Konkurs na najpiękniejszy uśmiech

Twierdza skupiająca Mandalorian z Trójmiasta i okolic

Moderator: KEDIN

Konkurs na najpiękniejszy uśmiech

Postprzez Merel » 18 Sie 2017, 18:44

S'C! Wybaczcie, że zakładam ten temat tutaj ale liczę na duże zainteresowanie. Moja córcia bierze udział w konkursie na najpiękniejszy uśmiech na pomorzu
http://www.dziennikbaltycki.pl/nasze-ak ... ,25161507/
i tu jest prośba do was! Jeżeli ktoś chce wspomóc moją ad'ike to proszę o wysłanie sms o treści UD.315 pod numer 72355 koszt to zaledwie 2 zł + vat, a możecie pomóc wygrać małej mando'ad ;)

DZIĘKUJĘ!

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: Konkurs na najpiękniejszy uśmiech

Postprzez Mahiyana » 18 Sie 2017, 22:30

Ja wybaczę dopiero jak usuniesz ten temat i założysz go w dziale Nasza Manda'Yaim.

Na dodatek znowu dajesz bardzo mylący temat -.-
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Konkurs na najpiękniejszy uśmiech

Postprzez Merel » 18 Sie 2017, 23:23

W dziale Nasza Manda'Yaim nie każdy ma prawo przebywać, a zależy mi na tym aby jak najwięcej osób to zobaczyło.

Mylący temat? Nie sądzę, ponieważ ten konkurs tak się nazywa

Edit: Jedyne co jest mylące to to, że faktycznie nie dopisałem słowa "dziecka" ;)

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183

Re: Konkurs na najpiękniejszy uśmiech

Postprzez Mahiyana » 18 Sie 2017, 23:27

Ale jest w dziale konkursy forumowe, z tytułem sugerującym konkurs, więc jest mylący.

Jeżeli aż tak bardzo zaleźy Ci na dostępności, że robisz bałagan to możesz wrzucić to do forum najbliższej twierdzy. Ogólnie to powinnam to uznać za spam i usunąć, ale powiedzmy, że rozumiem dumę rodzica, więc przymykam oko. Ale porządek musi być (T)

A teraz bez dyskusji - proszę przenieść.
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Konkurs na najpiękniejszy uśmiech

Postprzez Merel » 18 Sie 2017, 23:39

Tego dla Ciebie zrobić nie mogę, nie mam uprawnień, a nawet jeżeli mam to by mi musiał ktoś pokazać jak to się robi bo nie wiem :)

Przeniesione. Moderacja poleca się na przyszłość. T

Nie jestem narzędziem rządu ani nikogo innego. Walka była jedyną rzeczą, w której byłem dobry. Ale ... przynajmniej zawsze walczyłem o to, w co wierzyłem.
Merel
a.k.a. bev
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wejherowo
Posty: 1183


Wróć do Keld`ehnkranak (Twierdza Trójmiejska)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron