Krayta 2.0 (Pancerz Manda'Yaim)

Postprzez Vassk » 01 Lut 2015, 00:02

Bandolier fajniutki ;) Te drugie karwasze też niczego sobie, ale nieco za małe jak na mój gust.
Pamiętaj o tym, że dosyć szeroki napierśnik nieco zaburza Twoją sylwetkę, dlatego dobrze by było zrównoważyć całość. Jak patrzę teraz na fotki z Twojego poprzedniego posta to nie mogę się oprzeć wrażeniu, że coś tu jest nie tak.
Moim zdaniem potrzebne Ci jakieś płytki na nogach, bo wygląda to tak w tej chwili, że masz mocno zabudowany korpus i ręce, a nogi są praktycznie gołe. Na Twoim miejscu rozważyłbym dodanie przynajmniej nagolenników.
Vassk
a.k.a. Nev Vassk'ar
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 793

Re: Beskar'gam Krayta 2.0 (Pancerz Manda'Yaim)

Postprzez Krayt » 02 Lut 2015, 20:52

Vor'e za komentarze!
Szmateczki ubrudzę, pelerynkę trochę potargam, żeby wyglądały na bardziej zużyte.
Na to, że karwasze są małe, obmyśliłem już kiedyś sposób, a mianowicie włożenie pod spód skórzanych karwaszy, a na nie dopiero te z PCV i szmatki. Za dużo to co prawda nie daje, ale zawsze coś. Tak to wygląda w praktyce:
Image

Image

Co do napierśnika (widocznego zresztą na powyższym zdjęciu), moim zdaniem przycięcie płytek trochę nawet dało, w każdym razie nie odstają one aż tak jak przedtem. Zbliżenie:
Image

Nad nagolennikami kiedyś myślałem, nie byłby to zły pomysł, masz rację. Przekonałeś mnie :D.
Dziękuję jeszcze raz za opinie.
Krayt
a.k.a. Muun Shiv
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rabka-Zdrój
Posty: 284

Re: Beskar'gam Krayta 2.0 (Pancerz Manda'Yaim)

Postprzez Ozzik » 02 Lut 2015, 21:46

Nie dyrydy jakiś mniejszych odległości między płytami? Wiem, że to problem bo kamizelka, odpowiedni kształt płyt, ale odległości nawet o 1/3 mniejsze byłyby lepiej wyglądające, nawet Jango tak dużych nie miał. Myślę, że fajnie by też wyglądała jakaś bransoleta/frotka aby zamaskować łączenie rękawiczek i karwaszy. Ale w sumie jak masz te ze szponami to po co chodzić z tymi mniej efektownymi. :D
There is no truth in flesh, only betrayal.
There is no strength in flesh, only weakness.
There is no constancy in flesh, only decay.
There is no certainty in flesh but death.


Im 'non dormies, quod me componendis nucleo
Ozzik
a.k.a. Ozzik Rangir
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`kebmeshgidal
Miejscowość: Warszawa
Posty: 963

Re: Beskar'gam Krayta 2.0 (Pancerz Manda'Yaim)

Postprzez Vassk » 02 Lut 2015, 23:27

No, po zmniejszeniu jest znacznie lepiej :) Odstępy faktycznie nieco za duże, ale to nie jakaś tragedia. Wystarczy, że podciągniesz nieco do góry brzuch i będzie cacy :wink:
Z tymi karwaszami to nie musisz, aż tak kombinować. Są jakie są, w sumie całkiem niezłe. Chodziło mi raczej o to, że do całości lepiej pasowały te poprzednie. To już wyłącznie kwestia Twojego gustu, które będziesz nosić, a które odłożysz na półkę.
Vassk
a.k.a. Nev Vassk'ar
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 793

Re: Beskar'gam Krayta 2.0 (Pancerz Manda'Yaim)

Postprzez Krayt » 03 Lut 2015, 21:10

Akurat brzuch sam do góry podchodzi nieco po kilku minutach chodzenia w zbroi, tym samym zmniejszając nieco odstęp między nim a napierśnikiem. :mrgreen: A jak to nie wystarczy to zawsze można go podnieść jeszcze o ten centymetr nie modyfikując układu rzepów.
Karwasze mi się również o wiele bardziej podobają te ze szponami - w nich będę raczej chodzić, te drugie to tak na wszelki wypadek tylko zrobiłem w jakieś 2 tygodnie niecałe chyba.
Ozzik - dobry pomysł z branzoletą. Coś pomyślę może nad tym :)
Krayt
a.k.a. Muun Shiv
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rabka-Zdrój
Posty: 284

Re: Beskar'gam Krayta 2.0 (Pancerz Manda'Yaim)

Postprzez Michet » 03 Lut 2015, 21:56

No no wygląda imponująco, mi osobiście najbardziej podoba się ten bandolier z sakwą. ; ]
Michet
a.k.a. Michet Zajeti
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Tłuszcz
Posty: 859

Re: Beskar'gam Krayta 2.0 (Pancerz Manda'Yaim)

Postprzez Cole Reed » 06 Lut 2015, 17:11

Majstersztyk! Nie mogę się doczekać premiery 8O 8O Vod zamierzasz cały pancerz trochę pobrudzić?
"You can run but you'll only die tired..."
-Boba Fett
Cole Reed
a.k.a. Cole Reed
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`kebmeshgidal
Miejscowość: Owczarnia
Posty: 81

Re: Beskar'gam Krayta 2.0 (Pancerz Manda'Yaim)

Postprzez Vassk » 06 Lut 2015, 17:13

Przecież on jeszcze tego nie pomalował :roll:
Vassk
a.k.a. Nev Vassk'ar
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 793

Re: Beskar'gam Krayta 2.0 (Pancerz Manda'Yaim)

Postprzez Krayt » 03 Kwi 2015, 21:21

Zbroja 2.0 prawie gotowa, zostało przede wszystkim malowanie. Kilka zdjęć:

Image

Image

Image

Image

Image

Image

W dwóch pierwszych zdjęciach nie patrzcie na wizjer, jest on póki co prowizorycznie przymocowany na taśmie, będzie lepiej dopasowany i wklejony po pomalowaniu hełmu. Potem jeszcze wyłożenie hełmu od środka...
Krayt
a.k.a. Muun Shiv
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rabka-Zdrój
Posty: 284

Re: Beskar'gam Krayta 2.0 (Pancerz Manda'Yaim)

Postprzez Vassk » 03 Kwi 2015, 22:02

Robota pierwsza klasa Vod ;)
Hełm świetny, reszta też wygląda super, no i fajnie, że dodałeś nagolenniki.
Vassk
a.k.a. Nev Vassk'ar
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 793

Re: Beskar'gam Krayta 2.0 (Pancerz Manda'Yaim)

Postprzez Araxuss » 03 Kwi 2015, 23:37

Wygląda tak dobrze że aż szkoda malować.
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Beskar'gam Krayta 2.0 (Pancerz Manda'Yaim)

Postprzez Krayt » 03 Maj 2015, 14:27

Ci, co byli na Pyrkonie, widzieli mnie na żywo, inni pewnie na zdjęciach, ale uznałem, że kilka zdjęć dodatkowych do tematu nie zaszkodzi. Szczególnie, że pojawiła się na Pyrkonie wzmianka o PSK, tak więc postanowiłem w końcu spróbować z aplikacją. A więc oto kilka zdjęć aplikacyjnych:

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Jeśli to nie wystarczy, albo coś, to mogę oczywiście zrobić dodatkowe zdjęcia.
Będę w dalszym ciągu pracował nad tą zbroją, plany na najbliższe miesiące zakładają przede wszystkim jetpack (wraz z mocowaniem oczywiście) oraz nowy pas z ładownicami (liczniejszymi, otwieranymi; te, które są obecnie, się nawet nie otwierają).
Krayt
a.k.a. Muun Shiv
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rabka-Zdrój
Posty: 284

Re: Beskar'gam Krayta 2.0 (Pancerz Manda'Yaim)

Postprzez Ozzik » 03 Maj 2015, 18:51

Nie wiem czemu Krayt, ale jak widzę twoje zdjęcia bez hełmu to mamy podobne twarze. Zwłaszcza jak ściąłem włosy. Zbroja miażdży. Jeszcze 16 dni i ja zaczynam swoją kuć.
There is no truth in flesh, only betrayal.
There is no strength in flesh, only weakness.
There is no constancy in flesh, only decay.
There is no certainty in flesh but death.


Im 'non dormies, quod me componendis nucleo
Ozzik
a.k.a. Ozzik Rangir
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`kebmeshgidal
Miejscowość: Warszawa
Posty: 963

PoprzedniaNastępna

Wróć do Beskar'gam

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron