Mandalorianie w The Clone Wars

...spod znaku Star Wars

Moderator: KEDIN

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez X-Yuri » 01 Gru 2010, 17:29

Owszem. Jak mowilem, ta grafika jest z arta "co by bylo gdyby Boba zabil Windu", a na bizej pokazanej grafice mozna zauwazyc ze Windu nosil takowe : P stad Boba "je ma". (na tej grafice tylko, oczywiscie.)

Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez X-Yuri » 04 Gru 2010, 07:44

W najnowszym (e11 s3) odcinku TCW tworcy pobawili sie z nami w "znajdz Satine !" ; p



Spora czesc piatku poswiecilem na przegladanie 'sketch card' z TOPPSowego 'Rise of the BOunty Hunters', jako ze set ten nawiazuje do 2 sezonu TCW, rooozmaitych obrazkow z Satine tam pelno, wiec jak ja zobaczylem w tle to od razu ja 'rozpoznalem' ; p
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez Urthona » 07 Gru 2010, 21:34

Tak w ramach ciekawostki i na boku: w początkowych odcinkach w przyszłym roku pojawi się zabracki Mroczny Jedi, Savage Opress. Nie byłoby to warte wspomnienia, gdyby nie to, że głosu udzieli mu znany aktor Clancy Brown, który podłożył też głos Montrossowi z gry "Bounty Hunter".
Warriors must take pleasure in even the slightest of benefits, because death is ever our companion.
- Tal'dira to Wedge Antilles
Urthona
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrgalaar
Miejscowość: Wrocław
Posty: 256

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez Immo » 08 Gru 2010, 22:00

Savage Opress.
Dzikosław Opresjowski.

Na litość Boga... :/
Image Image
Nie jest łatwo być chodzącym arsenałem. O nie. Ale przynajmniej nawet silny wiatr cię nie porwie...
----Ushan Hoss----
Immo
a.k.a. Cheka`gam
Były członek, "Mandalor Założyciel"
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Katowice
Posty: 769

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez X-Yuri » 21 Gru 2010, 14:52

Cytat z tego tematu: http://mercs.firespray.net/forum/index. ... ic=33186.0

Dave said he felt we would be pleased with Season 4/5. Of course he also said that everything is totally up to George. I personally feel that all we can do is hope George's judgment is in our favor.
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

_

Postprzez Araxuss » 07 Sty 2011, 02:44

_
Ostatnio edytowany przez Araxuss 09 Lis 2017, 21:32, edytowano w sumie 2 razy
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez X-Yuri » 07 Sty 2011, 02:48

...to nieglupia teoria. Byle, jesli bys mial racje, sie z gra nie gryzla ; p

Ciekawe...
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

_

Postprzez Araxuss » 07 Sty 2011, 12:06

_
Ostatnio edytowany przez Araxuss, 09 Lis 2017, 21:33, edytowano w sumie 1 raz
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

_

Postprzez Araxuss » 07 Sty 2011, 12:36

_
Ostatnio edytowany przez Araxuss, 09 Lis 2017, 21:33, edytowano w sumie 1 raz
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez Immo » 07 Sty 2011, 14:05

Ten czerwony kwadrat to godło Kompanii Vertigo, oddziału Mandalorian wyspecjalizowanego w walce powietrznej z pomocą plecaków odrzutowych.
Ale Twoja teoria, Ar, ma całkiem sporo sensu w sumie. :D
Image Image
Nie jest łatwo być chodzącym arsenałem. O nie. Ale przynajmniej nawet silny wiatr cię nie porwie...
----Ushan Hoss----
Immo
a.k.a. Cheka`gam
Były członek, "Mandalor Założyciel"
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Katowice
Posty: 769

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez Urthona » 27 Lut 2011, 13:02

Na stronie stacji SKY Movies jest galeria 20 najbardziej złych postaci w TCW, znajdują się wśród nich dwaj Mandalorianie i jeden klon (chyba że Boba liczy się jako klon, to 2 klony i Mandalorianin :D)

http://movies.sky.com/star-wars-the-clo ... p17/review
Warriors must take pleasure in even the slightest of benefits, because death is ever our companion.
- Tal'dira to Wedge Antilles
Urthona
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrgalaar
Miejscowość: Wrocław
Posty: 256

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez Kalen » 27 Lut 2011, 19:42

Araxuss napisał(a):Zauważyłem że zbroje DW w TCW są dość nietypowo pomalowane.
W pierwszej chwili przywodzą na myśl pancerz Jango Fetta , może to już obsesja i paranoja ale po bliższej analizie doszedłem do wniosku że zbroje nawiązują wyglądem do pancerza jaki nosił Montross gdy zdradził Mereela.
Zarówno Montross jak i mandalorianie (DW) z TCW mają naramienniki z harakreystycznum symbolem i niebieską obwódke wokół wizjera, taki sam ciemny materiał pod płytami, a same płty w obydwu przypadkach są w tym samym szarym odcieniu (Montross i mando z dw mają znacznie ciemniejsze płyty pancerza niż Jango Fett w epizodzie II) no i pozostaje jeszcze kwestia tajemniczego znaku.
Montross miał na klacie i ramionach niemal identyczny czerwony kwadrat prawie taki sam jak nowe DW ma na swoim ramieniu.
Czy to nie dziwne?
Mnie tylko zastanawia czy to przypadek czy zamierzone działanie, a wiem że prawdziwe przypadki zdarzają się niezwykle rzadko.
Wcale bym się nie zdziwił gdyby się okazało że np: DW z TCW zapoczątkował Montross albo jakby powstała inna podobna historyjka Z jego udziałem.

Zgodzę się z tobą Araxuss.Montross i Vizsla z TCW mają podobne twarzę Więc Twoja teoria ma Sens.
Kalen Mando
Kalen
a.k.a. B'kast
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Poznań
Posty: 3

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez Dan Ordo » 28 Lut 2011, 11:45

Ja myślę że Tcw zgapiło montrossa xD
Popiół Taungów uderza mocno w Mandaloriańskich sercach.
Image
Dan Ordo
a.k.a. Danisuke"Dan" Ordo
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`ehnkranak (Twierdza Trójmiejska)
Posty: 99

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez Urthona » 13 Mar 2011, 12:47

Spójrzcie na końcówkę tego posta:

http://gwiezdne-wojny.pl/b.php?nr=335090#481039

Pewnie nikt nie sprowadził sobie 2 sezonu, żeby to potwierdzić?
Warriors must take pleasure in even the slightest of benefits, because death is ever our companion.
- Tal'dira to Wedge Antilles
Urthona
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrgalaar
Miejscowość: Wrocław
Posty: 256

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez Immo » 13 Mar 2011, 13:01

Może zamknijmy Manda`yaim?
Nie ma sensu mieć organizacji kultywującej schizofrenicznych pacyfistów myślących że są wojownikami.
Image Image
Nie jest łatwo być chodzącym arsenałem. O nie. Ale przynajmniej nawet silny wiatr cię nie porwie...
----Ushan Hoss----
Immo
a.k.a. Cheka`gam
Były członek, "Mandalor Założyciel"
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Katowice
Posty: 769

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez Gajowy » 13 Mar 2011, 14:13

Ja tam nadal mam nadzieję że w wyniku nie przespanej nocy, przykimałem gdzieś i te Twoje rewelacje* mi się tylko śnią.

*te odnośnie kanonu, nie te z działu KEDIN-only
It is good to restore the natural order of things after a period of such disarray, don't you agree?
I już my - weterani tylko / Nie pojmujący co się dzieje...
Gajowy
a.k.a. Kurs`ika
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld'oyule Sur'ulurar
Miejscowość: Łódź / Toruń / Piotrków Trybunalski /
Posty: 1459

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez X-Yuri » 13 Mar 2011, 14:38

'The idea that Jango Fett is not a Mandalorian, that's something that comes directly from George. I think when we first saw Jango in Attack of the Clones that a lot of us, myself included, we assumed, "Oh, he must be a Mandalorian. There he is in Mandalorian armour." So there is kind of this early assumption that Jango must be a Mandalorian, and that was interesting to see. But that was never stated in the film. It was never stated that he was Mandalorian. He's always just referred to as a bounty hunter.'
Dave Filoni, Clone Wars Supervising Director, Creating Mandalore (2010)


'Once you have that silver-blue, black and grey armour, of course, the first thing is, "Why is Boba's green? Where is that coming from?" And from the point that we've established in The Clone Wars from the point whenever Boba gets his armour, there's one thing that I think is important, [which] is that Mandalorian armour exists during the Clone Wars; Mandalorian armour that's very close to the design and use of Boba's armour. Boba has tricked his armour out. He's added a few things that our Death Watch guys don't have, because he's a bounty hunter. And much like a gunslinger in the old west who would shoot someone and take their hat or take their guns or...you know, you win a victory over another warrior and you take something of theirs. Boba Fett's armour is probably made up out of different pieces of Mandalorian gear. It's a little hodge-podge and mix and match, which I think lends itself to the idea that he acquires different pieces of Mandalorian armour over time. Why does he do that? Because his dad wore it. That's the connection for him. So I imagine, since Mandalorian armour really isn't being created again and again and again when you look at the time of the Empire, Boba, whenever he finds some of it, he fixes it up, he uses it. He's probably got a bunch of it in Slave 1. Different rocket packs, we've seen that on Boba. Different wrist guards, we've seen that on Boba. So how do our Death Watch go from being these silver pristine-looking uniformed military guys [to what Boba Fett's armour looks like?]...there must be something that happens between here and where Boba's getting all this weird green and yellow and red armour. We'll just have to wait and see.'
Dave Filoni, Clone Wars Supervising Director, Creating Mandalore (2010)


I duzo innych.

...pytanie czy takie gadanie Filoniego w jakims dokumencie na plytce ma znaczenie w sumie ? xD
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez Immo » 13 Mar 2011, 14:46

Gadanie Filoniego, jako oficjalnego przedstawiciela LucasFilmu, ma znaczenie. Każde jego słowo - tak, jak słowo Luca$a - jest automatycznie kanonem. Do tego, on wszystko konsultuje z Luca$em, a ten entuzjastycznie kiwa głową na widok setek tysięcy dolarów wpadających do kieszeni.

Edit:Trochę mnie poniosło, więc złagodziłem treść posta.

Panie i Panowie.
Nasza organizacja ma być zgodna z kanonem, zatem teoretycznie wszyscy, którzy już mają zbroje powinni mieć OBOWIĄZEK przemalować je na srebrno i niebiesko, bo TAK JEST KANONICZNIE i nie może być mowy o "indywidualnym" traktowaniu sprawy pancerza. A skoro wszystkie dzieła Traviss zostały de facto usunięte z kanonu, słownik mando`a też właściwie wylatuje - co więcej, prawdopodobne jest, że NIE MA TAKIEGO JĘZYKA W KANONIE. Nasza organizacja nie ma najmniejszego sensu z perspektywy kanonu SW a 3/4 źródeł, na które się powołujemy, zostało zepchnięte na margines.

Co zatem z tym robimy?

Jesteśmy TYLKO grupą fanów, która oddała część swojego życia dla SW, a nie małymi dziećmi, które naciągają rodziców na wydawanie setek dolarów dla Lucasa. Więc nie mamy żadnego znaczenia?
Zróbmy z tym coś. Proponuję burzę mózgów na temat tego i przy okazji może uda nam się ożywić jakoś działalność M`y. Potrzeba jakiegoś wstrząsu.
To już nie są czasy, kiedy twórca sam decyduje, co robić ze swoim dziełem. Żyjemy w czasach kultury konwergencji i mamy prawo decydować.
W skutek tego, co zostało ostatnio ogłoszone i powiedziane odnośnie kanonu SW, w dużej mierze Mandalorian, mam ochotę na bezterminowy urlop od SW, ale może lepiej zamiast przeczekiwać tę falę idiotyzmów i zastanawiać się, czy może mi przejdzie, spróbuję coś wymyślić, żeby pozbyć się tego problemu.
Image Image
Nie jest łatwo być chodzącym arsenałem. O nie. Ale przynajmniej nawet silny wiatr cię nie porwie...
----Ushan Hoss----
Immo
a.k.a. Cheka`gam
Były członek, "Mandalor Założyciel"
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Katowice
Posty: 769

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez Dan Ordo » 13 Mar 2011, 19:07

Edit:Trochę mnie poniosło, więc złagodziłem treść posta.

Panie i Panowie.
Nasza organizacja ma być zgodna z kanonem, zatem teoretycznie wszyscy, którzy już mają zbroje powinni mieć OBOWIĄZEK przemalować je na srebrno i niebiesko, bo TAK JEST KANONICZNIE i nie może być mowy o "indywidualnym" traktowaniu sprawy pancerza. A skoro wszystkie dzieła Traviss zostały de facto usunięte z kanonu, słownik mando`a też właściwie wylatuje - co więcej, prawdopodobne jest, że NIE MA TAKIEGO JĘZYKA W KANONIE. Nasza organizacja nie ma najmniejszego sensu z perspektywy kanonu SW a 3/4 źródeł, na które się powołujemy, zostało zepchnięte na margines.

Co zatem z tym robimy?

Jesteśmy TYLKO grupą fanów, która oddała część swojego życia dla SW, a nie małymi dziećmi, które naciągają rodziców na wydawanie setek dolarów dla Lucasa. Więc nie mamy żadnego znaczenia?
Zróbmy z tym coś. Proponuję burzę mózgów na temat tego i przy okazji może uda nam się ożywić jakoś działalność M`y. Potrzeba jakiegoś wstrząsu.
To już nie są czasy, kiedy twórca sam decyduje, co robić ze swoim dziełem. Żyjemy w czasach kultury konwergencji i mamy prawo decydować.
W skutek tego, co zostało ostatnio ogłoszone i powiedziane odnośnie kanonu SW, w dużej mierze Mandalorian, mam ochotę na bezterminowy urlop od SW, ale może lepiej zamiast przeczekiwać tę falę idiotyzmów i zastanawiać się, czy może mi przejdzie, spróbuję coś wymyślić, żeby pozbyć się tego problemu.

Łaski bez Boba Fett nie był Niebieski Srebny, Jesteśmy Organizacją Fanów Mandalorian. Nie musimy słuchać żadnego Lucasa I filionego nie interesujemy się Jedi i innymi. To jest tylko działalność Mandalorian a inne to są smaczki..
Popiół Taungów uderza mocno w Mandaloriańskich sercach.
Image
Dan Ordo
a.k.a. Danisuke"Dan" Ordo
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`ehnkranak (Twierdza Trójmiejska)
Posty: 99

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez Ilfrin Ohtar » 13 Mar 2011, 20:15

This shit is unacceptable.
"Nie zginie Polska, nie zginie! Lecz żyć będzie po wieki wieków w potędze i chwale. Dla was, dla nas i dla całej ludzkości"- Ignacy Jan Paderewski, 1940
Ilfrin Ohtar
a.k.a. Kaczor
Mando'evaar
Awatar użytkownika
Miejscowość: Wrocław
Posty: 223

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez Strid » 14 Mar 2011, 01:05

Widzę, że dobrze zrobiłem gdy odpuściłem sobie TCW po tym co zrobili Bobie.
"Our tagline should be 'It ain't Shakespeare! Shut up and have fun!'"
- Dan Slott

@StridFeed
Strid
a.k.a. Kemi'
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`vorpangal
Posty: 388

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez Dinuirar » 14 Mar 2011, 10:32

Cóż. Może mnie ktoś oświecić czemu mando mają mieć srebrno-niebieskie zbroje? Bo taką miał Jango? W żadnym komiksie/książce/filmie/inne nie ma armii srebrno-niebieskich mando! Jest tylko Jango.
"He who excels as a warrior does not appear formidable
One who excels in fighting is never aroused in anger
One who excels in defeating his enemy does not join issues"

"Friends don't let friends wear a red shirt on landing-party duty"
Dinuirar
a.k.a. Dinu
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`darycuj
Miejscowość: Warszawa/Bydgoszcz
Posty: 1624

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez Immo » 14 Mar 2011, 15:38

Który nawet nie jest Mandalorianinem.
Image Image
Nie jest łatwo być chodzącym arsenałem. O nie. Ale przynajmniej nawet silny wiatr cię nie porwie...
----Ushan Hoss----
Immo
a.k.a. Cheka`gam
Były członek, "Mandalor Założyciel"
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Katowice
Posty: 769

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez Dinuirar » 14 Mar 2011, 18:01

Immo napisał(a):Który nawet nie jest Mandalorianinem.

To już swoją drogą :)
"He who excels as a warrior does not appear formidable
One who excels in fighting is never aroused in anger
One who excels in defeating his enemy does not join issues"

"Friends don't let friends wear a red shirt on landing-party duty"
Dinuirar
a.k.a. Dinu
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`darycuj
Miejscowość: Warszawa/Bydgoszcz
Posty: 1624

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez Dan Ordo » 14 Mar 2011, 18:39

@Immo Jango był Jak by Mandalorianem bo był U jastera, Zaraz się okażę że boba nie odbudował Mandalorian i zginął W sarlaacu-__-
Popiół Taungów uderza mocno w Mandaloriańskich sercach.
Image
Dan Ordo
a.k.a. Danisuke"Dan" Ordo
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`ehnkranak (Twierdza Trójmiejska)
Posty: 99

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez X-Yuri » 14 Mar 2011, 18:46

'''chodza sluchy tu i tam" ze Dave mowiac ze nie byl Mando, ma na mysli 'nie byl z nim z urodzenia'. Gdzies w innym wywiadzie wlasnie w ten sposob definiuja Mando z Lucasem, czy cos.. hm..
Jesli to prawda, to, i Immo i Dan Ordo macie racje xD
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez Urthona » 26 Mar 2011, 15:06

Niektórzy widzieli już dzisiejszy odcinek w Anglii i zauważyli ciekawą rzecz, w siedzibie przywódcy Trandoshan:


http://img233.imageshack.us/f/xstalskull.png/


Co stoi obok czaszki? Ano hełm mandaloriański z czasów KOTORa.
Warriors must take pleasure in even the slightest of benefits, because death is ever our companion.
- Tal'dira to Wedge Antilles
Urthona
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrgalaar
Miejscowość: Wrocław
Posty: 256

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez Dan Ordo » 26 Mar 2011, 18:09

Czyżby neo Crudarses wracaja?
Popiół Taungów uderza mocno w Mandaloriańskich sercach.
Image
Dan Ordo
a.k.a. Danisuke"Dan" Ordo
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`ehnkranak (Twierdza Trójmiejska)
Posty: 99

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez X-Yuri » 27 Mar 2011, 08:40

http://img842.imageshack.us/img842/6051/mandohelmet.jpg

A po drugiej stronie czaszki bardziej ''współczesny'' hełm : p
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez Dan Ordo » 27 Mar 2011, 19:11

Ciekawi mnie skad mają te hełmy >:3
Popiół Taungów uderza mocno w Mandaloriańskich sercach.
Image
Dan Ordo
a.k.a. Danisuke"Dan" Ordo
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`ehnkranak (Twierdza Trójmiejska)
Posty: 99

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez Kuel » 28 Mar 2011, 20:05

No to może wtrącę coś, co już od dłuższego czasu wiem, dziwiło mnie to i łącznie z tym hełmem może tworzyć ciekawą hipotezę.
[Uprzedzam, być może ta kwestia była już poruszana, ale ja nie pamiętam. Jeśli tak, no to tylko przypomnę]
W tym oto dziele znajduje się rozdział poświęcony Gwardzistom Imperatora:
Image
Tam też możemy wyczytać coś takiego:
The armor bore design influences from the uniforms of the Death Watch of the Mandalore system, the Sun Guards of the Thyrsus system, and the Senate Guards of the old Galactic Republic.

Jak wiemy, ta książeczka jest stara, a my wiemy, że design zbroi DW jest zupełnie inny...
Czyżby Filoni chciał "naprawić" tę nieścisłość, wprowadzając do Straży w TCW nowy typ zbroi, bardziej podobny do Gwardii?
Ośmielę się jeszcze wstawić dla przypomnienia:
Image
Across a painted desert lies a train of vagabonds
All that's left of what we were, it's what we have become
Kuel
a.k.a. Kuel Ha'rang
Al'Verd
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`kebmeshgidal
Miejscowość: Warszawa
Posty: 1478

_

Postprzez Araxuss » 12 Kwi 2011, 19:57

_
Ostatnio edytowany przez Araxuss, 09 Lis 2017, 21:34, edytowano w sumie 1 raz
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez Urthona » 21 Lip 2011, 09:35

Fragment 4. sezonu ze Strażą Śmierci:


http://www.youtube.com/watch?v=L1MgJ_c1 ... r_embedded
Warriors must take pleasure in even the slightest of benefits, because death is ever our companion.
- Tal'dira to Wedge Antilles
Urthona
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrgalaar
Miejscowość: Wrocław
Posty: 256

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez Gajowy » 21 Lip 2011, 11:44

Star Wars The Clone Wars Season 4 Preview: Katee Sackhoff's as the first female Mandalorian

O:P
It is good to restore the natural order of things after a period of such disarray, don't you agree?
I już my - weterani tylko / Nie pojmujący co się dzieje...
Gajowy
a.k.a. Kurs`ika
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld'oyule Sur'ulurar
Miejscowość: Łódź / Toruń / Piotrków Trybunalski /
Posty: 1459

Re: Mandalorianie w The Clone Wars

Postprzez X-Yuri » 21 Lip 2011, 22:31

Image
Hm.
Image
X-Yuri
a.k.a. Yuri
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 4208

PoprzedniaNastępna

Wróć do Książki, komiksy, gry, seriale, filmy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron