Rozprawy nad TCW

...spod znaku Star Wars

Moderator: KEDIN

Re: Rozprawy nad TCW

Postprzez RexVao » 16 Gru 2012, 17:54

Dla mnie TCW jest jak bajka dla dzieci i tylko to, obraz wojen nakreślają u mnie książki, komiksy i CW Tarkowskiego. I to wcale nie zmienia faktu że TCW nie nawidze tak samo jak Filoniego.
Image
RexVao
a.k.a. Rex
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Zabrze
Posty: 496

Re: Rozprawy nad TCW

Postprzez Delta13 » 16 Gru 2012, 18:47

Wiesz bajką dla dzieci wielu nazwało by całe uniwersum SW. Może spodziewam się za wiele, ale TCW powinno być przyjazne także starym wyjadaczom. Nie muszę widzieć krwi żeby dobrze się bawić, zresztą ile to wielkich serii komiksów obyło się bez krwi. Nie mam nic przeciwko humorowi, ani treścią przyjaznych dzieciom. I to co denerwuje mnie (zwłaszcza w tym sezonie) to brak szacunku dla widza, i przeciąganie nudnej fabuły. Oczywiście jak i wy mam obiekcje do pewnych postaci które nie do końca wpisują się w kanon. Ale na pewno nie użył bym słowa nienawiść w stosunku do owego "dzieła" i jego twórców.
Delta13
Były Członek
Posty: 2616

Re: Rozprawy nad TCW

Postprzez RexVao » 16 Gru 2012, 19:05

No może troche przesadziłem chodziło bardziej o niszczenie kanonu fanom którzy więcej przeżyli i wiedzą więcej o SW niż Filoni
Image
RexVao
a.k.a. Rex
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Zabrze
Posty: 496

Re: Rozprawy nad TCW

Postprzez Rate » 16 Gru 2012, 20:27

1 odc. TCW nowego sezonu jest dowodem, że Filoni ma mała wiedzę na temat SW
Take a look to the sky just before you die

Image
Rate
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Podkowa Leśna
Posty: 743

Re: Rozprawy nad TCW

Postprzez Araxuss » 16 Gru 2012, 22:10

Czasem zastanawiam się czy on (Dave Filoni) aby napewno widział wszystkie epizody sw i czy wie co właściwie dzieje sie w epizodzie 3 ;)
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Rozprawy nad TCW

Postprzez Rate » 16 Gru 2012, 23:37

Sądząc po TCW chyba nie.
Take a look to the sky just before you die

Image
Rate
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Podkowa Leśna
Posty: 743

Re: Rozprawy nad TCW

Postprzez Gajowy » 17 Gru 2012, 15:32

Roach napisał(a):Uważasz Starkillera za podróbkę Vadera (oczywiście tego w zbroi)?

Ja uważam. Przecież jest, jeśli pamiętam fabułę. Choć może nie tyle podróbką co zastępcą/następcą ale w zamyśle twórców miał być nowym Vaderem tak by było to widoczne.
A sam temat... staje się coraz słabszy - coraz mniej merytorycznej krytyki, coraz więcej przekrzykiwania się jak bardzo TCW ssie.
It is good to restore the natural order of things after a period of such disarray, don't you agree?
I już my - weterani tylko / Nie pojmujący co się dzieje...
Gajowy
a.k.a. Kurs`ika
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld'oyule Sur'ulurar
Miejscowość: Łódź / Toruń / Piotrków Trybunalski /
Posty: 1459

Re: Rozprawy nad TCW

Postprzez Radok » 17 Gru 2012, 15:54

A wiecie co Wam powiem, jak byłem młodym, pięknym człowiekiem biegając sobie po rodzinnym mieście pojawiały się ciekawie dyskusje na temat Ep. I, że to herezja, że niszczy kanon (bo "nowa trylogia go niszczy i jest całkowicie od czapy, mało tego niszczy największe zaskoczenie w historii kina o jakim dowiadujemy się w Ep V, gdy to Łukasz zastanawia się jak będzie się teraz w kiblu podcierał, dostaje info jeszcze o swoim rodzicu). Że to bajka dla dzieci (nie zaprzeczajcie mi tylko, bo Ep. I jest taak naiwny, że czasem aż w oczy bolą (odczarowało mi go dopiero wydanie na BD... troszkę graficznie poprawili film i stał się mniej cukierkowy), że psuje trylogię i niszczy kanon. A teraz moi drodzy przypomnijcie sobie ilu z Was właśnie dzięki Ep I i Ep. II (do którego zarzuty też mam jako fan starej trylogii) zainteresowało się tym Uniwersum? Za kilka lat kilku młodych ludzi zafascynowanych TCW sięgnie po Ep. I, II, III, czy wreszcie zapozna się z Klasyczną Trylogią i zassie się w tych klimatach i może zasili nasze szeregi. Nie mam zamiaru tu przekonywać Araxussa (bo się chłopak nie da i jego stanowisko jest dość twarde) czy kogokolwiek, ale nie skreślam też ostatecznie TCW (co prawda muszę jeszcze obejrzeć do końca poprzedni sezon i nadrobić ten) bo istnieje w nim potencjał rekrutacyjny.
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Rozprawy nad TCW

Postprzez Araxuss » 17 Gru 2012, 16:02

Pozostaje czekać i mieć nadzieje że kolejne odcinki najnowszego sezonu w których pojawią się mando, będą w miarę znośne i robione również z uwzględnieniem starszych fanów.
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Rozprawy nad TCW

Postprzez Delta13 » 17 Gru 2012, 16:20

Cieszmy się że uniwersum żyje, cieszmy się że wrasta zainteresowanie czasami starej republiki, cieszmy się że mają wyjść nowe epizody, bo nawet jeżeli nie wyjdą najlepiej to poruszą wyobraźnie milionów. Szkoda tylko że TCW, wg. mnie nie szanuje widza, mam nadzieję że nie rozleje się to na całość twórczości LA. Radok, nawet w profilu mam podkreślone to jak zareagowałem na Ep. I, mimo to rozumiem że potrzebny był prolog, który nie mógł przedstawiać tylko surowych faktów i musiał zawierać sceny akcji. Ep. I na pewno nie jest moim numerem 1, a bardzo możliwe że jest na samym końcu natomiast można powiedzieć że w każdym Ep. jest coś naiwnego (i nie wytłumaczalnego stwierdzeniem "bo to jest SF"), ale jak każdy fan chciałbym dodać do filmów pewne elementy, choćby po to aby laicy inaczej podchodzili do pewnych faktów. Dość oczywiste jest to że marzy mi się pokazanie prawdziwego oblicza obu Fettów. A już tak na zakończenie, chętnie zobaczył bym coś w stylu I.M.P.S., tyle tylko że trochę szerzej pokazane, miło było by zobaczyć potyczki Imperium z punktu widzenia zwykłego żołnierza.
Delta13
Były Członek
Posty: 2616

Re: Rozprawy nad TCW

Postprzez Adenn Tor » 17 Gru 2012, 17:37

Delta masz racje, fajnie było by zobaczyć jak zwykli żołnierze postrzegali dany konflikt. Co do TCW to morze być już tylko lepiej, już bartdziej nie da się tego zchszanić. Mam szczerą nadzieję że nie będe musiał mówić własnym dziecią " Za moich czasów Star Warsy były leprze" ;)
"Tam gdzie giną słowa zaczynają się czyny"
Image
Adenn Tor
a.k.a. Adenn Tor
Mando'evaar
Awatar użytkownika
Twierdza: Warszawa
Miejscowość: Warszawa
Posty: 198

Re: Rozprawy nad TCW

Postprzez Roach » 17 Gru 2012, 20:05

Ale niektóre odcinki są fajne. No nie powiesz mi Rate, że Bitwa o Umbarę w 4 sezonie Ci się nie podobała.
Image
Roach
a.k.a. Baren Kalmer
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`tracbesuliik
Miejscowość: Skomielna Biała
Posty: 895

Re: Rozprawy nad TCW

Postprzez Delta13 » 17 Gru 2012, 20:22

No muszę przyznać że bardzo lubię tą historię, szkoda tylko że to nie Rex dokonuje egzekucji, nadało by mu to "charakteru".
Delta13
Były Członek
Posty: 2616

Re: Rozprawy nad TCW

Postprzez RexVao » 17 Gru 2012, 20:28

To była głupia scena bo przecież Rex raczej by się nie wachał
Image
RexVao
a.k.a. Rex
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Zabrze
Posty: 496

Re: Rozprawy nad TCW

Postprzez Roach » 19 Gru 2012, 19:19

Ale egzekucji na Kreelu czy Fivsie?
Image
Roach
a.k.a. Baren Kalmer
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`tracbesuliik
Miejscowość: Skomielna Biała
Posty: 895

Re: Rozprawy nad TCW

Postprzez Delta13 » 19 Gru 2012, 19:26

Na Kreelu rzecz jasna.
Delta13
Były Członek
Posty: 2616

Re: Rozprawy nad TCW

Postprzez Roach » 19 Gru 2012, 19:31

A to fakt, mógł strzelić, ale wcale nie zmalała moja sympatia do niego za to, że nie strzelił.
Image
Roach
a.k.a. Baren Kalmer
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`tracbesuliik
Miejscowość: Skomielna Biała
Posty: 895

Re: Rozprawy nad TCW

Postprzez Delta13 » 04 Sty 2013, 01:55

Na oficjalniej stronie pojawił się zwiastun nowego odcinka TCW. Pojawia się tam Klon który jest M.I.A. - Missing In Action skąd też nazwa odcinka. Zważając że zaginął za linią wroga mam dobre przeczucia, i liczę że w szafie trzyma pancerz typu KATARN.
Delta13
Były Członek
Posty: 2616

Re: Rozprawy nad TCW

Postprzez Tarmus » 04 Sty 2013, 19:25

Co do TCW mnie kilka żeczy na serio dziwi w tym...czymś
-Czemu super klon ARC Rex strzela na 50000km swoim małym blasterkiem i rozwala jednym strzałem...wszystko!
-Druga żecz,rozumiem że klony to żywe istoty itd. ale w TCW przesadzają!Ostatnio oglądołem to i klon strzelił foha i nie poszedł na pole bitwy!klonom wpajano że walczą dla Republiki!
Republika zawsze wygrywa!Jedi są "cool" klony są "cool" a jak pokazali Mandalorian w TCW nikt nie wiedział kto to jest!
Ostatnio schwytali Asoke i ona pozabijała,wymordowała cały obóz Mandalorian!jak?!jakim cudem zabiła 20 Mandalorian jak jakieś bezbronne świnie!?już w TCW cywil może zabić Grivesa!
Sory że wszystko jest w wykrzyknikach ale ja tych "klon warsów" nienawidzę,jak można wydać kasę na jakiś nie kanoniczny serial?
Ostatnio edytowany przez Tarmus, 05 Sty 2013, 18:55, edytowano w sumie 1 raz
Tarmus
a.k.a. Tarmus
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Poznań
Posty: 352

Re: Rozprawy nad TCW

Postprzez Rate » 04 Sty 2013, 21:17

Problem w tym vod, że to "kanoniczny serial"
Take a look to the sky just before you die

Image
Rate
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Podkowa Leśna
Posty: 743

Re: Rozprawy nad TCW

Postprzez Tarmus » 04 Sty 2013, 21:32

Faktycznie,zle dobralem słowa,chodziło mi że nieopłaca się wydawać kasy na głupoty :D
Tarmus
a.k.a. Tarmus
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Poznań
Posty: 352

Re: Rozprawy nad TCW

Postprzez RexVao » 04 Sty 2013, 21:33

I Filoniego osik opchodzi że niszczy kanon jeśli wogóle wie co to kanon.
Image
RexVao
a.k.a. Rex
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Zabrze
Posty: 496

Re: Rozprawy nad TCW

Postprzez Tarmus » 04 Sty 2013, 21:35

wątpie Vod jagby wiedział,zrobił z tego niezłe bagna,powinni wywalić Filoniego i TCW ogłośić za zakończone.
Tarmus
a.k.a. Tarmus
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Poznań
Posty: 352

Re: Rozprawy nad TCW

Postprzez Kyr'galaar » 04 Sty 2013, 22:01

Delta13 napisał(a):Na oficjalniej stronie pojawił się zwiastun nowego odcinka TCW. Pojawia się tam Klon który jest M.I.A. - Missing In Action skąd też nazwa odcinka. Zważając że zaginął za linią wroga mam dobre przeczucia, i liczę że w szafie trzyma pancerz typu KATARN.



Su'cuy Vode czy Myślimy o tym samym klonie??
Naasad'guur Mhi Mhi n'ulu
Kyr'galaar
a.k.a. Kyr'
Były Członek
Miejscowość: Dobczyce
Posty: 56

Re: Rozprawy nad TCW

Postprzez Delta13 » 04 Sty 2013, 22:44

Clone Commando Gregor rzecz jasna. Jeżeli mogę odnieść się do poprzednich postów. Rex nie strzela na nie wiadomo jakie dystanse, i nie zawsze trafia, warto też dodać że od dziecka jest przyuczany do używania określonego sprzętu więc na-pewno radzi sobie lepiej niż zwykły rekrut. Klony były "programowane" ale nie były zombie, więc przypuszczam że jak to u istot żywych zdarzały się wyjątki. Mando, Mando nie równy to że ktoś nosi beskar'gam nie znaczy że zabija Jeti gołymi rękoma. Jak nie przepadam za rycerzykami to muszę im oddać że są trudnym przeciwnikiem.
Delta13
Były Członek
Posty: 2616

Re: Rozprawy nad TCW

Postprzez Gajowy » 05 Sty 2013, 13:22

Jaka ładna odpowiedź D13!

Od siebie dodam jeszcze tylko...
Sory że wszystko jest w wykrzyknikach ale ja tych "klon warsów" nie nawidze,jak można wydać kase na jakiś nie kononiczny serial?


Hm. Kanoniczny, czy nie... Kasa zainwestowana w produkcje zwraca się twórcom wielokrotnie. Dlatego że TCW ogląda masa dzieciaków które to kręci, oprócz tego dorośli fani SW. Sam to oglądasz! Może nie płacisz za to... Trudno. I ja do własności intelektualnej mam mieszane uczucia. Ale oglądasz, mimo że wyraźnie 'nie nawidzisz'. Ben Kenobi mawiał:
Kto jest większym głupcem: sam głupiec, czy głupiec, który za nim podąża?
No więc jak to jest?

I jeszcze z innej beczki. Większość przeglądarek ma funkcję autokorekty, oprócz tego taki bajer posiadają pakiety biurowe, jak choćby popularny Word. Ewentualnie pozostaje żmudne wertowanie słownika ortograficznego. Jeżeli jeszcze raz zobaczę w Twoim poście rażące błędy ortograficzne to inaczej porozmawiamy. Zgoda, Tarmus?

Mały EDIT, bo mi to spokoju nie daje.

Przekształciłem Twoje zarzuty do TCW na epizody Sagi.
- czemu super dzieciak Anakin Skywalker ni stąd ni zowąd wlatuje w sam środek okrętu Federacji Handlowej i jednym strzałem rozpyla ją na atomy?! Oczywiście prowadzi to także do wyłączenia droidów prowadzących atak na ziemi? (Ep. I)
- Rebelia zawsze wgrywa! Dlaczego gość o takiej sławie jak Boba Fett nie radzi sobie na barce Jabby i daje się wrzucić do Jamy Carcoon? A Ewoki które dzidami i kamieniami rozwaliły oddział? (Ep. VI)
- I jak to jest że każdy ze szturmowców, w pełnych zbrojach, zwija się od jednego strzału, w dodatku nie potrafią wcelować w nikogo z bandy rebeliantów, często bez wyszkolenia wojskowego ani bez pancerza? (ep. IV)

Można jeszcze wyliczać. Nie zarzucicie chyba filmom, zwłaszcza Starej Trylogii, że jest bezsensu?
Trochę dystansu, mniej spiny.
It is good to restore the natural order of things after a period of such disarray, don't you agree?
I już my - weterani tylko / Nie pojmujący co się dzieje...
Gajowy
a.k.a. Kurs`ika
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld'oyule Sur'ulurar
Miejscowość: Łódź / Toruń / Piotrków Trybunalski /
Posty: 1459

Re: Rozprawy nad TCW

Postprzez Ijaat Intari » 05 Sty 2013, 14:03

Gajowy napisał(a):Można jeszcze wyliczać. Nie zarzucicie chyba filmom, zwłaszcza Starej Trylogii, że jest bezsensu?
Trochę dystansu, mniej spiny.


W tej kwestii się w pełni z tobą zgodzę. Ludzie więcej tolerancji! nie mówię, że od razu ma każdy z radosnym piskiem dziecka oglądać TCW... Każda skrajność jest zła! Trzeba znaleźć punkt równowagi! TCW jest niekanoniczne to prawda, ale to nie znaczy, że macie zaraz wszystko bluzgać... jak inaczej chcecie dojść do najmłodszego pokolenia fanów? Pokazując czterolatkowi którąś część ze starej trylogii? Co taki dzieciak z tego pojmie? Racja, niektóre może to zafascynuje (jestem tego przykładem) ale według mnie robiąc eksperyment i pokazując np. 100 dzieciakom w wieku 4-8 lat np. 4 część i innej setce TCW to mogę sie założyć, że o wiele więcej polubi SW za pośrednictwem TCW. Takie jest moje zdanie.

PS. Rada dla dyslektyków i osób mających problemy z ortografią. Przed umieszczeniem jakiegokolwiek posta na jakiej ktokolwiek stronie czy forum, najlepiej wklejać napisany tekst do worda i poprawić błędy które zaznaczy. Ja tak robie za każdym razem xD i w miarę to działa.
Ijaat Intari
a.k.a. DELTA 38
Mando'ad
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Będzin
Posty: 348

Re: Rozprawy nad TCW

Postprzez Araxuss » 05 Sty 2013, 15:24

Jest na to jeszcze inna metoda. Nie oglądać TCW i się nie denerwować
Ja nie trawię tej **bajki** ale uznałem że po za udanym zamachem na Filoniego nic więcej nie można zrobić by to ukrócić,. Dlatego zwyczajnie przestałem to oglądać, bo nie chce się niepotrzebnie denerwować. Śledzę tylko co jakiś czas o czym ewentualnie będą odcinki w przyszłości bo chcę wiedzieć co tam u Dave Watchów :) ale małych adeptów jedi których i tak czeka rozkaz 66 nawet nie mam ochoty oglądać, bo to z pewnością nie jest adresowane do mnie.

Mądra rada Araxussa: Jeśli oglądasz tcw i nie chcesz zobaczyć kolejnego wspaniałego zwycięstwa Ahsoki Tano nad twoimi ulubionymi postaciami, to wyłącz TV i spróbuj o tym zapomnieć. Hej, po prostu uznajmy że to się nigdy nie wydarzyło ;)
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Rozprawy nad TCW

Postprzez X-Yuri » 05 Sty 2013, 16:50

Gajowy napisał(a):Można jeszcze wyliczać. Nie zarzucicie chyba filmom, zwłaszcza Starej Trylogii, że jest bezsensu?
Trochę dystansu, mniej spiny.


No ja od dawna zarzucam TESBowi że zrujnował Kanon - patrz ojciec Luke`a ; p Było jasno wiadomo z pierwszego filmu że nie żyje, zginął, a Ci go wzieli i przywrócili do życia w postaci 1 z głównych bohaterów filmu : P
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Rozprawy nad TCW

Postprzez Araxuss » 05 Sty 2013, 19:36

X-Yuri napisał(a):
Gajowy napisał(a):Można jeszcze wyliczać. Nie zarzucicie chyba filmom, zwłaszcza Starej Trylogii, że jest bezsensu?
Trochę dystansu, mniej spiny.


No ja od dawna zarzucam TESBowi że zrujnował Kanon - patrz ojciec Luke`a ; p Było jasno wiadomo z pierwszego filmu że nie żyje, zginął, a Ci go wzieli i przywrócili do życia w postaci 1 z głównych bohaterów filmu : P



Dla mnie rozwalanie kanonu to nie wprowadzanie zmian tylko wprowadzanie zmian na gorsze.
Przykładowo: Rozwalenie slave'a 1
Dave Filoni rozwalił slave'a 1 bo dzieciaki chciały zobaczyć wybuch......
Potem tłumaczył się że Fett go odbudował (ciekawe jak skoro ze slave'a prawie nic nie zostało)

A teraz inna sytuacja ze zmian w kanonie:
Okazuje się że Boba Fett jest klonem. To wywołuje mieszane uczucia, bo Fett traci na tajemniczości ale za to otrzymujemy postać Jango Fetta i następstwa istnienia tej postaci jak np komiks
"Jango Fett: Open season" (Jango Fett - Łowy) który nawiasem mówiąc jest moją biblią a gdyby nie Jango nigdy by nie powstał.

Takie *ZMIANY* z których nic nie wynika i które nie wnoszą nic dobrego po za sprzecznościami i nieuzasadnioną głupotą określiłbym mianem *PSUCIA KANONU*
Zmiany które trochę zmieniają postrzeganie przez nas świata sw ale nie wykluczają wcześniejszego kanonu i dzięki nim otrzymujemy coś fajnego nie są już *PSUCIEM*

Przynajmniej ja tak to postrzegam.
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Rozprawy nad TCW

Postprzez X-Yuri » 05 Sty 2013, 19:40

Araxuss napisał(a): (ciekawe jak skoro ze slave'a prawie nic nie zostało)



Źródło jakieś tego ? : P
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Rozprawy nad TCW

Postprzez Araxuss » 05 Sty 2013, 20:04

X-Yuri napisał(a):
Araxuss napisał(a): (ciekawe jak skoro ze slave'a prawie nic nie zostało)



Źródło jakieś tego ? : P


http://www.youtube.com/watch?v=u9cqeElZSaM&feature=player_detailpage#t=1231s

Nie pokazali szczątków pojazdu ale widać jak traci skrzydło a potem rozbija się i widać eksplozje. Skoro eksplodował to uszkodzenia muszą być poważne. Czy widział ktoś kiedyś pojazd nadający się do czegokolwiek po tym jak ów pojazd eksplodował kulą ognia rozbijając się o ziemię? Slave raczej nie jest wyjątkiem. To jak z Maulem. Koleś który został przecięty w pasie i zabity a potem wpadł do szybu jest definitywnie martwy. Ale definicja śmierci według Filoniego jest inna. Jeśli nie widać martwego ciała to nie ma morderstwa, mimo że Maul zginął w chwili gdy obi przecina go w pasie. NAwet gdyby nie zginął to zabił by go upadek, a nawet gdyby jakimś cudem nie rozbryzgał by się na dnie tego szybu uderzając o podłogę albo cokolwiek to tam było to przecież ile można żyć w takim stanie bez pomocy medycznej? Nie wieże jakoś że na dnie tego szybu czekał Sokół milenium z Droidem medycznym na pokładzie :D I że kogoś tak mocno uszkodzonego da się jeszcze odratować w takich warunkach. Dave ma nas chyba za idiotów. Ale wracając do slave'a: Eksplodował a Fett został zabrany na Coruscant i zamknięty w więzieniu razem z kryminalistami gdzie spędził trochę czasu zanim uciekł. Przez cały ten czas spalone bezużyteczne szczątki slave'a leżały sobie na pustyni i nikt się nimi nie zainteresował, żaden złomiarz pokroju Jawy tego nie zabrał. Niebywałe. Po latach Fett wraca i z tego spalonego złomu i pojedynczych blach odbudowywuje Slave'a 1 (JAK?!)
Wiele jestem wstanie usprawiedliwić, ale to nie mieści mi się zwyczajnie we łbie.
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Rozprawy nad TCW

Postprzez X-Yuri » 05 Sty 2013, 20:08

Czyli w skrócie, nie masz źródła że prawie nic z niego nie zostało : )

A Slavem zaopiekował się Hondo i już widzieliśmy go ponownie w akcji^
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Rozprawy nad TCW

Postprzez Araxuss » 05 Sty 2013, 20:14

A darth maul zbudował sobie nogi pająka sam gdy umierał na dnie szybu. To troche zbyt wiele jak na moją tolerancje ;)
Ale niche będzie uznaje że to ze Slave,m jest wykonalne acz kolwiek bardzoooo naciągane...

Edit
Ale i tak uważam że wysadzenie Slave'a przez Ahsokę było kompletnie nie potrzebne.
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Rozprawy nad TCW

Postprzez X-Yuri » 05 Sty 2013, 20:21

Czemu naciągane?

To było... gdzieś, zabij, nie wiem w którym źródle, jakaś książka albo opowiadanie z Bobą.
Ktoś zostawił w przestrzeni niewidzialny ekran o który lecący Slave miał się rozbić - ten ktoś obserwował całość z drugiej strony. i faktycznie, zobaczył poteżną eksplozję, założył że Slave`a zniszczył.
Tyle, że Fett zauwazył co się święci i przed tą piułapką wykonał obrót, wyrzucił minę (stąd ekslozja) a sam wykonał mikroskok.
Była eksploozja, postronni stwierdzili że Fett nie żyje, Slave zniszczony... ; p
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

PoprzedniaNastępna

Wróć do Książki, komiksy, gry, seriale, filmy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron