Spin-Off: Boba Fett

...spod znaku Star Wars

Moderator: KEDIN

Re: Spin-Off: Boba Fett

Postprzez Mahiyana » 28 Maj 2018, 15:48

Merel napisał(a):
Radok napisał(a):albo odważnie... proces trawienia :P

Też mi to przez myśl przeszło. Proces trawienia i pokazane retrospekcje z jego życia. Na koniec albo jak umiera z wycieńczenia albo wydostaje się z trzewi sarlacca :D


Jakby się jednak wydostał to spoko pomysł ^^
Ale jakoś wątpię żeby się na to zdecydowali...
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Spin-Off: Boba Fett

Postprzez Arakh Ha'an » 29 Maj 2018, 01:58

Oj, bo jeszcze będzie akcja #BobaLive (analogicznie do tej #HuxLive)... :P
MMCC #2003

Mando'ad draar digu.
Ciekaw jestem, kogo następnego w taki sposób wyrzucicie.
Arakh Ha'an
a.k.a. Carnifex sum
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrgalaar, Keld`kebmeshgidal
Posty: 633

Re: Spin-Off: Boba Fett

Postprzez Arneun » 29 Maj 2018, 12:46

Timelapse z trawienia przez 10 tysięcy lat!!!
"Come winter, come slaughter
The right to existence has been won
Come falling star or scorching flame
Worlds will survive, life finds a way "
Arneun
Były Członek
Miejscowość: Wrocław
Posty: 271

Re: Spin-Off: Boba Fett

Postprzez Mahiyana » 29 Maj 2018, 17:56

Arneun napisał(a):Timelapse z trawienia przez 10 tysięcy lat!!!


To już by się kwalifikowało jako sztuka znając życie ^^
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Re: Spin-Off: Boba Fett

Postprzez Radok » 30 Maj 2018, 10:24

Takie moje przemyślenia. Logana nie widziałem i ciężko mi się odnosić do twórczości reżysera. Jednak poza zobrazowaniem materiału ważny jest scenariusz. Pozostaje tylko liczyć, że scenarzyści zrozumieją materiał docelowy. Ciężko też wymagać by przez cały film Boba powiedział raptem dwie linijki tekstu, ale oparcie filmu na "Mandaloriańskiej Zbroi" byłoby spełnieniem mokrego snu nerda...
Ja czekam. Łotra 1 polubiłem po 4 seansie, Ep. VIII jeszcze nie lubię, Solo dopiero zobaczę dziś wieczorem... na spin-off z Bobą idę na premierę licząc, że Disney nie zrobi kolejnego odcinka Rebels w wersji kinowej.
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Spin-Off: Boba Fett

Postprzez Ratbor Vit » 31 Maj 2018, 20:01

Też nie widziałem Logana (ale słyszałem, że bardzo dobrze wyszedł). A co do Gwiezdnych Wojen - Łotra i VIII lubię, podobały mi się i ogólnie trzymają poziom (kilka metrów nad dnem, ale trzymają), a VII mam już dosyć. Raz widziałem, wystarczy. Drugi raz, trzeci raz, dosyć już, zabijcie mnie. Solo nie widziałem, ale mam naprawdę wielkie nadzieje...
Na Bobę czekam od momentu, kiedy dwa lata temu dotarły do mnie pogłoski o planach Disneya na zrobienie go. I oczekiwałem przez cały czas historii "Coś w Sarlaccu, a potem z buta na zewnątrz i znowu w galaktykę, np. na Mandalorę". Po przeczytaniu tego wątku jednak coraz bardziej mam ochotę na przeszłość Boby. W ogóle najfajniejsza by była 3+ godzinna historia z całego życia, gdzie trochę będzie o powstaniu, początkowym treningu i życiu na Kamino, troszkę po śmierci ojca, dużo o początkach bycia Łowcą Nagród, chwila na przypomnienie jego pojawiania się w starej trylogii, dużo ścigania Solo, znowu chwila na akcję z trylogii, jakieś przemyślenia w Sarlaccu a potem wyjście jedną z kilku dróg (usta/shebs/otwory zrobione miotaczem i rakietami) i leci sobie na Mandalorę, żeby wypić hełm piwa i zarobić kasę za jakieś zlecenie.
A na koniec wpis z dziennika:
"plan na dzisiaj - podbić galaktykę
plan na jutro - złapać wreszcie Solo"
Ratbor Vit
a.k.a. Ratbor Vit
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld'kebmeshgidal (Twierdza Syrenki)
Miejscowość: Warszawa
Posty: 69

Re: Spin-Off: Boba Fett

Postprzez Mahiyana » 01 Cze 2018, 12:45

No to myślę, że od razu cała trylogia Boby by się przydała (T)
Niestety nie udzielam się już tutaj, ale moją twórczość można znaleźć na moim DeviantArcie (@MahiyanaCarudla), Instagramie (@MahiyanaCarudla), tumblrze (@Mahiyana) lub Facebooku (@MahiyanaFanart), a relacje z konwentów na blogu Herbatkon c:
Mahiyana
a.k.a. Smokva
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rovinj
Posty: 2037

Poprzednia

Wróć do Książki, komiksy, gry, seriale, filmy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron