Gry Star Wars od ... EA

...spod znaku Star Wars

Moderator: KEDIN

Gry Star Wars od ... EA

Postprzez Radok » 07 Maj 2013, 09:54

"Elektronicy" podpisali umowę z Disney na wyłączność na wydawanie tytułów ze znakiem Star Wars. Spuścizna LucasArst jednak do końca nie przepadła, gdyż do pracy nad tymi tytułami zaangażowano takie studia jak DICE (Battlefield 3, Mirrors Edge), Visceral Games (Dead Space, Dante's Inferno) oraz Bioware (The Old Republic, KOTOR , Mass Effect).

Zaskoczenie? Szczerze dla mnie niewielkie. Bioware już tworzyło gry z SW na zasadzie franszczyzny, a teraz mają na to pełną licencję. Dla mnie ruch dobry, zważywszy na stosunek Disney'a do gier. EA ma rewelacyjny marketing i oparcie w poważnych studiach oraz doświadczenie w mocnych licencjach (Battlefield).
Czyżby była szansa na takie tytuły jak Star Wars 1313 oraz Battlefront 3 ?
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Gry Star Wars od ... EA

Postprzez RexVao » 07 Maj 2013, 10:41

Według mnie szanse na Battlefronta 3 bardzo wzrosły. Nawet się cieszę że teraz grami SW zajmie się EA.
Image
RexVao
a.k.a. Rex
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Zabrze
Posty: 496

Re: Gry Star Wars od ... EA

Postprzez Delta13 » 07 Maj 2013, 14:02

No i dobrze EA ze swoimi zasobami może stworzy coś ciekawego. Teraz tylko czekać aż dowiemy się co planują...
Delta13
Były Członek
Posty: 2616

Re: Gry Star Wars od ... EA

Postprzez Ozzik » 07 Maj 2013, 14:09

Osobiście nie lubię EA jako wydawcę, ale te studia napełniają mnie nadzieją, zwłaszcza BioWare, fajnie by było też gdyby Ubi zajęło się SW (marzenia).
There is no truth in flesh, only betrayal.
There is no strength in flesh, only weakness.
There is no constancy in flesh, only decay.
There is no certainty in flesh but death.


Im 'non dormies, quod me componendis nucleo
Ozzik
a.k.a. Ozzik Rangir
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`kebmeshgidal
Miejscowość: Warszawa
Posty: 963

Re: Gry Star Wars od ... EA

Postprzez Ijaat Intari » 07 Maj 2013, 14:47

No może w końcu po tylu latach doczekamy sie Battlefronta 3. Fajnie by było bo w 1 zamknęli serwery, a 2 średnio entuzjazmem darze.. Nie miałbym nic przeciw jeśli chcieli by go dopracować chociaż w podobnym stopniu jak Battlefield 3 lub Mass Effect 3.
Ijaat Intari
a.k.a. DELTA 38
Mando'ad
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Będzin
Posty: 348

Re: Gry Star Wars od ... EA

Postprzez Radok » 07 Maj 2013, 15:30

Ozzik napisał(a):Osobiście nie lubię EA jako wydawcę, ale te studia napełniają mnie nadzieją, zwłaszcza BioWare, fajnie by było też gdyby Ubi zajęło się SW (marzenia).


Ubi? :lol: 8O :lol: Ozzik... podziękował po tym co zrobili z Cieniami Mroku, Ubi ma u mnie krechę... Ubi zrobi grę... gra nie będzie działać lub będzie działać błędnie... potem wyda patcha... potem kolejnego. Już wolę EA ;)
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Gry Star Wars od ... EA

Postprzez Rate » 07 Maj 2013, 15:31

Ozzik -> Zgadzam się z Ubisoft'em ma wiele fajnych produkcji (Assassyny, Fra cry 3 itp.). A jeśli chodzi o EA to cóż... z góry się cieszę :)
Take a look to the sky just before you die

Image
Rate
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Podkowa Leśna
Posty: 743

Re: Gry Star Wars od ... EA

Postprzez Michet » 07 Maj 2013, 17:03

A gdyby do tego wszystkiego podłączył się Activision to prawdopodobnie powstałoby nowe Call of Duty Star Warfare z Cpt. Price na czele ; )
Michet
a.k.a. Michet Zajeti
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Tłuszcz
Posty: 859

Re: Gry Star Wars od ... EA

Postprzez Ozzik » 07 Maj 2013, 23:19

Ubi ma dobrych projektantów, ale za mocno robi czasem rzeczy na siłę- przykłady: ACIII(zawiodłem się totalnie), te Cienie Mroku i wiele innych zrypanych produkcji.
There is no truth in flesh, only betrayal.
There is no strength in flesh, only weakness.
There is no constancy in flesh, only decay.
There is no certainty in flesh but death.


Im 'non dormies, quod me componendis nucleo
Ozzik
a.k.a. Ozzik Rangir
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`kebmeshgidal
Miejscowość: Warszawa
Posty: 963

Re: Gry Star Wars od ... EA

Postprzez Radok » 07 Maj 2013, 23:26

Powiem inaczej... nie kibicujmy deweloperom... kibicujmy tytułom. W moim odczuciu szansa na BF3 oraz SW1313 wzrosła i to sporo. Disney ma w nosie "poważne" gry, bo targetuje w młodego odbiorcę. Teraz jest szansa na poważne tytuły, zwłaszcza, ze zadziwiająco rzeczy z Battlefronta 3 wypłynęło ostatnimi czasy.
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Gry Star Wars od ... EA

Postprzez Ozzik » 07 Maj 2013, 23:30

Ciekaw jestem czy będą kontynuować 1313 po tym jak devowie się wygadali.
There is no truth in flesh, only betrayal.
There is no strength in flesh, only weakness.
There is no constancy in flesh, only decay.
There is no certainty in flesh but death.


Im 'non dormies, quod me componendis nucleo
Ozzik
a.k.a. Ozzik Rangir
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`kebmeshgidal
Miejscowość: Warszawa
Posty: 963

Re: Gry Star Wars od ... EA

Postprzez Radok » 07 Maj 2013, 23:47

Jak wygadali? Ozzik, wiesz co to jest przeciek kontrolowany lub marketing wirusowy?
Całość sytuacji oraz ostatnie przecieki (SW1313 i BF3) i dziwne odświeżenie niektórych marek, ze o tajemniczych ruchach Bioware (rekrutacja scenarzystów, zaprzestanie negowania informacji na temat nowego RPGa w świecie SW) dają wiele do domysłów... jednak czas pokaże. A póki co EA zaczyna napędzać "hype" na nowe tytuły. Jak zwykle zresztą ;)
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Gry Star Wars od ... EA

Postprzez Delta13 » 11 Cze 2013, 00:34

Delta13
Były Członek
Posty: 2616

Re: Gry Star Wars od ... EA

Postprzez Radok » 11 Cze 2013, 01:17

Ja to zwyczajnie czułem :D
http://gmix.pl/redakcyjne-oczekiwania-p ... h-e3-2013/

Poza tym ostatnia aktywność w sieci na to wskazywała :D Hihi
Oficjalnie: http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... x4JQf8qR-k :P
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Gry Star Wars od ... EA

Postprzez Delta13 » 11 Cze 2013, 01:36

Ciekaw jestem sinlga, bo MOH miał klimat w którym zanurzyłem się jak w jaskiniach Afganistanu, czy tym razem dane nam będzie zobaczyć bardziej ludzką twarz imperialnych oddziałów szturmowych? Na to liczę :D
Delta13
Były Członek
Posty: 2616

Re: Gry Star Wars od ... EA

Postprzez Araxuss » 11 Cze 2013, 02:27

Mam nadzieję że gra będzie równie dobra jak niegdyś jej poprzednie części. Tzn wraz ze wzorstem możliwości i postępem na rynku gier komputerowych, zwiększają się też nasze wymogi odnośnie danego tytułu. Dobrze by było żeby najnowszy battlefront utrzymał swój poziom. Pamiętam jeszcze "Władce pierścieni podbój" od Pandemica. Pamiętam bo te okropne obrazy nigdy nie znikną. Niby zrobione po Battlefrońcie II przez tę samą ekipe, i zasady z pozoru te same, ale to co oferowała gra i cały system walki to była tragedia. Moim zdaniem jedna z najgorszych gier w jakie w życiu grałem- nie polecam. Niby teraz robi to EA ale niesmak pozostaje. Battlefronty uwielbiam, ale im nie ufam ;)
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Gry Star Wars od ... EA

Postprzez Radok » 11 Cze 2013, 10:22

A ja tam spokojny jestem, bo EA to tylko wydaje, a robi to DICE (ludzie od Battlefield 2142, 3 i 4, Bad Company 1 i 2, Mirror's Edge). EA ma doświadczenie marketingowe o czym zresztą świadczy teaser, a DICE ma dobre wyczucie gatunku FSP i sieciowych bojów...
Co ciekawe ostatnie Battlefront'y (te na PSP) zmontowane były przez Rebellion i dawały radę, czasem bijąc to co było na PC o głowę. Jestem spokojny o ten tytuł :D
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Gry Star Wars od ... EA

Postprzez Kal Ashi » 11 Cze 2013, 10:34

Image

Jestem tylko twoim snem.... złym snem.
Kal Ashi
a.k.a. goor`verd
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Rybnik
Posty: 1329

Re: Gry Star Wars od ... EA

Postprzez Strid » 11 Cze 2013, 12:56

Disney rujnuje starwarsy ;(
"Our tagline should be 'It ain't Shakespeare! Shut up and have fun!'"
- Dan Slott

@StridFeed
Strid
a.k.a. Kemi'
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`vorpangal
Posty: 388

Re: Gry Star Wars od ... EA

Postprzez Radok » 11 Cze 2013, 13:45

Strid napisał(a):Disney rujnuje starwarsy ;(


Mam nadzieję, że to ironia jest :P Bo według mnie przekazanie Battlefront'a DICE jest chyba najlepszym ruchem jaki można było zrobić. Kolesie mają odpowiednie doświadczenie. Chcesz zrobić dobrego RPG'a wynajmujesz CDP RED lub Bioware, chcesz zrobić FPS - dajesz to DICE lub Danger Close.
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Gry Star Wars od ... EA

Postprzez Strid » 11 Cze 2013, 15:48

Radok napisał(a):
Strid napisał(a):Disney rujnuje starwarsy ;(


Mam nadzieję, że to ironia jest :P Bo według mnie przekazanie Battlefront'a DICE jest chyba najlepszym ruchem jaki można było zrobić. Kolesie mają odpowiednie doświadczenie. Chcesz zrobić dobrego RPG'a wynajmujesz CDP RED lub Bioware, chcesz zrobić FPS - dajesz to DICE lub Danger Close.

W pewnym sensie :P Ironią jest to co ostatnio można było obserwować na "starłorsowych" forach. Najpierw płacz z powodu sprzedaży LF, potem ryk z powodu zamknięcia LA, następnie jeszcze większy ryk z powodu licencji dla EA (sporo tych skrótów :P ) a teraz wystarczyło, że padła jedna nazwa i już cały fanowski światek się zachwyca nad grą której jeszcze nikt nie widział :P
"Our tagline should be 'It ain't Shakespeare! Shut up and have fun!'"
- Dan Slott

@StridFeed
Strid
a.k.a. Kemi'
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`vorpangal
Posty: 388

Re: Gry Star Wars od ... EA

Postprzez Radok » 11 Cze 2013, 16:13

Ja tam nie narzekałem :P EA lubię (podobnie jak Ubisoft) za tytuły jakie rzucają na rynek. Nie lubię głupich wpadek tych firm (jak wypuszczenie gry, a za dwa dni patcha - 2 GB). Poza tym mają fajny marketing i wyczucie tematu :) W momencie gdy usłyszałem, że to Elektronicy dostają gry spod znaku SW... jakoś czułem po kościach, że Battlefront nadchodzi.
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Gry Star Wars od ... EA

Postprzez Delta13 » 11 Cze 2013, 16:26

Cóż jako że mają w swojej stajni podobne produkty z doskonałą renomą, to czemu się dziwić. Mam tylko jedną obawę (taką prywatną), że główny bohater będzie rebeliantem, ja jednak wolał bym aby tradycyjnie pozostali po stronie imperium. Poza tym ciekawe ile będziemy musieli czekać...
Delta13
Były Członek
Posty: 2616

Re: Gry Star Wars od ... EA

Postprzez Kal Ashi » 12 Cze 2013, 00:23

13 ... a czego ty się spodziewasz? w tamtych latach kiedy wujek George zaczął kręcić film trwała zimna wojna... gdzie imperium to Ruskie a rebelia Usia :mrgreen: więc czego się spodziewasz?
Image

Jestem tylko twoim snem.... złym snem.
Kal Ashi
a.k.a. goor`verd
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Rybnik
Posty: 1329

Re: Gry Star Wars od ... EA

Postprzez Radok » 12 Cze 2013, 09:55

Ja sądziłem, że Imperium zainspirowane było nazistami. Hm..

Delta, a w której Ty części grałeś scenariusz jako żołnierz Imperium (no może w Battlefront 2 jako klon... na upartego można to zaliczyć jako zarys fabuły). Z tego co kojarzę to chyba dopiero wersje na PSP doczekały się linii fabularnej z prawdziwego zdarzenia w trybie dla pojedynczego gracza (i to zazwyczaj po stronie Rebelii).
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Gry Star Wars od ... EA

Postprzez Dinuirar » 12 Cze 2013, 10:33

Na PSP był BF Renegade Squadron z rebeluchem jako protagonistą i BF Elite Squadron ze szturmowcem w roli głównej.
"He who excels as a warrior does not appear formidable
One who excels in fighting is never aroused in anger
One who excels in defeating his enemy does not join issues"

"Friends don't let friends wear a red shirt on landing-party duty"
Dinuirar
a.k.a. Dinu
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`darycuj
Miejscowość: Warszawa/Bydgoszcz
Posty: 1624

Re: Gry Star Wars od ... EA

Postprzez Radok » 12 Cze 2013, 10:56

Dinuirar napisał(a):Na PSP był BF Renegade Squadron z rebeluchem jako protagonistą i BF Elite Squadron ze szturmowcem w roli głównej.


Przykro mi, klon-szturmowiec w Elite Squadron po rozkazie 66 przechodził na stronę rebelii (zaraz w pierwszej misji). Zatem nie ma możliwości grania tymi jedynymi słusznymi :(
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Gry Star Wars od ... EA

Postprzez Delta13 » 12 Cze 2013, 13:25

No tak chodziło mi o BFII. A jak by nie było początek imperium to klony. Poza tym rebeliantami już się nagraliśmy, czas na, jak to ująłeś, jedynych słusznych.
Delta13
Były Członek
Posty: 2616

Re: Gry Star Wars od ... EA

Postprzez Ijaat Intari » 12 Cze 2013, 13:55

Wy nie umiecie przyjąć jednej bazowej kwestii: Rebelia dobra, a Imperium jest be. Dlatego w grach SW zazwyczaj główny wątek będzie dotyczył rebeliantów. Choć to są tylko moje przypuszczenia i mogę się mylić.
Ijaat Intari
a.k.a. DELTA 38
Mando'ad
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Będzin
Posty: 348

Re: Gry Star Wars od ... EA

Postprzez Radok » 12 Cze 2013, 14:29

Jak to rebelia dobra?? Przecież Imperator wprowadził jedyny słuszny ustrój, który miał szanse działać i coś zmienić... to nie... zawsze się znajdzie ktoś komu źle...
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Gry Star Wars od ... EA

Postprzez Ijaat Intari » 12 Cze 2013, 14:45

I w tym momencie powinna się wywiązać poważna debata polityczna, ale to nie miejsce i czas na nią :P
Ijaat Intari
a.k.a. DELTA 38
Mando'ad
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Będzin
Posty: 348

Re: Gry Star Wars od ... EA

Postprzez Mynock » 12 Cze 2013, 16:08

Imperium- ustrój dobry tylko głowa państwa jakaś taka... destruktywna.

Ogólnie to niezwykle się cieszę, że w końcu dosłyszano dobiegające od fanów "My chcemy Battlefronta". Niespecjalnie obchodzi mnie kto to zrobi- byle było.
Mynock
Były Członek
Awatar użytkownika
Posty: 190

Re: Gry Star Wars od ... EA

Postprzez Strid » 13 Cze 2013, 18:38

Imperium dobre, Mandalorianie to tak na prawdę niezrozumiani szlachetni rycerze a Jedi to ci źli. Ta. A "Piraci z Karaibów" ukazują najwierniejszy wizerunek piratów :P
"Our tagline should be 'It ain't Shakespeare! Shut up and have fun!'"
- Dan Slott

@StridFeed
Strid
a.k.a. Kemi'
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`vorpangal
Posty: 388

Re: Gry Star Wars od ... EA

Postprzez Urthona » 26 Wrz 2013, 13:49

Tu jest parę obrazków i mniej więcej opis dema 1313

http://www.mandayaim.com/n379,Obrazki_z ... 1313_quot_


Pełna wersja tu:

http://uk.ign.com/articles/2013/09/25/s ... ry-details
Warriors must take pleasure in even the slightest of benefits, because death is ever our companion.
- Tal'dira to Wedge Antilles
Urthona
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrgalaar
Miejscowość: Wrocław
Posty: 256

Re: Gry Star Wars od ... EA

Postprzez Radok » 26 Wrz 2013, 13:52

Jak patrzę na te obrazki to jakimś dziwnym trafem, Boba przypomina mi naszego Kuela ;)
Ech... troszkę szkoda, że projekt przepadnie, choć po cichu liczę, że EA reanimuje go.
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Następna

Wróć do Książki, komiksy, gry, seriale, filmy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron