Mandalorianie w The Clone Wars

...spod znaku Star Wars

Moderator: KEDIN

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez hashhana » 15 Sty 2012, 15:08

X-Yuri napisał(a):Nie sądze, by mu zależało na Silnej Mandalorze, pełnej wojowników ITD, Banda Pacyfistow bedzie zdecydowanie mniej grozna dla jego planowanego Nowego Ładu ; p

Takze w sumie, to az dziwne ze Dooku nie zachecal Vizsli do samobojczej akcji samodzielnego odbicia Mandalory...


Wiesz, to mnie teraz zaczęło zastanawiać. Skoro nie zależało mu - w co wierzę - na silnej Mandalorze... to po co w ogóle angażować się w ten konflikt? Nie lepiej było mu zostawić DW samej sobie, by sprawiali tam kłopoty, ale bez powiązania do Sepów? Republika musiałaby i tak się nimi martwić/zajmować, a jednocześnie DW nie wchodziłaby Dooku w drogę. Jakoś nikt nie wspominał, że walczyli w innym sektorze, niż Mandalora, więc jaki był z nich pożytek dla Separatystów? Oprócz tego, że nagle zrobili sobie z nich wrogów?
Póki co konflikt Vizsla-Satine wydawał się być tylko miejscową "wojenką".

Co też przypomniało mi inny fragment - w odcinku o Korupcji na Mandalorze, gdy któryś tam z polityków/doradców oskarżał o problemy DW, Satine stwierdziła, że Pre by się do tego nie posunął (do zatrucia dzieci? czy jakoś tak). Co było fajnym motywem, że Satine spostrzega go jako wroga, ale z zasadami. A tu nagle z militarnego oddziału zrobiła się dzicz i Pre odstaje od poprzedniej charakterystyki. Nie trafiona sprawa...
Zabij człowieka - będziesz mordercą.
Zabij miliony - będziesz zdobywcą.
Zabij wszystkich - będziesz bogiem.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Kuj żelazo, okute serce nie pęka (T. Miciński)
hashhana
a.k.a. Uur
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrgalaar
Posty: 368

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez Araxuss » 15 Sty 2012, 16:35

_
Ostatnio edytowany przez Araxuss, 09 Lis 2017, 21:37, edytowano w sumie 1 raz
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez X-Yuri » 19 Sty 2012, 10:57

Preview najbliższego odcinka, z Bobą : D

Bidaczyna fryza zmienić musiał... : D

Czekam na odcinek.
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez X-Yuri » 21 Sty 2012, 06:45

No i po premierze kolejnego odcinka

Małóo Boby w sumie, sam odcinek też... wstep jedynie stanowi.. Zobaczymy jak to bedzie się krecić dalej...

Ech, di`kutla jetiise...


<<<Nie prosic ZNOW o linki tutaj, khem>>>
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez hashhana » 21 Sty 2012, 21:30

Odcinek nie wypadł tak źle --- albo inaczej: wypadł by o wiele lepiej (wg mnie), gdyby tak okropnie nie wprowadzili wątku ASa i Obiego. No proszę! A co z Jabiim i sytuacją późniejszą, kiedy to AS wyczuł "zmarłego" mistrza w kolejnym sektorze, a tu stał z nim twarzą w twarz i nic? Po coś w końcu mają tą Moc, eh. Paskudna sprawa.

Samo więzienie spoko wypadło, tylko czemu klony słuchają więźnia? Hmmm. I jeszcze jedno... czemu Boba, jako nieletni w standardach Republiki (i nawet Mando) siedzi w więzieniu z dorosłymi? Nie mają tam jakiś zakładów poprawczych/karnych dla nieletnich? (Wnioskuję z braku kobiet, że to więzienie męskie, tym dziwniejszy brak podziału na wiek skazanych).
I mam nadzieje, że Bossk po prostu grał swoją rolę w planie CB, a nie, że tu kumpel Boby znikąd. Bo tego nie zdzierżę...

Cóż, nie mogę powiedzieć, że czekam z niecierpliwością na następny odcinek. Ale pewnie zobaczę, by mieć lepszy punkt oceny.
Zabij człowieka - będziesz mordercą.
Zabij miliony - będziesz zdobywcą.
Zabij wszystkich - będziesz bogiem.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Kuj żelazo, okute serce nie pęka (T. Miciński)
hashhana
a.k.a. Uur
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrgalaar
Posty: 368

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez X-Yuri » 28 Sty 2012, 15:11

Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez Urthona » 01 Lut 2012, 16:45

Filoni mówi na FB:

Pytanie: Chciałbym zapytać, czy zobaczymy rewolucję na Mandalorze. "The Essential Atlas" wspomina, że klon Alpha-02 "Spar" był tym, który przywrócił planetę do jej wojowniczej przeszłości. Czy zobaczymy to wydarzenie i, co ważniejsze, co się stanie z Satine?

Odp. : To, co widzieliście w odcinkach ze Strażą Śmierci w tym sezonie, to tylko mały zaczątek tego, co ma się stać. Myślę, że Mandalorianie to nasz najlepszy akt w przyszłym sezonie. Jeśli chodzi o Spara, to musicie zrozumieć, że w filmach i serialu klony nie identyfikują się z Mando. Większość z nich nigdy nie spotkała Jango, a serial skupia się raczej na indywidualnej kulturze, którą wytworzyli sklonowani żołnierze, a nie przejęli od kogoś, z kim praktycznie nie mieli kontaktu. Satine powróci i obiecuję, że tym razem będzie miała większe problemy od zatrutej herbaty.
Warriors must take pleasure in even the slightest of benefits, because death is ever our companion.
- Tal'dira to Wedge Antilles
Urthona
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrgalaar
Miejscowość: Wrocław
Posty: 256

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez Kuel » 01 Lut 2012, 18:46

Ja cię nie mogę. Czyli nadal wałkujemy naszą Satine, a Spar i w ogóle cała seria Komandosi Republiki nadaje się do śmietnika? Dobrze zinterpretowałem tą wypowiedź? Jeśli nie, to mnie poprawcie...
Across a painted desert lies a train of vagabonds
All that's left of what we were, it's what we have become
Kuel
a.k.a. Kuel Ha'rang
Al'Verd
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`kebmeshgidal
Miejscowość: Warszawa
Posty: 1480

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez X-Yuri » 01 Lut 2012, 19:12

Zalezy ktora, mozliwe ze jakas inna czytasz, bo ja z tej przez Urthike napisanej nie umiem takich wnioskow wyciagnac ; P
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez Payback » 01 Lut 2012, 19:17

E, Yuri... Ty tego nie widzisz, czy se jaja robisz? Znając Filoniego to ta wypowiedź dokładnie to znaczy.
Togoriański Mando, który zniknął między Legendami.
Payback
a.k.a. Shwarrz
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`tracbesuliik
Miejscowość: Kraków
Posty: 130

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez X-Yuri » 01 Lut 2012, 19:24

Nie robie sobie jaj^
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez hashhana » 01 Lut 2012, 19:41

Im bardziej Filoni coś zachwala, tym bardziej jestem sceptyczna. Ale może przynajmniej rozwiną historię na kilka odcinków (duologia? trylogia? tetralogia?). Ciekawe, czy Death Watch wygra tą potyczkę, czy pojawi się nowa "frakcja" Mando.


Co zaś odnosi się do Spara... chciałabym ponarzekać, ale Filoni ma pod tym jednym względem racje. Klony nie są Mandalorianami, a przynajmniej nie te "szare szeregi", które ukazują filmy i serial. Więc nie koliduje jakoś specjalnie z serią Republic Commando. Tam klony ulegały silnym wpływom, bo jako komandosi byli szkoleni przez Cuy'val Dar, a takie Zera i Omegi były skrajnymi wyjątkami, bo żyły w bezpośrednim oddziaływaniu Kala Skiraty. Jednego ze 100 szkoleniowców. To nie jest znacząca ilość, wręcz minimalne odchylenie od normy. Przecież, poprzez różne komiksy, mieliśmy szanse widzieć, że nawet ARC szkolone przez Jango nie przyjmowały dziedzictwa Mando'ade. Ba! Nawet Delty i pokrewne drużyny nie zaczęły nagle marzyć, aby udać się na Mandalore, mieć farmę i w ogóle...

Tyle, że "skreślenie" Spara (aczkolwiek nie pokazanie w serialu nie równa się jego nie istnieniu) to kiepskie rozwiązanie, wg mnie. Zwłaszcza, że jego postać - niespodziewana z punktu widzenia Jedi/Republiki byłaby świetną zagrywką w historii. Bo jakby taka Tano, Skywalker, Kenobi, czy Satine zareagowała, gdyby pod hełmem [DW?] wojownika skrywała się postać "posłusznego", zależnego klona? Cóż. Pozostaje czekać i nasłuchiwać nowinek.
Zabij człowieka - będziesz mordercą.
Zabij miliony - będziesz zdobywcą.
Zabij wszystkich - będziesz bogiem.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Kuj żelazo, okute serce nie pęka (T. Miciński)
hashhana
a.k.a. Uur
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrgalaar
Posty: 368

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez X-Yuri » 03 Mar 2012, 14:25

No i po premierze nowego odcinka : )

Mrrau. Świetnie mi się go oglądało : )
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez Araxuss » 05 Mar 2012, 02:23

_
Ostatnio edytowany przez Araxuss, 09 Lis 2017, 21:37, edytowano w sumie 1 raz
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez X-Yuri » 04 Maj 2012, 14:38

Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez Radok » 04 Maj 2012, 23:54

Vode... gore mi. I znowuż, ja głupi postanowiłem odwiedzić Bastion, by zobaczyć teaser sezonu szóstego i co widzę w komentarzach?... ciołków (tak ciołków i to przez małe "c" ) o homofobicznych zapędach.
http://www.gwiezdne-wojny.pl/news.php?1 ... -wars.html
Wkurza mnie (oj nawet nie wiecie ile razy już zmoderowałem sobie sam posta wycinając słowa na k, ch, j, p, z oraz kilka innych liter alfabetu, a które w pełni układają się w słowa, których część naszych niepełnoletnich kolegów czytać nie powinna) głupia ignorancja i schematyczność takiego podejścia (myśleniem tego nazwać nie mogę, bo jednostkom "Luke_Skywalker" - jakże oryginalna ksywa, oraz "wandalek" takie pojęcie obce jest) do Mandalorian. A może wy kojarzycie, skąd się taki schemat utarł, bo takie powtarzanie tego przez półdebeli pokroju tej wspomnianej dwójki jest niczym paplanina papugi co to powtarza wyuczone frazesy, by tylko żarcie dostać.
Ostatni raz próby dyskusji z jednym z moderatorów bastionowych podjąłem przed StarForce 2011. Powstrzymał mnie przed dalszą eskalacją moich nerw Yuri, bo dyskusja wyglądała jakbym próbował się dogadać z użytkownikiem forum onetu o IQ deski klozetowej. Tym razem nie podejmuję tematu, chociaż mnie żółć zalewa i moje wchłonięte przez osmozę góralskie poczucie honoru żąda krwi.

Czy to tak trudno takim kołkom ciosanym zrozumieć, że Mandalorianie to społeczeństwo składające się z różnych kultur, środowisk, przedstawicieli ras i homoseksualizm będzie występował, tak jak występuje w naszym "normalnym" społeczeństwie. No chyba, że o Mando-gejach piszą osoby o skłonnościach do tej samej płci, a czynią to by odwrócić uwagę od tego czego się wstydzą, czyli od siebie?
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez X-Yuri » 05 Maj 2012, 00:52

Rad'ika, spokojnie : D

Powtarzając się - nie warto się przejmować, wkurwiać, a już zwłaszcza - wdawać w dyskusje.
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez Urthona » 05 Maj 2012, 13:21

Coś ciekawego, niby pokazali to na oficjalnej ale tego nie można odnaleźć (albo nie potrafię :D). Podobno to może być wygląd BFa w późniejszych odcinkach TCW


https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... 319&type=1
Warriors must take pleasure in even the slightest of benefits, because death is ever our companion.
- Tal'dira to Wedge Antilles
Urthona
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrgalaar
Miejscowość: Wrocław
Posty: 256

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez X-Yuri » 05 Maj 2012, 21:54

Urthona napisał(a):Coś ciekawego, niby pokazali to na oficjalnej ale tego nie można odnaleźć (albo nie potrafię :D)


<szczerzy się> XD

Ogólnie to ta grafika jedst tu pokazana http://www.starwars.com/connect/celebration/ - jako zajawka Celebration i obecności tam Fett-aktorów. Nic nie wskazuje żeby Boba takim miał sie w TCW pojawić... przynajmniej na razie ; )
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez hashhana » 06 Maj 2012, 14:36

Urthona napisał(a):Coś ciekawego, niby pokazali to na oficjalnej ale tego nie można odnaleźć (albo nie potrafię :D). Podobno to może być wygląd BFa w późniejszych odcinkach TCW

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... 319&type=1


Na tej grafice Boba ma dziwnie przesunięte płyty piersiowe, czy to tylko moje (niedouczone) wrażenie?

X-Yuri napisał(a):<szczerzy się> XD
Ogólnie to ta grafika jedst tu pokazana http://www.starwars.com/connect/celebration/ - jako zajawka Celebration i obecności tam Fett-aktorów. Nic nie wskazuje żeby Boba takim miał sie w TCW pojawić... przynajmniej na razie ; )


Mogliby już chłopaka zostawić w spokoju - nie dziwię się, czemu nie chce pokazywać już swojej twarzy xDDD

A tak o samych Mandalorianach - cieszy mnie, że DW jest i działa, ale nie wiem, czy koniecznie chcę to widzieć w TCW. Chociaż zastanawiam się, co ci znów mogą zrobić i czy Pre będzie się zachowywał jak żołnierz (sezon 2) czy jak "barbarzyńca" (sezon 4), czy mu wymyślą jakąś znów nie pokazaną zmianę? xD
Ostatnio edytowany przez hashhana, 07 Maj 2012, 00:21, edytowano w sumie 1 raz
Zabij człowieka - będziesz mordercą.
Zabij miliony - będziesz zdobywcą.
Zabij wszystkich - będziesz bogiem.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Kuj żelazo, okute serce nie pęka (T. Miciński)
hashhana
a.k.a. Uur
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrgalaar
Posty: 368

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez Radok » 06 Maj 2012, 23:18

hashhana napisał(a):
Urthona napisał(a):Coś ciekawego, niby pokazali to na oficjalnej ale tego nie można odnaleźć (albo nie potrafię :D). Podobno to może być wygląd BFa w późniejszych odcinkach TCW

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... 319&type=1


Na tej grafice Boba ma dziwnie przesunięte płyty piersiowe, czy to tylko moje (niedouczone) wrażenie?



Wyglądają na odrobinę mniejsze niż zwykle, no i hełm ma cały (bez tego charakterystycznego wgłębienia)
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez Roach » 08 Maj 2012, 10:10

Co do trailera, to myślę, że nie ma sensu się na nich złościć. Do jak oni to napisali "this fall" zostało jeszcze dużo czasu i niedługo rozszerzony trailer się na pewno pokaże. Póki co mi zrobiło duży smaczek, choć nie lubię ani Maula, ani Savag-a ani Straży.

Tak na marginesie, to nie wiem czy zauważyliście, ale Obi-wan pełni w 4 sezonie rolę osoby, która niemal w każdym odcinku dostaje po mordzie.
Image
Roach
a.k.a. Baren Kalmer
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`tracbesuliik
Miejscowość: Skomielna Biała
Posty: 895

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez Araxuss » 08 Maj 2012, 20:58

_
Ostatnio edytowany przez Araxuss, 09 Lis 2017, 21:38, edytowano w sumie 1 raz
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez Dinuirar » 09 Maj 2012, 12:21

@Roach: tak, zauważyłem. ktoś zastąpił w końcu Grievous'a...
@Araxuss: pewnie tak, ale można jeszcze mieć nadzieję. chociaż w jednym z ostatnich odcinków 3 sezonu TCW SpoilerAhsoka sama zabija kilku członków Straży Śmierci, zanim ją związali... Koniec Spoilera
"He who excels as a warrior does not appear formidable
One who excels in fighting is never aroused in anger
One who excels in defeating his enemy does not join issues"

"Friends don't let friends wear a red shirt on landing-party duty"
Dinuirar
a.k.a. Dinu
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`darycuj
Miejscowość: Warszawa/Bydgoszcz
Posty: 1624

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez Roach » 12 Maj 2012, 20:37

Mnie zawsze w Ahsoce śmieszyło to, że wygląda tak przed walką groźnie z tymi dwoma mieczami, a po kilku ciosach dostaję po shebs. Nie pasuje mi sytuacja, że Obi-wan pełni rolę kozła ofiarnego, ale cóż, ktoś musi.

Żeby tylko nie spełniły się moje obawy, że fabuła 5 sezonu będzie biegła tylko w 2 nurtach, czyli woja Ventress+Obi-wan vs Maul+Savage, oraz Death Watch.
Image
Roach
a.k.a. Baren Kalmer
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`tracbesuliik
Miejscowość: Skomielna Biała
Posty: 895

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez hashhana » 16 Maj 2012, 02:13

Roach napisał(a):Mnie zawsze w Ahsoce śmieszyło to, że wygląda tak przed walką groźnie z tymi dwoma mieczami, a po kilku ciosach dostaję po shebs. Nie pasuje mi sytuacja, że Obi-wan pełni rolę kozła ofiarnego, ale cóż, ktoś musi.

Żeby tylko nie spełniły się moje obawy, że fabuła 5 sezonu będzie biegła tylko w 2 nurtach, czyli woja Ventress+Obi-wan vs Maul+Savage, oraz Death Watch.


Wątpię, aby aż tak dużo czasu poświęcili DW, czy Mandalorianom ogólnie. Pewnie dali ich w zajawce, bo odcinek/odcinki pójdą na pierwszą połowę sezonu. Zresztą, żeby ciągnąć historię o Mandalorze musieliby zrobić wiele nawiązań, albo wiele 'edycji' w innych źródłach. Filoni już chyba mówił, że nie chce poruszać tematu Spara (ale mogę się mylić).
Zabij człowieka - będziesz mordercą.
Zabij miliony - będziesz zdobywcą.
Zabij wszystkich - będziesz bogiem.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Kuj żelazo, okute serce nie pęka (T. Miciński)
hashhana
a.k.a. Uur
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrgalaar
Posty: 368

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez X-Yuri » 19 Maj 2012, 14:10

Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez hashhana » 04 Cze 2012, 17:52

X-Yuri napisał(a):railer 5 sezonu The Clone Wars - dużo Mandalorian!

Myslicie że To ma jakis zwiazek z tym ?


Ta figurka przedstawia Llatsa Warda - jednego z szkoleniowców Cuy'val Dar... Jeśli on teraz byłby w DW to znaczyłoby, że:
A. Zawsze miał z nimi powiązania i Jango zatrudniał ludzi z obu stron (ale patrząc na reakcje Gorana na Priesta w szeregach DW w czasie Wojen Klonów i na niechęć Vau do DW, jakoś nie umiem sobie wyobrazić, by takie coś przeszło przez ~10 lat. Pozabijaliby się tam wszyscy...)
B. Llats dołączył do DW w czasie Wojen Klonów (jak Priest i Isabet Reau).
C. Filoni nie ma pojęcia, że DW i Jango się nie lubili... i nie tworzyli jednej 'bandy' Mando.

Byłoby ciekawie zobaczyć TAKIE nawiązanie, ale osobiście wątpię, aby Filoni & spółka mieli jakieś pojęcie o Cuy'val Darach, nie wspominając już o konkretnych osobach (i to wziętej z figurki...). Może wykorzystali tylko malowanie, bo ładnie wyglądało? Po za tym ciężko ocenić wygląd tej postaci - póki nie ma lepszej wersji. Zresztą, jedynym podobieństwem jest raczej tylko czacha - dość popularny motyw na zbroi (nawet ich kształty się różnią).
Zabij człowieka - będziesz mordercą.
Zabij miliony - będziesz zdobywcą.
Zabij wszystkich - będziesz bogiem.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Kuj żelazo, okute serce nie pęka (T. Miciński)
hashhana
a.k.a. Uur
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrgalaar
Posty: 368

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez Araxuss » 04 Cze 2012, 22:14

_
Ostatnio edytowany przez Araxuss, 09 Lis 2017, 21:38, edytowano w sumie 1 raz
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez X-Yuri » 11 Cze 2012, 08:01

hashhana napisał(a):Ta figurka przedstawia Llatsa Warda - jednego z szkoleniowców Cuy'val Dar... Jeśli on teraz byłby w DW to znaczyłoby, że


A musi być od razu W DW? Mogą tylko współpracować : D

Spar tworząc Protektorów, 212ke, conajmniej tuzin wziął z byłych członków DW.
W świetlne obecnych zródeł można uznać że "byli" w sensie, że DW została rozwiązana po odbiciu Mandalory, czy coś.

W każdym razie, sądzę że w serialu pojawią się nie-tylko-DW Mando. Choć czy akurat Llats, czy tylko ktoś z pdoobnymi zdobieniami? Cóż... zobaczymy. Wyczekuje : P
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez X-Yuri » 12 Cze 2012, 00:50

http://www.youtube.com/watch?v=hQoR9unygoE

Znany już trailer w fajniusiej jakości się pojawił : D
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez hashhana » 13 Cze 2012, 18:02

X-Yuri napisał(a):
hashhana napisał(a):Ta figurka przedstawia Llatsa Warda - jednego z szkoleniowców Cuy'val Dar... Jeśli on teraz byłby w DW to znaczyłoby, że


A musi być od razu W DW? Mogą tylko współpracować : D

Spar tworząc Protektorów, 212ke, conajmniej tuzin wziął z byłych członków DW.
W świetlne obecnych zródeł można uznać że "byli" w sensie, że DW została rozwiązana po odbiciu Mandalory, czy coś.

W każdym razie, sądzę że w serialu pojawią się nie-tylko-DW Mando. Choć czy akurat Llats, czy tylko ktoś z pdoobnymi zdobieniami? Cóż... zobaczymy. Wyczekuje : P


Racja, mogą. Ale póki co TCW pokazało, że Mando są albo pacyfistami, albo członkami DW. Nie było nikogo pośredniego i trochę wątpię, że się taka postać pokaże. A kwestia Jango póki co - o ile dobrze pamiętam - została sprowadzona, że był 'wyrzutkiem'. Nie było mowy o Mereelu i "Prawdziwych Mandalorianach".
Może zobaczymy jakąś nową grupę, która oficjalnie tylko współpracuje z DW. Póki co byli Separatyści i ci pozostawali w 'swoich barwach'... Postać, która może być, ale nie musi być Llatsem ma zbroję w kolorystyce ugrupowania.

Araxuss napisał(a):Ja nawet nie mam pewności czy DW from TCW ma jakikolwiek związek z moja ulubioną watahą śmierci. To może być zupełnie inna organizacja. z resztą nie ma sensu tego wszystkiego sobie tłumaczyć i doszukiwać się związku skoro takich związków nie ma. Dave nie bierze kanonu pod uwagę gdy tworzy swoje zmyślone historyjki więc raczej małe szanse że cokolwiek będzie się zgadzać z tym co już znamy.

Na twoje nieszczęście, raczej ma. Obaj dowódcy noszą to same nazwisko, a w ostatnio wydanej Encyklopedii Postaci (TCW) była wzmianka przy postaci Pre, że do klanu Vizsly należą renegaci wierni staromodnym wartościom Straży Śmierci. Zresztą obecna grupa może być "komórką" starszej Watahy, tylko, że skupioną na samej Mandalorze, kiedy Tor skupiał swą uwagę na Mereelu. Albo co innego...
Chociaż i dla mnie Wataha Śmierci zawsze będzie lepsza.
Zabij człowieka - będziesz mordercą.
Zabij miliony - będziesz zdobywcą.
Zabij wszystkich - będziesz bogiem.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Kuj żelazo, okute serce nie pęka (T. Miciński)
hashhana
a.k.a. Uur
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrgalaar
Posty: 368

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez X-Yuri » 15 Lip 2012, 02:17

Image/

Hm...

[[Dopisek po 2 godzinach od napisania posta z samym zdjęciem]]
Pojawił się też http://youtu.be/JUnmHmjL4eE klip z którego ta fotka pochodzi! Mando, dużo.

Z komentarzem czekam na bardziej kompleksowe spojrzenie - to jest na same odcinki. Czekam niecierpliwie i bardzo zaciekawiony.
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez Gajowy » 15 Lip 2012, 12:12

Ej. Podoba mi się to.
It is good to restore the natural order of things after a period of such disarray, don't you agree?
I już my - weterani tylko / Nie pojmujący co się dzieje...
Gajowy
a.k.a. Kurs`ika
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld'oyule Sur'ulurar
Miejscowość: Łódź / Toruń / Piotrków Trybunalski /
Posty: 1459

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez hashhana » 15 Lip 2012, 15:38

Pod względem graficznym, zapowiada się ciekawie. Pod względem fabularnym - tak, jak Yuri, poczekam na szerszy kontekst sceny. Tylko kim są ci "Czerwoni" i skąd nagle tyle Mando w zbrojach, jeśli niby są przeżytkiem przeszłości? xD

Zdecydowanie na plus fakt, że Bo nie jest blondynką, na co cierpi większość populacji Mandalorian. I kolejny plus - oprócz Bo w akcji są jej dwie towarzyszki, prawdopodobnie te same z obozu. Jedna najprawdopodobniej ma 'sówkę' na naramienniku - jeden oddział, jak miło ; )
Zabij człowieka - będziesz mordercą.
Zabij miliony - będziesz zdobywcą.
Zabij wszystkich - będziesz bogiem.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Kuj żelazo, okute serce nie pęka (T. Miciński)
hashhana
a.k.a. Uur
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrgalaar
Posty: 368

PoprzedniaNastępna

Wróć do Książki, komiksy, gry, seriale, filmy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników