Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy

...spod znaku Star Wars

Moderator: KEDIN

Re: Epizod VII

Postprzez Tarmus » 29 Lip 2013, 00:10

Nie chodzi o aktorów...chodzi o fabułę,moim skromnym zdaniem SW jest już genialne epizod VII jest zbędny...lubię go za te pozostałe części a nie być może za VII która moim zdaniem jest na "chama" kręcony. To jest tylko moje skromne zdanie...
Tarmus
a.k.a. Tarmus
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Poznań
Posty: 352

Re: Epizod VII

Postprzez Delta13 » 29 Lip 2013, 00:20

Tarmus Więcej czytania ze zrozumieniem, więcej śledzenia forum mniej "goryczy" (używajmy polszczyzny zamiast pseudo angielskiego :D ) Ep. VII będzie ekranizacją istniejącej już historii, takie przynajmniej chodzą plotki. Możliwe że coś zostanie zmienione ale tak to już bywa przy ekranizacjach, nawet tych najwierniejszych. Poza tym nie jest kręcony "na chama" bo od ostatniego filmu trochę czasu minęło, a należy pamiętać że sporą ilość potencjalnych klientów stanowią "fani" znający tylko filmy, lub nie zagłębiający się poza nie. Ja też nie lubię SW za epizod VII bo jeszcze go nie widziałem, ale jakby był tylko pierwszy to w ogóle bym się tym nie zainteresował. SW to w tej chwili żyjące uniwersum, to nie jest obraz Matejki na którym ktoś chce domalować krzyżaka. Więc ja czekam zgodnie z brytyjskim powiedzeniem "Hope for the best, expect the worst"
Delta13
Były Członek
Posty: 2616

Re: Epizod VII

Postprzez Araxuss » 29 Lip 2013, 00:26

Dobrze to ująłeś Delta ;)
Sw jest wyjątkowe jako całe uniwersum a nie jako pojedyncze filmy. Jest wiele lepszych filmów niż pojedyncze epizody sw. Ale sw jako całość stanowi coś wspaniałego i niepowtarzalnego, czego nie znajdziesz w innych produkcjach.
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Epizod VII

Postprzez Dinuirar » 31 Lip 2013, 04:25

Wszelkie info dot. fabuły ep. VII to w tej chwili plotki. Na CE nikt nie mówił o fabule, a pytania dotyczące aktorów i fabuły ep. VII były zakazane. Wiemy, że na pewno zagra Hamill, Fisher, Ford, i że muzykę będzie tworzyć Williams, a technika tworzenia filmu to "toolbox" czyli CGI plus rekwizyty.
"He who excels as a warrior does not appear formidable
One who excels in fighting is never aroused in anger
One who excels in defeating his enemy does not join issues"

"Friends don't let friends wear a red shirt on landing-party duty"
Dinuirar
a.k.a. Dinu
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`darycuj
Miejscowość: Warszawa/Bydgoszcz
Posty: 1624

Re: Epizod VII

Postprzez Ijaat Intari » 31 Lip 2013, 19:48

Ale i tak... "I have a very bad feeling about this"...
Ijaat Intari
a.k.a. DELTA 38
Mando'ad
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Będzin
Posty: 348

Re: Epizod VII

Postprzez X-Yuri » 08 Lis 2013, 00:26

Podano datę premiery, 18 grudnia 2015

...zobaczymy co z tej daty wyjdzie : P Czy nie przełożą^ Ogólnie... troopingowo patrząc to z jednej strony ziiima, i w ogóle. Z drugiej strony, w kinach/centrach handlowych i tak jest ogrzewanie a w grudniu jest spokój od innych_akcji... : D
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Epizod VII

Postprzez Radok » 08 Lis 2013, 10:28

No to teraz nie mam szans zapomnieć tej daty... Premiera wypada w urodziny mojej żony.

Yuri - Test zimowego troopingu będziesz za 3 tygodnie :P
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Epizod VII

Postprzez Delta13 » 08 Lis 2013, 13:01

Cztery dni po moich urodzinach :wink:
Delta13
Były Członek
Posty: 2616

Re: Epizod VII

Postprzez Ozzik » 08 Lis 2013, 16:10

U mnie, kiedy kończę dokładnie 19 i pół roku.
There is no truth in flesh, only betrayal.
There is no strength in flesh, only weakness.
There is no constancy in flesh, only decay.
There is no certainty in flesh but death.


Im 'non dormies, quod me componendis nucleo
Ozzik
a.k.a. Ozzik Rangir
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`kebmeshgidal
Miejscowość: Warszawa
Posty: 963

Re: Epizod VII

Postprzez Roach » 09 Lis 2013, 14:02

Jak dla mnie, wolałbym poczekać te 5 miesięcy i mieć premierę w maju :/
Image
Roach
a.k.a. Baren Kalmer
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`tracbesuliik
Miejscowość: Skomielna Biała
Posty: 895

Re: Epizod VII

Postprzez Haal » 09 Lis 2013, 23:02

Czy ja jestem jedynym fanem Gwiezdnych Wojen, dla którego ogłoszenie daty nowej części przeszło bez echa? Szczerze, to nie pali się pode mną krzesło z niecierpliwości. Może dlatego, że to bardzo odległa data? Pewnie tak, bo zazwyczaj poważnie zaczynam ekscytować się filmem dopiero kiedy wychodzi trailer i co smutne... z SW mam teraz podobnie. :(
Plany, same plany. A przydałoby się już zacząć coś robić...
Haal
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Warszawa
Posty: 102

Re: Epizod VII

Postprzez Araxuss » 09 Lis 2013, 23:30

Haal napisał(a):Czy ja jestem jedynym fanem Gwiezdnych Wojen, dla którego ogłoszenie daty nowej części przeszło bez echa? Szczerze, to nie pali się pode mną krzesło z niecierpliwości. Może dlatego, że to bardzo odległa data? Pewnie tak, bo zazwyczaj poważnie zaczynam ekscytować się filmem dopiero kiedy wychodzi trailer i co smutne... z SW mam teraz podobnie. :(


Mam to samo. Na film czekam i musze go obowiązkowo zobaczyć, ale nie ma dla mnie znaczenia jaka to będzie pora roku i rok, grunt żeby film był dobry.
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Epizod VII

Postprzez Roach » 10 Lis 2013, 11:35

Boję się, że brak premiery w maju, będzie oznaczał koniec z kanonem i tradycją gwiezdnowojenną. Ale to może tylko moje odczucia.
Image
Roach
a.k.a. Baren Kalmer
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`tracbesuliik
Miejscowość: Skomielna Biała
Posty: 895

Re: Epizod VII

Postprzez Haal » 12 Lis 2013, 22:45

Data mnie jakoś strasznie nie razi pod tym względem. Maj, nie maj - ważne że będzie ;)
Plany, same plany. A przydałoby się już zacząć coś robić...
Haal
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Warszawa
Posty: 102

Re: Epizod VII

Postprzez Krayt » 12 Lis 2013, 23:00

Zgadzam się z Haal'em, ważne że będzie (no i że będzie dobre, oczywiście), grudzień to w porządku data. Może i maj byłby z jednej strony lepszy, tradycja itp., ale z drugiej strony "im szybciej tym lepiej" (oczywiście zakładając, że to się nie odbije na jakości).
Krayt
a.k.a. Muun Shiv
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rabka-Zdrój
Posty: 284

Re: Epizod VII

Postprzez Roach » 12 Lis 2013, 23:35

Myślę, że tu bardziej chodzi o kasę. W końcu grudzień to święta, wolne itp. Rodziny się zjeżdżają, więc kasy będzie więcej.
Image
Roach
a.k.a. Baren Kalmer
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`tracbesuliik
Miejscowość: Skomielna Biała
Posty: 895

Re: Epizod VII

Postprzez Krayt » 12 Lis 2013, 23:42

Tylko żeby nie było kolejnego Holiday Special'u :P
Krayt
a.k.a. Muun Shiv
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rabka-Zdrój
Posty: 284

Re: Epizod VII

Postprzez Roach » 12 Lis 2013, 23:48

To mi się akurat podobało :)
Image
Roach
a.k.a. Baren Kalmer
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`tracbesuliik
Miejscowość: Skomielna Biała
Posty: 895

Re: Epizod VII

Postprzez Delta13 » 13 Lis 2013, 00:51

Ale jest Holiday animowane i filmowe. To animowane jest jeszcze spoko ale ten film... koszmar.
Delta13
Były Członek
Posty: 2616

Re: Epizod VII

Postprzez X-Yuri » 13 Lis 2013, 00:55

D, jeśli pod 'animowane' masz na myśli to z Bobą to to stanowi część tego filmowego, oni to tam bodajże oglądają w ramach fabuły ; d

Roach, niekoniecznie chciałbym żeby powtórzyli to w E VII i z całego filmu jedna fajną rzeczą była jedna występująca w nim animacja : P (Chyba, że uważasz za fajne CAŁOŚĆ, ale wtedy byłbyś 1szą taką osobą jaką znam ; d)
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Epizod VII

Postprzez Delta13 » 13 Lis 2013, 01:58

A faktycznie, mój błąd. Ale to jedyna rzecz którą człowiek może zapamiętać bez uszczerbku na zdrowiu.
Delta13
Były Członek
Posty: 2616

Re: Epizod VII

Postprzez Araxuss » 13 Lis 2013, 04:14

Cóż, ja zapamiętałem tego karłowatego wookie i kilka innych.. "nie dość fajnych" pomysłów. Od kąt zobaczyłem Holiday Specials, nigdy nie byłem już taki sam jak wcześniej. To draństwo jest niebezpieczne.

Image

"Niektórzy ludzie nie potrzebują żadnej logiki ani pieniędzy.
Nie można ich kupić, torturować ani negocjować z nimi.
Niektórzy chcą tylko patrzeć, jak świat płonie."

Image
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Epizod VII

Postprzez Haal » 13 Lis 2013, 20:28

Holiday Special należy oglądać tylko po zażyciu morfiny. Żeby oczy nie bolały za bardzo. :D
Plany, same plany. A przydałoby się już zacząć coś robić...
Haal
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Warszawa
Posty: 102

Re: Epizod VII

Postprzez Serim'ika » 17 Lis 2013, 13:52

Przyznaję, że nie lubię śledzić każdego zdjęcia, plotki i wieści z planu, bo człowiek za bardzo nastawia się na niewiadomo co i bywa zawiedziony nawet jeśli film jest rzeczywiście dobry. W takim ogólnym sensie jednak jak pierwszy raz ogłosili, że będzie VII epizod to tańczyłam (dosłownie), bo co jak co, ale dla ludzi w moim wieku i w dół to jest pierwsza okazja by zobaczyć w kinie NOWY epizod, PREMIERĘ i tak dalej ^^ Choć mój entuzjazm może wynikać po trochu z tego, że nie znam zbyt wielu książek po VI epizodzie i cóż, uwielbiam ładnie nakręcone filmy powalające widokami i statkami, a Abrams (choć skądinąd mam pewne drobne zastrzeżenia do niego jako do reżysera) i Gwiezdne Wojny brzmią jak bardzo widowiskowy wizualnie i muzycznie film.
Serim'ika
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wrocław
Posty: 150

Re: Epizod VII

Postprzez Delta13 » 17 Lis 2013, 15:35

I znów człowiek zastanawia się o czym świadczy że był na dwóch premierach...
Delta13
Były Członek
Posty: 2616

Re: Epizod VII

Postprzez Haal » 20 Lis 2013, 01:04

Ja też byłem na dwóch premierach. Na Ataku Klonów w przedszkolu i potem na trójce. Stary się nie czuję ;)
Plany, same plany. A przydałoby się już zacząć coś robić...
Haal
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Warszawa
Posty: 102

Re: Epizod VII

Postprzez X-Yuri » 18 Mar 2014, 21:31

http://starwars.com/news/star-wars-epis ... -2014.html No i znamy orientacyjną datę Ep VII - ~34 ABY.

No zobaczymy ; )
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Epizod VII

Postprzez Vhipir » 29 Kwi 2014, 19:50

http://starwars.com/news/star-wars-epis ... unced.html

Łee, żadnych przystojnych młodych gości. xD
Na radarze widać już dyskotekową planetę.
Vhipir
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld'oyule Sur'ulurar
Miejscowość: Poznań / Bydgoszcz
Posty: 785

Re: Epizod VII

Postprzez X-Yuri » 29 Kwi 2014, 20:07

Jak zobaczyłem Isaac to na pół sekundy nawet coś tam we mnie drgnęło, ale zaraz doczytałem imię... ; d
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Epizod VII

Postprzez Haal » 01 Maj 2014, 22:37

Właściwie dziwna jest ta nowa załoga. Żadnych bardzo znanych twarzy, a przecież pojawiały się tam nazwiska najróżniejszych gwiazdek Hollywood. Mi się to podoba, będzie świeżo i na dodatek żaden z nowych aktorów nie będzie się jakoś super mocno kojarzył z inną postacią. Daję wieeeeeeeeeeeeeelki kredyt zaufania Jar Jar'owi Abramsowi w tej kwestii :)
Plany, same plany. A przydałoby się już zacząć coś robić...
Haal
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Warszawa
Posty: 102

Re: Epizod VII

Postprzez Radok » 02 Maj 2014, 13:20

Haal napisał(a):Właściwie dziwna jest ta nowa załoga. Żadnych bardzo znanych twarzy, a przecież pojawiały się tam nazwiska najróżniejszych gwiazdek Hollywood. Mi się to podoba, będzie świeżo i na dodatek żaden z nowych aktorów nie będzie się jakoś super mocno kojarzył z inną postacią. Daję wieeeeeeeeeeeeeelki kredyt zaufania Jar Jar'owi Abramsowi w tej kwestii :)


No... faktycznie "żadnych" znanych twarzy :roll: . Chociażby taka "gwiazdka" jak pan Max von Sydow (legendarny Judge Fargo, czy Doktor Kynes) albo zupełnie "nieznany" Andy Serkis, czy nie przymierzając jedyny aktor, który się "wybił" z pierwotnej obsady Gwiezdnych Wojen - Harrison Ford (no ale masz rację ten nie jest "nowy" w składzie). :roll:
Dla mnie, poza wymienionymi osobami jest bez jakiś rewelacji - obawiam się, że to właśnie te osoby zdominują cały Ep. 7 - cóż kolejny argument by olać ten film :evil:
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Epizod VII

Postprzez Araxuss » 02 Maj 2014, 13:37

Mam co do tego złe przeczucia....

Ale wciąż jeszcze jest nadzieja, może nie spieszą tego filmu.
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Epizod VII

Postprzez Tala Iveris » 02 Maj 2014, 19:49

Andy Serkins - kto oglądał LOTRa i Hobbita ten wie, że to Gollum :D
"Uważaj, co mówisz, bo inaczej wykopiesz sobie językiem grób."
Tala Iveris
Były Członek
Posty: 189

Re: Epizod VII

Postprzez Haal » 03 Maj 2014, 00:33

No... faktycznie "żadnych" znanych twarzy :roll: . Chociażby taka "gwiazdka" jak pan Max von Sydow (legendarny Judge Fargo, czy Doktor Kynes)


Nie znam, myślę że niewiele osób go zna. :roll:

Andy Serkis

Oh, pardon. Zapomniałem o Serkisie. I to jest koniec listy osób które znam z nowej obsady. Podtrzymuję swoją tezę.

A Harrison Ford nie wybił się wyłącznie na Gwiezdnych Wojnach, raczej na American Grafitti w którym grał wcześniej i z którego Lucas wziął go do roli Hana. Przy okazji warto wiedzieć, że postać Forda czyli Bob Falfa ma charakterek podobny do Solo. http://www.youtube.com/watch?v=QOgqUHk-zDY No może Han by nie rozpirzył tego Chevroleta :D :roll: :roll: :roll: :roll:
Plany, same plany. A przydałoby się już zacząć coś robić...
Haal
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Warszawa
Posty: 102

Re: Epizod VII

Postprzez Radok » 03 Maj 2014, 19:15

A widzisz, to Ty nie znasz Von Sydowa, zatem nie pisz tutaj tekstu "nieznani" - bo koleś ma dość bogaty dorobek artystyczny. Ja kinomaniakiem nie jestem, a aktora widziałem w kilku dobrych filmach. I nie myśl ile osób go zna, bo się możesz pomylić. To, że Ty go nie znasz nie znaczy, że koleś wypał sroce spod ogona.

Poza tym nie napisałem, że Ford się wybił na SW, a że w ogóle się wybił. Ale to drobiazg.




Jak przeczytałem skład obasady ucieszyłem się tylko na kilka nazwisk, co do reszty przyszedł mi z pomocą wujek google - hm... powiem tak, teraz już wiecie co Fani STAR TREK'a przeżywali w 2009 roku :P
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

PoprzedniaNastępna

Wróć do Książki, komiksy, gry, seriale, filmy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron