Mandalorianie w The Clone Wars

...spod znaku Star Wars

Moderator: KEDIN

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez Kuel » 26 Lip 2011, 21:15

Ta kobitka wygląda spoko, ale zdecydowanie nie jest pierwszą...
Yuri, gratuluje wzroku. :)
Across a painted desert lies a train of vagabonds
All that's left of what we were, it's what we have become
Kuel
a.k.a. Kuel Ha'rang
Al'Verd
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`kebmeshgidal
Miejscowość: Warszawa
Posty: 1478

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez X-Yuri » 16 Sie 2011, 18:35

Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez KatharSiS » 16 Sie 2011, 20:09

Nmo sweet wygladaja <3
KatharSiS
a.k.a. Void
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Katowice
Posty: 586

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez Radok » 16 Sie 2011, 21:50

Nie podejrzewałem się o to, ale czekam na premierę IV TCW 8O

BTW. zauważyliście jaki hełm klon podnosi gdzieś tak na 1:44. Przypomina Wam coś ? :)
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez Arakyel » 16 Sie 2011, 22:42

W dalszym planie hełmy przypominają już te z klasycznej sagi. :P
Image
Arakyel
a.k.a. NETRA' VERD
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: SYRENA
Miejscowość: Warszawa
Posty: 501

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez Urthona » 12 Wrz 2011, 09:12

Wiadomo już, jak nazywać się będzie postać Katee Sackhoff. Podali to w USA Today przy okazji klipu z Ackbarem (http://www.usatoday.com/life/television/news/story/2011-09-10/Admiral-Ackbar-stars-in-animated-Star-Wars/50324746/1 )

During its run, The Clone Wars— which takes place in Star Wars history between the Attack of the Clones and Revenge of the Sith movie prequels — has introduced new characters to the mythology. This season, for example, features a female Mandalorian warrior named Bo-Katan, voiced by BattlestarGalactica's Katee Sackhoff.
Warriors must take pleasure in even the slightest of benefits, because death is ever our companion.
- Tal'dira to Wedge Antilles
Urthona
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrgalaar
Miejscowość: Wrocław
Posty: 256

_

Postprzez Araxuss » 12 Wrz 2011, 17:29

_
Ostatnio edytowany przez Araxuss, 09 Lis 2017, 21:35, edytowano w sumie 1 raz
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez Urthona » 14 Wrz 2011, 17:19

Dee Bradley Baker gada o klonach. Będzie dwóch nowych. Pokazani są też przez chwilę Mando:

http://tv.msn.com/video/tv/?videoId=d4d ... epermalink
Warriors must take pleasure in even the slightest of benefits, because death is ever our companion.
- Tal'dira to Wedge Antilles
Urthona
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrgalaar
Miejscowość: Wrocław
Posty: 256

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez Araxuss » 15 Wrz 2011, 00:19

_
Ostatnio edytowany przez Araxuss, 09 Lis 2017, 21:35, edytowano w sumie 1 raz
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez Clark » 17 Wrz 2011, 14:56

Pasowałbyś tam Araxuss :D
Image
Clark
a.k.a. Shinet`kal
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Katowice
Posty: 212

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez Araxuss » 19 Wrz 2011, 02:21

_
Ostatnio edytowany przez Araxuss, 09 Lis 2017, 21:35, edytowano w sumie 1 raz
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez Clark » 21 Wrz 2011, 19:54

Araxuss napisał(a):Zabił bym połowę postaci jak bym się tam pojawił i Filoni by sie załamał. Oj przydało by się zrobić czystkę w uniwersum TCW. Na przykład na Mandalorze no i pozbyć się kilku irytujących postaci takich jak choćby Ahsoka pacyfiści albo Binks.


Chętnie ci pomogę, co dwa buy`cese to nie jeden.
Image
Clark
a.k.a. Shinet`kal
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Katowice
Posty: 212

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez X-Yuri » 05 Paź 2011, 18:59

Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez X-Yuri » 24 Paź 2011, 15:21

Nowe ujęcia DW : )

Image

Ciekawe swoją drogą, czy w zbroi Bo-Katan nie siedzi Satine ; p
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez Arakyel » 24 Paź 2011, 15:35

Kurde nie mogę dorwać S04E07 na torrentach org nie dość że się spóźniają to jeszcze czasami w ogóle nie wstawiają :-/
Image
Arakyel
a.k.a. NETRA' VERD
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: SYRENA
Miejscowość: Warszawa
Posty: 501

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez X-Yuri » 24 Paź 2011, 15:39

Huuh. Teraz była przerwa (nie wiem w sumie czemu) i nie było nowego odcinka... więc na 07 to w przyszły weekend dopiero poluj ; d
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez Gajowy » 24 Paź 2011, 21:58

Oya Arakyel!
Swoją drogą... To czwarty sezon już wychodzi?:P
Hm... Może by tak nadrobić zaległości w TCW...
It is good to restore the natural order of things after a period of such disarray, don't you agree?
I już my - weterani tylko / Nie pojmujący co się dzieje...
Gajowy
a.k.a. Kurs`ika
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld'oyule Sur'ulurar
Miejscowość: Łódź / Toruń / Piotrków Trybunalski /
Posty: 1459

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez Araxuss » 24 Paź 2011, 23:35

_
Ostatnio edytowany przez Araxuss, 09 Lis 2017, 21:36, edytowano w sumie 1 raz
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez Arakyel » 25 Paź 2011, 01:15

Ciekawe nigdy nie mieli przerw.
Gajowy już myślałem że pomyliłem numer z Dexterem , :D
Araxuss na razie powstało 6 odcinków więc na razie nikt nie zebrał tego w jedna kupę, wszystko jak na razie dostępne do ściągnięcia w necie
Image
Arakyel
a.k.a. NETRA' VERD
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: SYRENA
Miejscowość: Warszawa
Posty: 501

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez X-Yuri » 25 Paź 2011, 05:35

Ejj, piractwo, ciszej. ; P (...ew linki to na PM wymieniać. Nie w publicznej części forum w każdym razie ; p)

Jak nigdy nie mieli przerw ? Obczaj ramówke emisji http://gwiezdne-wojny.pl/tekst.php?nr=1589 : P Od zawsze mieli przerwy, czasem i po 3 tygodnie ; P
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez X-Yuri » 18 Lis 2011, 11:56

Dziś premiera 2 sezonu TCW na DVD Polsce

Szkoda, że dodatki bez pl wersji, liczyłem że będą napisy, i płytka trafi do wypożyczalni. Chciałbym się zapoznać z jednym z plików dodatkowych dość ; )
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez Urthona » 06 Gru 2011, 21:13

Znany już tytuł i opis odcinka ze Strażą Śmierci w sezonie 4:


http://www.theforce.net/image_popup/ima ... wnames.jpg
Warriors must take pleasure in even the slightest of benefits, because death is ever our companion.
- Tal'dira to Wedge Antilles
Urthona
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrgalaar
Miejscowość: Wrocław
Posty: 256

_

Postprzez Araxuss » 06 Gru 2011, 21:15

_
Ostatnio edytowany przez Araxuss, 09 Lis 2017, 21:36, edytowano w sumie 1 raz
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez Radok » 07 Gru 2011, 00:21

Ewolucja serii, zmiana koncepcji rysownika, barwy maskujące... Któż to wie. A odpowiadając na Twoje pytanie : nie :P
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez AranoV » 08 Gru 2011, 11:56

Moim zdaniem wyglądają o wiele lepiej niż wcześniej
AranoV
a.k.a. AranoV
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld'gebcerar
Miejscowość: Rzeszów
Posty: 204

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez Urthona » 26 Gru 2011, 15:56

Od 13 stycznia 4-częściowa seria, w której Obi trafi do więzienia i spotka m. in. Bobę:

http://i44.tinypic.com/2z7h3qc.jpg
Warriors must take pleasure in even the slightest of benefits, because death is ever our companion.
- Tal'dira to Wedge Antilles
Urthona
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrgalaar
Miejscowość: Wrocław
Posty: 256

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez X-Yuri » 07 Sty 2012, 21:10

Nowy news & klip z TCW
Image

Się doczekać nie mogę. ; )
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

_

Postprzez Araxuss » 08 Sty 2012, 14:48

_
Ostatnio edytowany przez Araxuss, 09 Lis 2017, 21:37, edytowano w sumie 1 raz
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez AranoV » 08 Sty 2012, 23:12

A więc teraz Ahsoka zabije albo przynajmniej ośmieszy/pokona Pre Vizsle ... No pięknie jeszcze tego brakowało
AranoV
a.k.a. AranoV
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld'gebcerar
Miejscowość: Rzeszów
Posty: 204

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez X-Yuri » 14 Sty 2012, 06:55

No i po emisji.
W newsie jest też galeria malutka

Liczyłem na coś o mocy odcinka 02x12... dostałem sporo mniej.

Aczkolwiek całkiem przyjemny odcinek, obóz, jego klimat strasznie Revanem, Ordowskim obozem pachniał < 3 Muzyka momentami też, mrrrr.

Klaps. xD xD

Nie było źle ; p

No i, pole do spekulacji odcinek robi, łiii!
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez Urthona » 14 Sty 2012, 13:41

Odc. 14 jest taki sobie, ani specjalnie rewelacyjny, ani specjalnie zły :D Vizsla ma nieco zmieniony wygląd, trochę azjatyckich klimatów, akcji itp. Daje radę.
Warriors must take pleasure in even the slightest of benefits, because death is ever our companion.
- Tal'dira to Wedge Antilles
Urthona
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrgalaar
Miejscowość: Wrocław
Posty: 256

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez hashhana » 14 Sty 2012, 23:41

Spodziewałam się totalnej katastrofy, to co zobaczyłam nie było aż tak straszne, ale też nie mogę powiedzieć, że mnie jakoś pozytywnie rozczarowało. Najbardziej wkurzała Tano i jej wieczne skoki. Czy nie mogą raz pokazać jej ruchów w normalny sposób, tylko musi odbijać się od ścian jak jakiś kauczuk? Pomimo jej obecności, odcinek miał pewne przyjemniejsze strony, aczkolwiek niezbyt już pamiętam co - oprócz muzyki odnośnie obozowiska. Yuri ma racje, zajechało odrobinę śnieżnym klimatem obozowiska klanu Ordo, aczkolwiek nie wiem po co pozwolili jakimś obcym tam się kręcić. Niby służki? Ech, to średnio mi pasi - w końcu to wojskowy obóz powinien być, nie jakieś bandy co to strzela do robotów. Właściwie to tylko robotów mi było żal. A jak Mando chcieli mieć jakiś trening to mogli strzelać do czegoś żywszego/niebezpieczniejszego. Z takiej odległości, to nawet ślepy by trafił...

Jeśli o samych Mando chodzi... mam mieszane uczucia. Z jednej strony, muzyczny temat, jaki im towarzyszył, był chyba największym pozytywnym elementem. Pre z wyglądu zmieniony - nie znamy przyczyny, ani czemu walczył z Dooku. To znaczy, że DW już nie jest po stronie Sepów? Jeśli nie są po stronie Sepów, czemu zerwali pracę z nimi? Jeśli walczył z Dooku, czemu ten go nie zabił, ani nie próbuje zabić obecnie? Sporo do dyskusji i niewiadomych.
(Czy to tylko moje odczucie, że Pre mówił inaczej? Dla mnie brzmiało to jakby miał watę w gębie...)

Innym pozytywnym elementem były kobiety w szeregach DW. Nawet jeśli animowali je jak jakieś anorektyczki (chude strasznie... czy wszystkie kobiety tak animują? muszę potem się temu przyjrzeć). Chociaż zapewne chodziło o wyraźne podkreślenie, że to kobiety w zbrojach; nawet mają trochę inne górne płyty pancerza. Hm. Oprócz Bo była jedna wojowniczka pokazana z twarzy, a trzecia-domniemana w tle. Ciekawe, zważywszy, że to Bo do końca się utrzymała, tylko cholera, czemu zawsze postać musi się głupio śmiać, zamiast zastrzelić (w tym wypadku) Tano, gdy ta jest bezbronna? Ech. Więcej strzelania, mniej gadania!
Kolejny pozytyw - Mando świetnie wyglądają podczas lotu, chociaż coś dużo mają tego paliwa, by to podpalić wiochę, to polatać. Skąd biorą zapasy? O, odnośnie wioski: z jednej strony żałuję, że to nie typowa 'wioska' Mando, bo jej azjatycki wygląd bardzo pasuje do nich. Ale dobrze, że to nie im zniszczyli wiochy - o co podejrzewałam Tano -__-; Ona ma tendencje rozwalać statki i w ogóle.
Sam Vizsla zachowywał się... dziwnie. W poprzednich odcinkach wydawał się być bardziej opanowany. Tutaj miałam wrażenie, że leki przeciwbólowe od blizny zaćmiły mu umysł. I to porządnie. Jak zwykle głównie gadał, chociaż przynajmniej nie przegrał całkowicie z Tano. Poza niezbyt uzasadnioną przemocą*, która chyba była tylko po to, aby było wiadomo, kto jest tym złym, a kto dobrym. Zasadniczo jego dwa teksty jakoś go uratowały w moich oczach. "Nie możesz pozwolić, by słaby tobą rządził" i "Jedi i Sithowie są tacy sami".
Pani porucznik, Bo Katan... już pominę jej głupie imię. TCW raczej nie słynie z normalnych pomysłów w tej dziedzinie. Jej postać ma w sobie coś uroczego, bo przynajmniej potrafiła walczyć. Jednakże jej zachowanie w stosunku Tano (klaps...) takie, no... Starbuckowe. I tak, wiem kto podkładał jej głos i pewnie w jej stworzeniu inspirowano się Starbuck z BSG. Tyle, że ja nie cierpiałam tej baby. Mimo wszystko liczę, że Bo coś jeszcze pokaże w przyszłości.
Co do innych Mando, byli dziwni. I tyle. W Mandalore Plot (to była nazwa tego odcinka z 2 sezonu?) DW wydawała się być zorganizowaną, militarną jednostką. Tutaj bardziej jak pijana dzicz**, przynajmniej jeśli chodzi o ich obozowisko. A to, że Tano pozabijała niektórych z nich jest podwójnie irytujące. Przez ich brak zdolności w walce, łatwy sposób zabicia, jak i samą Tano. Przynajmniej ją przeciągnęli po ziemi trochę. xD

Już nie chce mi się pisać o innych aspektach, bo wszystko wiąże się z Tano/Republiką. Ogólnie pisząc (i po co pisałam taką dłuuugą rozprawkę? ech) odcinek miał swoje dobre strony, ale nie powalił mnie. Więcej pytań, niż odpowiedzi. Ot, był i minął.


* czy Mando nie mieli być tymi pragmatycznymi? W ogóle, co oni robili tam na planecie? Jakoś o piątej rano nie miałam zbyt ochoty wsłuchiwać się w gadki po angielsku. Nie cierpię angielskiego, a głos Tano mnie irytuje nawet bardziej niż sama postać
** na dobrą sprawę, nie mam jakiś problemów z tym, że DW/Mando mogą terroryzować okolicę, tudzież siać zniszczenie. Pod tym względem -jak i w tym odcinku- wydawali się mieć wiele wspólnego z koczownikami ze stepów (Scytowie, Sarmaci, Hunowie). Tyle, że ci grabili i rabowali z ekonomicznych powodów, Mando chcieli walczyć dla chwały. Wolałabym więc, aby trzymali jakiś poziom - obozowisko miało w ogóle jakąś straż? To w końcu militarna grupa. Niekoniecznie muszą zachowywać się jak stereotypowi, tępi barbarzyńcy.
Zabij człowieka - będziesz mordercą.
Zabij miliony - będziesz zdobywcą.
Zabij wszystkich - będziesz bogiem.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Kuj żelazo, okute serce nie pęka (T. Miciński)
hashhana
a.k.a. Uur
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrgalaar
Posty: 368

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez X-Yuri » 15 Sty 2012, 00:28

hashhana napisał(a):Jeśli o samych Mando chodzi... mam mieszane uczucia. Z jednej strony, muzyczny temat, jaki im towarzyszył, był chyba największym pozytywnym elementem. Pre z wyglądu zmieniony - nie znamy przyczyny, ani czemu walczył z Dooku. To znaczy, że DW już nie jest po stronie Sepów? Jeśli nie są po stronie Sepów, czemu zerwali pracę z nimi? Jeśli walczył z Dooku, czemu ten go nie zabił, ani nie próbuje zabić obecnie? Sporo do dyskusji i niewiadomych.


To jest bardzo ciekawe, czemu Pre chce zabić Dooku... Tzn, co sie miedzy nimi DOKŁADNIE stało...

Może się dowiemy w przyszłym sezonie, albo jakimś źródle pobocznym ; D
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez hashhana » 15 Sty 2012, 01:28

Może coś podadzą niebawem - liczę, że jakieś poboczne źródło to wyjaśni. Chociaż, jeśli ma to być jakieś genialne uzasadnienie Filoniego, to wolę nie wiedzieć xD

A tak poważniej, jakbym miała zgadywać... to już w poprzednim (2) sezonie się z deka kłócili, kiedy Dooku kazał się DW wycofać, a Vizsla się tym poirytował. Może to jest powód? DW chce przede wszystkim Mandalorę zająć, widać Dooku (Palpy) ma inne plany.
Zabij człowieka - będziesz mordercą.
Zabij miliony - będziesz zdobywcą.
Zabij wszystkich - będziesz bogiem.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Kuj żelazo, okute serce nie pęka (T. Miciński)
hashhana
a.k.a. Uur
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrgalaar
Posty: 368

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez X-Yuri » 15 Sty 2012, 10:47

Dobrze wiesz jaki jest Palpatine ; P

Nie sądze, by mu zależało na Silnej Mandalorze, pełnej wojowników ITD, Banda Pacyfistow bedzie zdecydowanie mniej grozna dla jego planowanego Nowego Ładu ; p

Takze w sumie, to az dziwne ze Dooku nie zachecal Vizsli do samobojczej akcji samodzielnego odbicia Mandalory...
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

PoprzedniaNastępna

Wróć do Książki, komiksy, gry, seriale, filmy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron